МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Від кого приватна охоронна структура збирається захищати Мороза?

11/14/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Агонія нелегітимного Ірпінського міського голови Олега Бондаря набуває комічного забарвлення. Вчора у Ірпінській міській раді була виставлена охорона з числа працівників приватної структури, щоб запобігти виконанню рішення Київського адміністративного апеляційного суду про поновлення на посаді мера Мирослави Свистович.

Але найсмішнішим є не наївні ілюзії заробляючих собі на кримінальну справу можновладців, що приватна охоронна структура може навіть з ризиком для ліцензії не допустити виконання судового рішення, а те, що секретаря Ірпінської міської ради Анатолія Мороза, якого суд роботи не позбавляв, охороняють більше осіб, ніж навіть самого Олега Бондаря. При цьому ніхто не може логічно пояснити, навіщо комусь штурмувати кабінет секретаря ради чи заподіювати йому якусь шкоду. Адже щодо А. Мороза суд жодних рішень не приймав, і в судовій справі Мороз значився лише як свідок.

Відповіді

 • 2007.11.14 | Alexx

  Re: Від кого приватна охоронна структура збирається захищати Мор

  Цирк, вони ж знають і усвідомлюють, що ВСІ рішеня прийняті ними незаконі і будуть скасовані. То щоб вони там не підписували, вони незаконні з моменту обрання О.Бондаря. Прийдеться віддати машини, земельні ділянки і таке інше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Гостомель!!!

   Re: Від кого приватна охоронна структура збирається захищати Мор

   100 % хтось земельку получив хтось откатік положив!!!! А зарас попандос!!!!!!
 • 2007.11.14 | padluka

  від Януковича В.Ф.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua