МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова Громадського суду України викрив брехню ГАІ

11/15/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора у прямому ефірі Першого національного голова Громадського суду України Ярослав Місяць під час дискусії з адвокатом Тетяною Монтян щодо ситуації навколо дерибану землі заявив, що звернення до жителів Ірпеня та Приірпіння, яке від імені його організації було розміщене у газеті „Громадський актив Ірпеня” 14 лютого 2007 року, є фальшивкою. Громадський суд України не має стосунку до цього „документу”, який містить абсурдні звинувачення на адресу Ірпінського міського голови Мирослави Свистович. „Зверненні” являло собою набір ахінеї на кшталт „перлів”, що М. Свистович проголосила себе мером всупереч рішенням суду чи що начальник КЖЕП „Ірпінь” купував у „Метро” водопровідні труби великого діаметру для підвалів та ще й особисто (відразу перед очима постає картина супермаркету, де між памперсами, прасками і телевізорами лежать товстелезні і довжелезні труби, якими до багатоповерхових будинків підводять воду, і начальник ЖЕКу (куди там Вірастюку) легким порухом руки кидає на плече й несе їх до свого легкового автомобіля, закріплюючи їх на суперміцному даху, а потім оця конструкція, розштовхуючи всіх на дорозі, рухається до Ірпеня з криками „Побережись!”

Засновником цієї, з дозволу сказати газети, є створена саме для боротьби з Мирославою Свистович громадська організація „Громадський актив Ірпеня”, яку очолює ні хто інший як нинішній нелегітимний міський голова Олег Бондар, який ось таким в т.ч. шляхом добирався до влади. Ну не знає ця „глибоко віруюча” людина, яка любить хреститися та фотографуватися зі священиками УПЦ-МП, що брехати не гарно.

Відповіді

 • 2007.11.15 | Someone

  Re: Голова Громадського суду України викрив брехню ГАІ

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Засновником цієї, з дозволу сказати газети, є створена саме для боротьби з Мирославою Свистович громадська організація „Громадський актив Ірпеня”, яку очолює ні хто інший як нинішній нелегітимний міський голова Олег Бондар, який ось таким в т.ч. шляхом добирався до влади. Ну не знає ця „глибоко віруюча” людина, яка любить хреститися та фотографуватися зі священиками УПЦ-МП, що брехати не гарно.


  не глибоко вiруюча, а глибоко воруюча...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Михайло Свистович

   Клас! Я у Вас краду цю фразу!

   Someone пише:
   >
   > не глибоко вiруюча, а глибоко воруюча...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua