МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Ірпені сьогодні влаштували земельний дерибан

11/16/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Натхненний досвідом київського мера Леоніда Черновецького, який також відчуває близький кінець своєї влади, нелегітимний Ірпінський міський голова Олег Бондар влаштував наостанок разом з депутатською більшістю земельний дерибан.

Для цього сесію, яка була присвячена земельним та будівельним питанням, перенесли з 14.00 на 10.00, щоб члени територіальної громади, які мали намір прийти на сесію, не стали свідками влаштованого О. Бондарем і депутатами дійства. Про перенесення сесії депутатів попереджали зранку (ще вчора на фракції БЮТ, куди, до речі, запросили й представника від Партії регіонів ніхто про це не казав), а деяких опозиційно налаштованих до поки що правлячої влади БЮТівців взагалі „забулися” повідомити. Традиційну трансляцію сесії на вулицю не проводили. Тих же членів територіальної громади, які дізналися від знайомих працівників Ірпінського міськвиконкому про те, що йде сесія, до зали не пустили бритоголові молодики з бейджиками „Охорона. Ірпінська міська рада”. Вони посилалися на розпорядження Олега Бондаря, вимагали пред’явити документи або назватися, а потім ішли до зали питати дозволу, після чого знову відмовляли.

В той самий час бритоголові без усілякої перевірки документів та питань пропускали до зали як певних членів територіальної громади з числа прихильників влади, так і зовсім сторонніх людей, які досить таки масово прибули до міськради. Як потім з’ясувалося, це були щасливі власники земельних ділянок, які роздавалися на цій сесії. Нахабний керівник бритоголових, які відмовлялися пред’являти посвідчення і взагалі називатися, пояснював це тим, що він пропускає тих, хто йому сподобався. І пропонував скаржитись в ООН.

Серед тих, кого не допустили до сесійної зали, був і депутат Київської обласної ради Михайло Свистович, не зважаючи на пред’явлене ним посвідчення. Викликана ним міліція за годину, поки сесія скінчилася, до місця подій так і не доїхала. Присутній біля міськради заступник начальника Ірпінського міського відділу міліції, начальник міліції громадської безпеки в м. Ірпені Олег Ґендзицький відгукнувся на повідомлення Михайла Свистович про порушення Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” та прав депутата обласної ради порадою написати заяву. Коли ж М. Свистович через хвилину знову вийшов на ґанок, щоб попросити О. Ґендзицького зафіксувати факт порушення законодавства та виявити особи порушників, того вже не були. Ще один працівник міліції, особа якого зараз нами встановлюється, сховався за спини бритоголових і прослизнув до сесійної зали, як тільки М. Свистович спробував звернутися до нього.

Земельні питання на сесії розглядалися з блискавичною швидкістю. Якщо при поновленому Київським адміністративним апеляційним судом міському голові Мирославі Свистович на сесії докладно пояснювалась суть кожного найдрібнішого питання, зачитувалося питання порядку денного, проект рішення та прізвища фізичної чи юридичної особи, яких це рішення стосувалося, то на сьогоднішній сесії ні депутати, ні інші присутні не почули ні прізвища власників нових земельних ділянок, ні кількість виділеної землі, ні проектів рішення. Навіть питання порядку денного не зачитувалися. З вуст секретаря ради БЮТівця Анатолія Мороза (Олег Бондар через невміння складати довгі речення сесії не веде) лунало „Питання №81. Хто за? Проти. Утримався. Рішення прийнято.” Найцікавіше, що були номери, за які депутати не проголосували. Наприклад, за питання чи то №87, чи то №91 (розібрати з-за дверей не вдалось) проголосувало лише 7 депутатів, а більшість утрималась. Судячи з номерів питань, землі було роздано чимало. Адже нелегітимному мерові потрібні гроші, щоб продовжити свою агонію. Бо кожен день перебування у кріслі є воістину золотим.

Також на сесії було прийняте рішення провести завтра або в крайньому разі в понеділок позачергову сесію, поки Мирослава Свистович не отримала рішення суду про своє поновлення. На цю позачергову сесію були перенесені деякі важливі для дерибанщиків земельні питання, які з майбутніми землевласниками узгодити не вдалось.

Відповіді

 • 2007.11.16 | Гостомель!!!

  Re: В Ірпені сьогодні влаштували земельний дерибан

  Не розумыю зняли нач Іванкова перевели на Бородянку- Шаповала! З Бородянки на Капітановку Андріана Олександровича. З Макарова зняли Лопату А.В. А в Ірпені нач міліції Тупого алкаша з його замом тримають хоть це дружбан Яловенка ? Не розумію ?
 • 2007.11.18 | Бурлака

  Re: Навчилися в Черновецького

  А в Ірпені є черга на землю? Чи громадяни, яким відмовили у надані ділянки? Чи можуть вони оскаржити цю "благодійну" роздачу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.18 | Михайло Свистович

   Re: Навчилися в Черновецького

   Бурлака пише:
   > А в Ірпені є черга на землю? Чи громадяни, яким відмовили у надані ділянки? Чи можуть вони оскаржити цю "благодійну" роздачу?

   Можуть, але з нашими законами і судами...
 • 2007.11.18 | Бес партийный

  Я же вам писал, что власть нужно было брать в четверг

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.18 | Михайло Свистович

   Дайте отримати рішення судуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua