МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До Київського адміністративного апеляційного суду повезли$100тис

11/15/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Нелегітимний Ірпінський міський голова Олег Бондар вчора вирішив завезти до Київського адміністративного апеляційного суду 100 тисяч доларів, щоб затримати видачу поновленому Ірпінському міському голові Мирославі Свистович рішення, на виготовлення якого суд має п’ять днів.

Це відтермінування потрібне нелегітимній владі для того, щоб встигнути провести завтра сесію міської ради, де розглядатимуться майже виключно земельні питання. Очевидно, що підготовлені до роздачі земельні ділянки або вже оплачені отримувачами, або серед останніх знайшлися божевільні, які після визнання судом мером М. Свистович готові оплатити отримання землі з рук того, хто роздавати цю землю вже не має права, але сплачених за землю грошей назад не віддасть, як ніколи нікому не віддавав.

Сподіваємося, що суд не взяв брудних грошей і дав можливість Олегу Бондарю зекономити кошти та не збільшувати свої борги, які він наробив протягом 2005-2007 років, намагаючись стати Ірпінський міським головою та скинути Мирославу Свистович з цієї посади.

Відповіді

 • 2007.11.15 | Alexx

  Re: До Київського адміністративного апеляційного суду повезли$10

  Всі рішення підписані Брндарем будуть визнані недійсними, рішення суду є і воно вступило в силу негайно, а сам текст отримають за кілька днів, це нічого для шахраїв не змінює.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Михайло Свистович

   Re: До Київського адміністративного апеляційного суду повезли$10

   Alexx пише:
   > Всі рішення підписані Брндарем будуть визнані недійсними, рішення суду є і воно вступило в силу негайно, а сам текст отримають за кілька днів, це нічого для шахраїв не змінює

   Змінює, бо вони зможуть розвести деяких лохів, які заплатять за виділену землю або не вимагатимуть вже заплачені гроші. А гроші їм для боротьби з нами ой як потрібні. І чималі. Це ми обходимось мінімумом, бо ж не купляємо нікого.
 • 2007.11.15 | Ратібор

  Re: До Київського адміністративного апеляційного суду повезли$100тис

  Дивне повідомлення.
  Хто писав не має жодного уявлення про законодавство. Немає різниці хто є мер при вирішенні земельних питань, бо тоє комепетенція ради, а не мера. Звісно, якщо мер законослухняний. Якщо він не намагається провести через виконком земельні питання, та ще й за відсутності на виконкомі кворуму, як робила Свистович з ділянкою в 300 гектарів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | Михайло Свистович

   Re: До Київського адміністративного апеляційного суду повезли$100тис

   Ратібор пише:
   > Дивне повідомлення.
   > Хто писав не має жодного уявлення про законодавство.

   Має

   > Немає різниці хто є мер при вирішенні земельних питань, бо тоє комепетенція ради, а не мера

   Мер вносить питання до порядку денного, мер веде сесію, мер підписує рішення ;)

   > Якщо він не намагається провести через виконком земельні питання, та ще й за відсутності на виконкомі кворуму, як робила Свистович з ділянкою в 300 гектарів.

   Брехати не гарно, як і недоговорювати. Кворум був (навпаки, чекали довго, поки він збереться, а до того не голосували), а про ділянку у 300 гектарів розказали б детальніше. Ну розповіли б читачам, що ці 300 га не ділянка, а центр міста, де вільної землі немає, натомість є виконкомом, інші установи, багатоповерхові будинки, школи, садочки. І що було на виконкомі прийняте рішення замовити детальний план території, щоб хоч якось впорядкувати той Шанхай, який тут створили численні бондарі за багато років. Щоб усілякі "Софіти", де горілку не забороняють, не виростали впритул до дитячих майданчиків. Знаєте що таке детальний план території, червоні лінії чи пояснити? ;)
  • 2007.11.16 | Бурлака

   Re: До Київського адміністративного апеляційного суду повезли$100тис

   Ратібор пише:
   > Дивне повідомлення.
   > Хто писав не має жодного уявлення про законодавство. Немає різниці хто є мер при вирішенні земельних питань, бо тоє комепетенція ради, а не мера. Звісно, якщо мер законослухняний.

   А якщо мер незаконослухняний, то в компетенції мера? Я щось не вкурив.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua