МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Табачник таки отримає ірпінську землю?

11/16/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні на бєспрєдєльній сесії Ірпінської міської ради розглядалося питання так званого онкоцентру, який лобіює поки що чинний віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник.

Завдяки проведеного Майданом розслідування, виявилось, що головним інвестором цього проекту є двічі засуджений (за невиплату зарплати, приховування від банкрутства і незаконне зберігання зброї) громадянин Німеччини, якого зараз судять третій раз за шахрайство.

Сама земля (18,5 га у столітньому лісі) була виділена попередньою радою всупереч ухвалі Господарського суду Київської області, і зусиллями поновленого нині Київським адміністративним апеляційним судом міського голови Мирослави Свистович була повернута громаді 24 листопада 2006 року.

Але у „медиків”, які ніколи не займалися медициною, виявилось чимало високих покровителів, одним з яких є поки що віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник, який знайшов спільну мову з нелегітимним Ірпінський міським головою Олегом Бондарем, який мав спільний бізнес з братом віце-прем’єра Михайлом.

ТОВ „Київський науково-клінічний медичний центр” щедро фінансувало боротьбу Олега Бондаря з Мирославою Свистович і давно вже вимагає прийнятного для себе рішення сесії. Як сказав сьогодні секретар ради Анатолій Мороз, питання виявилось не до кінця підготовленим, але „людям треба його мати до 20 листопада”, тому депутати вирішили опрацювати його за сьогодні в комісіях, щоб винести на позачергову сесію разом з іншими нерозглянутими земельними питаннями. Цю сесію планують провести у суботу або в понеділок, але точний день і час тримають у таємниці.

Відповіді

 • 2007.11.16 | ПОРА-Ірпінь

  Re: Табачник таки отримає ірпінську землю?

  ПОРА зрозуміти ОНКОЦЕНТР АФЕРА !!!!!!!!!!!
 • 2007.11.22 | Татьяна

  Re: Табачник таки отримає ірпінську землю?

  Таких, как Табачник срочно надо изолировать в тайгу, а, то имея 3 дома, квартир неизвесно сколько и жену " артистку" земли гектаров сам уже не знает сколько и еще деребанит в Ирпене землю.Как только не подавится. И НТЕРЕСНО ЗА КАКИЕ ТАКИЕ ДЕНЬГИ ЧИНОВНИК БЕСИТСЯ.а ЕШЕ ЧТО-ТО МЫЛЕТ ПРО НАРОД. ТОЛЬКО ВЫСТРЕЛИВАТЬ.ИХ УЖЕ НИЧЕГО НЕИСПРАВИТ.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сьогодні на бєспрєдєльній сесії Ірпінської міської ради розглядалося питання так званого онкоцентру, який лобіює поки що чинний віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник.
  >
  > Завдяки проведеного Майданом розслідування, виявилось, що головним інвестором цього проекту є двічі засуджений (за невиплату зарплати, приховування від банкрутства і незаконне зберігання зброї) громадянин Німеччини, якого зараз судять третій раз за шахрайство.
  >
  > Сама земля (18,5 га у столітньому лісі) була виділена попередньою радою всупереч ухвалі Господарського суду Київської області, і зусиллями поновленого нині Київським адміністративним апеляційним судом міського голови Мирослави Свистович була повернута громаді 24 листопада 2006 року.
  >
  > Але у „медиків”, які ніколи не займалися медициною, виявилось чимало високих покровителів, одним з яких є поки що віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник, який знайшов спільну мову з нелегітимним Ірпінський міським головою Олегом Бондарем, який мав спільний бізнес з братом віце-прем’єра Михайлом.
  >
  > ТОВ „Київський науково-клінічний медичний центр” щедро фінансувало боротьбу Олега Бондаря з Мирославою Свистович і давно вже вимагає прийнятного для себе рішення сесії. Як сказав сьогодні секретар ради Анатолій Мороз, питання виявилось не до кінця підготовленим, але „людям треба його мати до 20 листопада”, тому депутати вирішили опрацювати його за сьогодні в комісіях, щоб винести на позачергову сесію разом з іншими нерозглянутими земельними питаннями. Цю сесію планують провести у суботу або в понеділок, але точний день і час тримають у таємниці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua