МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Коалиция без коалиции (/)

11/08/2007 | привид Романа ShaRP'а
http://unian.net/ukr/news/news-220744.html

[08.11.2007 12:43]
Матвієнко офіційно оформив протиріччя з Тимошенко


Українська республіканська партія "Собор" підготувала і направила на адресу політради блоку "Наша Україна – Народна самооборона" свої зауваження до проекту коаліційної угоди між "НУ-НС" та БЮТ.

Лідер УНП «Собор» Анатолій МАТВІЄНКО сьогодні передав керівництву блоку НУ-НС ці зауваження.

В інтерв’ю УНІАН А.МАТВІЄНКО нагадав, що ця угода на сьогодні лише парафована, а підписання її відбудеться після формування фракцій у парламенті. Лідер партії, що входить до блоку НУ-НС, зазначив, що у разі, якщо ці зауваження не будуть враховані, він підпише угоду із застереженнями.

А.МАТВІЄНКО також пояснив, що на сьогодні ніхто з членів блоку не підписувався під угодою. За його словами, члени НУ-НС і він особисто підписались лише під згодою ввійти до демократичної коаліції.

Як повідомляє прес-служба партії, пропоновані зміни стосуються положень низки різних розділів угоди.

Серед них питання внутрішньої організації вищих органів державної влади та адміністративної реформи в Україні, імперативного мандату, повернення заощаджень вкладників Ощадбанку УРСР та вступу України до НАТО.

Також партія підготувала пропозиції щодо правового статусу політичних партій і пакета законопроектів, що пропонується ухвалити невідкладно після початку роботи Верховної Ради шостого скликання.

Відповідні зауваження УРП "Собор" до угоди про створення коаліції демократичних сил 7 листопада були затверджені центральним проводом партії.

Партія також наполягатиме на розгляді своїх пропозицій на засіданні політради блоку "НУ-НС" і у разі їх відхилення залишає за собою право підписати коаліційну угоду із застереженнями.

Центральний провід наголошує, що зусилля УРП "Собор" в напрямку вдосконалення проекту угоди та узгодження всіх спірних питань між "НУ-НС" та БЮТ спрямовані на побудову стабільної демократичної коаліції, усунення внутрішніх суперечностей між її учасниками у цивілізований, європейський спосіб.
Комментарий: швайнехунде из НУНСа по-прежнему настойчиво просятся нах в ширку мелкими шагами.

Відповіді

  • 2007.11.08 | TrollSeeker

    Дрібнота хвости дере вгору.

    Перед виборами всілякі костенки-матвієнки, чудово розуміючи, що пішовши на вибори самостійно, змагатись їм за місця з тягнибоком, поліпились до супер-пупер-мега-гіга-блоку з назвою БНУНС. На все згодні тоді були, хоч на об'єднання в одну моно-партію, хоч на будь-що інше, аби "хоть чучєлом, хоть тушкой" прогребтись в Раду. Нарешті втовпились. І тут почали бздурити, в позицію ставати. Чого ж перед виборам мовчали, неначе в рота гівна набравши, свої принциповї позиції не відстоювали? Бо спробуй тоді права качати, отримали б рівно на 50% (100% - рука по плече).

    Коротше, маргінали вони й є маргіналами. Але смердючі ж.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua