МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черномирдін, стули писка!

11/03/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Міністерство закордонних справ України закликає Надзвичайного та Повноважного посла Російської Федерації Віктора ЧЕРНОМИРДІНА утримуватися від висловлювань та дій, які можуть мати негативний вплив на розвиток добросусідських відносин України з Російською Федерацією.

Про це йдеться у переданому УНІАН коментарі прес-служби Міністерства закордонних справ України, “у зв’язку з оціночними висловлюваннями Посла Російської Федерації в Україні В.ЧЕРНОМИРДІНА щодо воїнів УПА та Голодомору 1932-33 років в інтерв’ю газеті „Время новостей” від 2 листопада 2007 р.”

МЗС України наголошує, що надання експертних узагальнень з питань минулого країни та її внутрішньополітичного життя не відповідає усталеній дипломатичній практиці.

Також у зовнішньополітичному відомстві зауважили, що українські політичні та наукові еліти, як і громадськість, спроможні самостійно і без додаткових коментарів, базованих на ідеологічних та стереотипних засадах, кваліфікувати історико-суспільні явища свого народу.

Довідка УНІАН. В інтерв’ю газеті „Время новостей” від 2 листопада 2007 р. В.ЧЕРНОМИРДІН висловив негативне ставлення до ініціатив офіційно визнати УПА воюючою стороною у Другій світовій війні та особистої ініціативи Президента України Віктора ЮЩЕНКА ввести кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору.

Так, говорячи про УПА, посол наголосив: “Рішення, яке прийняте на Нюрнберзькому процесі, терміну давності не має. Ці люди навіки прокляті за те, що вони робили під час Великої Вітчизняної війни. Що за треба зводити їх у ранг учасників війни? Сьогодні ще живі люди, чиїх дітей УПА кидала в колодязі, чиїх родичів розстрілювала цілими поселеннями. Я як чоловік ніколи не зможу зрозуміти, як їх можна прирівняти до учасників війни. А як тим, хто воював і гинув за звільнення України в роки Великої Вітчизняної війни?”.

Відповіді

 • 2007.11.03 | Koala

  Коли в нас навчаться нормальній дип. практиці?

  За всі висловлювання посла несе відповідальність не він, а держава, яка його направила - якщо сама держава не відмовилася від його слів. Тому й протест слід направляти Росії, а не Чорномордину.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.03 | stefan

   Re: Коли в нас навчаться нормальній дип. практиці?

   Koala пише:
   > За всі висловлювання посла несе відповідальність не він, а держава, яка його направила - якщо сама держава не відмовилася від його слів. Тому й протест слід направляти Росії, а не Чорномордину.
   -------------------------
   Підтримаємо цю ідею - написати відкритий лист президенту В.Путіну.
  • 2007.11.03 | Liberty.

   Re: Коли в нас навчаться нормальній дип. практиці?

   Koala пише:
   > За всі висловлювання посла несе відповідальність не він, а держава, яка його направила - якщо сама держава не відмовилася від його слів. Тому й протест слід направляти Росії, а не Чорномордину.

   Чого ви хочете від ліберастика яценюка?

   Він все добре розуміє.

   Але ж ліберастична неукраїнська влада, яка на всіх рівнях робить спільний із росіянськими живоглотами (які не є між іншим етнічними росіянами, але це їхні проблеми) гешефт ніколи не буде відстоювати гідність України та українців.

   СЛАВА НАЦІЇ!

   СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

   P.S. Яценюкові "заяви", це спроба навішати на вуха українців нову купу локшини.
 • 2007.11.03 | fagot59

  Re: Черномирдін, стули писка!

  Он знает правду , но боиться ёё сказать . Вывод - расстрелять.
 • 2007.11.03 | Богдан

  Re: Черномирдін, стули писка!

  Гнати кацапа-шовініста з України. Нехай краще збирає гроші на відшкодування за голодомор, терор та русифікацію в Україні. Слава УПА! Слава Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.03 | Західняк

   Re: Черномирдін, стули писка!

   таке у нього ім"я "чорна морда", тому й гавкає
 • 2007.11.03 | фон Блайх

  А як затулити писки цій братії? Депортувати додому у США?

  Эфраим Зурофф побеседовал с корреспондентом «Известий» Ксенией Фокиной.
  — Недавно президент Виктор Ющенко присвоил звание Героя Украины бывшему офицеру вермахта Роману Шухевичу, участвовавшему в карательных операциях. Собираются ли власти Израиля отреагировать на этот шаг?
  — Израиль обязательно ответит на это вопиющее решение. Уже состоялись консультации с нашим министром иностранных дел, в которых я лично принимал участие. Думаю, ответ будет очень жестким.
  http://www.jewish.kiev.ua/news/817/

  Glavred.info
  Вскоре состоится визит Президента Украины Виктора Ющенко в Израиль. Планируется, что он традиционно посетит Иерусалимский мемориал памяти жертв Холокоста «Яд ва-Шем», а также проведет ряд встреч с высшим руководством страні. почему в Украине, по мнению еврейских культурных организаций, возрос уровень антисемитизма – в интервью главного раввина Киева и Украины Якова Дов Блайха.
  - Господин Блайх, недавно Украина впервые отмечала годовщину создания Украинской повстанческой армии на государственном уровне. Почти одновременно с этим появилось открытое письмо руководителей еврейской общины, где заявлялось, что «мероприятие носило все черты профашистской манифестации. Демонстранты, кроме известных и широко рекламируемых лозунгов о реабилитации организации УПА скандировали нацистские лозунги, шли с нацистскими приветствиями и использовали стилизованную символику фашистских времен». Как еврейская община намерена реагировать?

  - Очень резко. Я подписал открытое письмо. Если не будет реакции – мы устроим массовые антифашистские демонстрации. Они будут огромного масштаба, поверьте. О том, как не стыдно Президенту давать звание Героя Украины человеку, участвовавшему в акциях против евреев.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.03 | Михайло Свистович

   так

   фон Блайх пише:
   >
   > — Израиль обязательно ответит на это вопиющее решение

   Як? :)

   >
   > Если не будет реакции – мы устроим массовые антифашистские демонстрации. Они будут огромного масштаба, поверьте.

   Ой, не вірю :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.06 | Руслан, Київська область

  Re: Черномирдін, стули писка!

  У результаті голоду-геноциду було вбито мільйони українців лише за те, що вони мали свою мову, пісню, працьовиті руки, вишиванку, рушник і були українцями. Ми маємо жити пам'яттю про цей злочин проти нашого народу, оскільки він не має терміну давності. Голоси замордованих голодом волають до нас, до живих і ненароджених українців. Забути - значить пробачити. А цього вибачати не можна. Людська пам'ять кровоточить постійно, й кожен з нас нині несе в собі її часточку. А цьому "послові" краще було б не пхати свого носа у внутрішні справи України. Давайте самі визначати й шанувати своїх героїв і не треба слухати всяких черномирдіних-україноненависників! Таким "послам" треба давати добу на пакування валіз і виштовхувати копняками з України! Слава Україні! Слава її героям!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua