МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценко вирішив не входити в партію "НУ-НС"

11/16/2007 | padluka
Група "Народна самооборона", утворена двома суб'єктами блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" – партіями "Вперед, Україно!" і ХДС, вирішила призупинити свою участь у процесі створення єдиної демократичної партії.

"Ми сьогодні (15 листопада) прийшли до спільної думки: єдина демократична партія необхідна Україні, але вона має бути монолітною й демонструвати стабільність своїх переконань", - заявив в інтерв’ю "Комерсант-Україна" лідер "Народної самооборони", один з лідерів НУ-НС Юрій Луценко.

За його словами, "мати зараз справу з людьми, які вже після виборів, після багатомісячної політичної боротьби за створення демократичної коаліції відмовляються входити в неї, не хочеться".

"І ми прийняли політичне рішення, що почнемо переговори про створення демократичної партії, коли буде створена коаліція, відбудуться зміни в законодавстві, відкриються можливості поєднувати партії – тільки після цього ми проведемо всі необхідні внутріпартійні процедури для створення єдиної демократичної партії", - сказав Луценко.

"Ми не хочемо залежати від двох-трьох занадто самостійних і амбіційних особистостей, що зараз дискредитують НУНС як блок", - додав він.

При цьому Луценко підкреслив, що обидві партії, які складають "Народну Самооборону" – "Уперед, Україна!" і "Християнсько-демократичний союз" – висловилися за підтримку цього рішення.

"Звісно, ми поважаємо точку зору наших колег по блоку, але якщо ми говоримо про єдину партію, то ми повинні продемонструвати монолітні переконання і дії. Сьогодні ж ми змушені терпіти, скажемо прямо, витівки людей, що підставляють блок, ми змушені це робити, але ми не збираємося це робити в рамках єдиної партії", - зазначив він.

На питання, хто ці "занадто самостійні люди", Луценко відповів: "Давайте не називати по імені ні Петьовку, ні Крилю, ні Плюща – насправді прізвища могли б бути іншими".

"Просто є різні політичні групи усередині кожної з трьох політичних сил, що створили мегаблок. Давайте чесно говорити, що, напевно, тільки в "Самообороні" демократія керована, а виходить, ефективна. У старших партіях є групи інтересів", - додав він.

На питання, чи поставила "Народна самооборона" до відома партнерів по блоку НУ-НС, Луценко відповів: "Ну, ось і поставимо".

"Узагалі ж, на політраді ми обговорювали це питання, і там був запропонований бліцкриг – у грудні вже створити партію. Але це нереально ні з точки зору юридичної, ні з погляду політичної", - додав він.

Луценко також зазначив, що якщо "затримка усередині "Нашої України" буде продовжуватися і після створення коаліції, то "Народній самообороні" - "не по дорозі з такими анархістами" і його сила буде "створювати могутню демократичну партію з тими, хто вміє й обіцяти, і виконувати свої обіцянки".

Українська правда

Відповіді

 • 2007.11.16 | Abbot

  Правильный ход.

  Удар по Балоге с Крилем и намек на то, что гнуться под "раскольников" никто не будет.

  Ох и хреново же Президенту... С одной стороны Луценко-Кириленко-Катеринчук, с другой - Секретариат, Плющ и компашка. И "должен остаться только один".

  Блин, до чего же нужен императивный мандат... Будь он уже - и в первый же день в Раде не было бы ни Плюща, ни Криля, ни Петевки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | DADDY

   Re: Правильный ход.

   Abbot пише:
   > Удар по Балоге с Крилем и намек на то, что гнуться под "раскольников" никто не будет.
   >

   > Блин, до чего же нужен императивный мандат... Будь он уже - и в первый же день в Раде не было бы ни Плюща, ни Криля, ни Петевки.
   Я б утримався від однозначних оцінок.Ігор Криль серйозна і адекватна людина.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.16 | Предсказамус

    И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

    Я специтально поискал высказывания Криля о претензиях к соглашению НУНС и БЮТ до выборов. Не нашел. Теперь они появились. Если Криль серьезный и адекватный, что с ним приключилось в последний месяц? Сейчас он ведет себя не как серьезный и адекватный, а как наглый и хитрожопый. Сорри.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.16 | DADDY

     Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

     Ви робите свої висновки на підставі пошуків в Інтернеті, а я на підставі власного спілкування та співпраці. Висловлювань Ігора Івановича "до" не було "томущо" (с), як Ви напевно пам"ятаєте, було визначено політрадою блоку певне коло осіб, які були уповноважені робити офіційні заяви. Криль в це коло не входив, він взагалі людина непублічна і займається конкретною роботою, а не "бла-бла". Сьогодні Ви знаходите його коментарі виключно завдяки ситуації: він не поставив свій афтограф на тексті коаліційної угоди - журналісти шукають його та просять прокоментувати.
     Як на мене, то як було б більше в команді Президента таких людей, то мали б іншу ситуацію в країні та політикумі та й на виборах ще минулого року був би інший результат.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.16 | padluka

      Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

      Хотілося б знати, чим займається Кріль
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | DADDY

       Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

       padluka пише:
       > Хотілося б знати, чим займається Кріль
       Напевно краще спитати у нього самого.
       З такими запитаннями явно не до мене.Вибачайте.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.16 | padluka

        Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

        Так Ви ж пишете: "він взагалі людина непублічна і займається конкретною роботою, а не "бла-бла"." Виходить, що Ви його знаєте і можете оприлюднити чим саме він займається. Що мається на увазі у Ваших словах "конкретна робота"?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.16 | DADDY

         Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

         padluka пише:
         > Виходить, що Ви його знаєте
         Відповім в стилі Свистовича: так
         >і можете оприлюднити чим саме він займається.
         ні
         >Що мається на увазі у Ваших словах "конкретна робота"?
         те і мається на увазі: "конкретна робота"
      • 2007.11.16 | Предсказамус

       Последняя должность, imho, начальник ГНА области при Балоге (л)

       КРИЛЬ Игорь Иванович, 41 год, уроженец города Жидачев Львовской обл., выпускник Тернопольского финансово-экономического института, член НСНУ, на момент выборов официально — безработный.
       Постоянно находится в «орбите» Виктора Балоги — был у него в заместителях в ОГА (1999—2001 и февраль— март 2005 г.) и ООО «Барва» (2001—2002 гг.), возглавлял фирму «Транссофтгруппа» (2001—2005 гг.) и ГНА области (март— ноябрь 2005 г., второе губернаторство Балоги).
       http://durdom.in.ua/site/kament/id/49.phtml
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.16 | DADDY

        Re: Последняя должность, imho, начальник ГНА области при Балоге

        Вітаю! Серйозне джерело "Дурдом"! І абсолютно незаангажоване.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.16 | Предсказамус

         Иточник первый попавшийся. Во всех одно и то же.

         Криль Игорь Иванович - начальник ГНА при Балоге. Остальное тоже совпадает. Возражения по сути есть?
     • 2007.11.16 | Предсказамус

      Это не объяснение.

      Блок НУНС принял на себя обязательство создать коалицию с БЮТ, соответствующие документы подписал, в том числе, и Президент. Человек, который с этим не согласен, должен был отказаться баллотироваться по списку НУНС, если он серьезный, адекватный, или просто порядочный. Но Криль не отказался, тем самым принимая и на себя обязательства блока.

      Если бы БНУНС хотя-бы повторил свой прошлогодний результат, на это можно было бы закрыть глаза, но коалиция имеет всего 228 голосов, причем не по вине партнера БНУНС. Если назвать своими словами то, что сейчас делают Петьовка, Криль и Плющ, получится - подлость. В первую очередь, по отношению к избирателям.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | хохол

       Re: Это не объяснение.

       Зато какая радость это для нашего презика, панически боящегося, что Тимошенко порядок наведёт...
      • 2007.11.16 | DADDY

       Re: Это не объяснение.

       Ну, хто, коли і що мав би робити - про це пропоную не говорити аби не переходити в стан взаємозакидів у авантюризмі та непосліжовності.
       Я б на місці наших партнерів та заклятих друзів з БЮТ відрізняв би передвиборчу риторику та програму реальної діяльності коаліційного уряду, подумав би про спільну відповідальність перед виборцями не тільки за продовження ПіАр-компанії, а за наслідки її перетворення в програму діяльності спільного уряду. На щастя не всі в НУ-НС гаряче мріють про уряд будь-якою ціною.Є люди, які тверезо усвідомлюють необхідність прогматичного підходу до формулювання програми діяльності уряду і які не бажають брати участь в старті переможної президентської компанії ЮВТ. І це, доречі, не означає, що ці люди є прибічниками "ширки" у будь-якому вигляді.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.16 | Предсказамус

        Не нужно себя обманывать.

        Сейчас существуют пять вариантов развития событий.
        1. Обещанная избирателю демократическая коалиция.
        2. Коалиция ПРУ-НУНС.
        3. Парлментский коллапс с премьером Януковичем.
        4. Парлментский коллапс с нелегитимным и.о. премьера.
        5. Нелегитимное прямое президентское правление.

        Если Вас устраивает что-то из 2-5, то разговор закончен. Если 1, то советую учесть - Криль работает на 2-5. И не нужно валить это на БЮТ, даже если очень хочется. Давний знакомый и сотрудник Балоги Криль И.И. выполняет поставленную задачу. Серьезно и адекватно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.16 | DADDY

         Re: Не нужно себя обманывать.

         Предсказамус пише:
         > Сейчас существуют пять вариантов развития событий.
         > 1. Обещанная избирателю демократическая коалиция.
         > 2. Коалиция ПРУ-НУНС.
         > 3. Парлментский коллапс с премьером Януковичем.
         > 4. Парлментский коллапс с нелегитимным и.о. премьера.
         > 5. Нелегитимное прямое президентское правление.
         >
         > Если Вас устраивает что-то из 2-5, то разговор закончен. Если 1, то советую учесть - Криль работает на 2-5. И не нужно валить это на БЮТ, даже если очень хочется. Давний знакомый и сотрудник Балоги Криль И.И. выполняет поставленную задачу. Серьезно и адекватно.

         Мене влаштовує:
         №1 з реалістичною програмою і без зайвого захоплення успіхами майбутньої пані Президент. Чи я помиляюсь?
         Але, якщо відверто, то мені по серцю варіант №5.
         І нічого я на БЮТ не валю - мені це нецікаво.Воно само звалиться.:-)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.16 | Предсказамус

          Ну так с этого бы и начинали. И не рассказывали про серьезность.

          DADDY пише:
          > Але, якщо відверто, то мені по серцю варіант №5.
          В таком случае, мне по сердцу вариант № 0. В смысле обнулить банковую стаю, чтоб не мешали людям жить и работать.

          > І нічого я на БЮТ не валю - мені це нецікаво.Воно само звалиться.:-)
          Тогда и посмотрим, кто куда свалится.

          Людей, которые так нагло кидают партнеров (независимо от того, как они к этим партнерам относятся) я за людей не считаю.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.16 | Михайло Свистович

           Re: Ну так с этого бы и начинали. И не рассказывали про серьезность.

           Предсказамус пише:
           >
           > Людей, которые так нагло кидают партнеров (независимо от того, как они к этим партнерам относятся) я за людей не считаю.

           А людей, які кришують дерибан? ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.16 | Предсказамус

            Эта песня хороша, начинай сначала.

            Вы уже рассказали, что кидать избирателей - нормальная вещь, совершенно не позорящая политическую силу. Поэтому для Вас, естественно, крышевание деребана вещь более неприятная.
            Я же считаю, что кидать избирателей - гораздо хуже, результатом может стать апатия, при которой власть получают наболее наглые и сегоднешнее крышевание будем вспоминать, как о счастливом прошлом.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.16 | Михайло Свистович

             Re: Эта песня хороша, начинай сначала.

             Предсказамус пише:
             > Вы уже рассказали, что кидать избирателей - нормальная вещь, совершенно не позорящая политическую силу

             Ні, я цього не розповідав

             > Поэтому для Вас, естественно, крышевание деребана вещь более неприятная

             Звичайно, бо це - реальна річ, а не оціночне поняття

             > Я же считаю, что кидать избирателей - гораздо хуже, результатом может стать апатия, при которой власть получают наболее наглые и сегоднешнее крышевание будем вспоминать, как о счастливом прошлом.

             Апатія? Я поки що спостерігаю нездорові ілюзії та безпідставну активність на виборах.
        • 2007.11.16 | Анатоль

         А чому колапс?

         Ви якось різко протиставляєте два варіанти: демократична коаліція і парламентський колапс. Коаліція 228 по надійності всерівно що ніякої.
         Та й відсутність коаліції це не колапс парламенту. Закони можуть прийматись і ситуативною більшістю.
         Інша справа, що Вас зовсім не парламент непокоїть, а щоб Юля премєром стала, а що там вже тоді в парламенті, - то діло десяте.
         І Кріль, і Ющенко, (і я :) ), - за демократичну коаліцію.
         Але в інтересах України, а не Юлі.
         А діяльність Юлі ЛИШЕ тоді була в інтересах України, коли вона під керівництвом Ющенка працювала. В інших випадках її діяльність лише шкодила Україні.
         Дуже шкода, шо в НУ мало таких людей як Кріль, і багато флюгерів, що вже носи на Юлю повернули.
         Короче:
         Або Юля працює премєром під (програмним) керівництвом Ющенка,
         або НІЯКОЇ коаліції не буде.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.16 | Предсказамус

          Почитайте Конституцию. Я Вас учить не нанимался

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.16 | Анатоль

           Читати то Ви може і вмієте, не завадило б і думати навчитись

           А заодно і ввічливості.
           Колапс ВР - це коли закони не приймаються.
           А закони приймаються більшістю ВР, а не коаліцією.
           Проблеми з формуванням і легітимністю уряду - так.
           Але ніяк не колапс ВР.
           Колапс ВР можливий коли голубці чи біло-сердечні її під укіс захочуть пустити.
           І то тут багато від президента залежить.
           Чи буде він визнавати і підписувати закони, якщо в ВР нема 300 депутатів.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.16 | Предсказамус

            Спасибо за совет, потренируйтесь на себе. Научитесь - продолжим.

            Прочтите о последствиях отсутствия коалиции. Подумайте над прочитанным.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.16 | Анатоль

             Чи буде коаліція, чи ні, всерівно в любому разі

             через рік-півтора нові вибори.
             В любому разі Юля розвалить коаліцію через рік-півтора, щоб був привід мочити Ющенка на президенських виборах.
             Так що лякати, власне, нічим.
         • 2007.11.16 | Большой Брат

          Уй, мля... Да плевать на Йулю! Предсказамус+

          прав (позволю себе перефразировать)- уговор дороже денег!
          Какого хрена тельняшку на груди рвали, кулаками в хрудь долбили, аж гуло? Да я , да мы, данивжисть с синяками, тока с Йулей! Жопокруты, короче. И иметь дело с такими - себя не уважать.
          Морозовщина это, если не хуже.
          ЗЫ. Прав Луценко.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.16 | Анатоль

           Re: Уй, мля... Да плевать на Йулю! Предсказамус+

           >Какого хрена тельняшку на груди рвали, кулаками в хрудь долбили, аж гуло? Да я , да мы, данивжисть с синяками, тока с Йулей!

           А НУНС і не буде з синяками коаліції робити. Як би Юля не старалась.
           Це Ви Юліні мантри повторюєте.
           А "тельняшку на груди рвали", що НУНС - пропрезидентська партія.
           І саме тому за них голосувала більшість їх виборців.
           Бо якби для них Юля була пріоритетом, то голосували б за Юлю.
           А тепер, пройшовши в ВР, луценки спішать портфелі з Юлею ділити.
           Забуваючи, що й позиція президента повинна бути врахована.
           І що вони - не філіал БЮТу.
           Бо виборці їхні - не фанатики Юлі.
           Я - за коаліцію з БЮТом.
           Але програмні засади коаліції узгоджувати з Юлею Ющенку, а не Луценку.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.16 | Большой Брат

            Re: Уй, мля... Да плевать на Йулю! Предсказамус+

            Гыыы! Нашел Йулефана...Пацталом, кароче.
            Хотите прогноз на следующего Президента?
            Скорее Тягныблох станет президентом, чем нынешний. При таком то поведении. ну, мож процента полтора-два и наберет Ющенко...
            Фубля. Разочаровал окончательно.
           • 2007.11.19 | lanka

            Re: Уй, мля... Да плевать на Йулю! Предсказамус+

            Анатоль пише:

            > Але програмні засади коаліції узгоджувати з Юлею Ющенку, а не Луценку.

            А хіба Ющ - один з лідерів майбутньої коаліції??

            Здається, по закону, ними повинні бути лідери сил, що увійшли в парламент. Хіба Ющ балотувався в депутати від якоїсь з сил??
          • 2007.11.16 | TrollSeeker

           Ви хочете щось довести"відповідальному"виборцю?Не той контингент

       • 2007.11.16 | хохол

        Re: Это не объяснение.

        А я бы, как избиратель, считал и считаю, что избирательные обещания, это и есть программа партии или блока, который он должен стараться выполнить лубыми способами. А я буду смотреть, как он с этим справляется.

        А то Вы уж совсем себя в идиота превращаете, намекая, что на выборах можно говорить одно, а потом делать другое...

        Вы, ктати, часом не голубой?..
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.16 | DADDY

         Re: Это не объяснение.

         хохол пише:
         > А я бы, как избиратель, считал и считаю, что избирательные обещания, это и есть программа партии или блока, который он должен стараться выполнить лубыми способами. А я буду смотреть, как он с этим справляется.
         >
         Дуже приємно почитати коменти "русскоязычного хохла" :-) Щодо передвиборчих обіцянок, то ми вже отримали "Покращення життя вже сьогодні" і решту інших красивих та привабливих для "своїх" виборців гасел. Вибори минають і починаються будні, протягом яких потрібно щось матеріальне заробляти, а не щось ідеалістичне виконувати.
         > А то Вы уж совсем себя в идиота превращаете, намекая, что на выборах можно говорить одно, а потом делать другое...
         >
         Не перетворюйте себе в Хама. А щодо обіцянок та їх виконання, то див. вище.
         > Вы, ктати, часом не голубой?..
         Що немає хто б тобі всунув? То повішай об"яву в Інтернеті, або відразу запишись на прийом до Головатого.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.16 | хохол

          Re: Это не объяснение.

          > Дуже приємно почитати коменти "русскоязычного хохла" Щодо передвиборчих обіцянок, то ми вже отримали "Покращення життя вже сьогодні" і решту інших красивих та привабливих для "своїх" виборців гасел. Вибори минають і починаються будні, протягом яких потрібно щось матеріальне заробляти, а не щось ідеалістичне виконувати.

          > Не перетворюйте себе в Хама. А щодо обіцянок та їх виконання, то див. вище.

          Я - донбасяк, мне можно! ;)

          Кстати, именно поэтому не верю ни единному слову "бандюковичей", которые как-раз и считают, что на выборах нужно говорить одно, а делать совершенно другое. Если б они умели думать, то имелься бы и ещё один вариант.

          Кстати, это именно они пытаются успокаивать словами типа: хватит заниматься политикой, давайте заниматься делом, давайте заниматься экономикой... Впрочим, в их исполнении это означает заниматься дирибаном. Но поскольку Вы льёте воду на их преступную мельницу, я вас и спросил о политической ориентации.

          Извиняюсь за словарную бедность русского языка и его обширную семантику! :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.16 | DADDY

           Аргументи зрозумів.Вибачення прийняті

     • 2007.11.19 | saha

      Дуже згодний

      Як на мене, то як було б більше в команді Президента таких людей, то мали б іншу ситуацію в країні та політикумі та й на виборах ще минулого року був би інший результат


      Якби побільше людей до виборів таких як Кріль таке витворяли то результат так 7-8% вважався б дуже класним.
      Зробили б ширку з 250 і нармальна опозиція в 200 штиків в вигляді БЮТ.
      Там бі переварили їх ПР і булаб у нас 2х партійна система.
      А от це добре чи ні не знаю
    • 2007.11.16 | хохол

     Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

     Да всё очень просто, Януковичь деньжат подкинул, вот язык и развязался...
     Вот мля, мразь деловая...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.16 | DADDY

      Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

      хохол пише:
      > Да всё очень просто, Януковичь деньжат подкинул, вот язык и развязался...
      > Вот мля, мразь деловая...
      Не рекомендував би Вам таким чином писати про незнайому Вам людину. Це не свідчить про Вас як про виховану, виважену людину.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | хохол

       Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

       Звісно не свідчить!
       Але ж я и не намагаюсь прікрашатись.
       Да і висловлююсь не о людині, а о політеке, де вин виглядае повним лайном!
     • 2007.11.16 | Володимир

      Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

      Цікаво, а чи є чисто формальна можливість швидко зібрати з'їзд НУНСу та блоку? Хочеться сподіватися, що "низові партійці" не такі кончені, як "горішні" і, прогнавши підсрачниками тих, хто втрачає голову та гідність при вигляді грошей, замінять їх на тих, хто має до підкупу хоч якийсь імунітет. Певен, що такі люди знайдуться.
      А підарасів, які зараз допомагають підарасам ющу та януковічу,вважати людьми дійсно не можна.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | Михайло Свистович

       Re: И что такое приключилось с серьезным адекватным человеком?

       Володимир пише:
       > Цікаво, а чи є чисто формальна можливість швидко зібрати з'їзд НУНСу та блоку?

       Немає

       > Хочеться сподіватися, що "низові партійці" не такі кончені, як "горішні"

       Ні, вони значно кінченіші за горішніх
  • 2007.11.16 | Михайло Свистович

   Re: Правильный ход.

   Abbot пише:
   >
   > Блин, до чего же нужен императивный мандат... Будь он уже - и в первый же день в Раде не было бы ни Плюща, ни Криля, ни Петевки.

   Або ні Луценка, ні Кириленка
 • 2007.11.16 | TrollSeeker

  +

 • 2007.11.16 | Тарас Токар

  А як Ви бачите Луценка на місці Балоги?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | TrollSeeker

   Хто Луценко? Хто Балога? Яке таке місце?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.16 | Тарас Токар

    Re: Хто Луценко? Хто Балога? Яке таке місце?

    Луценко - голова Секретаріату Президента України.

    А Ви є прихильником Віктора Балоги? Бо я не зрозумів Вашої іронії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.16 | TrollSeeker

     Re: Хто Луценко? Хто Балога? Яке таке місце?

     Тарас Токар пише:
     > Луценко - голова Секретаріату Президента України.
     Поки що такого не чув. Досі на цьому місці угніздюється Балога.

     > А Ви є прихильником Віктора Балоги? Бо я не зрозумів Вашої іронії.
     Ні. Я, як на цьому форумі модно стало ярлики вішати, "юлефан", "юлефіл" і ще біс зна що. Але також нормально відношусь до тієї частини НСНУ, яка не є хитросракою кугутнею.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.16 | Тарас Токар

      Re: Хто Луценко? Хто Балога? Яке таке місце?

      TrollSeeker пише:
      > Тарас Токар пише:
      > > Луценко - голова Секретаріату Президента України.
      > Поки що такого не чув. Досі на цьому місці угніздюється Балога.
      Я просто запитав у всіх, чи бачуть відвідувачі форуму Луценка головою Секретаріату Президента. І все. Я не говорив про те, що його туди вже "сватають".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | TrollSeeker

       Re: Хто Луценко? Хто Балога? Яке таке місце?

       Тарас Токар пише:
       > TrollSeeker пише:
       > > Тарас Токар пише:
       > > > Луценко - голова Секретаріату Президента України.
       > > Поки що такого не чув. Досі на цьому місці угніздюється Балога.
       > Я просто запитав у всіх, чи бачуть відвідувачі форуму Луценка головою Секретаріату Президента. І все. Я не говорив про те, що його туди вже "сватають".
       Ще в січні я писав сюди, що вбачаю Луценка і НС, як проект НСНУ, своєрідну "вітрину", "штовхача" вже збанкрутілої на той момент НУ. Аналогічно як і Кириленка. Вони потрібні були під вибори, для охмуряння виборця. Тепер, після того, як депутатами стали "відповідальні" плющі, петьовки, кролі, матвієнки, костенки і іже з ними, ролі, відведені Луценку-Кириленку - другорядні.

       Вважаю малоймовірним, що справжня вага Луценка вища за Балогу, "гаранту" балоги і інші "відповідальні" їханурови набагато миліші і рідніші за природою.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.16 | Тарас Токар

        Re: Хто Луценко? Хто Балога? Яке таке місце?

        Згоден з Вашими думками, але не повністю. Думаю, що час жодного політика не може бути вічним. ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.16 | TrollSeeker

         Re: Хто Луценко? Хто Балога? Яке таке місце?

         Тарас Токар пише:
         > Згоден з Вашими думками, але не повністю. Думаю, що час жодного політика не може бути вічним. ;)
         Я й не говорив, що вічний. Я говорю про теперішню ситуацію. А вона саме така, яка є.

         Якщо якимсь чином зміниться, нічого не буду мати проти.
     • 2007.11.16 | OlalaZhm

      Чому я повинна вірити, що Кріль - адекватний?

      Чи будь-яка інша людина в Україні? Якщо він поводиться як гамно куплене і ще й придуркувате? Щодо Балоги, то варто гадати, як на початку року він фактично зницив НУ, коли не порадившись з людьми (простими членами НУ в регіонах), у цих регіонах повиганяв голів обласних організацій НУ і поставив головами губернаторів чи своїх? Як на мене - губернатор в ролі голови партоблоргазації - це взагалі маразм. Не знаю, скільки йому за це ноу-хау регіонали заплатили, але те, що це людина, яка викликає огиду навіть у фанатиків НУ - очевидно. Я ще не зустрічала людин, яка б навіть просто вважала його гарною людиною. В кращому випадку - нічого, як про мертвого.
      То чому я повинна краще ставитись до його підлипали Кріля?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | DADDY

       Re: Чому я повинна вірити, що Кріль - адекватний?

       А я ніяким чином не пропоную Вам в щось вірити.Я висловився про свої особисті враження. І все. Пропоную подивитися на кінцевий результат, а потім повернутися до дискусії на тему "Хто правий?"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.16 | OlalaZhm

        У чому правий? А то я загубилась...

        Якщо Ви про позицію Луценка - то я не знаю, чи він правий, але по-людські його розумію: ну, нема такої партії, як Наша Україна! Є тільки назва і компашка з працівників адміністрацій та їхніх родичів. Вже давно. Ше лишився Президент. Дивом. І мабуть ненадовго - з такими друзями як у нього треба заздалегідь про душу подумати. І шляхи відходу. БО щоб не довелося рятувати свою родину, як свого часу Гебельсу. З таким уміння обирати соратиників як у нього, я б йому і кролячу ферму не довірила.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.16 | DADDY

         Re: У чому правий? А то я загубилась...

         OlalaZhm пише:
         > Якщо Ви про позицію Луценка - то я не знаю, чи він правий, але по-людські його розумію: ну, нема такої партії, як Наша Україна! Є тільки назва і компашка з працівників адміністрацій та їхніх родичів. Вже давно.
         Ну, ось я є членом політичної партії "Народний Союз Наша Україна".Не маю родичів, знайомих, кумів тощо серед працівників адміністрацій жодного рівня."Компашкою" себе не вважаю. На всіх останніх виборах працював не в штабах, а в "полі".До мене маєте претензії чи недовіру?
         Особисто знаю ще багато людей (і це не тільки в Києві, які щиро підтримують Президента.
         >Ше лишився Президент. Дивом. І мабуть ненадовго - з такими друзями як у нього треба заздалегідь про душу подумати. І шляхи відходу. БО щоб не довелося рятувати свою родину, як свого часу Гебельсу. З таким уміння обирати соратиників як у нього, я б йому і кролячу ферму не довірила.
         Ну, про родину Гебельса Ви даремно. Так не можна навіть думати, навіть якщо Ви щиро ненавидите пана Віктора Андрійовича.Хоч і дивно: чим це він заслужив такий високий градус ненависті?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.16 | TrollSeeker

          Ікона ВАЮ з рушниками в куточку регулярно від пилу витирається?

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.16 | OlalaZhm

           І чого б це я привалювалася7

           У мене таки й досі плакати з 2004 року на стінах висять. Але це, скоріш, в пам`ять про мою закоханість в цей народ, в те, яким він тоді був.
           ...Все, годі.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.16 | TrollSeeker

            Питання було не Вам.

            OlalaZhm пише:
            > У мене таки й досі плакати з 2004 року на стінах висять. Але це, скоріш, в пам`ять про мою закоханість в цей народ, в те, яким він тоді був.
            В мене не висять. Але зберігаються. І пару DVD з різними матеріалами зберігаю.
            Ікон - жодних.

            > ...Все, годі.
            Розчарувались? Чи не зарано? :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.16 | OlalaZhm

             Re: Питання було не Вам.

             Не розчарувалась (у народі). І це навіть не про Ющенка. Це я СОБІ наказала не плакати.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.11.16 | TrollSeeker

              Тоді все в порядку.

          • 2007.11.16 | DADDY

           А з біг-морда ЮВТ у Франеку миро регулярно тече?Чи то є сльози ?

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.16 | TrollSeeker

            Що то є Франек?

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.16 | DADDY

             Re: Що то є Франек?-Івано-Франківськ або Борислав

             Там перед минулорічними виборами почав плакати передвиборчий біл-борд з ЮВТ (пам"ятаєте такий, де вона простягує людям руки. На ньому ще потім гумористи домалювали гілочку канабісу :-)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.11.16 | TrollSeeker

              Хрін з тим Франеком,від мене він далеко,я ж про ікону ВАЮ питав.

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.16 | DADDY

               Re: Хрін з тим Франеком,від мене він далеко,я ж про ікону ВАЮ пи

               Цікава властивість відповідати виключно на зручні для себе (або для сердечного руху)запитання.Ось і Ів.Фр-ськ Вам вже "хрін з тим Франеком", а там виборці мешкають, в тому числі і білосердечні :-)
               А про Нострадамуса та Вангу Ви теж скажете "хрін з ними"? А вони бідолашні допомагали дурити людям голови :-) Наступного разу відмовлять вам з того світу у своїй підтримці - що робити будете?
               Щодо пилу та ікон: А з цим все в повному порядку - ми з дружиною регулярно підтримуємо чистоту в оселі.А ось з під"їзду нашого бідолашні двірники ще довго вимітали різне політ-сміття, прикращене червоним сердечком.Не ваші часом насмітили?
         • 2007.11.16 | OlalaZhm

          Re: У чому правий? А то я загубилась...

          Не ненависті, а жалості. Клянусь. Просто боляче, що саме на його долю випала місія добити цей народ і його віру в можливість демократії в Україні.

          Якщо Ви член НУ - то чому спокійно сприймаєте добивання вашої партії? Чи Ви ввжаєте діяльність Балоги позитивною? І я так і не зрозуміла: що хорошого Ви бачите в поведінці Кріля?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.16 | DADDY

           Re: У чому правий? А то я загубилась...

           OlalaZhm пише:
           > Не ненависті, а жалості. Клянусь. Просто боляче, що саме на його долю випала місія добити цей народ і його віру в можливість демократії в Україні.
           >
           не все так трагічно і трагі-комічно, як можна повірити з Вашого допису.

           > Якщо Ви член НУ - то чому спокійно сприймаєте добивання вашої партії?
           А хто Вам сказав, що я спокійно на це дивлюсь і ніц не роблю?
           >Чи Ви ввжаєте діяльність Балоги позитивною?
           Так.Вважаю позитивною.
           >І я так і не зрозуміла: що хорошого Ви бачите в поведінці Кріля?
           Я спостерігав пана Ігоря в робочих обставинах. Мені подобається такий стиль роботи, як у нього: чіткий, прогматичний.Крім того він є віруючою людиною, що для мене теж має велике значення
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.17 | padluka

            На Вашу думку, Балога є противагою амбіціям Тимошенко?

  • 2007.11.16 | хохол

   Re: А як Ви бачите Луценка на місці Балоги?

   Я его таковын не вижу.
   Впрочем, как запятнавший себя "ющефил" Луценка может и на такое согласиться, но выглядеть будет полным клоуном...
   Я у нашего презика кроме Балоги вижу только Медведчука. Хотя, не знаю в чём разница, да её уже и между Ющенко и Кучмой сложно обнаружить, разве, что Ющенко ещё начинает приобретать и ельцинские черты...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.16 | Тарас Токар

    Re: А як Ви бачите Луценка на місці Балоги?

    хохол пише:
    > Я его таковын не вижу.
    > Впрочем, как запятнавший себя "ющефил" Луценка может и на такое согласиться, но выглядеть будет полным клоуном...
    > Я у нашего презика кроме Балоги вижу только Медведчука. Хотя, не знаю в чём разница, да её уже и между Ющенко и Кучмой сложно обнаружить, разве, что Ющенко ещё начинает приобретать и ельцинские черты...
    какие "ельцинские черты"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.16 | хохол

     Re: А як Ви бачите Луценка на місці Балоги?

     > какие "ельцинские черты"?

     Уход в просрацию...
     Не далёк момент когда он и на барабане заиграет...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.16 | Тарас Токар

      Re: А як Ви бачите Луценка на місці Балоги?

      хохол пише:
      > > какие "ельцинские черты"?
      >
      > Уход в просрацию...
      > Не далёк момент когда он и на барабане заиграет...
      Сподіваюся, що ви глибоко помиляєтеся.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | хохол

       Re: А як Ви бачите Луценка на місці Балоги?

       >> Не далёк момент когда он и на барабане заиграет...

       > Сподіваюся, що ви глибоко помиляєтеся.

       Я теж на це щіро сподіваюсь...
       Якбі не марно...
       Бо вже захекався від цого сподівання :(
 • 2007.11.16 | Боровик

  Дуже адекватно зі сторони Луценка

  Я давно писав, що Луценко в НУ - непорозуміння.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | TrollSeeker

   Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

   Боровик пише:
   > Я давно писав, що Луценко в НУ - непорозуміння.
   Так наскільки мені відомо, в НУ його немає, бо він в НС.

   А те що НУ - Непорозуміння України, причому без надії на виправлення, так це точно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.16 | хохол

    Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

    А знаете, Ющенко для меня умер ещё когда выгнал первое провительство Тимошенко (за сбор компромата на "любых друзив") и подписал соглашение с бандюками.

    Но, в прошлом году ему удалось невозможное, он назначил премьером Януковича и умер для меня второй раз!

    С тех пор он продолжает это проделывать регулярно, вот и сегодня, его манипуляции НУнсенсом и антитимошенковский пиар убеждают меня, что более антинародного президента у нас ещё небыло и даст Бог никогда и не будет, лишь бы этот поскорее ушёл в политическое небытие...
  • 2007.11.17 | padluka

   Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

   Боровик пише:
   > Я давно писав, що Луценко в НУ - непорозуміння.
   А що тоді, по-Вашому, НУ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.17 | Боровик

    Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

    НУ- партія з певною програмою, ідеологією і так далі.
    Луценко не вписується в них, і краще буде як для нього так і для НУ розійтись.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.18 | хохол

     Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

     Похоже, что у них одна программа и иделология - борьба с Тимошенко...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.18 | Боровик

      Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

      З іншої сторони, таке враження, що хтось пробує нав*язати думку, що в програмі НСНУ був пункт про обов*язковість Юлі-прем*єра.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.18 | Михайло Свистович

       Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

       Боровик пише:
       > З іншої сторони, таке враження, що хтось пробує нав*язати думку, що в програмі НСНУ був пункт про обов*язковість Юлі-прем*єра

       Майже був. У передвиборчих обіцянках була коаліція з БЮТ в разі набрання більшості і прем"єр від тієї сили, яка отримає більше голосів. З уточненням, що саме ця сила висуне прем"єра, а друга погодиться.

       Що було - те було. І багато виборців дійсно розчарується в НУНСі. Особливо багато таких виборців буде серед потенційних. НУНС отртимає величезну стійку масу тих, які вже ніколи не проголосують за нього.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.19 | Боровик

        Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

        Михайло Свистович пише:
        > Боровик пише:
        > > З іншої сторони, таке враження, що хтось пробує нав*язати думку, що в програмі НСНУ був пункт про обов*язковість Юлі-прем*єра
        >
        > Майже був. У передвиборчих обіцянках була коаліція з БЮТ в разі набрання більшості і прем"єр від тієї сили, яка отримає більше голосів. З уточненням, що саме ця сила висуне прем"єра, а друга погодиться.
        >
        > Що було - те було. І багато виборців дійсно розчарується в НУНСі. Особливо багато таких виборців буде серед потенційних. НУНС отртимає величезну стійку масу тих, які вже ніколи не проголосують за нього.
        Звичайно, мало вірю, що Юля ще має шанс на прем*єра. Її прем*єрство та коаліція це не залік автоматом. Треба було домовитись, а домовитись не вдається. Це як обіцяти одружитись. Можна пообіцяти, але ніяк не виходить попасти в ЗАГС одночасно, то він то вона спізнюється, приходятть в різні дні. Вона не хоче брати його прізвище, а для нього це має значення і так далі.. Готові на словах побратися, але він каже що його умова щоб вона не була проти коханки. Так і з БЮТ та НСНУ. І то чим дальше, то залишається тільки "ти ж обіцяв". Я не знаю звідки це, але я вже кількох знаю, що з часом все менше хочуть такої коаліції.
        До речі, якщо не помиляюсь, то проти Юлі-прем*єра не так вже і виступають, а то що хочуть щоб вона гарантувала, що не піде в президенти, то це нормально. Нормально і те, що не погоджуються на деякі пункти передвиборчої програми ймовірного партнера по коаліції.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.19 | TrollSeeker

         Все набагато простіше. І гниліше.

         http://www2.maidan.org.ua/n/free/1195430177
        • 2007.11.19 | хохол

         Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

         Если уж продолжить "свадебную аналогию", то похоже, что Ющенко уже готовь съесть всой паспорт (не знаю только, украинский или штатовский), що б он, собака, подавился!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.20 | padluka

          Re: Дуже адекватно зі сторони Луценка

          хохол пише:
          > Если уж продолжить "свадебную аналогию", то похоже, что Ющенко уже готовь съесть всой паспорт (не знаю только, украинский или штатовский), що б он, собака, подавился!
          А ви готові з'їсти свій... паспорт. У вас він один? ;)
 • 2007.11.19 | lanka

  Луценко хоче з Тимошенко єдиного кандидата в президенти (/)

  Перший номер списку "Нашої України – Народної самооборони" Юрій Луценко не виключає висунення єдиного кандидата в президента на виборах 2010 року від БЮТ і НУ-НС.

  Про це він заявив в інтерв’ю 5 каналу, показаному в неділю.

  "Якби ми так добре спрацювалися в наступному демократичному уряді, якби ми дали те, чого від нас чекають, хоч би наполовину, то могло б ітися про певне об'єднання цих політичних сил в рамках певного більш стабільного блоку, який висуне єдиного кандидата в президенти", - сказав Луценко.

  "У більшості ми союзники. Є речі, які є дискусійними і в НУ-НС, і в БЮТ. Але що заважає нам об'єднатися в союз демократичних сил? Не обов’язково в єдину партію, а в союз. І показати, що демократи вміють і об’єднуватися, і працювати. Я на це налаштований", - зазначив він.

  Відповідаючи на питання, як Юлії Тимошенко і Віктору Ющенку "розійтися" на виборах президента, оскільки вони обидва можуть висунути свої кандидатури, Луценко відповів: "Абсолютно нормально розійтися. В Юлії Володимирівни ще все попереду. Майже стільки, скільки в мене. В мене трошки більше, бо я молодший".

  "Якщо наша співпраця в рамках створення демократичної коаліції буде успішною, в рамках створення і функціонування наступного уряду, якщо він багато зробить для людей, то в цьому немає жодної проблеми", - вважає він.

  Українська правда
 • 2007.11.19 | Крот

  А може Юля купила Луценка?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua