МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

100 активістів і письменників стали на захист "Знання" (/)

11/09/2007 | jz99
http://maidanua.org/static/news/2007/1194444384.html

Потрібно зібрати більше тисячі підписів громадян, щоб поставити питання про перегляд рішення КМДА щодо виселення книгарні з її приміщення. Хто вважає, що банда Черна-кицька не спитала його, де бути книгам, а де - шмоткам, зайдіть у "Знання" з паспортом (у підписних листах треба зазначати номер паспорта й домашню адресу). Візміть один чистий підписний бланк з собою і зберіть підписи своїх близьких, знайомих чи колег по роботі. Одночасно це буде опитуванням громадської думки, якого не проводив Черновецький. Він вважає, що все вирішує закон бабла (просто за приміщення книгарні хтось дає йому більше) — на черзі книгарня "Сяйво" поряд з Бесарабкою (вже давно на неї зуби точать), далі, певно, треба готуватися "Науковій думці" біля Європейської площі, а з консерваторії на Майдані шикарний бордель би вийшов до Євро-2012.

Відповіді

 • 2007.11.09 | Linx

  Киевская власть, поняла, что «Знання» лучше не трогать (л)

  http://www.obkom.net.ua/news/2007-11-08/1135.shtml
 • 2007.11.09 | привид Романа ShaRP'а

  Молодці!

  Хоча "Знання" вже не те, що 15 років тому, і навіть не те, що 5 років тому.

  Шкода - всіх захистити (не лише "Знання", але й "Планету" та "Сяйво") мабуть не вийде.


  А УБНи навряд чи визнають, що або ринок, або культура, і будуть і надалі вимагати обох, дивуючись, чому "нє витанцовиваєццо".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.09 | Раціо

   Ти диви, воно розмовляє

   привид Романа ShaRP'а пише:
   > А УБНи навряд чи визнають, що або ринок, або культура, і будуть і надалі вимагати обох, дивуючись, чому "нє витанцовиваєццо".

   Ці УБНи якісь не дуже кмітливі. Бо ж ясно, як білий день, що поки в нас така концентрація шарпокретинів, то і з ринком і з культурою будуть проблеми. Але ж проблеми на те й проблеми, щоб їх розв'язувати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.09 | привид Романа ShaRP'а

    Ты смотри, оно разговаривает

    Раціо пише:
    > Ці УБНи якісь не дуже кмітливі. Бо ж ясно, як білий день, що поки в нас така концентрація шарпокретинів, то і з ринком і з культурою будуть проблеми. Але ж проблеми на те й проблеми, щоб їх розв'язувати.

    Да, действительно дураки. Потому что ясно же, как белый день, что пока у нас такая концентрация рациокретинов, то и с рынком, и с культурой будут проблемы. Но проблемы же - на то и проблемы, чтобы их решать.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua