МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ з ПР знову б’ють у спину Віктора Ющенка?

11/14/2007 | poltavec
Не так давно УНІАН розповсюдив інформацію про те, що Блок Юлії Тимошенко претендує на посади голів облдержадміністрацій у 16 областях України.

Полтавою серед політиків, громадських діячів та журналістів облетіла чутка про те, що вже найближчими днями БЮТ наполегливо вимагатиме відставки голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Асадчева. Партія регіонів в цей час, звісно, мовчатиме.

Буде проводитися «робота» з лідерами місцевих осередків політичних партій, громадськими діячами та журналістами для створення «об’єктивної» громадської думки про нібито недостатню професійність Асадчева на посту голови ОДА. «Щирим прихильникам» Валерія Михайловича «демократичним шляхом» буде запропоновано мовчати. Звісно, за меншу ціну.

Заручившись підтримкою голови Полтавської обласної ради, «регіонала» Олександра Удовіченка та фракції Партії регіонів в тій же облраді, «бютівці» готуються до рішучого наступу на представника Президента України Віктора Ющенка. На місце Валерія Асадчева вони хочуть посадити одного з двох претендентів: міського голову Полтави Андрія Матковського :benetton: (у минулому – комсомольця і керівника податкової при Кучмі-Азарові) або Олександра Козуба :benetton: (у минулому – активного комсомольця і успішного автомобільного магната з радянських часів).

З біографією А.Матковського можна ознайомитися тут: http://www.rada-poltava.gov.ua/major/ а О.Козуба тут: http://www.rada-poltava.gov.ua/rada/secretary/

Кажуть, що одним з варіантів відставки В.Асадчева є «заява за власним бажанням». Полтавські бютівці ще не склали їй ціну, та й не знають кому влучно дати гроші за неї – чи самому Асадчеву чи комусь в президентській канцелярії.

Відразу після звільнення нинішнього керівника ОДА будуть звільнені всі його заступники та більшість начальників обласних управлінь. :gun:

Вся вище надрукована інформація не є офіційною, але отримана автором з джерел, які заслуговують на увагу. Читачам залишається повірити і очікувати, або протидіяти змові у Полтаві БЮТ і ПР.

Відповіді

 • 2007.11.14 | Борисович

  Re: БЮТ з ПР знову б’ють у спину Віктора Ющенка?

  Прихованим регіоналу Матковському та комуністу Козубу посада голови Полтавської ОДА і не пахне, а лише зона, зона і ще раз зона за умови, якщо правоохоронці порушать кримінальні справи за їх діяння, а суд доведе, що ці хлопчики інколи путають свій гаманець з бюджетним.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.14 | Шура

   Re: БЮТ з ПР знову б’ють у спину Віктора Ющенка?

   Борисович пише:
   Прихованим регіоналу Матковському та комуністу Козубу посада голови Полтавської ОДА і не пахне, а лише зона, зона і ще раз зона за умови, якщо правоохоронці порушать кримінальні справи за їх діяння, а суд доведе, що ці хлопчики інколи путають свій гаманець з бюджетним.

   Хто ж з правохонців посадить дійну корову? А кого ж вони будуть доїти?
 • 2007.11.14 | padluka

  Києву, Харкову, Полтаві, Ірпеню - порядних мерів!

 • 2007.11.14 | Linx

  Re: БЮТ з ПР знову б’ють у спину Віктора Ющенка?

  poltavec пише:
  > Кажуть, що одним з варіантів відставки В.Асадчева є «заява за власним бажанням». Полтавські бютівці ще не склали їй ціну, та й не знають кому влучно дати гроші за неї – чи самому Асадчеву чи комусь в президентській канцелярії.

  А нафіґ вам такий губернатор, що ладен за гроші піти "за власним бажанням"? Чи не здається Вам, що тоді і вся його робота на цій посаді в основному лише заради власного прибутку?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.14 | padluka

   Re: БЮТ з ПР знову б’ють у спину Віктора Ющенка?

   Linx пише:
   > poltavec пише:
   > > Кажуть, що одним з варіантів відставки В.Асадчева є «заява за власним бажанням». Полтавські бютівці ще не склали їй ціну, та й не знають кому влучно дати гроші за неї – чи самому Асадчеву чи комусь в президентській канцелярії.
   >
   > А нафіґ вам такий губернатор, що ладен за гроші піти "за власним бажанням"? Чи не здається Вам, що тоді і вся його робота на цій посаді в основному лише заради власного прибутку?
   А де там написано, що губернатор погодився їх взяти? Ще не зрозуміло, чи вони йому щось взагалі пропонували.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.14 | Борисович

    Re: БЮТ з ПР знову б’ють у спину Віктора Ющенка?

    Подейкують, що Матковський, щоб отримати підтримку за посаг секретаря Полтавської міськради до столиці відвіз лише два зелених лимони, на посаду міського голови тільки якомусь чи то дону Педро, чи то дону Тому - всього чотири незелених лимони. А скільки зеленої капусти необхідно відвезти за посаду голови ОДА?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.14 | 100%

     Взагалі, які діючі тарифи ?

     у всіх гілках влади: кабміні, МВС, МОЗ, адміністрації Президента, судовій гілці ?
   • 2007.11.14 | Linx

    Re: БЮТ з ПР знову б’ють у спину Віктора Ющенка?

    padluka пише:
    > Linx пише:
    > > poltavec пише:
    > > > Кажуть, що одним з варіантів відставки В.Асадчева є «заява за власним бажанням». Полтавські бютівці ще не склали їй ціну, та й не знають кому влучно дати гроші за неї – чи самому Асадчеву чи комусь в президентській канцелярії.
    > >
    > > А нафіґ вам такий губернатор, що ладен за гроші піти "за власним бажанням"? Чи не здається Вам, що тоді і вся його робота на цій посаді в основному лише заради власного прибутку?
    > А де там написано, що губернатор погодився їх взяти? Ще не зрозуміло, чи вони йому щось взагалі пропонували.
    А навіщо тоді такі "варіанти" писати?
    Як баби базарні.
 • 2007.11.14 | blueandwhite

  БЮТ має право

  на посаду голови ОДА у цій області, бо він там переміг.

  Взагалі, гадаю, буде або так, або ніяк. Юлія Тимошенког не така дурна, щоб "правити" як ПР, не маючи жодного губернатора. Підтримую амбіції БЮТ на всі посади в областях, де БЮТ переміг.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Крот

   БЮТ мав би право, якби ми на цих виборах обирали Президента

 • 2007.11.14 | media

  А що ж робити шановному Ющенку,

  якщо ті ж полтавці за його партію не голосували на виборах? Оголошувати Гетьманат? Чи терміново домовлятися з Януковичем? Чи ще щось?
  Зрозуміло одне: що би не робив Ющенко, завжди знайдеться кілька відсотків людей, які його підтримуватимуть. Так що доля Мороза йому поки не загрожує.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | padluka

   Re: А що ж робити шановному Ющенку,

   media пише:
   > якщо ті ж полтавці за його партію не голосували на виборах? Оголошувати Гетьманат? Чи терміново домовлятися з Януковичем? Чи ще щось?
   > Зрозуміло одне: що би не робив Ющенко, завжди знайдеться кілька відсотків людей, які його підтримуватимуть. Так що доля Мороза йому поки не загрожує.
   Полтавці будуть підтримувати Ющенка, бо він перший НАРОДНИЙ Президент. І полтавці розуміють, що бути Президентом корумпованої країни дуже важко. І ще вони розуміють, що якби ці три роки Президентом був Я-вич, то країна вже б захлинулася у корупції, а Гімном України стала "Мурка".
 • 2007.11.14 | привид Романа ShaRP'а

  Виктим Леонидыч Кучмющенка заслужил не только в спину,

  Но и коленкой под зад с максимальной силой и ускорением.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.21 | Мінор

  Нахабство у квадраті не додає достовірності цій маячні

  "Достовірні джерела" можуть повідомити що завгодно. На мій погляд допис відверто провокаційний, спрямований на створення уявного конфлікту між БЮТ ат НУНС. Можна лише здогадуватись для чого це потрібно...

  Не тільки Асадчев на Полтавщині - ще у жодному регіоні БЮТ не отримав жодного місця на рівні керівників обласних або районних адміністрацій, які швидко заповнюються новими членами НУНС. Сперечатися з цим, що проти вітру плювати. Право Президента призначати їх є непорушним і я переконаний, що йому глибоко все-одно подобається чи не подобається його призначення БЮТ.
  Цю зневагу від партнерів по демкоаліції ми спостерігаємо мовчки. Він призначає голів адміністрацій - він і нестиме політичну відповідальність за їх роботу. Крапка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.21 | padluka

   Нахабства там немає. Читайте мене нижче

 • 2007.11.21 | Мінор

  Між іншим

  Якщо ви думаєте, що Валерій Асадчев завжди був праведним рухівцем, то помиляєтесь. З одного боку на будинку районної адміністрації Московського району, яким він керував у Києві, вперше в місті був піднятий синьо-жовтий стяг. Але таким було рішення більшості депутатів ради. З іншого боку ще у 1998 році, коли він в ранзі глави районної адміністрації програв вибори по мажоритарному округу № 214 Сергію Терьохіну, Асадчєв говорив українською з явним російським акцентом . Тоді він тільки вступив до Руху :-) Втім, я б за одного українізованого москаля трьох русифікованих чистокровних українців давав.

  Взагалі, він непоганий спеціаліст, хоч тоді, у 1998-ому, як начальник штабу Терьохіна, я йому мабуть чимало крові попив :-).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.21 | padluka

   Re: Між іншим

   Мінор пише:
   > Якщо ви думаєте, що Валерій Асадчев завжди був праведним рухівцем, то помиляєтесь. З одного боку на будинку районної адміністрації Московського району, яким він керував у Києві, вперше в місті був піднятий синьо-жовтий стяг. Але таким було рішення більшості депутатів ради. З іншого боку ще у 1998 році, коли він в ранзі глави районної адміністрації програв вибори по мажоритарному округу № 214 Сергію Терьохіну, Асадчєв говорив українською з явним російським акцентом . Тоді він тільки вступив до Руху :-) Втім, я б за одного українізованого москаля трьох русифікованих чистокровних українців давав.
   >
   > Взагалі, він непоганий спеціаліст, хоч тоді, у 1998-ому, як начальник штабу Терьохіна, я йому мабуть чимало крові попив :-).

   Як начальнику штабу Терьохіна, тепер вже "бютівця", хочу сказати Вам за Вашу велику пробютівську заангажованість. Асадчев - людина справи. Полтавці його поважають за це. А за те, що "у кожному селі є БЮТ" (слова з пісні), який багато чого хоче, а сам не може, так ми й так знаємо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.21 | Мінор

    Наступного разу спробуйте висловлювати не емоції, а думки

    padluka пише:
    > Як начальнику штабу Терьохіна, тепер вже "бютівця", хочу сказати Вам за Вашу велику пробютівську заангажованість.

    Ви не написали, що саме хочете сказати. Поспішали, чи сказати нічого?

    >Асадчев - людина справи. Полтавці його поважають за це.

    Дані опитувань маєте? Якщо не маєте, то певно про якихось конкретних полтавців говорите? І я щось пропустив, яку оцінку партії (до якої належить "людина справи") дали полтавці на дострокових виборах. Я щось не знайшов там НУНС серед переможців. Виборці не оцінили?
    Перегляньте інформацію ЦВК за лінком: http://www.cvk.gov.ua/vnd2007/w6p001.html

    >А за те, що "у кожному селі є БЮТ" (слова з пісні), який багато чого хоче, а сам не може, так ми й так знаємо.

    Вашої улюбленої пісні не знаю, але матюки знаю також. Проте поки не хочу опускатись до вашого рівня.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.21 | Тарас Токар

     Re: Наступного разу спробуйте висловлювати не емоції, а думки

     Мінор пише:
     > >Асадчев - людина справи. Полтавці його поважають за це.
     >
     > Дані опитувань маєте? Якщо не маєте, то певно про якихось конкретних полтавців говорите? І я щось пропустив, яку оцінку партії (до якої належить "людина справи") дали полтавці на дострокових виборах. Я щось не знайшов там НУНС серед переможців. Виборці не оцінили?
     > Перегляньте інформацію ЦВК за лінком: http://www.cvk.gov.ua/vnd2007/w6p001.html
     Ви просто вводите в оману всіх читачів цієї гілки. Так, БЮТ набрав найбільше голосів до ВРУ на Полтавщині. Але скажіть, будь ласка, як можна зробити оцінку полтавцям БЮТ, якщо жодного "бютівця" немає при обласній владі??? І виходить, жодного бютівця при владі немає на Полтавщині, а полтавці дають оцінку роботи полтавського БЮТ??? Маразм! Посилаючи на сайт ЦВК, ви вводите в оману читачів, бо там ми не побачимо рейтингу Асадчева. До речі, Асадчев, на скільки я знаю, є позапартійним і не є офіційним представником НУНС на Полтавщині.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.21 | Мінор

      Угу. Звичайно ж формально Ви праві. Не сперечаюсь.

  • 2007.11.22 | Linx

   Re: Між іншим

   Мінор пише:
   > Якщо ви думаєте, що Валерій Асадчев завжди був праведним рухівцем, то помиляєтесь. З одного боку на будинку районної адміністрації Московського району, яким він керував у Києві, вперше в місті був піднятий синьо-жовтий стяг. Але таким було рішення більшості депутатів ради. З іншого боку ще у 1998 році, коли він в ранзі глави районної адміністрації програв вибори по мажоритарному округу № 214 Сергію Терьохіну, Асадчєв говорив українською з явним російським акцентом . Тоді він тільки вступив до Руху :-) Втім, я б за одного українізованого москаля трьох русифікованих чистокровних українців давав.
   >
   > Взагалі, він непоганий спеціаліст, хоч тоді, у 1998-ому, як начальник штабу Терьохіна, я йому мабуть чимало крові попив :-).
   Вот, бля, ґорє та какоє!!! Ґаваріл с маасковскім акцентам! Падонак проста какой-та...
  • 2007.11.22 | Михайло Свистович

   Re: Між іншим

   Мінор пише:
   > ще у 1998 році, коли він в ранзі глави районної адміністрації програв вибори по мажоритарному округу № 214 Сергію Терьохіну, Асадчєв говорив українською з явним російським акцентом . Тоді він тільки вступив до Руху :-)

   Це він вступив у партію Рух. А в НРУ за перебудову він був з 1988-го.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua