МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ендшпіль (бета-версія)

11/05/2007 | DADDY
Шахова партія „Позачергові парламентські вибори”, ендшпіль якої ми зараз спостерігаємо, має суттєві відміни від справжніх шахів. Це і кількість гравців, і кількість тренерів, і можливість докупити собі фігури, і перманентна зміна правил гри підчас самої гри. Навіть цілі, які переслідують гравці, зазнають істотних змін поки триває ця гра.
Вірніше кінцева ціль – влада в Україні – залишається незмінною. Змінюються позиції, з яких основні гравці планують розпочати штурм основної вершини української влади – посади Президента.
Дебют партії не був занадто оригінальним. Опозиція склала та підписала чергову декларацію про співпрацю, мир та дружбу і намагалася заробити на цьому перші ПіАр-ні бали. Спокійна ж, впевнена в собі маса „донів” перетравлювала бюджетні кошти і чхати хтіла і на укази нібито Президента, і на нібито загрозу позачергових виборів.
Але не вірно було б НМХР вважати, що маємо двох гравців. Насправді їх значно більше. Молоді лідери про-президентської ще в дебюті „з‘їли” просту шахову пожертву: розподіл посад в майбутньому коаліційному уряді 50/50. Залишилось тільки перемогти синьо-біло-червоно-бузкового супостата в чесно - підкилимній боротьбі. Стартовим майданчиком для стрибка в Президенти червоне серце обрало посаду прем‘єра. А чому б і ні? Економіка якщо і підірвана черговою „азаровщиною”, то не смертельно. Наявних ознак економічної кризи не видко і не чутно. Заодно і деякі застарілі особисті зобов‘язання погасимо.
Міттельшпіль.
Задля спільної перемоги, в „обмін” на 50% в майбутньому уряді, Схід і Південь країни вирішили віддати білосердечній силі для агітації. Аби не заважати, помаранчеві агітаційні намети завезли, але майже ніде не використовували. А агітатори з червоним серцем на білих футболках дісталися хіба що не в кожне село. Типова картинка цього літа на Півдні чи Сході: хлопчик на ровері, одягнений в футболку „Я люблЮ Україну” Дрібниці? – Дрібниці. Але спрацювало. І це спрацювало, і казкові, нездійсненні обіцянки, і поки що глухе невдоволення пануванням „донів”.
Ті ж, хто мав би забезпечити гарні стартові позиції в майбутніх виборчих перегонах для діючого Президента, загалом спрацювали на „3” за старою системою шкільних оцінок. Навіть на Заході країни. Вони й отримали те, на що напрацювали.
Але під самий кінець міттельшпілю з‘ясувалося, що економічні закони діють так само беззаперечно, як і закони фізики, а економіка не витримує знущання „донів” і особисто Пахла. Ціни полізли в гору, НПЗ почали „в тупу” відбирати у власників, нафту Московія перекриває. Кому воно треба те прем‘єрське крісло, в яке після декого бридко сідати? Міняємо стартовий майданчик! Стартувати будемо з позиції „єдина чесна, послідовна, але в черговий раз зраджена політична сила і особисто …” – на цей раз зраджена не „любими друзями”, а помаранчевими прибічниками „ширки” (ну, ви їх всі знаєте: „буряти”, „кіндерсюрпризи” і випускники американських військових академій). Для загострення ситуації напередодні виборів були оприлюднені абсолютно „свіжі”, несподівані ініціативи. В тому числі і про перехід на контрактний принцип формування війська просто з 1 січня 2008 року. У передвиборчій гарячці на це майже ніхто з гравців не звернув уваги, але звернули виборці і додали біло сердечним голоси стурбованих мам та студентів – „невідмінників”. Даремно не звернули, бо ця міна уповільненої дії з кумулятивним набоєм спрацювала в ендшпілі і спрацює ще не один раз.
А вранці першого жовтня вони прокинулися і наступив Ендшпіль.
Результат народного волевиявлення з елементами застосування адмінресурсу виявився трохи несподіваним.
Виявилось, що маршруток з написами на бортах „Партія Регіонів” недостатньо для підйому бойового духу прибічників „крепкого хозяйственника”. Не знаю який пан Колесніков бізнесмен, але керівник виборчого штабу з нього такий, як цукерка „Київ-КОНТІ” в порівнянні з продукцією „Рошен”. Загалом партія „кількох регіонів” виглядала протягом компанії, як танк „Тигр-2” зразку травня 1945 року в бою на вулицях Берліну: важкий, ззовні міцний, але геть неефективний
Високий результат білосердечних виявився небажаними для лідера блоку свого імені. Помінялися орієнтири і пріоритети. Саме цим можна пояснити чутки про розкол в помаранчевому блоці, які почали циркулювати невдовзі після оголошення попередніх результатів виборів. Вже і кандидатури майбутніх „зрадників” призначили – це саме ті люди, які дозволили собі висловити сумніви в можливості виконати захмарні передвиборчі обіцянки пасіонарної лідерки і не погоджуються брати на себе негатив можливого провалу коаліційного уряду.
Розіграти уявну зраду про-ющенковської сили, штовхнути їх в „ширку” – ідеальний крок з точки зору планування президентських перспектив для Дами з косою. Помаранчеві в „ширці” – це політичний цвинтар для всіх прибічників діючого Президента і для нього самого. Але не потрібно вважати, що „буряти”, „любі друзі”, „мукачівські” та „шоколадні королі” цього не розуміють. Це дуже розумні і прагматичні люди. Не в їхньому стилі гратися в „двоходівки” типу „посади за свободу дій”. Вони зараз ні в яку „ширку” не підуть. Вони почекають і зіграють свою „багатоходівку”, наслідки якої ми побачимо в найближчому майбутньому.
Найцікавіший розвиток подій ендшпілю і після нього буде, якщо тим силам, що пройшли в ВР 6-го скликання, вдасться здійснити „небажану мрію” шанувальниці Луї Вітона і поєднати свої голоси, аби вона стала прем‘єр-міністром.
Може так статися, що група досвідчених гравців під біло-червоним прапором переграла самих себе, інтрига зайшла в глухий кут, з якого один вихід – парадний, з царини добрих казок. Він приведе демократичну коаліцію до сяючих висот і видатного місця в історії країни. Інший вихід – службовий, простий, неяскравий, брудний. Він веде через неспроможність подолати спадок Пахла-Ящура, через дефіцит товарів широкого вжитку, через черги на АЗС, гіпер-інфляцію, низку скандалів, шокуючі прес-конференції, через суцільне розчарування, до політичного фіаско та повернення до загальнонаціонального образу „воровка”.
Або може вистачити у всіх політичної та життєвої мудрості і буде знайдений консенсус між потенційною владою і потенційною опозицією, ну, тобто „ширка”. Чи міцні обійми між націоналістами і націоненависниками дадуть в сухому залишку об‘єднання країни? Чи є консенсус найкращим виходом – це питання дуже контроверсійне.
А є ще один вихід, але це вихід для всіх: ВСІ НА ВИХІД! Тоді ми переходимо до позачергових виборів всіх, або до непередбачуваного силового призначення всього.
Дай Боже нам всім парадного виходу.

Відповіді

 • 2007.11.05 | TrollSeeker

  Звідки передруківка? URL оригіналу?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.05 | Нестор

  Ги-ги... Нове пояснення лузерства

  DADDY пише:
  > Задля спільної перемоги, в „обмін” на 50% в майбутньому уряді, Схід і Південь країни вирішили віддати білосердечній силі для агітації.

  Не тупорила політика Ющенка і подвиги його рук "що ніколи не крали", а самі "вирішили віддати" :) Як в анекдоті - "Не дуже і хотілося" :)

  А Львів за що віддали? За збереження армії від професіоналізму? Щоб ще Ющенко-джуніор встиг послужити? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.05 | DADDY

   Re: Ги-ги... Нове пояснення лузерства

   Нестор пише:
   >
   > А Львів за що віддали? За збереження армії від професіоналізму? Щоб ще Ющенко-джуніор встиг послужити? :)

   Це той професіоналізм війська, який у нас по плану Юлі має настати з 1 січня 2008 року7
   Ню-ню.
   Тоді не Ю-джуніору випаде йти служити, а й тим дебілам, які Юлії Володимирівні цю ідею підказали.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.06 | Уляна

    Деді, дорогий, тікай з цієї гілки. А стаття класна.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.06 | нічна варта, Саша

     Re: Деді, дорогий, тікай з цієї гілки. А стаття класна.

     Втекти легко. Відповідати важко.
   • 2007.11.06 | Нестор

    Re: Ги-ги... Нове пояснення лузерства

    DADDY пише:
    > Тоді не Ю-джуніору випаде йти служити, а й тим дебілам, які Юлії Володимирівні цю ідею підказали.

    Це ви про генерала Петрука і адмірала Безкоровайного? Так вони і так служать вже не один рік :) І набагато краще за майора запасу Гриценка.

    Так я так і не зрозумів Ющенко-джуніор служити буде, чи "руки які ніколи не крали" лише чужих дітей в армію посилають?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.06 | Михайло Свистович

     Re: Ги-ги... Нове пояснення лузерства

     Нестор пише:
     >
     > Це ви про генерала Петрука і адмірала Безкоровайного? Так вони і так служать вже не один рік :) І набагато краще за майора запасу Гриценка.

     Навряд чи совки можуть бути кращими за натівця ;) Хоча навряд чи це вони Юлі цю туфту підказали.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.07 | DADDY

      До Михайлова допису і додати нама чого.

 • 2007.11.06 | Свiдомий

  Я не розумiю одного:

  Якщо НУНСу вигiдно, щоб Тимошенко стала прем'єром i не змогла виконати обiцяне, то чому деякi члени (перепрошую) блоку НУНС (Єхануров, Матвiєнко, Плющ) завзято торпедують створення т. зв. "помаранчевої" коалiцiї?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.06 | Михайло Свистович

   Re: Я не розумiю одного:

   Свiдомий пише:
   > Якщо НУНСу вигiдно, щоб Тимошенко стала прем'єром i не змогла виконати обiцяне, то чому деякi члени (перепрошую) блоку НУНС (Єхануров, Матвiєнко, Плющ) завзято торпедують створення т. зв. "помаранчевої" коалiцiї?

   Бо НУНС - не єдиний моноліт. Ці троє (плюс ще кілька) вважають інакше, ніж більшість НУНСу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.06 | Свiдомий

    Re: Я не розумiю одного:

    Михайло Свистович пише:
    > Свiдомий пише:
    > > Якщо НУНСу вигiдно, щоб Тимошенко стала прем'єром i не змогла виконати обiцяне, то чому деякi члени (перепрошую) блоку НУНС (Єхануров, Матвiєнко, Плющ) завзято торпедують створення т. зв. "помаранчевої" коалiцiї?
    >
    > Бо НУНС - не єдиний моноліт. Ці троє (плюс ще кілька) вважають інакше, ніж більшість НУНСу.
    Згаданих осiб важко назвати симпатиками Тимошенко - тому, виходячи з логiки автора статтi, вони першими повиннi б були виступати за призначення ЮВТ прем'єром, щоб потiм звинуватити її в невиконаннi передвиборчих обiцянок i похитнути таким чином рейтинг БЮТу. Однак вони цього чомусь не роблять. Чому? Бояться, що вона таки виконає свої обiцянки?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.06 | Михайло Свистович

     Re: Я не розумiю одного:

     Свiдомий пише:
     >
     > Згаданих осiб важко назвати симпатиками Тимошенко

     І не згаданих теж важко
    • 2007.11.06 | Ukrpatriot(patriot)

     А можливо вони просто думають

     Свiдомий пише:
     > Однак вони цього чомусь не роблять. Чому? Бояться, що вона таки виконає свої обiцянки?

     Та ні. По-моєму бояться, що остаточно зруйнує економіку країни. А потім, як завжди звинувать тих, хто їй "заважав" (любі друзі, марсіани, американці... і тд, на вибір).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.06 | Свiдомий

      Re: А можливо вони просто думають

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      > Свiдомий пише:
      > > Однак вони цього чомусь не роблять. Чому? Бояться, що вона таки виконає свої обiцянки?
      >
      > Та ні. По-моєму бояться, що остаточно зруйнує економіку країни.
      I що дає їм пiдстави для таких побоювань?
    • 2007.11.06 | 123

     Що Юля почне виконувати обіцянки - цього всі бояться

     Свiдомий пише:
     > Згаданих осiб важко назвати симпатиками Тимошенко - тому, виходячи з логiки автора статтi, вони першими повиннi б були виступати за призначення ЮВТ прем'єром, щоб потiм звинуватити її в невиконаннi передвиборчих обiцянок i похитнути таким чином рейтинг БЮТу. Однак вони цього чомусь не роблять. Чому? Бояться, що вона таки виконає свої обiцянки?

     Бо жопа від того буде всім - крім Юлі, яка пояснить наслідки бурхливої діяльності підступами ворогів, і хх виборці їй, як завжди, повірять :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.06 | Предсказамус

      Ташовыговорите...

      И кто эти "все"? Судя по опросам, таковых даже не большинство. Или, думаете, быдло? Верят во все, что скажет "Белая дева" (или как ее нынче принято)? Да, есть такая точка зрения...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.06 | 123

       Те що Ви читаєте :)

       Предсказамус пише:
       > И кто эти "все"? Судя по опросам, таковых даже не большинство.

       Всі - це ті, хто розуміє, що станеться з економікою від таких експериментів, які Юля може утнути.

       Невже дійсно дивно - що таких людей у суспільстві далеко не більшість? :)

       > Или, думаете, быдло? Верят во все, что скажет "Белая дева" (или как ее нынче принято)? Да, есть такая точка зрения...

       Та яке там бидло - самі лише інтелектуали :)

       Як можна назвати людей, які не вважають за потрібне побачити конкретно розписані механізми і кроки, які будуть здійснюватися для повернення вкладів впродовж двох років, для того щоб повірити, що Юля це зробить коректно? :)

       Якщо в Юлі є чітке бачення того, як це робити - чому вона ці механізми приховує так старанно, не оприлюднює їх? А якщо нема - то чому вона впевнена в тому, що це можливо зробити, тобто повернути саме все і саме за 2 роки? :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.06 | Предсказамус

        Мда.

        123 пише:
        > Предсказамус пише:
        >> И кто эти "все"? Судя по опросам, таковых даже не большинство.
        > Всі - це ті, хто розуміє, що станеться з економікою від таких експериментів, які Юля може утнути.
        Т.е. не все. БНГ, значит.

        > Невже дійсно дивно - що таких людей у суспільстві далеко не більшість? :)
        Удивительно, что Вы их решили назвать "все".

        >> Или, думаете, быдло? Верят во все, что скажет "Белая дева" (или как ее нынче принято)? Да, есть такая точка зрения...
        > Та яке там бидло - самі лише інтелектуали :)
        Угу. Быдло, значить... Ну-ну...

        > Як можна назвати людей, які не вважають за потрібне побачити конкретно розписані механізми і кроки, які будуть здійснюватися для повернення вкладів впродовж двох років, для того щоб повірити, що Юля це зробить коректно? :)
        Их можно назвать здравомыслящими людьми, т.к. нужно быть весьма неадекватным, чтоб надеяться разобраться в макроэкономике с полпинка, а на такое способны исключительно незрадьмайдановцы. Которых максимум 14 процентов.
        И которые, как выяснилось, считают как минимум 30 процентов украинцев быдлом.

        > Якщо в Юлі є чітке бачення того, як це робити - чому вона ці механізми приховує так старанно, не оприлюднює їх? А якщо нема - то чому вона впевнена в тому, що це можливо зробити, тобто повернути саме все і саме за 2 роки? :)
        А что, кто-то когда-то что-то подобное в Украине публиковал, кроме покойного ЦК КПУ в содружестве с Госпланом СССР?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.06 | DADDY

         Цікава виходить дискусія у виконанні Предсказамуса

         На конкретні дискусійні питання про можливі (хоч теоретично)шляхи виконання передвиборчих обіцянок відповідь дається в стилі: Вас (незрадьмайданівців) підтримує 14% виборців, а ви-падлюки маєте нахабство ставити під сумнів ефективність майбутнього прем"єра, Юлії Володимирівни (звертаємо увагу, що невиховані "нунсери" не вживають "Біла Діва", його вжи Предсказамус аби підняти температуру образи) і вважаєте бидлом 30% виборців, які проголосували ...ну і так далі.
         Крім загальних бла-бла що конкретно можете заперечити, шановний Предсказамусе.
         Тіко не треба знов про зазомбованих солдат (шуцманів, гестапівців) Йушченко - не цікаво і принижує того, хто пише, а не тих, кому пишуть.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.06 | Предсказамус

          Специально для тебя - только суть.

          1. Утверждение 123, что все боятся выполнения обещаний Тимошенко потому, что "жопа від того буде всім - крім Юлі, яка пояснить наслідки бурхливої діяльності підступами ворогів, і хх виборці їй, як завжди, повірять :)", является ложью - большинство демократического электората поддерживает премьерство Тимошенко.
          2. Требование 123 немедленно опубликовать детальный план выполнения обещаний абурдно, т.к., во-первых, этого никто никогда не делал в истории независимой Украины, во-вторых, такой план может быть интересен только квалифицированным специалистам по макроэкономике, остальные большинство его положений просто не поймут, что совершенно естественно, поэтому и не требуют такой публикации.
          3. Меня весьма огорчило отношение 123 к своим вроде как соратникам-БЮТовцам.

          Вопросы есть?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.06 | 123

           Нє, Ви вже маніпулюєте краще ніж Мінор

           Предсказамус пише:
           > 1. Утверждение 123, что все боятся выполнения обещаний Тимошенко потому, что "жопа від того буде всім - крім Юлі, яка пояснить наслідки бурхливої діяльності підступами ворогів, і хх виборці їй, як завжди, повірять :)", является ложью - большинство демократического электората поддерживает премьерство Тимошенко.

           Я теж підтримую - я про це писав на форумі. Можу лінк знайти.

           Але я ж визнав, що твердження "всі" не є вірним :). Адже якщо хоча б один, наприклад Предсказамус, не боїться - то "всі" вже не є вірним... :)

           > 2. Требование 123 немедленно опубликовать детальный план выполнения обещаний абурдно, т.к., во-первых, этого никто никогда не делал в истории независимой Украины, во-вторых, такой план может быть интересен только квалифицированным специалистам по макроэкономике, остальные большинство его положений просто не поймут, что совершенно естественно, этому и не требуют такой публикации.

           Дійсно вважаєте, що Ваші як "пєрвоє", так і "второє" доводять абсурдність пропозиції (не вимоги - я нічого не вимагав, я лише спитав "чому") оприлюднити цей план? Ню-ню :)

           > 3. Меня весьма огорчило отношение 123 к своим вроде как соратникам-БЮТовцам.

           Це ж Ви мені приписали таке ставлення - не варто їм перейматися :)
          • 2007.11.06 | DADDY

           Re: Специально для тебя - только суть.

           Предсказамус пише:
           > 1. Утверждение 123, что все боятся выполнения обещаний Тимошенко потому, что "жопа від того буде всім - крім Юлі, яка пояснить наслідки бурхливої діяльності підступами ворогів, і хх виборці їй, як завжди, повірять :)", является ложью - большинство демократического электората поддерживает премьерство Тимошенко.
           А 123 і не стверджує, що Тимошенко підтримала меншість виборців. Він не оскаржує її 30%. Він про інше: щоб Юля не наробила, то перемоги будуть віднесені виключно на власний рахунок, а ось невдачі будуть пояснені виключно підступністю та саботажем з боку:... перелік винних в невдачах...
           > 2. Требование 123 немедленно опубликовать детальный план выполнения обещаний абурдно, т.к., во-первых, этого никто никогда не делал в истории независимой Украины, во-вторых, такой план может быть интересен только квалифицированным специалистам по макроэкономике, остальные большинство его положений просто не поймут, что совершенно естественно, этому и не требуют такой публикации.
           Ну, "никто никогда" це не аргумент. Юля ж вибудовує нову структуру влади, нові підходи тощо. Тобто коли за неї голосують, то це є всвідомі виборці, а коли є прохання пояснити "як?", то це підступ, високі матерії і макроекономіка, в якій пересічне "бидло" :-) ні в якому випадку неіц не зрозуміє. А може хоч знайомі літери вдасться знайти? :-)
           > 3. Меня весьма огорчило отношение 123 к своим вроде как соратникам-БЮТовцам.
           >
           > Вопросы есть?
           Питань не маю. По пердмету "Відстоювання чистоти білого прапору" - Зачьот.:-)
           З.І. Оху...ная вийде "укрдермкоаліція".Полюбому.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.06 | Предсказамус

            Re: Специально для тебя - только суть.

            DADDY пише:
            > Він про інше: щоб Юля не наробила, то перемоги будуть віднесені виключно на власний рахунок, а ось невдачі будуть пояснені виключно підступністю та саботажем з боку:... перелік винних в невдачах...
            А у нас уже завелись политики, которые признаются в собственных ошибках?

            > Ну, "никто никогда" це не аргумент. Юля ж вибудовує нову структуру влади, нові підходи тощо.
            То есть?! Я думал, что она просто идет работать премьером в правительство, где половина из ее блока, половина из вашего. Именно в этом новая структура и подходы?

            > Тобто коли за неї голосують, то це є всвідомі виборці, а коли є прохання пояснити "як?", то це підступ, високі матерії і макроекономіка, в якій пересічне "бидло" :-) ні в якому випадку неіц не зрозуміє. А може хоч знайомі літери вдасться знайти? :-)
            В принципе, я готов поддержать идею, чтоб на популярном уровне БЮТ рассказал, как выполнит свои экономические обещания, а НУНС наведет порядок в силовом блоке, который полностью подгреб под себя. Это действительно будет интересно. Уже есть наработки по обещаниям Луценко? Надеюсь, все детально, на нужном уровне?

            > Питань не маю. По пердмету "Відстоювання чистоти білого прапору" - Зачьот.:-)
            Да ладно... Мне до тебя, как от Харькова до Киева рачки...

            > З.І. Оху...ная вийде "укрдермкоаліція".Полюбому.
            А это, в определенной степени, могло бы зависеть и от нас, если не собачиться, а работать над механизмами влияния.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.06 | DADDY

             Re: Специально для тебя - только суть.

             Предсказамус пише:
             >
             > Да ладно... Мне до тебя, как от Харькова до Киева рачки...
             >
             :-) Обацвай ті ще хлопи :-)
             > > З.І. Оху...ная вийде "укрдермкоаліція".Полюбому.
             > А это, в определенной степени, могло бы зависеть и от нас, если не собачиться, а работать над механизмами влияния.
             Дик, вони ж (і наші і ваші) не реагують на зовнішні подразники.
             "Кричу "ГАНЬБА!!!!" Але моє волання не долітає до престолу".
             Тай хто ж собачиться? Один з механізмів: раз на тиждень примусово ознайомлювати "лідерів" з дайджестом "відгуків та пропозицій". Але це з методики НУО, напевно. Колись зі Свистовичем ми носили в декілько високих кабінетів проект Комітету Народного Контролю, який передбачав впровадження дієвого зворотнього зв"язку. Доля цього проекту, який спочатку мешканці кабінетів сприймали "на УРА", така сама, як і цілої низки інших цікавих та корисних проектів та пропозицій. Зауважу, що провини Президента або "помаранчевої" команди в цьому не бачу за великим рахунком. Ну, так саме як і білосердечної.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.11.06 | Предсказамус

              Re: Специально для тебя - только суть.

              DADDY пише:
              > Дик, вони ж (і наші і ваші) не реагують на зовнішні подразники.
              Значит, для них это не раздражители.
              Жизнь показала, что для чиновника есть только две убедительных мотивации, нажива и страх. Ющенко и Тимошенко тут не исключение, не говоря уже об остальных. Купить их нам не по карману, остается напугать. Как именно? Вот над этим я бы и ломал голову. А не кто кого из них лучше кинет, это как раз вторично.
          • 2007.11.06 | Михайло Свистович

           Re: Специально для тебя - только суть.

           Предсказамус пише:
           > 1. Утверждение 123, что все боятся выполнения обещаний Тимошенко потому, что "жопа від того буде всім - крім Юлі, яка пояснить наслідки бурхливої діяльності підступами ворогів, і хх виборці їй, як завжди, повірять :)", является ложью - большинство демократического электората поддерживает премьерство Тимошенко.

           Брехнею є Ваше твердження, що "большинство демократического электората поддерживает премьерство Тимошенко".

           > 2. Требование 123 немедленно опубликовать детальный план выполнения обещаний абурдно, т.к., во-первых, этого никто никогда не делал в истории независимой Украины, во-вторых, такой план может быть интересен только квалифицированным специалистам по макроэкономике, остальные большинство его положений просто не поймут, что совершенно естественно, поэтому и не требуют такой публикации.

           Угу, народ тупий, знати йому не обов"язково фазові подробиці.
        • 2007.11.06 | 123

         Re: Мда.

         Предсказамус пише:
         > 123 пише:
         > > Предсказамус пише:
         > >> И кто эти "все"? Судя по опросам, таковых даже не большинство.
         > > Всі - це ті, хто розуміє, що станеться з економікою від таких експериментів, які Юля може утнути.
         > Т.е. не все. БНГ, значит.
         >
         > > Невже дійсно дивно - що таких людей у суспільстві далеко не більшість? :)
         > Удивительно, что Вы их решили назвать "все".

         Ви праві - я невірно написав :). Дійсно, не всі :)

         > неадекватным, чтоб надеяться разобраться в макроэкономике с полпинка, а на такое способны исключительно незрадьмайдановцы. Которых максимум 14 процентов.
         > И которые, как выяснилось, считают как минимум 30 процентов украинцев быдлом.

         Сам назвав, сам обурився :)

         > > Якщо в Юлі є чітке бачення того, як це робити - чому вона ці механізми приховує так старанно, не оприлюднює їх? А якщо нема - то чому вона впевнена в тому, що це можливо зробити, тобто повернути саме все і саме за 2 роки? :)
         > А что, кто-то когда-то что-то подобное в Украине публиковал, кроме покойного ЦК КПУ в содружестве с Госпланом СССР?

         Ну це вже відповідь у стилі Мінора :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.06 | Предсказамус

          А как-то более-менее убедительно не попробуете?

          123 пише:
          > Предсказамус пише:
          >> А что, кто-то когда-то что-то подобное в Украине публиковал, кроме покойного ЦК КПУ в содружестве с Госпланом СССР?
          > Ну це вже відповідь у стилі Мінора :)
          А если без переходов на личности, не напомните? Может, Ющенко, Ехануров, Янукович? А если нет, то зачем Вы это требуете от Тимошенко?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.06 | 123

           Спитайте це в себе :)

           Предсказамус пише:
           > 123 пише:
           > > Предсказамус пише:
           > >> А что, кто-то когда-то что-то подобное в Украине публиковал, кроме покойного ЦК КПУ в содружестве с Госпланом СССР?
           > > Ну це вже відповідь у стилі Мінора :)
           > А если без переходов на личности, не напомните? Может, Ющенко, Ехануров, Янукович? А если нет, то зачем Вы это требуете от Тимошенко?

           Якщо план є - які проблеми його оприлюднити? Щоб Єхануров не виглядав убого - бо свого часу не публікував такий план? Нормальний варіант.

           Зважте на ще один аспект. В депутатів від НУ вимагають підтримати програму діяльності коаліції, яка передбачає ці компенсації. Як можна взяти на себе такі зобов*язання - не маючи навіть найменшого уявлення щодо способу їх виконання?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.06 | Предсказамус

            Тю.

            Я должен у себя спросить, почему Тимошенко должна стать новатором в деле информирования нашеукраинской общественности? Так мне это, простите, по барабану. Информируйтесь, как умеете.

            123 пише:
            > Зважте на ще один аспект. В депутатів від НУ вимагають підтримати програму діяльності коаліції, яка передбачає ці компенсації. Як можна взяти на себе такі зобов*язання - не маючи навіть найменшого уявлення щодо способу їх виконання?
            А они вообще хоть какие-то обязательтва на себя берут, кроме лишения неприкосновенности (от них не завяисящего), да вступления в НАТО, которое от них тоже не зависит?
            Кстати, где план чистки силовых авгиевых конюшен, которые берет на себя НУНС?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.06 | 123

             Re: Тю.

             Предсказамус пише:
             > Я должен у себя спросить, почему Тимошенко должна стать новатором в деле информирования нашеукраинской общественности? Так мне это, простите, по барабану. Информируйтесь, как умеете.

             Ні - те саме, що Ви в мене, про переконливість власної аргументації.

             > 123 пише:
             > > Зважте на ще один аспект. В депутатів від НУ вимагають підтримати програму діяльності коаліції, яка передбачає ці компенсації. Як можна взяти на себе такі зобов*язання - не маючи навіть найменшого уявлення щодо способу їх виконання?
             > А они вообще хоть какие-то обязательтва на себя берут, кроме лишения неприкосновенности (от них не завяисящего), да вступления в НАТО, которое от них тоже не зависит?

             Подання заявки про приєднання до ПДЧ - залежить.

             > Кстати, где план чистки силовых авгиевых конюшен, которые берет на себя НУНС?

             Нема. Я щодо Луценко приблизно так само скептичний як і щодо Юлі - цим ии з Вами відрізняємося ;)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.11.06 | Предсказамус

              Зато есть общее.

              123 пише:
              > Нема. Я щодо Луценко приблизно так само скептичний як і щодо Юлі - цим ии з Вами відрізняємося ;)
              Зато я хочу, чтоб Луценко опять пришел в МВД, как Вы хотите, чтоб Юля в Кабмин. Хотя мотивация разная: для Вас Юля хуже Януковича (или Еханурова), а для меня Луценко лучше Цушко (или Турчинова).
    • 2007.11.06 | SpokusXalepniy

     "А сами-то вы, верите в привидения?"

     Свiдомий пише:
     > Михайло Свистович пише:
     > > Свiдомий пише:
     > > > Якщо НУНСу вигiдно, щоб Тимошенко стала прем'єром i не змогла виконати обiцяне, то чому деякi члени (перепрошую) блоку НУНС (Єхануров, Матвiєнко, Плющ) завзято торпедують створення т. зв. "помаранчевої" коалiцiї?
     > > Бо НУНС - не єдиний моноліт. Ці троє (плюс ще кілька) вважають інакше, ніж більшість НУНСу.
     > Згаданих осiб важко назвати симпатиками Тимошенко - тому, виходячи з логiки автора статтi, вони першими повиннi б були виступати за призначення ЮВТ прем'єром, щоб потiм звинуватити її в невиконаннi передвиборчих обiцянок i похитнути таким чином рейтинг БЮТу. Однак вони цього чомусь не роблять. Чому? Бояться, що вона таки виконає свої обiцянки?

     А сами-то вы, когда-нибудь испытывали животный страх? То-то же!!!
     Каждый по-своему реагирует: у кого дайперсы резко потяжелели, у других - жидо-масонский синдром вскипел, у третьих - сердце заболело за судьбу Украины, т.к. других масштабов не держим-с (ну, звичайно, і за свій маєточок біля Алушти), иные вспомнили о принадлежности к партийной элите и боятся в результате остаться элитой без партии...

     Короче, удивляться не приходится. Потому что Так!-Принципиальные!
 • 2007.11.06 | нічна варта, Саша

  Ви з партії регіонів?

  Здається, що ні. Бо регіонали не завдають демократії такої шкоди як Ви. Бо ніхто, крім Ковтуненка, не може вдарити виборця БЮТ так сильно, як наші колєгі з НУНСу. Чому? Хіба ми не були на Майдані всі разом? Чому НУНС так ненавидить Юлю ("Воровка") - не розумію.

  Щиро Ващ,
  Юльок, штатний Юлєфан, що набрид вже своїм гавканням:

  Гав-гав, гав-гав,
  Дедді- ти не прав!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.06 | DADDY

   Re: Ви з партії регіонів? - Ні :-)

   нічна варта, Саша пише:
   > Здається, що ні. Бо регіонали не завдають демократії такої шкоди як Ви. Бо ніхто, крім Ковтуненка, не може вдарити виборця БЮТ так сильно, як наші колєгі з НУНСу. Чому? Хіба ми не були на Майдані всі разом? Чому НУНС так ненавидить Юлю ("Воровка") - не розумію.
   >
   > Щиро Ващ,
   > Юльок, штатний Юлєфан, що набрид вже своїм гавканням:
   >
   > Гав-гав, гав-гав,
   > Дедді- ти не прав!
   Шановний, це все заперечення на рівні емоцій та палких почуттів.
   Стаття ж має назву (бета-версія) - якщо є що заперечити - заперечуйте, але блск відкиньте емоції.
   Щодо Вашого попереднього допису: я ніколи не тікаю і завжди відповідаю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.07 | Свiдомий

    Re: Ви з партії регіонів? - Ні :-)

    DADDY пише:
    > Шановний, це все заперечення на рівні емоцій та палких почуттів.
    А стаття хiба не на такому ж рiвнi?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.07 | DADDY

     Re: Ви з партії регіонів? - Ні :-)

     Свiдомий пише:
     > DADDY пише:
     > > Шановний, це все заперечення на рівні емоцій та палких почуттів.
     > А стаття хiба не на такому ж рiвнi?
     Ні в якому разі. Стаття написана була абсолютно спокійно і на підставі холодного аналізу доцільності тих чи іних дій.
     Ви напевно не зрозуміли. Це не проти Юлі стаття. Це проти цинізму у політиці.
 • 2007.11.06 | BIO

  Ендшпіль буде люстраційний - ВСІ НА ВИХІД З РЕЧОВИМИ ДОКАЗАМИ!

  Бо професійно розігріта псєвдопаранойя в "законно" розтягнутий до
  безсоромності міжсессійний період чергового "загострення клініки"
  може щось і відтягує натомість не сам кінець кучмастого балаганчику.

  Хай ще трохи надихаються дерибаном - кволіше будуть, легше в"язати.

  ПС Якщо Дадді знов не порушить закони економічной физики яка,
  звісно, є відносною з точки зору банальної моралі дисциплиною
  інакше важко довести навіть формальну законність існування
  монтекарлів скоробагатьків посеред океану одвічного гною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.07 | DADDY

   ВСІ НА ВИХІД З РЕЧОВИМИ ДОКАЗАМИ

   BIO пише:
   >
   >
   > ПС Якщо Дадді знов не порушить закони економічной физики яка,
   > звісно, є відносною з точки зору банальної моралі дисциплиною
   >
   Я взагалі дуже законослухняна людина, особливо коли це стосується фізичних та економічних законів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua