МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кіровоградом розповзається "ширка"

11/06/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Як стало відомо сайту " Весь Кіровоград", в.о. голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Анатолій Ревенко запросив на співбесіду з можливим подальшим призначенням на посаду керіника обласного управління сільського господарства Віктора Нколаєнка, управління преси та інформації ОДА Ігоря Волкова, управління траспорту та промисловості Олега Лунгула. Волков і Ніколаєнко вже працювали на згаданих посадах під час президентських виборів 2004-го року (коли Кіровоградщина прославилася подіями 100-го округу), в один час, коли Анатолій Ревенко працював керівником регіонального відділення антимонопольного комітету. А Лунгул наразі є членом фракції Партії регіонів в Кіровоградській міській раді.
Ревенко пробує виправдовуватись. Тепер він не "памаранчевий, "проффесіонал?!"" Сьогодні на зустрічі в.о. голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з місцевими журналістами йшла мова про кадрові зміни в обласній владі.

Виконуючим обов'язки першого заступника призначений Віктор Демченко, який до цього працював на посаді заступника голови ОДА.

В.о. заступника з питань ЖКГ, архітектури та містобудування став Василь Сибірцев, який до 2006 року був головою обласної ради, а під час нещодавніх виборів до Верховної Ради був консультантом обласного виборчого штабу Партії регіонів.

Обов'язки заступника з гуманітарних питань виконуватиме Галина Пастух, яка до цього обіймала посаду начальника Головного управління соцзахисту населення, а у 2006 році була кандидатом у депутати обласної ради за списками КПУ.

На прес-конференції пан Ревенко зазначив, що деякі інтернет-видання вже коментують нові призначення, тож Анатолій Дмитрович наголосив, що він обирав заступників за професійними якостями.

На запитання журналістів, як відреагують на ці призначення партійні лідери політичної сили, яку він представляє, Анатолій Ревенко зазначив, що на посаду в. о. голови ОДА його призначили не за політичну приналежність, а за професійність, тож він і буде діяти, як професіонал, а не заангажований політик.
Виявляється незаангожована політика це шлях до "ширки" та масової епідемії моральної і політичної деградації...

Відповіді

  • 2007.11.06 | Володимир

    Re: Кіровоградом розповзається "ширка"

    Те саме твориться і у нас. Голова райдержадміністрації тепло зафрендував з місцевим ригоанальним мікро-олігархом. Хочуть скинути неугодного їм ригоанала (теж мудука)з посади голови райради і зажити довго і щасливо. Мафія безсмертна. Принаймні, в болотяних умовах нинішньої України.
  • 2007.11.06 | Михайло Свистович

    А що тут дивуватись?

    У минулого нашоукраїнського губернатора Зейналова чи то син, чи то зять там був одним з лідерів регіоналів і звозив людей на прохання тата на зустріч з луценком (не провокаторів, а під прапорами "Народної самооборони"), а по-бєспрєдєлу призначеного мером комуняку Пузакова Юля "взяла в полон" (і це бєспрєдєльне рішення ТВК відразу стало дійсним, хоча вже кримінальну справу завели з подачі тих же біло-червоних разои з помаранчевими) і на питання "Що ж ти робиш?, навіть не почервонівши відповідала: "А що, він - адекватний!", що породжує підозри щодо самої адекватності Юлі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua