МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У вашому місті ліквідовуються забудовниками дитячі майданчики?

11/15/2007 | Тарас Токар
Назвіть місто, і детально місце розташування такої забудови.

Відповіді

 • 2007.11.15 | Sean

  Пане Тарасе, якби Ви вказали мету Вашого запитання

  думаю, нарід мав би більше ентузіязму для відповідей
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Тарас Токар

   Re: Пане Тарасе, якби Ви вказали мету Вашого запитання

   Через 9 хвилин, як з'явилося опитування, ентузязізм :) вже проявили Ви, пане Олександре. А щодо Ваших сумнів про активність відвідувачів, які проводжу я на Вільному форумі сайту "Майдан", то подивіться попередні мої авторства. Лічильники говорять самі за себе без моїх оцінок. ;)

   А щодо опитування, то хотілося б знати де ведуться такі забудови, як тому протидіють місцеві влада і представники територіальних громад. А також, використовуючи відповіді відвідувачів сайту "Майдан", можна було б зробити аналітичну статтю на цю тему.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.15 | Тарас Токар

    Re: Пане Тарасе, якби Ви вказали мету Вашого запитання

    Ця тема стає все більш актуальною для Полтави. Чув я і про те, що для Києва, Харкова та багатьох великих міст України. То чому б про це не поговорити?
 • 2007.11.15 | ziggy_freud

  чому б панові не поставити питання ширше?

  в Києві багато що ліквідується, то чому питання лише про дитячі майданчики? Дорослим теж потрібні місця для відпочинку. Ну не всі відпочивають в "церкві" Аделаджі-Черновецького, чи в казіно. Дехто і просто в парк ходить. Або в міні-футбол грає. В центрі проблема купити звичайну булку. Чи навіть дешевшу на 20% пахлячу капусту.

  то чому б панові не поставити питання ширше.
  Чи в правильному напрямку змінюється інфраструктура міста?
  Чи будують поруч з вами об*єкти, які ви вважаєте зайвими?
  Чи знищують об*єкти, які ви вважаєте потрібними або просто красивими?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Тарас Токар

   Re: чому б панові не поставити питання ширше?

   ziggy_freud пише:
   > в Києві багато що ліквідується, то чому питання лише про дитячі майданчики? Дорослим теж потрібні місця для відпочинку. Ну не всі відпочивають в "церкві" Аделаджі-Черновецького, чи в казіно. Дехто і просто в парк ходить. Або в міні-футбол грає. В центрі проблема купити звичайну булку. Чи навіть дешевшу на 20% пахлячу капусту.
   >
   > то чому б панові не поставити питання ширше.
   > Чи в правильному напрямку змінюється інфраструктура міста?
   > Чи будують поруч з вами об*єкти, які ви вважаєте зайвими?
   > Чи знищують об*єкти, які ви вважаєте потрібними або просто красивими?


   Обома руками "за". Добре, що Ви проявили таку ініціативу. Давайте говорити ширше.

   А щодо дитячих майданчиків, то хочу сказати, що нинішня влада дає дозволи на хаотичні забудови, посягаючи, навіть, на святі місця відпочинку - дитячі майданчики. Самі діти не можуть протистояти таким забудовам. Вони не ходять до казино. Вони мають найменші блага - і ті у них почали масово забирати.
  • 2007.11.15 | Iryna_

   Re: чому б панові не поставити питання ширше?

   N1 - це знищення Музею історії Києва. Ніхто не протидіє, ніхто нічого зробити не може, бо знищив Верховний суд власноручно. І явно незаконно перебудовує колись гарну історичну будівлю. Ще щось треба? Чи буде такий Верховний суд діяти проти інших незаконних або просто антикультурних забудовників?

   В найближчій околиці (між будинками на пров. Мар'яненка 7 та 14 (там отака дивна нумерація, будинки насправді поряд) хочуть збудувати висотку на місці дитячого майданчика. Народ бореться. Черновецький не хоче розглядати рішення про скасування, незважаючи на зібрану тисячу підписів проти. Історія там така сама, як і на моєму провулку Гордієнка (Чекістів) - хочуть запустити новобудову з метою зробити аварійними сусідні будинки та виселити мешканців, і одержати купу території.

   Окрема пісня - це забудова цілком придатних та діючих дитсадків, незважаючи на страшний дефіцит дитсадків у Києві та заборону їхнього закриття. В околиці з десь 10 дитсадків працює 1, який теж хотіли знести, оголосивши аварійним (через 2 роки після капремонту). Експерти та працівники дитсадка вперлися та не дозволили визнання аварійним. Поки стоїть і працює. На території 2-х з них збираються будувати висотки (з явною загрозою для сусідніх будинків). 2 дитсадки "Арсеналу" - зараз офісні центри.

   До речі, знаменитий Грушевського 9а - теж збудований замість дитсадка.
 • 2007.11.15 | Михайло Свистович

  Ні.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua