МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Ірпінському виконкомі переполох, зібрались депутати на нараду

11/12/2007 | Майдан-ІНФОРМ
У Львівському обкомі переполох, зібрались каґебісти на нараду, бо з Києва до Львова на живий діалог вже їдуть терористи із „Громади”, - писав колись бард Олександр Веремчук про поїздку членів Київської студентської неформальної, як тоді, в часи перебудови, казали, організації до своїх однодумців зі Львова.

Перефразований з цієї пісні заголовок якнайкраще змальовує сьогоднішню ситуацію в Ірпінському виконкомі, де секретар міської ради з кількома депутатами проводить опитування громадської думки працівників виконкому на предмет як вони зустрічатимуть нового старого міського голову Мирославу Свистович, яку сьогодні Київський адміністративний апеляційний суд поновив на посаді.

Переважна більшість працівників ухиляються від прямої відповіді, стверджуючи, що вони – чиновники, а не політики. Натомість передають Мирославі Свистович, що десь половина з них вже висловилась у виконкомівських кулуарах за її скоріше повернення, бо „цей бєспрєдєл вже дістав” (дослівна цитата).

Також додому до М. Свистович завітали дві заплакані жінки з числа працівниць виконкому, які раніше не були серед її прихильників (як не були й серед противників), й розповіли дещо про самодурські переслідування їх з боку нелегітимної влади та деяких представників депутатського корпусу.

Відповіді

 • 2007.11.12 | Ратібор

  Re: В Ірпінському виконкомі переполох, зібрались депутати на нараду

  Це ж як треба було "зарядити" суд... Напевно, таки Мирослава погодилася прийняти той чемодан з двома міліонами баксів, від якого начеб-то вона відмовлялася. Бо як міг суд винести рішення не допитавши свідків по справі, котрих він викликав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.13 | So_matika

   Re: В Ірпінському виконкомі переполох, зібрались депутати на нараду

   Ратібор пише:
   > Це ж як треба було "зарядити" суд...
   "Доню, іноді бувають і просто сни" (с) анекдот про Фрейда.
   Тобто іноді і суди приймають законні рішення. Вочевидь Бондар втратив підтримку тих, хто його кришував, і суд, зітхнувши з полегшенням, виніс ухвалу по закону.


   > Напевно, таки Мирослава погодилася прийняти той чемодан з двома міліонами баксів, від якого начеб-то вона відмовлялася.
   Угу. Ось тільки у неї немає за що купити пральну машину або відправити дитину на спортивні змагання. І авто в неї нема, і живе в хрущовці. Стопудово мільйонерка :)


   > Бо як міг суд винести рішення не допитавши свідків по справі, котрих він викликав.
   Там і без свідків все було ясно з першого дня розгляду в першій інстанції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.13 | Михайло Свистович

    Re: В Ірпінському виконкомі переполох, зібрались депутати на нараду

    So_matika пише:
    >
    > Вочевидь Бондар втратив підтримку тих, хто його кришував, і суд, зітхнувши з полегшенням, виніс ухвалу по закону

    В цій площині і лежить правда. Колись, можливо, ми всі дізнаємося її всю. Років через надцять постарілий Татарчук дослідить архіви і... :)

    >
    > Угу. Ось тільки у неї немає за що купити пральну машину або відправити дитину на спортивні змагання.

    Так все ж на хабар пішло :) Спокус же описав ефективний спосіб збирання коштів на нього :) Як китайці колись до Місяця добирались раніше за американських астронавтів: сілавєк на сілавєк, сілавєк на сілавєк :)
  • 2007.11.13 | Михайло Свистович

   Re: В Ірпінському виконкомі переполох, зібрались депутати на нараду

   Ратібор пише:
   > Це ж як треба було "зарядити" суд...

   Вам видніше. Але навіщо Ви його заряджали? Якою була Ваша мотивація? Це дуже цікаво.

   > Напевно, таки Мирослава погодилася прийняти той чемодан з двома міліонами баксів

   Ні, не погодилася. Та й непропонували його більше.

   > від якого начеб-то вона відмовлялася

   Ні, не начебто

   > Бо як міг суд винести рішення не допитавши свідків по справі, котрих він викликав

   Дуже просто. Виклик свідків заявляли ми. І ми дали згоду продовжувати судове засідання без них. Це - нормальна практика. Таке часто буває.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua