МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Моя версія щодо причин подій на Ай-Петрі.

11/09/2007 | Pavlo Z.
Я не прихильник теорії неодмінної вини закордонних підривних центрів, але... Показні зухвалість і жорстокість спецназу, брехня головного кримського мента, вибірковість дій виконавчої служби - лише проти кримських татар - мають на меті спровокувати останніх на активні дії проти влади. Чому саме зараз, а не як завжди навесні - перед літнім сезоном? Та тому що розпочався інший сезон - вибори в Росії.
Хочуть вбити як мінімум 2-х зайців:
- показати контраст між "стабільністю керованої демократії" і "хаосом квіткових демократій"
- вбити клин між поміркованим керівництвом Меджлісу і татарами - прихильниками радикальних дій.

Відповіді

 • 2007.11.09 | Tatarchuk

  ваша версія слушна

  Ці заворушення - НЕ спроста, і не тільки виключно комерційні. Ну і тим більше вони не є проявом раптового охоплення МВС бажанням виконати саме отетот от і он отетот от (з більш ніж тисячи) вирок суду щодо незаконності забудови.
  Тільки зауважу що це не вперше, і російські спецслужби в нас просто і тупо діють фактично легально. Співробітники СБУ в Криму на мою думку тупо співпрацюють із "колегами" ФСБ.
  Менти нагородили рік тому ПОХВАЛЬНОЮ ГРАМОТОЮ курсантів ОМОН Росії які були пьяними та зарізали турка та ранили кримського татарина "за те що в нього водка галіма" (водяра була донецька). Це просто рисочка щоб уявляти наскільки владоможці та силовики в Криму ходять на ципачках перед Росією.
 • 2007.11.11 | Михайло Свистович

  доволі правдоподібна версія

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Володимир

   Re: доволі правдоподібна версія

   + розкачати ситуацію в Україні і зробити так, щоб поміркованих та проукраїнських лідерів кримських татар замінили ісламські радикали. Тоді й почнеться...
   Рашку з її кгб - на смітник історії!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua