МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Справедливості без огляду на національність! (л)

11/12/2007 | Tatarchuk
Джемілєв: Кримські татари хочуть не влади, а справедливості без огляду на національність


“У неділю, 11 листопада, мав відбутися загальнонаціональний мітинг, але через погіршення погодних умов його перенесли на наступну неділю, 18 листопада. Хоча в ці дні, незважаючи на погоду, на площі в Сімферополі зібралося щонайменше три тисячі осіб, які встановили намети”. Про це в інтерв’ю «Львівській газеті» сказав член Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” Мустафа Джемілєв.

За його словами, “з приїздом до Криму віце-прем’єра Олександра Кузьмука розпочалося обговорення питання щодо створення спільної комісії з представників голови Верховної Ради, прем’єр-міністра Автономії, силових структур, прокуратури, СБУ та міліції”. “Ця комісія має вирішити питання власників відведеної кримської землі та її кількості, а також розслідувати факт самозахоплення земельних ділянок, оскільки заяви про звільнення самозахоплених земель – це неконструктивне рішення проблеми законного користування землі на Кримському півострові”, - зазначив Джемілєв.

Він відмітив, що “згідно з повідомленнями Рескомзему, незаконно зайняті татарами землі в Криму становлять 15%, навіть менше. Все інше закупили різні комерційні структури. У нас виникає запитання: звідки така вибірковість? Якщо жорстко ставитимуться до всіх – ми не проти. Закон скрізь повинен бути однаковим”.

“Кримськотатарський народ сподівається на справедливе рішення порушеної прокуратурою кримінальної справи за фактом застосування сили, стрілянини по беззбройних людях, - наголосив Джемілєв. - Як Голова Меджлісу кримськотатарського народу, я скрізь наголошую: річ не в тім, щоб передати владу кримським татарам. Останнім часом різноманітні комерційні структури почали наймати за гроші різні угруповання, закликати людей до нападів на кримських татар. Ми робитимемо все, щоб ситуація стабілізувалася.”

http://www.razom.org.ua/ua/news/19474/

Відповіді

 • 2007.11.12 | Сергей ГРУЗДОВ

  Re: Справедливості без

  Видали мы эти комиссии. Фамилии и ранги лиц, ее составляющих, не имеют ровно никакого значения.

  Разве что для того эти фамилии интересны, чтобы установить какие участки крымской земли принадлежат им, их родичам и аффилированым лицам. Чтоб сразу, как дверью за веревку, привязанную к больному зубу.

  А гвоздем может стать (надеюсь, что станет) условие ПУБЛИЧНОСТИ ПОШАГОВЫХ МЕРОПРИЯТИЙ этой очередной комиссии, с ПУБЛИЧНЫМИ же результатами каждого шага. Причем - немедленно и 100% полно.

  Таких - не видали. Может заставим?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.14 | Сергей ГРУЗДОВ

   Так, так... Где же комиссия и чем она озабочена?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua