МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Що ж ми за народ такий" (с)

11/12/2007 | media
Вибори вже півтора місяці як відбулися, а парламент, повноваження якого припинені півроку тому, не може зібратися на своє перше засідання. Де в цивілізованому світі відбувається театр абсурду під назвою "вибори керівника робочої групи" - робочого органу, який не має ніякого законодавчого статусу?
Так, припустимо тривалі "коаліціади" це не виняток, он у Бельгії півроку не можуть сформувати уряд. Подібна ситуація була і в Чехії.
Але невже не розуміють ваші улюблені Ющенко, Янукович і Тимошенко, що цією ситуацією вони в черговий раз виставляють себе на посміховисько? Невже помаранчеві не розуміють, що ситуація зараз іде по класичному сценарію "Граблі-2006, частина 2"? Невже до них (і помаранчевих, і блакитних) не доходить, що не сьогодні, так завтра народ їх таки декласує на якихось виборах? І їхнім сталим електоратом залишаться лише фанатики на кшталт "божевільних майданівців" з цього форуму...

Відповіді

 • 2007.11.12 | Арета

  Вони роблять те, що їм дозволяє робити народ. А народ - раб...

 • 2007.11.12 | eume

  "неначе люди подуріли"; біомаса проголосує как нада

 • 2007.11.12 | Предсказамус

  То-ли он украл, то-ли у него украли. Но осадок остался...

  media пише:
  > Але невже не розуміють ваші улюблені Ющенко, Янукович і Тимошенко, що цією ситуацією вони в черговий раз виставляють себе на посміховисько?
  ПРУ, КПУ и БЛа до сегодняшнего дня не принимали участия в заседаниях рабочей группы. Потом они появились и потребовали во главу группы Мартынюка. БЮТ высказался в том смысле, что хоть черта лысого. НУНС не согласен, идут консультации.

  Внимание, вопрос: Вы не увлеклись равномерным распределением ответственности?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.12 | media

   БЮТ дійсно тут несе суттєво меншу відповідальність

   так якщо "консультации идут", то чому би БЮТ не проголосувати за того ж Мартинюка і не припинити це неподобство, незалежно від того, що думає та ж "Наша Україна"? Таким чином і ПР була би на якийсь день-два позбавлена зручного інструмента затягування часу. А посада ця суто формальна.
   Дії ж НУ, яка "нє согласная", може пояснити лише кваліфікований лікар, по моєму. Або ж вони свідомо затягують час, "не соглашаясь" із кандидатурою на керівника технічної робочої групи. Один в один нагадує викрутаси з минулого року. А остання заява Плюща про те що "я держслужбовець, тому ще не визначився, де буду працювати, ось пораджуся з Президентом, тоді..."? "Такие вопросы, дорогой товарищ, с кондачка не решаются. Нам нужно посоветоваться с общественностью... зайдите на недельке".
   ІМХО, українським політикам катастрофічно не визначає щирості, а патологічне бажання надурити іншу сторону призводить до того, до чого призводить. Той же БЮТ міг би сказати - або НУ припиняє комедію, або хай створює коаліцію з кимось іншим. Не треба тішити народ ілюзіями "помаранчевої коаліції", не треба брехати, вдаючи любов там, де її немає. Не треба за будь-яку ціну лізти в уряд. Якщо вони так обирають керівника робочої групи, то що ж буде під час виборів спікера, прем"єра, а головне - РОБОТИ коаліційного уряду?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.12 | Предсказамус

    Я вообще не вижу повода говорить об ответственности НУНС и БЮТ

    ПРУ и КПУ с примкнувшим БЛей где-то болтались неделю. Теперь явились и начали предъявлять ультиматумы. И в этом виноваты оранжевые и красно-белые? Фигня какая-то.

    media пише:
    > так якщо "консультации идут", то чому би БЮТ не проголосувати за того ж Мартинюка і не припинити це неподобство, незалежно від того, що думає та ж "Наша Україна"?
    Хотя-бы потому, что в ВР БЮТ придется работать с НУНС, а не красно-голубой тусовкой. И начинать работу с кидания партнеров - себя не уважать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.12 | media

     Ви хоч розумієте, про що йдеться?

     Йдеться про те, що півтора місяці тому було обрано новий склад Верховної Ради, яка досі не може зібратися через технічні проблеми. Звісно, це прогалина в законодавстві, яке уможливлює таке затягування початку роботи парламенту, обраного на позачергових виборах.
     Але про яке "кіданіє" йде мова? Що це за посада така - керівник робочої групи? Тобто, НУ демонструє або дивовижну політичну незрілість, не йдучи на компроміс щодо покладення цих організаційно-технічних обов"язків на Мартинюка, або ж свідомо затягує час. Я не здивуюся, якщо наступним етапом буде багатотижневе "шліфування" коаліційної угоди. Причина проста - якби НУ мала одностайне бажання створити коаліцію, і якби у них з БЮТ були голоси - то все рухалося і швидше. А так ситуація непевна, в результаті - театр абсурду.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.12 | Предсказамус

      Давно.

      И что интересно - Вы вроде тоже понимаете, но предлагаете БЮТ из-за непринципиального вопроса дать НУНС повод заявить, что "БЮТ первый начал". Не расскажете, зачем Вам это нужно?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.12 | media

       Я нікому нічого не пропоную

       Мене цікавлять не "поводи заявить кто первий начал". Тим більше, що як показало голосування за відставку Уряду Єханурова, за закон про Кабмін разом з ПР - народ має щодо цього окрему думку.
       Тому не шукайте підтексту там, де його немає. Ви так мене оцінюєте, немовби я впливаю на БЮТ чи НУ чи якусь іншу партію чи силу. А може мене просто цікавить, до якої межі може зайти людська наївність та індоктринованість (у Вашому випадку), і тому я витрачаю час на ці дискусії? :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.12 | Предсказамус

        Значит, мне показалось

        media пише:
        > Мене цікавлять не "поводи заявить кто первий начал". Тим більше, що як показало голосування за відставку Уряду Єханурова, за закон про Кабмін разом з ПР - народ має щодо цього окрему думку.
        В данном случае интересно не мнение народа, а согласие в правящей коалиции. Поддержка позиции КПУ и ПРУ со стороны БЮТ его существенно пошатнет.

        > Тому не шукайте підтексту там, де його немає. Ви так мене оцінюєте, немовби я впливаю на БЮТ чи НУ чи якусь іншу партію чи силу.
        Если бы советовали только те, чьи советы кому-то интересны, легче жилось бы на свете...

        > А може мене просто цікавить, до якої межі може зайти людська наївність та індоктринованість (у Вашому випадку), і тому я витрачаю час на ці дискусії? :)
        Как раз индокринированность ("все они бляди") так и кричит из каждого Вашего постинга :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.12 | media

         Re: Значит, мне показалось


         > Если бы советовали только те, чьи советы кому-то интересны, легче жилось бы на свете...
         З цим згоден, могли би написати ще - "а сонце сходить на сході".

         > Как раз индокринированность ("все они бляди") так и кричит из каждого Вашего постинга :)
         Це не індоктринованість, а "об"єктивна реальність". Я знаходжуся в становищі людини, яка після певного часу прозріла, у вас цей процес ще попереду :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.12 | Предсказамус

          Re: Значит, мне показалось

          media пише:
          > Це не індоктринованість, а "об"єктивна реальність". Я знаходжуся в становищі людини, яка після певного часу прозріла, у вас цей процес ще попереду :)
          Считаете? Ваша стадия познания мира называется "разочарование". Думаете, она последняя?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.12 | media

           Ні, звісно

           але наступна це точно буде не любов до Юлії Владіміровни, Януковича чи кого би то не було із нинішнього "інстеблішменту".
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.12 | Предсказамус

            Это понятно.

            Вообще любовь к политику - такое же извращение, как любовь к резиновой кукле. Думаю, есть смысл научиться объективно оценивать ситуацию и принимать рациональные решения. Понимаю, что звучит совершенно не романтично, но другого выбора нет, если остаетесь активным в политике.

            К примеру, поддержка Бродского - нерациональное решение. Он сам ушел в политическое небытие, и утащил с собой довольно много неплохого народу. Под усе тем же лозунгом: "все они ублюдки". И кому стало легче оттого, что эту идею в бродском исполнении поддержала неполная 51 тысяча избирателей по всей стране? Оказаться в списке позади "Комуністичної партії України (оновленой)" - это, помимо прочего, унизительно. Хоть особого вреда не причинили - и за то спасибо.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.12 | media

             Найраціональніше рішення

             це позбутися ілюзій і оцінювати ДІЇ політика а не його слова. Банально, але просто. Подивіться на те що ЮВ робила останні півроку, кого брала до списків і т.д. Я точно знаю, що ці люди нічого хорошого для країни не зроблять, що вони нічим не відрізняються від Януковича, наприклад. Є, до речі, і свої двічі несудимі там, і перебіжчики з ПР. Ну, їх на перевиховання взяли, "щоб послабити опонентів", ага. А, ну і я забув що "важливо, що вони підтримуватимуть Юлю, а Юля це все ж краще для країни, тому..." А українські демократи, які боряться з Януковичем, сприймають цю локшину на ура. Але така еквілібристика в жодній нормальній країні не сприймалася би.
             > К примеру, поддержка Бродского - нерациональное решение. Он сам ушел в политическое небытие, и утащил с собой довольно много неплохого народу.
             Кого утащіл? Там одні маргінали. Що робив у парламенті Видрін, ви знаєте багато його законопроектів? І інші депутати типу Данілова - вони нічим не кращі за яку-небудь Наталію Королєвскую. Любов Стасів правда, дійсно шкода. Те що вона у ВР взяла гроші на квартиру (пам"ятаєте громогласне скасування пільг?) - ну так у неї багатодітна сім"я, їй можна це вибачити. Її мішаня дійсно "утащіл" - десь заявив, що вона буде "в його групі". А тоді грянув розпуск парламенту, і прийшлося п. Любові робити заяву, в стилі "30х років", що вона не належить до групи Бродського. Товаріщі по партії їй вибачили і дали 150 місце, але хто тоді міг подумати що воно виявиться прохідним? Коротше, вона все зважила і вирішила що краще журавель у небі - депутатська зарплата півроку і вільні демократи. Ну, Бог їй суддя. От такі у нас політики.
             А взагалі, що це у вас така нездорова любов-ненависть до Бродського? Я от їй усіх однаково не сприймаю. Ну може ЮВ особисто трохи менше, все таки недурна жінка і вносить якусь цікавіть в політику. Але голосувати за неї - увольтє.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.11.12 | Предсказамус

              Вы спутали цель и средства.

              media пише:
              > це позбутися ілюзій і оцінювати ДІЇ політика а не його слова. Банально, але просто. Подивіться на те що ЮВ робила останні півроку, кого брала до списків і т.д.
              Вы описали средство получения достоверной информации, осталось принять рациональное решение, ведущее к интересующей Вас цели.

              >> К примеру, поддержка Бродского - нерациональное решение. Он сам ушел в политическое небытие, и утащил с собой довольно много неплохого народу.
              > Кого утащіл? Там одні маргінали.
              Если бы так, то у меня к нему вопросов бы не было. Выдрин, Потимков, Жовниренко, Мельниченко - не маргиналы, а адекватные умные люди, которым можно было найти лучшее применение, чем отработку бродских схем.

              > А взагалі, що це у вас така нездорова любов-ненависть до Бродського?
              Никак Вы не избавитесь от этого "любить-ненавидеть", что к политикам не применимо в принципе.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.12 | media

               Re: Вы спутали цель и средства.


               > Вы описали средство получения достоверной информации, осталось принять рациональное решение, ведущее к интересующей Вас цели.
               Ну от я його і прийняв.
               > >> К примеру, поддержка Бродского - нерациональное решение. Он сам ушел в политическое небытие, и утащил с собой довольно много неплохого народу.
               > > Кого утащіл? Там одні маргінали.
               > Если бы так, то у меня к нему вопросов бы не было. Выдрин, Потимков, Жовниренко, Мельниченко - не маргиналы, а адекватные умные люди, которым можно было найти лучшее применение, чем отработку бродских схем.
               Про Мельниченка ви всерйоз? І про Видріна з Потімковим? Може ви знаєте, що ці люди робили в парламенті - так поділіться "достовірною інформацією".
               > > А взагалі, що це у вас така нездорова любов-ненависть до Бродського?
               > Никак Вы не избавитесь от этого "любить-ненавидеть", что к политикам не применимо в принципе.
               Я би ізбавілся, але це ж саме Ви постійно, коли мова про ЮВ, говорите про Бродського. Оскільки це нічим раціональним я не можу пояснити, залишаються любов і ненависть, два вічних почуття :)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.11.12 | Предсказамус

                Re: Вы спутали цель и средства.

                media пише:
                >> Вы описали средство получения достоверной информации, осталось принять рациональное решение, ведущее к интересующей Вас цели.
                > Ну от я його і прийняв.
                Если цель быть от политики подальше, то все ОК.

                >>> Кого утащіл? Там одні маргінали.
                >> Если бы так, то у меня к нему вопросов бы не было. Выдрин, Потимков, Жовниренко, Мельниченко - не маргиналы, а адекватные умные люди, которым можно было найти лучшее применение, чем отработку бродских схем.
                > Про Мельниченка ви всерйоз?
                Да.

                > І про Видріна з Потімковим? Може ви знаєте, що ці люди робили в парламенті - так поділіться "достовірною інформацією".
                Перестаньте. У Вас советская логика, именно тогда была в моде галочно-палочная система.

                >>> А взагалі, що це у вас така нездорова любов-ненависть до Бродського?
                >> Никак Вы не избавитесь от этого "любить-ненавидеть", что к политикам не применимо в принципе.
                > Я би ізбавілся, але це ж саме Ви постійно, коли мова про ЮВ, говорите про Бродського. Оскільки це нічим раціональним я не можу пояснити, залишаються любов і ненависть, два вічних почуття :)
                Бродский - самый яркий представитель идеи "все они ублюдки". Не считая, конечно, Свистовича, но он недавно сказал, что уже не политик.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.11.12 | media

                 Re: Вы спутали цель и средства.


                 > > І про Видріна з Потімковим? Може ви знаєте, що ці люди робили в парламенті - так поділіться "достовірною інформацією".
                 > Перестаньте. У Вас советская логика, именно тогда была в моде галочно-палочная система.
                 ОК, чи можете ви за будь-якою іншою, не радянською логікою мені пояснити, чим займалися ці люди у Верховній Раді України V скликання?
                 > Бродский - самый яркий представитель идеи "все они ублюдки".
                 Ну, я би сонм "усіх" почав би з Бродського. Він паразитує на певних ідеях. ЮВ теж паразитує, тільки на інших ідеях. Я от, наприклад, теж проти партії регіонів. Але чому лише виходячи з цього я маю голосувати за ПВД чи взагалі мати до Бродського і його свити якісь сентименти? Чи голосувати за БЮТ лише тому що він проти ПР?
                 А Свистовича не чіпайте. У всякому разі людина працювала з "низовими ячєйками" всіх політичних партій, і раз має такий досвід - то тим більше має право таке казати.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2007.11.12 | Предсказамус

                  Мда. Отсутствие цели - еще хуже, чем неправильная цель.

                  media пише:
                  > ОК, чи можете ви за будь-якою іншою, не радянською логікою мені пояснити, чим займалися ці люди у Верховній Раді України V скликання?
                  Результат фракции есть результат абсолютно всех депутатов, в нее входящих. БЮТ удалось подвинуть Президента к роспуску этого парламента (в том числе и законом о КМ - говорю на случай, если Вы до сих пор этого не поняли) и получить шанс в следующем оказаться в большинстве. Для оппозиции это самый лучший результат из возможных.

                  >> Бродский - самый яркий представитель идеи "все они ублюдки".
                  > Ну, я би сонм "усіх" почав би з Бродського. Він паразитує на певних ідеях.
                  Кстати, за это ему большое спасибо - узнали оценку "певної ідеї" избирателями: 0.21%.

                  > ЮВ теж паразитує, тільки на інших ідеях. Я от, наприклад, теж проти партії регіонів. Але чому лише виходячи з цього я маю голосувати за ПВД чи взагалі мати до Бродського і його свити якісь сентименти? Чи голосувати за БЮТ лише тому що він проти ПР?
                  Придумайте другое решение проблемы ПР и/или ублюдков во власти, и вперед. Поддержу от души. Единственное условие - решение должно быть реальным.

                  > А Свистовича не чіпайте. У всякому разі людина працювала з "низовими ячєйками" всіх політичних партій, і раз має такий досвід - то тим більше має право таке казати.
                  Ничего плохого о Свистовиче говорить не собирался. Вспомнил только оттого, что он начал использовать средство (абсентеизм), не имея цели. Подозреваю, просто оттого, что разозлился.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.11.12 | media

                   Добре, йдіть до своєї цілі


                   > Результат фракции есть результат абсолютно всех депутатов, в нее входящих. БЮТ удалось подвинуть Президента к роспуску этого парламента (в том числе и законом о КМ - говорю на случай, если Вы до сих пор этого не поняли) и получить шанс в следующем оказаться в большинстве. Для оппозиции это самый лучший результат из возможных.
                   Так ми говорили про Видріна і Потімкова. Вони якраз були проти розпуску парламенту.
                   > >> Бродский - самый яркий представитель идеи "все они ублюдки".
                   > > Ну, я би сонм "усіх" почав би з Бродського. Він паразитує на певних ідеях.
                   Кстати, за это ему большое спасибо - узнали оценку "певної ідеї" избирателями: 0.21%.
                   Це ставлення не до ідеї, а до Бродського особисто. Майже 3% голосували проти всіх, ще певна кількість принципово не пішла на вибори - не мала за кого голосувати. Їх не так і мало було. Так що не маніпулюйте.

                   > Придумайте другое решение проблемы ПР и/или ублюдков во власти, и вперед. Поддержу от души. Единственное условие - решение должно быть реальным.
                   "Будьте реалістами, голосуйте за Кучму". Єдиний спосіб, як можна виховати цих "ублюдків" - це НЕ голосувати за них, не віддавати їм єдине з того, що у вас є - ваші голоси. Тому що наприклад у Польщі в 93 р. "демократи" при владі себе дискредитували. Перемогли ліві. В 97 році - з точністю до навпаки. Так само і в 2001 р., і в 2005, і у 2007му - виборці, які не мали за кого голосувати, просто не голосували, не боячись при цьому, що до влади прийдуть "страшні посткомуністи" чи їх непримиримі опоненти. І країна якось розвивалася, політики робили висновки. А ЮВТ може бути зараз впевнена: що би вона не робила, все одно люди типу вас за неї проголосують. Тому Янукович їй вигідний, він, думаю, буде існувати вічно :)
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2007.11.12 | Предсказамус

                    Спасибо, что разрешили.

                    media пише:
                    > Так ми говорили про Видріна і Потімкова. Вони якраз були проти розпуску парламенту.
                    Выдрин и Потимков не появились во фракции весной. Они там с прошлой весны. Я говорю о совокупном результате.

                    >> Кстати, за это ему большое спасибо - узнали оценку "певної ідеї" избирателями: 0.21%.
                    > Це ставлення не до ідеї, а до Бродського особисто. Майже 3% голосували проти всіх, ще певна кількість принципово не пішла на вибори - не мала за кого голосувати. Їх не так і мало було. Так що не маніпулюйте.
                    Вас устроит 5%? ОК, я согласен. И?

                    > > Придумайте другое решение проблемы ПР и/или ублюдков во власти, и вперед. Поддержу от души. Единственное условие - решение должно быть реальным.
                    > "Будьте реалістами, голосуйте за Кучму".
                    Нет, "будьте романтиками и не ходите на выборы. Тогда Кучма и Симоненко проиграют".
                    Смешно?

                    > Єдиний спосіб, як можна виховати цих "ублюдків" - це НЕ голосувати за них, не віддавати їм єдине з того, що у вас є - ваші голоси.
                    Если это единственный способ, значит способа не существует. Последние выборы это показали. Но он, к счастью, не единственный, и социалисты почувствовали это на собственной шкуре.

                    > Тому що наприклад у Польщі в 93 р. "демократи" при владі себе дискредитували. Перемогли ліві. В 97 році - з точністю до навпаки.
                    Не нужно сравнивать нас с Польшей. Нам и до Прибалтики еще ползти и ползти.
                  • 2007.11.14 | Михайло Свистович

                   Re: Мда. Отсутствие цели - еще хуже, чем неправильная цель.

                   Предсказамус пише:
                   >
                   > БЮТ удалось подвинуть Президента к роспуску этого парламента

                   Не читайте БЮТівських бігбордів перед їжею :)
                   >
                   > в том числе и законом о КМ

                   міф і взагалі класний спосіб перевертати з ніг на голову, мовляв, я вкрав не заради збагачення, а щоб навчитти обкраденого поводитися уважніше

                   >
                   > Ничего плохого о Свистовиче говорить не собирался. Вспомнил только оттого, что он начал использовать средство (абсентеизм), не имея цели.

                   Я мав дуже конкретну мету, а от абсентеїзм використовувати ще не почав

                   >
                   > Подозреваю, просто оттого, что разозлился

                   Ви неправильно підозрюєте
                 • 2007.11.14 | Михайло Свистович

                  Re: Вы спутали цель и средства.

                  media пише:
                  >
                  > А Свистовича не чіпайте. У всякому разі людина працювала з "низовими ячєйками" всіх політичних партій

                  і з "верховими" теж :)
                • 2007.11.14 | Михайло Свистович

                 Re: Вы спутали цель и средства.

                 Предсказамус пише:
                 >
                 > Бродский - самый яркий представитель идеи "все они ублюдки". Не считая, конечно, Свистовича, но он недавно сказал, что уже не политик.

                 Я не вживав слова "уже"
         • 2007.11.12 | Shooter

          Нічого особистого

          Крім одного особистого питання:

          media пише:
          >
          > Я знаходжуся в становищі людини, яка після певного часу прозріла

          Що допомогло прозрінню? ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.12 | media

           Допомогло цьому вперте руйнування будь-яких залишків

           парламентаризму і конституціоналізму в країні під час весняної політичної кризи. Від Януковича я іншого й не очікував, але Ющенко всі сподівання перевершив. В будь-якій нормальній країні такого президента судили би. Я не кажу що Янукович ніколи би не став політиком за нормальних умов, але якщо Ющенко діє "пацанячою логікою" - він стає таким самим, як і його супротивники). Любов Ющенка до демократії (а її він схоже, щиро любить) практично не лишила від цієї демократії каменя на камені. Україна сповзає в латиноамериканський сценарій - а "помаранчі" кричать на форумах про УПА.
           До цього додалася і оруелівська позиція ЮВ, зміна політичних партнерів (голосування за закон про Кабмін, від якого вона ж відмовилася) і відвертий цинізм при формуванні "очищених від зррадників" виборчих списків. Присутність самого лише, скажімо, Антона Яценка здатна була розвіяти будь-які залишки ілюзій. Плюс - абсурди з імперативним мандатом, "телеграми Вінського" в стилі ЦК партії і тому подібне.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.12 | Shooter

            Я якось Вас в любові до Ющенка не зауважував

            Моє питання стосувалося Тимошенко, яку Ви ще десь рік тому, так би мовити, с пристрастієм продвігали тут на форумі.

            Доречі, медіята теж поміняли свої погляди? ;)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.12 | media

             І правильно робив, що продвігав

             Тоді вона виконувала важливу місію - розвінчування "свійської" політики Ющенка і його любих друзів. В чому ця політика полягає - я неодноразово писав. Але зараз вона просто пішла другий раз по тому шляху, який вже проходила. При цьому робить чимало речей, які вже можна було би й не робити. Тому всьому приходить межа.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.11.12 | Shooter

              робив продвігав

              media пише:
              > Тоді вона виконувала важливу місію - розвінчування "свійської" політики Ющенка і його любих друзів.

              чим? активною посадкою бандюків у свою фракцію весною-влітку 2005? чи відомими подіями літа-2005 "паралельно та одночасно" з Коломойським?

              > В чому ця політика полягає - я неодноразово писав. Але зараз вона просто пішла другий раз по тому шляху, який вже проходила. При цьому робить чимало речей, які вже можна було би й не робити. Тому всьому приходить межа.

              :) Весь стиржень її політики і тоді, і тепер полягає в одному: у взятті влади. Будь-якою ціною, з будь-яким, за будь-які кошти - і Ви сам все це непогано тут описуєте.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.12 | media

               Re: І правильно робив, що продвігав

               > чим? активною посадкою бандюків у свою фракцію весною-влітку 2005? чи відомими подіями літа-2005 "паралельно та одночасно" з Коломойським?
               Відомо чим, і не час тут описувати. Бандюки у фракції від того часу росли в прогресії. Певний час я ще міг це виправдовувати для себе, але всьому приходить межа.

               > :) Весь стиржень її політики і тоді, і тепер полягає в одному: у взятті влади. Будь-якою ціною, з будь-яким, за будь-які кошти - і Ви сам все це непогано тут описуєте.
               А в чому полягає стрижень політики Ющенка, а? В скасуванні "політрреХВорми" і підготовці власними руками плацдарму для ЮВ чи Януковича? В зменшенні власної фракції і зміцненні БЮТ на виборах-2007? У танцях на граблях в коаліціаді? У кришуванні кумів, які навіть вкрасти непомітно для широкого загалу не вміють? У підписанні універсалів? У систематичному порушенні Конституції і законів? У патологічному небажанні думати про країну?
               Різниця між Ющенком і Тимошенко полягає в тому, що поріг компетентності першого - голова Нацбанку при Кучмі. Друга ж є значно вправнішим політиком. І тому можете не сумніватися - якщо її зараз не допустять до влади, на президентських виборах вона всіх просто змете. Це зрозуміли люди, які хочуть побути у політиці і заробити на посаді мера Києва чи якійсь іншій (Луценко, Кириленко). Звісно, їм уже зараз потрібно засвідчувати лояльність не лише нинішньому президенту, а й наступному.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.11.12 | Shooter

                Re: І правильно робив, що продвігав

                media пише:

                > > :) Весь стиржень її політики і тоді, і тепер полягає в одному: у взятті влади. Будь-якою ціною, з будь-яким, за будь-які кошти - і Ви сам все це непогано тут описуєте.
                > А в чому полягає стрижень політики Ющенка, а? В скасуванні "політрреХВорми" і підготовці власними руками плацдарму для ЮВ чи Януковича? В зменшенні власної фракції і зміцненні БЮТ на виборах-2007? У танцях на граблях в коаліціаді? У кришуванні кумів, які навіть вкрасти непомітно для широкого загалу не вміють? У підписанні універсалів? У систематичному порушенні Конституції і законів? У патологічному небажанні думати про країну?

                Ага. Себто Тимошенко паталогічно думає про країну - я правильно Вас розумію?

                > Різниця між Ющенком і Тимошенко полягає в тому, що поріг компетентності першого - голова Нацбанку при Кучмі. Друга ж є значно вправнішим політиком. І тому можете не сумніватися - якщо її зараз не допустять до влади, на президентських виборах вона всіх просто змете. Це зрозуміли люди, які хочуть побути у політиці і заробити на посаді мера Києва чи якійсь іншій (Луценко, Кириленко). Звісно, їм уже зараз потрібно засвідчувати лояльність не лише нинішньому президенту, а й наступному.

                Друга є вправнішим популістом (і набагато більшим циніком) - це правда. В неї, наприклад, "немає" "любих друзів". Хоча її "бізнесменам" до "любих друзів" Ющенко по кучморилості - як до неба рачки. Вона може всерйоз проголошувати крайньо популістські ідеї типу "проф. армію" - за 2 місяці, причому, знаючи, що це - не компетенція уряду. Етс.

                Але чи буде від неї більше толку для країни?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.11.12 | media

                 Логічні помилки помаранчів:

                 Shooter пише:

                 > Ага. Себто Тимошенко паталогічно думає про країну - я правильно Вас розумію?
                 Не думає вона про країну, ні патОлогічно, ніяк. Але ваша (помаранчів) логічна помилка в тому полягає, що ви всіх, хто проти помаранчевих, називаєте "янучарами", хоча ці люди можуть підтримувати Януковича не більше вашого. В свою чергу, ви поділяєтесь на два непримиримі табори, між якими внутрішньовидова боротьба сильніша, звісно. Тому всіх хто каже "любі друзі" чи критикує "Олексу" Івченка або газові угоди називаєте - юлефанами. Ну а тих хто каже що головне в ЮВ "влада", називають "ющефанами" чи як там воно у вас.

                 > Друга є вправнішим популістом (і набагато більшим циніком) - це правда. В неї, наприклад, "немає" "любих друзів". Хоча її "бізнесменам" до "любих друзів" Ющенко по кучморилості - як до неба рачки.
                 Я не ходив біля їхніх лімузинів з "приборами, якими міряють кал", тому не знаю, кому далі до кучми, кому ближче. Може ви ходили і знаєте, то сперечатися не буду.
                 > Вона може всерйоз проголошувати крайньо популістські ідеї типу "проф. армію" - за 2 місяці, причому, знаючи, що це - не компетенція уряду. Етс.
                 Може, і піпл, замєтьтє, це хаває. А всіх хто про це каже (але водночас не б"є поклони на Ющенка) називають "бродскістами". Ну та це вже до Предсказамуса.
                 > Але чи буде від неї більше толку для країни?
                 Не буде.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2007.11.13 | eume

                  так шо треба робить?

                  Ви тут люб'язно вияснили логічні помилки, взаємофобії і таке інше.

                  А пропозиції будуть?

                  Ось є наприклад конструктивна пропозиція з деструкції остогидлого триєдиного політикума:

                  http://politplakat.org.ua/pokaz/plakat_014.jpg

                  Що ви на те? :)
     • 2007.11.12 | samopal

      Re: Ви хоч розумієте, про що йдеться? (/)

      Йдеться про те, що до сьогодняшнього дня ні ригіони, ні сімоністи, ні литвиняри не з'являлися на засідання робочої групи, яке бнз їх участі не мало кворуму. Сьогодні НУНС і ПРУ розіграли сценку з призначенням тимчасового керівника тимчасової групи. БЮТ навіть пропонував призначити двох - щоб ті головували по-черзі. Зрештою, НУНС перестав впиратися за Зварича, але виставив умову: тільки не Мартинюк. Ну, прусаки тут же це й зафіксували - тепер вони вимагають тільки Мартинюка...
      http://unian.net/ukr/news/news-221322.html
      http://unian.net/ukr/news/news-221342.html
 • 2007.11.12 | samopal

  Та чого ж ви так нервуєтесь? Пацани тільки сьогодні прийшли

  "пєрєтірєть па панятіям", а ви вже одразу їх усіх в одну яму валите.
  Та й у країні "всьо путьм". Є кому керувати. А прізідєнт, демонструючи впевненість у стабільності ситуації та компетентності уряду проффесіоналів, навіть зібрався у триденне закордонне "геополітичне" турне по святих місцях... ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.12 | media

   Дивно, а чому ж подібних проблем

   не виникає в Польщі, де весь процес, як ви напевне знаєте, зайняв неповних 20 днів? Чомусь не виникло проблем із сумісництвом в Сеймі, швидко сформувалась коаліція, вибрали спікера, все працює. І помітьте, президент Качинський любить Туска точно не більше, ніж Ющенко - Тимошенко. Але якби він "поїхав по святим місцям" на кілька днів замість номінувати нового Прем"єра - його би просто засміяли. А в Україні - я вже чекаю, як прийдуть шутерята і інші поборники гетьманату і почнуть розповідати про те "яка погана Юля", а "Ющенко ліберал" чи тому подібну пургу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.12 | QuasiGiraffe

    Re: Дивно, а чому ж подібних проблем

    media пише:
    > І помітьте, президент Качинський любить Туска точно не більше, ніж Ющенко - Тимошенко.
    Ну що Ви, вони ж обидва чоловіки, гормональний рівень не задіяно.

    > Але якби він "поїхав по святим місцям" на кілька днів замість номінувати нового Прем"єра - його би просто засміяли.

    А в нашого є ще час до 5 січня :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.12 | Shooter

     Re: Дивно, а чому ж подібних проблем

     QuasiGiraffe пише:
     > media пише:
     > > І помітьте, президент Качинський любить Туска точно не більше, ніж Ющенко - Тимошенко.
     > Ну що Ви, вони ж обидва чоловіки, гормональний рівень не задіяно.

     Cебто, всі проблеми 2005-2007 є через те, що Ющенко , пардон, не виїбав Тимошенко?

     Цікавий хід думки...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.13 | QuasiGiraffe

      Це Ваш рівень розуміння проблеми?

     • 2007.11.13 | QuasiGiraffe

      Я завжди скептично ставився до існування підсвідомості,

      але тепер бачу, що задарма.
      Підсвідомість вихлюпнулася назовні :)
      Дуже необачно з Вашого боку було так проколотися :)
      Я то всього лиш мав на увазі те, що можна прочитати в будь-якій серйозній газеті - те, що чоловік-політик не може вибачити жінці-політику, що вона більш успішна.
      Тепер бачу, що не все так просто, що у юлефобів є ще щось у підкорці.

      Ви ще можете стерти свій допис, я великодушно його не цитую :)
  • 2007.11.12 | троль ak1001

   хм, а хто запропонував Морозу крісло спікера в 2006?

   щось я не памятаю точно призвіще, але здається починалося не на Ю а на Т
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.12 | samopal

    І шо? Він це крісло все одно отримав. Ще на виборах

    А от омріяного Януковича ми отримали від Ю, але вже без Т. У того Ю було два варіанти - за спікерства Мороза прем'єр або Тимошенко, або Янукович. Ну, він і зробив свій вибір...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.12 | Shooter

     Це Вам так само Ю розповіла?

     Бо, взагалі-то, на виборах пост ВР (у складі "помаранчевої більшости") отримав Порошенко, а не Мороз.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.12 | samopal

      Ні, під час тих виборів я теж був тут - в Україні.

      І добре знаю, що без СПУ ніякої помаранчевої більшості не було. Як, до речі, і "антикризової". Тимошенко це розуміла. Ющенко ж, захоплений планами широкої стабілізації,- проігнорував. Зараз він продовжує те ж саме, але без Мороза...
      Остерігаючись зростаючої політичної потужності лідерки БЮТ, він для противаги витягнув із забуття Януковічя з Табачьнєгамі. Після того, як вони (за участі Мороза) сіли йому на карк, "помирився" з ЮТ (аж угоду організував, про спільну опозиційну діяльність) і використав БЮТ для "стримування" ригіонів. Тепер думає, що знову зіштовхне їх лобами, а сам залишиться керувати "над процесом". Цікаво, що ж наш фахівець із складання балансів проігнорує цього разу? ;)
    • 2007.11.12 | троль ak1001

     нічого, у закоханих з логікою завжди проблеми

     тому звісно що нічого
 • 2007.11.12 | 123

  Якого числа опубліковані результати виборів?

 • 2007.11.12 | Pavlo

  В Бельгії така сама фігня.

  media пише:
  > Де в цивілізованому світі відбувається театр абсурду

  В Бельгії така сама фігня. Бо там нема єдиної нації.
  Звідси випливає висновок - формування єдиної нації необхідна передумова нормального функціювання демократії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.12 | media

   А в Чехії минулого року теж не було "єдиної нації"?

   Про Бельгію і Чехію я писав. Зрештою, коаліціада це не найстрашніше (цікаво просто, що вона за участю тих самих акторів може повторитися другий раз, і майже з тим же результатом). Ну і якщо в країні, яка претендує називатися демократичною, півроку відсутній легітимний парламент - це якось дивно. Звісно, це не така трагедія, як "відсутність Єдиної Нації", але для мене, космополіта, саме це чомусь важливо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua