МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценко йде шляхом Путіна

11/16/2007 | Юрій Шеляженко
Цитата: "Давайте чесно говорити, що, напевно, тільки в "Самообороні" демократія керована, а значить, ефективна."

http://unian.net/ukr/news/news-222033.html

Відповіді

 • 2007.11.16 | Анатоль

  Український Болівар двох путіних не винесе

  Чи Луценко згоден бути конячкою (собачкою) в Юлі?
 • 2007.11.16 | Daisy

  Треба спитати, що він мав на увазі.

  Якщо в його голові було порівняння з тим, що робиться в НУ, то можна зрозуміти, що він мав на увазі. Думаю, що просто неправильній підбір слів. Керована в сенсі, що є процедури і що всі процедур дотримуються. А процедури вже можуть бути демократичними (внутрішня дискусія в якій приймається рішення, якого потім всі дотримуються) чи анархічна, коли всі роблять, що їм заманеться, незважаючи на ніякі рішення. А може бути недемократичною, коли рішення приймає одна особа, а ті, хто не згодні йдуть куду подалі, якщо не гірше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | Михайло Свистович

   Re: Треба спитати, що він мав на увазі.

   Daisy пише:
   > Якщо в його голові було порівняння з тим, що робиться в НУ, то можна зрозуміти, що він мав на увазі. Думаю, що просто неправильній підбір слів. Керована в сенсі, що є процедури і що всі процедур дотримуються. А процедури вже можуть бути демократичними (внутрішня дискусія в якій приймається рішення, якого потім всі дотримуються) чи анархічна, коли всі роблять, що їм заманеться, незважаючи на ніякі рішення. А може бути недемократичною, коли рішення приймає одна особа, а ті, хто не згодні йдуть куду подалі, якщо не гірше.

   Боюсь, що навіть сам Луценко не скаже, як у НС рішення приймаються. Просто в НУ більший бардак і більший шлях від прийняття рішення до виконання. Його можуть просто заговорити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua