МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Судочинство стане доступнішим

11/14/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Певний час тому активіст "Майдану" звернувся до Державної судової адміністрації та Державного казначейства України з пропозицією забезпечити незмінність реквізитів для сплати державного мита за звернення до суду.

Як погодяться і ті, хто звертався до суду і юристи - часті зміни реквізитів для сплати держ.мита створюють істотні незручности.

І от, листом №11-7137/07 від 08.11.07 Державна судова адміністрація в особі першого заступника Голови ДСАУ О.Гашицького повідомила правового радника "Майдану", що "за інформацією Державного казначейства України готується проект наказу щодо внесення змін до наказів [№221 від 02.12.02 та №119 від 28.12.00] для вирішення питання постійности реквізитів для сплати державного мита".

Ми щиро вітаємо ці наміри і сподіваємося на їхне втілення.

Принагідно зазначаємо, що Державна судова адміністрація України вже третій рік поспіль перебуває, за даними нашого моніторингу у рамках проекту "Право на Правду" серед державних органів, що найкраще дотримують законодавство в аспекті права громадян на інформацію.

Відповіді

 • 2007.11.15 | Alexx

  Re: Судочинство стане доступнішим

  Цікавим є питання, а чому так часто змінюються реквізити для сплати ДМ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Sean

   Я двічі питав про це Держказначейство

   Дуже письмово.

   Воно мені двічі писало відписки, зміст яких зводився до "так є, бо так є". Тоді зайшов з іншого флангу - через ДСАУ. Відповідь ДСАУ - бачите яка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua