МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Влада Грузії звинувачує бізнесмена у заколоті

11/09/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Генеральна прокуратура Грузії порушила кримінальну справу проти грузинського підприємця Бадрі Патаркацишвілі, якого звинувачено в закликах до повалення влади в країні.
Про це журналістам повідомив заступник генерального прокурора, який зазначив, що запит на арешт бізнесмена буде передано Інтерполу.

В день розгону демонстрацій у Тбілісі телеканал "Імеді", який пан Патаркацишвілі незадовго до цього продав компанії News Corp., поширив заяву, в якій опальний грузинський бізнесмен пообіцяв витратити всі свої статки на боротьбу з президентом Саакашвілі.

У заяві Бадрі Патаркацишвілі мовиться: "Всі мої зусилля, всі мої фінансові ресурси - до останнього тетрі - будуть використані на звільнення Грузії від фашистського режиму Саакашвілі".

З приводу розгону опозиційних демонстрацій у Тбілісі бізнесмен зауважив, що владний режим, на його думку, нічим не відрізняється від тих комуністів і вояків, які 9 квітня 1989 року придушували акцію громадянської непокори саперними лопатками.

Невдовзі після трансляції цієї заяви в ефірі редакцію каналу "Імеді" штурмували бійці грузинського спецназу і він припинив мовлення.

Відповіді

 • 2007.11.09 | wel

  Re: Влада Грузії звинувачує бізнесмена у заколоті

  читай так:
  У заяві Бадрі Патаркацишвілі мовиться: "Всі зусилля, всі фінансові ресурси - до останнього $,наданог мені Кремлем-Луб"янкою, - будуть використані на повалення проєвропейського режиму Саакашвілі ,та "возвращение Грузии в лоно Российской Империи ".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Михайло Свистович

   Re: Влада Грузії звинувачує бізнесмена у заколоті

   wel пише:
   > читай так:
   > У заяві Бадрі Патаркацишвілі мовиться: "Всі зусилля, всі фінансові ресурси - до останнього $,наданог мені Кремлем-Луб"янкою, - будуть використані на повалення проєвропейського режиму Саакашвілі

   Проєвропейський режим не кидає поліцію проти власного народу, який вийшов на вулиці з мирним протестои у величезній кількості, яка дорівнювала кількості, що встановила колись цей "проєвропейський" режим. Проєвропейський режим не вводить надзвичайний стан через вихід народу на вулицю з мирним протестом і не припиняє мовлення незалежних ЗМІ. Проєвропейський режим не намагається оголошенням всіх і вся (в т.ч. тих, хто цей проєвропейський режим встановлював) ворогами народу виправдати власні огріхи.
 • 2007.11.11 | Михайло Свистович

  Re: Влада Грузії звинувачує бізнесмена у заколоті

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Генеральна прокуратура Грузії порушила кримінальну справу проти грузинського підприємця Бадрі Патаркацишвілі, якого звинувачено в закликах до повалення влади в країні.

  А Генеральна прокуратура шеварднадзівської Грузії не порушувала кримінальну справу проти Михайла Саакашвілі, який закликав до повалення влади в країні. І Генеральна прокуратура кучмівської України не порушувала кримінальну справу проти купи тут присутніх і не тільки, які закликали до повалення влади в країні.

  >
  > В день розгону демонстрацій у Тбілісі телеканал "Імеді", який пан Патаркацишвілі незадовго до цього продав компанії News Corp., поширив заяву, в якій опальний грузинський бізнесмен пообіцяв витратити всі свої статки на боротьбу з президентом Саакашвілі.

  А Сорос пообіцяв витратити всі свої статки на боротьбу з президентом Бушем. А купа українських бізнесменів-політиків на боротьбу з президентом Кучмою. А Березовський на боротьбу з президентом Путіним. І лише з останнім президент вчинив так, як Саакашвілі з Патарцикашвілі.

  >
  > У заяві Бадрі Патаркацишвілі мовиться: "Всі мої зусилля, всі мої фінансові ресурси - до останнього тетрі - будуть використані на звільнення Грузії від фашистського режиму Саакашвілі".

  Має право. В демократичній європейській країні, звичайно. В саакашвілівській Грузії, як бачимо, не має.

  >
  > З приводу розгону опозиційних демонстрацій у Тбілісі бізнесмен зауважив, що владний режим, на його думку, нічим не відрізняється від тих комуністів і вояків, які 9 квітня 1989 року придушували акцію громадянської непокори саперними лопатками.

  Таки відрізняється, бо цей розгін був значно гуманнішим. Нікого не вбили і не скалічили. Поліція не була такою жорстокою як військові 9 квітня 1989 року.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua