МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вступ України до СОТ, якщо й трапиться, то дуже не скоро

11/13/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Україна не змогла домовитися з Киргизією щодо питання вступу до СОТ. В результаті більш ніж семигодинного обговорення делегації, очолювані главою Мінфіну Миколою Азаровим і його киргизьким колегою Акілбеком Жапаровим, не досягли ніяких домовленостей, повідомляє «24.kg».

Сьогодні в першій половині дня Микола Азаров разом з міністром закордонних справ Арсенієм Яценюком відбув до Києва.

Отже, візит до Киргизії української урядової делегації високого рівня, за участі першого віце-прем'єра М. Азарова і міністра зовнішніх справ А. Яценюка, виявився провальним. Нагадуємо, що за оцінками експертів, навіть якби протокол з Киргизією був вже підписаний, Україна б могла стати членом СОТ лише в жовтні наступного року - попри переможні реляції урядовців, які гучно анонсували вступ України до СОТ спочатку до кінця 2006 року, потім - до кінця 2007 року.

Відповіді

 • 2007.11.13 | samopal

  А ось в Ізраїлі де-хто думає інакше (/)

  Україна підписала двосторонній протокол з Киргизією щодо вступу до Світової організації торгівлі і до кінця року має набути членства в цій організації.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив Президент України Віктор ЮЩЕНКО на зустрічі з активом Всеізраїльського об’єднання вихідців з України та представниками української громади.

  Зокрема, він наголосив, що, підписавши вчора фінальний протокол з Киргизстаном, Україна вирішила питання вступу до СОТ.

  «Таким чином, всі процедурні моменти зняті», - сказав Президент, висловивши переконання, що на наступній Раді СОТ, яка відбудеться 15-20 грудня, Україна офіційно буде прийнята в цю організацію.

  *** Україна намагається вступити до СОТ з 1993 року.

  У 2005-2006 роках Верховна Рада України ухвалила 38 законодавчих актів, необхідних для вступу до СОТ.

  31 травня ВР ухвалила останні 11 законів, необхідних для забезпечення вступу України до СОТ.


  http://unian.net/ukr/news/news-221561.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.13 | Арета

   Вони ще просто не домовились між собою, що лохам розповісти...

   Ющенко на виїзді. Прохвесіонали Яцццценюк і Азаров, власне повернулись. Тобто розминулись...

   Зараз швиденько домовляться і нашому люду в срібній обгорточці мутню "продадуть", щось типу нібито вже домовились, але ще не зовсім, бо ..., але до 2020 в СОТ будемо!

   І народ, на превеликий жаль, схаває. Як і всі інші "виконані обіцянки"...
 • 2007.11.13 | Боровик

  Re: Вступ України до СОТ, якщо й трапиться, то дуже не скоро

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Отже, візит до Киргизії української урядової делегації високого рівня, за участі першого віце-прем'єра М. Азарова і міністра зовнішніх справ А. Яценюка, виявився провальним. Нагадуємо, що за оцінками експертів, навіть якби протокол з Киргизією був вже підписаний, Україна б могла стати членом СОТ лише в жовтні наступного року - попри переможні реляції урядовців, які гучно анонсували вступ України до СОТ спочатку до кінця 2006 року, потім - до кінця 2007 року.
  Коментарі Дебіл-Інформа як переклад з української на українську...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua