МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктору Ющенко - "Будяк року"-2007!

11/11/2007 | Dmytro Groysman
Адреса петиції в Інтернеті: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891

ПРЕСС-РЕЛІЗ
для негайного розповсюдження
11 листопада 2007 року

Правозахисні організації висувають Президента України Ющенко на нагородження анти-премією за найбрутальніше порушення прав людини «Будяк року»

Другий рік поспіль Українська Гельсінкська спілка з прав людини відзначає антипремією «Будяк року» найбрутальніші порушення в галузі прав людини та найнебезпечніші для прав людини тенденції та ініціативи у вітчизняному законодавстві чи правозастосовній практиці. В 2006 році «лауреатами» анти премії стали:
Генеральна Прокуратура України у номінації «Найбільш інформаційно закритий орган влади». Державний департамент України з питань виконання покарань за бездіяльність та відсутність належної реакції на порушення прав ув’язнених. Служба Безпеки України та Прокуратура України за незаконну депортацію 14 лютого 11 узбеків-шукачів притулку з України до Узбекистану. Прокуратура м. Алчевська Луганської області за систематичну та найбільш показову бездіяльність у випадку порушення прав людини через багаторазові відмови проводити належне розслідування фактів катування та жорстокого поводження в міліції.
Цього року на думку правозахисних організацій, що номінують на здобуття антипремії Президента України Віктора Ющенка його діяльність нанесла значної шкоди інституту правосуддя в Україні, відзначалася брутальним втручанням в діяльність органів судової влади, вперше за історію членства України в Раді Європи Президент України намагався безсоромно вплинути на результати національного відбору кандидатів на посаду судді від України до Європейського суду з прав людини.
Враховуючи, що до закінчення конституційного строку повноважень Президента Ющенка залишається більше року, що з огляду на кампанію зневаги та фактичного нищення судової системи як інституту – є надзвичайно великим строком, правозахисні організації просять Конкурсну комісію антипремії визнати дії Президента України Ющенка В.А. найбільш ганебними та небезпечними порушеннями прав людини та основних свобод, що мають загальнонаціональне значення.
Зокрема відзначаються небезпечні законодавчі ініціативи Віктора Ющенка, які полягали у відкликанні внесених ним же раніше до Верховної Ради законопроектів про внесення змін до Законів України «Про судоустрій» та «Про статус суддів», якими передбачалися суттєві покращення фундаментальних засад системи правосуддя. Організації також просять Оргкомітет відзначити зневагу Віктора Ющенко авторитетом правосуддя та його систематичне брутальне втручання в діяльність судової системи, яке зокрема полягало в виданні сумнівних указів стосовно переведення та звільнення суддів, припинення повноважень суддів Конституційного Суду України тощо.
Намагання Ющенка вплинути адміністративним шляхом на результати висування кандидатів від України на посаду судді Європейського суду з прав людини проявилися в тому, що прикриваючись надуманими підставами, працюючи на посаді Президента України, всупереч своїм конституційним повноваженням, Ющенко В.А. здійснив спробу заперечити результати організованого і проведеного у відповідності до існуючої процедуру відбору кандидата для виборів суддею Європейського суду з прав людини.
Висунення Віктора Ющенка на здобуття антипремії «Будяк Року» ще не означає обов‘язку Оргкомітету Премії прийняти заявку та, зрозуміло, що не гарантує присудження антипремії, тому підтримка суспільством нашої ініціативи є надзвичайно важливою. Ми просимо усіх, хто поділяє нашу тривогу небезпечними діями Віктора Ющенко приєднатися до висунення його на здобуття антипремії «Будяк Року».
- Вінницька правозахисна група (80672846450, Дмитро Гройсман, vpg@ukr.net )
- ГО «За професійну допомогу» (80672094857, Олена Волочай, lennika@mail.ru )

Відповіді

 • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

  Re: Віктору Ющенко - "Будяк року"-2007!

  Кстати, никто не напомнит адрес сайта, где можно собирать онлайн петиции в Украине. Ведь был такой проект?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | MentBuster

   Я нагадаю

   http://www.petition.org.ua/
   А тебе зараз забиватимуть ногами помаранчеві зомбі та добровільні смоктателі віртуального члена у Юща та Балоги :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

    Re: Я нагадаю

    MentBuster пише:
    > http://www.petition.org.ua/
    > А тебе зараз забиватимуть ногами помаранчеві зомбі та добровільні смоктателі віртуального члена у Юща та Балоги :)

    Вже почалося.
    Відомий правозахисник Євген Захаров написав учора до внутрішньої розсилки Української Гельсінкської спілки з прав людини, яка присуджує антипремію, що просить утриматися від піару заявок до того моменту, як "оргкомітет перевірить факти", а сьогодні, після того, як пресс-реліз таки пішов - вже грозиться зробити офіційну заяву, що заявка на номінацію Юща є недійсною.
    Я х*єю, дорога редакціє!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | 123

     Пропоную замість Ющенка внести Захарова

     Dmytro Groysman пише:
     > MentBuster пише:
     > > http://www.petition.org.ua/
     > > А тебе зараз забиватимуть ногами помаранчеві зомбі та добровільні смоктателі віртуального члена у Юща та Балоги :)
     >
     > Вже почалося.
     > Відомий правозахисник Євген Захаров написав учора до внутрішньої розсилки Української Гельсінкської спілки з прав людини, яка присуджує антипремію, що просить утриматися від піару заявок до того моменту, як "оргкомітет перевірить факти", а сьогодні, після того, як пресс-реліз таки пішов - вже грозиться зробити офіційну заяву, що заявка на номінацію Юща є недійсною.
     > Я х*єю, дорога редакціє!

     Принаймні від Юще "правозахисні організації" не охуївали (прикольний правозахисний сленг :) )...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

      Re: Пропоную замість Ющенка внести Захарова

      Ні, Захарова номінувати не можна, тому що:
      1. Власне для прав людини він нічого поганого не зробив в 2007 році, оскільки принаймні офіційно він не є державним службовцем, а права людини може порушувати лише держава.
      2. Ось що написано вРегламенті Антипремії 5.2. Лауреатами антипремії може бути будь-який орган державної влади та місцевого самоврядування, їхня посадова особа чи інша юридична особа або її посадова особа.

      Так що наразі Захаров на таку високу нагроду не тягне :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | 123

       Ха-ха, Захаров буде будяком наступного року

       Dmytro Groysman пише:
       > Ні, Захарова номінувати не можна, тому що:
       > 1. Власне для прав людини він нічого поганого не зробив в 2007 році, оскільки принаймні офіційно він не є державним службовцем, а права людини може порушувати лише держава.

       А охуювання !правозахисних організацій"? Якби Ви не охуїли - скільки б Ви могли ще найбрутальніших порушників забудячити!!! ;)

       > 2. Ось що написано вРегламенті Антипремії 5.2. Лауреатами антипремії може бути будь-який орган державної влади та місцевого самоврядування, їхня посадова особа чи інша юридична особа або її посадова особа.

       Підказую: він пройде як посадова особа юридиної особи ;)

       > Так що наразі Захаров на таку високу нагроду не тягне :)

       Оце "наразі" мені сподобалося - вищий пілотаж піар-планування ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

        Re: Ха-ха, Захаров буде будяком наступного року

        123 пише:
        > Dmytro Groysman пише:
        > > Ні, Захарова номінувати не можна, тому що:
        > > 1. Власне для прав людини він нічого поганого не зробив в 2007 році, оскільки принаймні офіційно він не є державним службовцем, а права людини може порушувати лише держава.
        >
        > А охуювання !правозахисних організацій"? Якби Ви не охуїли - скільки б Ви могли ще найбрутальніших порушників забудячити!!! ;)

        НАЖАЛЬ, ДОСТОЙНИХ ОБУДЯЧУВАНЯ У НАС ВИСТАЧАЄ, ПРОТЕ КІЛЬКІСТЬ БУДЯКІВ ОБМЕЖЕНА (ДИВ РЕГЛАМЕНТ АНТИПРЕМІЇ), ТОМУ І ОТРИМАТИ МАЮТЬ НАДОСТОЙНІШІ ГЕРОЇ
        > > 2. Ось що написано вРегламенті Антипремії 5.2. Лауреатами антипремії може бути будь-який орган державної влади та місцевого самоврядування, їхня посадова особа чи інша юридична особа або її посадова особа.
        >
        > Підказую: він пройде як посадова особа юридиної особи ;)
        >

        НУ КОЛИ ТАК БУДЕ, І КОЛИ ВІН ДІЙСНО ЗРОБИТЬ ЩОСЬ ДУЖЕ ПОГАНЕ ДЛЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ТО ОРГАНІЗАЦІЯ, ДЕ Я ПРАЦЮЮ - ЙОГО ОБОВ"ЯЗКОВО ВИСУНЕ!        > > Так що наразі Захаров на таку високу нагроду не тягне :)
        >
        > Оце "наразі" мені сподобалося - вищий пілотаж піар-планування ;)

        МЕНІ ПРИЄМНО, ЩО ВАМ СПОДОБАЛОСЯ!
    • 2007.11.11 | halya

     Re: Я нагадаю

     Dmytro Groysman пише:
     > Вже почалося.
     > Відомий правозахисник Євген Захаров написав учора до внутрішньої розсилки Української Гельсінкської спілки з прав людини, яка присуджує антипремію, що просить утриматися від піару заявок до того моменту, як "оргкомітет перевірить факти", а сьогодні, після того, як пресс-реліз таки пішов - вже грозиться зробити офіційну заяву, що заявка на номінацію Юща є недійсною.
     > Я х*єю, дорога редакціє!


     Прошу объяснить, с какой целью Вы представляете просьбу от Захарова действовать согласно Регламенту и его реакцию на Ваше нарушение этого Регламента как попытку отклонить Вашу «инициативу»
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

      читайте регламент, будь-ласка!

      Там не існує заборони тим, хто висуває людину на здобуття антипремії, піарити цю ініціативу з БУДЬ-ЯКОГО моменту. Так що те, що робить Захаров лишень волюнтаристські дії, спрямоані на придушення свободи слова. Про мету цих дій - спитайте в Захарова.
      Я добре знаю регламент антипремії, бо, пробачаюсь - я його власне і написав.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | halya

       читала

       То есть, в принципе, можно что угодно, какие-либо гадости написать о человеке и пиарить это до принятия (или непринятия) такой кандидатуры комитетом?
       Вы же писала регламент, не я, но Вы серьёзно считаете это допустимым?
       Чем это служит правозащитному делу?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | MentBuster

        Re: читала

        halya пише:
        > То есть, в принципе, можно что угодно, какие-либо гадости написать о человеке и пиарить это до принятия (или непринятия) такой кандидатуры комитетом?
        Саме так, кицюню ;)
        > Вы же писала регламент, не я, но Вы серьёзно считаете это допустимым?
        > Чем это служит правозащитному делу?
        Є таке поняття - "плюралізм думок". Не чули? :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.11 | halya

         Re: читала

         А что для вас означает плюрализм, когда то, что я не согласна с интерпретацией Д.Г действий Захарова. вы толкуете, как будто я отмазываю Ющенко - ну и что я фанатик, последняя дура и т.д.?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.11 | MentBuster

          Re: читала

          halya пише:
          > А что для вас означает плюрализм, когда то, что я не согласна с интерпретацией Д.Г действий Захарова. вы толкуете, как будто я отмазываю Ющенко - ну и что я фанатик, последняя дура и т.д.?
          Ні, не остання :)
          Я, наприклад, не сумніваюсь в щирості ваших намірів, Галя.
          Просто я вважаю Ющенка наразі найнебезпечнішою для країни істотою, а ви притримуєтеся протилежної точки зору.
          Тому в даній конкретній ситуації я підтримую Гройсмана, а не Захарова.
          В якійсь іншій ситуації, можливо, все буде навпаки ;)
       • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

        Re: читала

        halya пише:
        > То есть, в принципе, можно что угодно, какие-либо гадости написать о человеке и пиарить это до принятия (или непринятия) такой кандидатуры комитетом?
        > Вы же писала регламент, не я, но Вы серьёзно считаете это допустимым?
        > Чем это служит правозащитному делу?
        Єто не гадости, а оценочніе суждения.
        Организации, которые выдвигают Ющенко, считаю его плохим чиновником, опасным, они это аргументируют как могут. Вам не нравится - вперед, вступайте в НУНС, отбивайте Ющенко от жены, создавайте его фан-клуб, лично я вам слова плохого не скажу.
        С уважением,
        Дмитрий Гройсман
   • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

    Адреса петиції: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891

    он-лайн петиція вже розміщена на сайті.
    Підписатися можна ось тут:

    http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | vkhanas

     Re: Адреса петиції: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891

     Ні фіга вона там не розміщена
   • 2007.11.11 | halya

    повторяю вопрос

    Dmytro Groysman пише:
    > Вже почалося.
    > Відомий правозахисник Євген Захаров написав учора до внутрішньої розсилки Української Гельсінкської спілки з прав людини, яка присуджує антипремію, що просить утриматися від піару заявок до того моменту, як "оргкомітет перевірить факти", а сьогодні, після того, як пресс-реліз таки пішов - вже грозиться зробити офіційну заяву, що заявка на номінацію Юща є недійсною.
    > Я х*єю, дорога редакціє!

    Прошу объяснить, с какой целью Вы представляете просьбу от Захарова действовать согласно Регламенту и его реакцию на Ваше нарушение этого Регламента как попытку отклонить Вашу «инициативу»
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     дивіться відповідь вище!

 • 2007.11.11 | SpokusXalepniy

  Так, Ющенко!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: Так, Ющенко!

   Ми з Вами однодумці!
 • 2007.11.11 | Сергій Вакуленко

  Будякова ж і стилістика

  > ПРЕС-РЕЛІЗ
  > для негайного розповсюдження
  > 11 листопада 2007 року

  > Організації також просять Оргкомітет відзначити зневагу Віктора Ющенко авторитетом правосуддя...

  > ... всупереч своїм конституційним повноваженням працюючи на посаді Президента України, Ющенко В.А. здійснив спробу...

  > Ми просимо усіх, хто поділяє нашу тривогу небезпечними діями Віктора Ющенко...

  > - Вінницька правозахисна група (80672846450, Дмитро Гройсман, vpg@ukr.net )
  > - ГО «За професійну допомогу» (80672094857, Олена Волочай, lennika@mail.ru )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: Будякова ж і стилістика

   Дякую, дещо підправив, дещо залишилося :)
 • 2007.11.11 | Tatarchuk

  одне контрольне питання пану Гройсману

  ви особисто своєю репутацію правозахисника підтверджуєте чи ні, що найьрутальнішим порушенням прав людини цього року були дії Президента України Віктора Ющенко?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | 123

   Ющ був найпіарнішим порушником-це важливіше ніж найбрутальнішим

   Так як на "висуненні" Ющенка відпіаритися не вдасться ні на кому :)

   Tatarchuk пише:
   > ви особисто своєю репутацію правозахисника підтверджуєте чи ні, що найьрутальнішим порушенням прав людини цього року були дії Президента України Віктора Ющенко?
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: одне контрольне питання пану Гройсману

   Tatarchuk пише:
   > ви особисто своєю репутацію правозахисника підтверджуєте чи ні, що найьрутальнішим порушенням прав людини цього року були дії Президента України Віктора Ющенко?
   Своєю репутацією правозахисника, пане Татарчук, я підтверджую, що в 2007 році в сфері втручання в незалежність правосуддя та щодо найнебезпечніших законодавчих ініціатив в галузі прав людини рівних Віктору Андрійовичу Ющенко не було.
   Дмитро Гройсман
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Роксана

    Re: одне контрольне питання пану Гройсману

    Гройсман пише-

    -Висунення Віктора Ющенка на здобуття антипремії «Будяк Року» ще не означає обов‘язку Оргкомітету Премії прийняти заявку та, зрозуміло, що не гарантує присудження антипремії, тому підтримка суспільством нашої ініціативи є надзвичайно важливою. Ми просимо усіх, хто поділяє нашу тривогу небезпечними діями Віктора Ющенко приєднатися до висунення його на здобуття антипремії «Будяк Року».
    - Вінницька правозахисна група (80672846450, Дмитро Гройсман, vpg@ukr.net )-

    Пропоную Гройсмана на "Будяк Року". Ви далекі від "правозахистної групи". От вам таке і належиться. Якби не такі будяки як ви, Україна вже б була засипана квітами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | MentBuster

     Re: одне контрольне питання пану Гройсману

     Роксана пише:
     > Пропоную Гройсмана на "Будяк Року". Ви далекі від "правозахистної групи". От вам таке і належиться. Якби не такі будяки як ви, Україна вже б була засипана квітами.
     Ось і знайшлася чергова "відьма", яка всього лише має свою точку зору.
     Ату Гройсмана, ату! ;)
     Рукі геть від всєнародна обранава прізідєнта Ющінка! :)
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     Re: одне контрольне питання пану Гройсману


     > Пропоную Гройсмана на "Будяк Року". Ви далекі від "правозахистної групи". От вам таке і належиться. Якби не такі будяки як ви, Україна вже б була засипана квітами.

     Роксана, меня в єтом году нельзя, так как уже відвижение закончилось.
     Кроме того, я не состою на госслужбе. Хотя, возможно кое-кто считает иначе :) (с)-Захаров
  • 2007.11.11 | SpokusXalepniy

   Кому много дано, с того много и спросят.

   Tatarchuk пише:
   > ви особисто своєю репутацію правозахисника підтверджуєте чи ні, що найьрутальнішим порушенням прав людини цього року були дії Президента України Віктора Ющенко?
   Ви не додали найважливішу умову. Ви чомусь забули, що він є ГАРАНТОМ Конституції, а не дільничим міліціонером. Бо коли порушувати можна гаранту, то порушувати можна всій країні.
   Коротше, кому більше дано, на тому і більше відповідальністі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | QuasiGiraffe

    Тоді Ющенка можна будякувати перманентно.

    Допоки гарант.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | MentBuster

     Re: Тоді Ющенка можна будякувати перманентно.

     QuasiGiraffe пише:
     > Допоки гарант.
     Допоки АНТИгарант ;)
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     Re: Тоді Ющенка можна будякувати перманентно.

     QuasiGiraffe пише:
     > Допоки гарант.
     ні, допоки він чинить зло правам людини
 • 2007.11.11 | Чучхе

  А кому, звиняйте, вручали "будяка" минулого року?

  І взагалі, прохання оголосити весь список будяків за останню десятирічку, пожалуйста
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: А кому, звиняйте, вручали "будяка" минулого року?

   Чучхе пише:
   > І взагалі, прохання оголосити весь список будяків за останню десятирічку, пожалуйста

   Це лише другий рік вручення премії.
   Лауреатами Антипреміїпремії – 2006 вже стали:

   Генеральна Прокуратура України у номінації «Найбільш інформаційно закритий орган влади»

   Державний департамент України з питань виконання покарань за бездіяльність та відсутність належної реакції на порушення прав ув’язнених

   Служба Безпеки України та Прокуратура України за незаконну депортацію 14 лютого 2006 року 11 узбеків-шукачів притулку з України до Узбекистану

   Прокуратура м. Алчевська Луганської області за систематичну та найбільш показову бездіяльність у випадку порушення прав людини через багаторазові відмови проводити належне розслідування фактів катування та жорстокого поводження в міліції
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Предсказамус

    Ющенко - первая _личность_ (а не орган) в истории антипремии?

 • 2007.11.11 | 123

  Яке право людини порушив Ющ,коли відкликав законопроект?

  Dmytro Groysman пише:
  > Адреса петиції в Інтернеті: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891
  >
  > ПРЕСС-РЕЛІЗ
  > для негайного розповсюдження
  > 11 листопада 2007 року
  >
  > Правозахисні організації висувають Президента України Ющенко на нагородження анти-премією за найбрутальніше порушення прав людини «Будяк року»

  Чи не можна перелічити назви цих прав, які було найбрутальнішим чином порушено, і назвати цих людей, чиї відповідні права порушено?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   ШАНОВНИЙ, ЧИТАЙТЕ РЕГЛАМЕНТ АНТИПРЕМІЇ!

   її вручають за найнебезпечніші законодавчі ініціативи?
   Відтермінування прогресивних змін в законодавство суб"єктом законодавчої ініціатив - це і є найнебезпечніша для прав людини законодавча ініціатива
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | 123

    Ви Правила форуму точно не читали-великі літери заборонені

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Раціо

     Виглядає, він взагалі не звик читати правила - тільки писати

   • 2007.11.11 | 123

    Прочитав. Так Ви в якій номінації Юща пропонуєте (п. 4)?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     Re: Прочитав. Так Ви в якій номінації Юща пропонуєте (п. 4)?

     відразу в двох:
     1. за найнебезпечнішу законодавчу ініціативу в галузі прав людини
     2. В додатковій номінації - за брутальні дії, спрямовані на порушення права громадян України на справедливий суд та підрив авторитету інституту правосуддя
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | Раціо

      Тобто Ви серйозно вважаєте, що авторитет інституту правосуддя

      на сьогоднішній день ще є куди підривати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

       Re: Тобто Ви серйозно вважаєте, що авторитет інституту правосудд

       авжеж!
       інститут правосуддя - засаднича цінність в будь-якому демократичному суспільстві
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | Раціо

        Так, Ви вже написали, що не в Україні, а взагалі, абстрактно

        Тобто злочин Ющенка полягає в тому, що він підриває авторитет того, чого в Україні немає. Правосуддя немає, а авторитет його є. А мені колись казали, немає нічого абстрактнішого за теорію категорій. Невігласи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.11 | Адвокат ...

         Правосуддя немає, а його авторитет є. Що тут дивного!

         Для КВН`щиків немає нічого не можливого. І це їхній потенціяль був належним чином оцінений коміками.
     • 2007.11.11 | 123

      Щось у Вас не дуже складається

      Dmytro Groysman пише:
      > відразу в двох:
      > 1. за найнебезпечнішу законодавчу ініціативу в галузі прав людини

      Я розумію - аргументом на підтримку цього найменування є "відкликання внесених ним же раніше до Верховної Ради законопроектів про внесення змін до Законів України «Про судоустрій» та «Про статус суддів», якими передбачалися суттєві покращення фундаментальних засад системи правосуддя"

      Це оригінальний вияв законодавчої ініціативи - відкликати власний законопроект ;), але то таке :)

      Більше аргументів на користь цього номінування у Вас нема - це явно не канає на законодавчу ініціативу:

      "виданні сумнівних указів стосовно переведення та звільнення суддів, припинення повноважень суддів Конституційного Суду України тощо.
      Намагання Ющенка вплинути адміністративним шляхом на результати висування кандидатів від України на посаду судді Європейського суду з прав людини проявилися в тому, що прикриваючись надуманими підставами, працюючи на посаді Президента України, всупереч своїм конституційним повноваженням, Ющенко В.А. здійснив спробу заперечити результати організованого і проведеного у відповідності до існуючої процедуру відбору кандидата для виборів суддею Європейського суду з прав людини"

      Як на мене - гріхів замало в Юща у цей царині... ;)

      > 2. В додатковій номінації - за брутальні дії, спрямовані на порушення права громадян України на справедливий суд та підрив авторитету інституту правосуддя

      А оргкомітет таку номінацію встановив?

      І які дії вважаються цими брутальними, що порушили право громадян на правосуддя? Звільнення суддів КС - так КС належить до інституту правосуддя досить умовно, наскільки я розумію. Чи боротьба проти Головатого якось порушує права громадян на правосуддя? Не уявляє яким чином... ;)
 • 2007.11.11 | Koala

  Я вважаю, що це добре

  Висунення, а не визнання :)
  Для будяка року Ющенко зробив значно менше, ніж деякі, скажімо, недоперетруєні... Але факт висунення - це такий легкий копняк під зад, який може щось зрушити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: Я вважаю, що це добре

   Koala пише:
   > Висунення, а не визнання :)
   > Для будяка року Ющенко зробив значно менше, ніж деякі, скажімо, недоперетруєні... Але факт висунення - це такий легкий копняк під зад, який може щось зрушити.

   - так, нажаль лише легкий копняк...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | halya

    Запитання

    Напоминаю о первом вопросе, который два раз задала.
    Прошу объяснить, с какой целью Вы представляете просьбу от Захарова действовать согласно Регламенту и его реакцию на Ваше нарушение этого Регламента как попытку отклонить Вашу «инициативу»

    Объясните, пожалуйста, также, с какой целью Вы собираете подписи.

    С Регламентом можно здесь ознакомиться
    http://www.helsinki.org.ua/index.php?id=1184236298
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     Re: Запитання

     Популярно объясняю...
     1. Захаров призывает не распространять информацию о выдвижении кандидата до "проверки оргкомитетом фактов, изложенных в заявке", при этом ссылается на Регламент. Но прикол втом, что Регламент описывает действия оргкомитета и Конкурсной Комиссии, но он не описывает действия тех, кто выдвинул номинанта. Было бы странно, если бы УГСПЛ могла затыкать рот тем, кто хочет рассказать обществу о выдвижении номинанта на "Будяк года"
     2. ИМХО Захаров имеет простой план: сначала запретить выдвинувшим Ющенко говорить о выдвижении, потом из собственных приспособленческих мотивов попытаться не допустить заявку до рассмотрения на конкурсе (типа как делал ПИДРАХУЙ во время выборов 2004), а потом уже и говорить не будет иметь смысла ибо заявку до конкурса не допустят.
     3. Подписи собираются для того, чтобы показать конкурсной комиссии насколько серьёзно осуждение в обществе гнусных действий президента Ющенко,направленных на подрыв авторитета института правосудия.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | Предсказамус

      Небольшое уточнение.

      Dmytro Groysman пише:
      > Подписи собираются для того, чтобы показать конкурсной комиссии насколько серьёзно осуждение в обществе гнусных действий президента Ющенко,направленных на подрыв авторитета института правосудия.
      Авторитет института украинского правосудия подорвать невозможно, ввиду отсутствия как авторитета, так и правосудия.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | Адвокат ...

       Тут Ви не праві!

       Це питання смаку. Автори петиції-номінації вважають що і правосуддя є, і аФФторитет воно має. Мабуть вони більш втаємничені, а ніж Ви.
      • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

       Re: Небольшое уточнение.

       Предсказамус пише:
       > Dmytro Groysman пише:
       > > Подписи собираются для того, чтобы показать конкурсной комиссии насколько серьёзно осуждение в обществе гнусных действий президента Ющенко,направленных на подрыв авторитета института правосудия.
       > Авторитет института украинского правосудия подорвать невозможно, ввиду отсутствия как авторитета, так и правосудия.

       а где Вы в тексте увидели слово украинского?
       Мы его призываем наградить за унижение правосудия КАК ИНСТИТУТА вообще и за бездеятельность в вопросе формирования эффективного и справедливого УКРАИНСКОГО правосудия
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | Предсказамус

        Фу...

        Dmytro Groysman пише:
        > Мы его призываем наградить за унижение правосудия КАК ИНСТИТУТА вообще
        Правосудие вообще, в том числе как институт вообще, в защите нуждается не более, чем закон Ома или прогноз погоды.

        > и за бездеятельность в вопросе формирования эффективного и справедливого УКРАИНСКОГО правосудия
        В первую очередь вижу бездеятельность Вашей антипремии, которая ни разу не досталась самой безобразной ветке украинской власти, т.е. судам. Впрочем, вижу, они Вам нравятся :)
 • 2007.11.11 | Адвокат ...

  В очікуванні модератора. Або "правозахисту" потрібен Масляков.

  Це зара такий статус має петиція, яку розмістив автор заголовного постинґу цієї гілки.

  http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891
  "
  Петиція # 5891
  Статус петиції: Чекає на модератора.
  "


  Петицію вже підписали:
  1. Дмитро Гройсман, Вінниця, правозахисник
  2. Віктор Янукович, Єнакієве, проффесор
  3. Сергей Сабанов, г. Воронеж, РФ, правозащитник

  Чекаємо на підписи видатних представників російської та української ліґ "Клубу веселих та винахідливих".

  Автору петиції,-- решпект! Він в котре довів, що має непересічні здібності у жанрі "правозахисного дотепу" і міг би стати зіркою КВН-КВК. Бракує тіко Маслякова.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua