МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Потрібна консультація з психології забудовників (л)

11/17/2007 | Iryna_
У нас (пров. Гордієнка (Чекістів))
http://maidanua.org/static/news/2007/1194046025.html

вчора мав місце черговий цирк зі спробою забудовників почати будівництво, протестом мешканців, викликом міліції, від'їздом будівельників (другий за тиждень).

Дозволів на власне будівництво у них нема, до того ж є протест прокуратури на рішення Київради (протест вже є у нас на руках). Цей протест сам по собі означає заборону на будь-які роботи на майданчику.

Хтось може пояснити, в чому смисл цих спроб? Мешканці чергують, черговий скликає інших. Мешканці добре згруповані, вдень "на сигнал тривоги" виходить 40-60 осіб, які також чергуються, бо 4 години на морозі не вистоїш - тобто по черзі ходили грітись, пити чай, приносити додаткові документи для міліції, годувати дітей і так далі, але весь час осіб 30-40 були присутні. Було дуже прикольно, як забудовники скаржилися на холод, а ми їм радили йти додому, бо аж шкода дивитися на них без шапок та в тоненьких шкіряних куртках. Це що, тренування типу цивільної оборони? Але ж з кожним "тренуванням" наші дії все кращі. Чи чекають, що набридне?
В процесі щоденно підвищується організація та юридична кваліфікація мешканців. Люди готові здавати все більші суми на адвокатів, розмноження та розповсюдження документів і так далі.

Але представники забудовника поводяться нібито спеціально так, щоб ще більше згуртувати людей і настроїти їх проти себе. Тобто погрози, обіцянки зруйнувати будинки і таке інше. Були їхні намагання організувати міліцію скласти протокол про пошкодження їхнього (забудовників) майна, але якось міліція на це не реагувала (принаймні прізвищ у людей, на яких вказували забудовники, не питала).

Це все продовжується більше двох років, і поведінка весь час була в такому стилі. Періоди загострення - виключно періоди безвластя, зміни влади і так далі. Ніяких спроб домовитися з мешканцями не було - ну трохи брехні з початку, коли збирали підписи "за дитячий майданчик та благоустрій", які видали за підписи за згоду з забудовою, але ті підписи вже давно відкликані з нотаріусом, всі посадові особи публично визначали, що згоди мешканців немає.

На всі спроби розповісти про проект на різних зборах - відповідь мешканців звичайно одна - про проект потім, спочатку про гарантії нам. Їхня відповідь - ніхто вам нічого компенсувати не буде.

ще один цирк - є тут у нас один професор, відомий спеціаліст з муніципального управління, який багато і кругом пише і говорить по темі. Спочатку на нього подали в суд, що він когось бив і ламав паркан (я щось погано собі уявляю, як не дуже молода людина ламатиме металевий паркан), нещодавно після серії його листів М.Годван (типу головний забудовник) персонально десяток разів дзвонив йому додому з лайками та погрозами. В чому глибокий смисл цієї дії? Ідіотська істерика - зрозуміло, але в чому смисл?
Ідея перелякати всіх здається сумнівною - людей багато, і вони достатньо перелякані перспективою повної втрати житла (зазначаю, що держава в принципі нічого не винна мешканцям, що стали жертвою забудовників. Подавайте в суд. На фірму з статутним фондом у 13 тисяч гривень.) Це не реконструкція старого житла навіть з виселенням на околицю - для більшості (крім генералів та депутатів) це просто викидання з житла на вулицю, в кращому разі в гуртожиток.

Ясно, що ці дешеві аферисти типу фірма "Верлен" зі смішним статутним фондом - це ширма. Наскільки повідомили незалежні одне від одного джерела (ну це ж не село, живуть тут не темні селяни і джерела у них є), за цим насправді стоїть голова правління одного великого банку, який не є його власником, і який просто використовує на це кошти банку без санкції власників і офіційних процедур (тобто без процедури прийняття рішень самого банку).

Я маю лише одне пояснення - ці кадри хочуть зіграти в злого та доброго слідчого, дочекатись, щоб наявні діячі остаточно себе дискредитували, а потім змінити забудовника на білого і пухнастого.
І щоб народу це набридло, і він радісно погодився їхати з Липок на Троєщину.

Хто може пояснити, на що розраховують ці забудовники та ті, хто за ними стоїть?
************

Додаткові картинки з виставки.

Серед наших сусідів є деякі депутати різного ступеня пухнастості. Наприклад, Ксенія Ляпіна, захисник буквально усіх.
Так у нашому випадку вона захищає саме цих забудовників з кримінальною історією
("Вечірні вісті", №035(1531), 10-16.03.2006, http://maidan.org.ua/static/mai/1123148370.html)

Пан Годван наймає офіс за адресою Гордієнка 2а (хто знає місцевість, це в колишньому ательє), який належить Ляпіній. Не знаю, на кому воно рахується, але всі тут знають, що це власність Ляпіної. Члени ініціативної групи іноді ходять по квартирах, підписи якісь збирають. Так чоловік пані Ляпіної сказав щось типу чого ви сюди прийшли, і щоб більше не приходили.
Цікавий захист підприємництва?

Очевидно, що у випадку руйнування її будинку пані Ляпіній нададуть набагато кращу квартиру, ніж стара сталінка, як депутату, що потребує житла. Тобто навіть непряме співпадіння інтересів з забудовником зрозуміле - але здавання офісу подібним кадрам ну ніяк незрозуміле. Просто з міркувань гігієни.

************
Нагадаю, що замовником є інститут педагогіки Академії педнаук. Наскільки нам відомо, директора інституту просто примусили, ініціатором проекту є особисто пан Кремінь. Він запрошував багато забудовників, але всі інші, крім названих аферистів, відмовились (внаслідок надзвичайної складності грунтів і гарантованого скандалу з мешканцями). Кремінь продовжує все це просувати та підтримувати. Мотивація теж незрозуміла - його потенційний дохід явно приблизно співмірний з існуючим благополуччям, а потенційний скандал може йому ну дуже зашкодити. Теж смисл цієї його діяльності незрозумілий. Чи зовсім очі грошима засліплені і людина вже нездатна думати?

Відповіді

 • 2007.11.17 | Tatarchuk

  Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

  Пані Iryna_ , психологія забудовників (тих хто ВЖЕ купив іскомиє площаді, тобто відніс бабло чорним налом по чиновникам) проста.
  Вас для них не існує, ви для них - досадноє нєдоразумєніє з одного боку і непрогнозована (sic!) стихійно діюча біомаса що чине перепони - з іншого боку.
  Забудовнику в голову не може прийти що ви є другий бік конфлікту. Це дивно але це так. В Криму таке на кожному кроці.
  Звідси порада - діяти асиметрично, не шукати із забудовниками спілної мови, бо вони в даному дискурсі не є люди, або ви для них не є люди, як подобається більше.
  Щоб припинити атаку, треба діяти асиметрично і переводити дії на територію супротивника.
  1) Дізнайтеся більше про забудовника. Де вони ще займають землі. Які в них судові тяганини в іншіх судах та районах.
  2) Спробуйте об\єднуватися із іншими (віддаленими від вас географічно) мешканцями їхніх забудов. Обмін інформацією, спільні акції.
  3) Бити їх треба безжально по всім виявленим напрямам. А головне - одночасно з кількох боків.
  - судові позови
  - газетна травля
  - блокада строєк
  - антиреклама
  - скарги в прокуратуру за НАЙМЕНШІ відхилення від закону

  Такого не витримає жодна фірма, бо фірми вміють діяти в одному-двох напрямах одночасно, та й на це в них виходить забагато грошів та часу.
  Обовязково дізнайтеся кому забудовники хочуть продати забудовану /та-або/ перепродати незабудовану територію. Серед покупців треба провести інформаційну кампанію, що їм не варто купляти те, чим вони ніколи не зможуть зкористатися.
  В нас в Криму так діють поки що тільки кримські татари. Перші ефекти починають давати ся взнаки, в забудовників (своїми словами - рейдерів) починає рвати кришу. Другий етап - почнуть толкати проблемну територію наліво. Цього другого етапу треба не допустити, район повинен стати "нехорошим".

  Це я виклав безвідносно до "права" яке не діє. Сподіваюся що поради принесуть якусь користь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.17 | Iryna_

   Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

   Tatarchuk пише:
   > Пані Iryna_ , психологія забудовників (тих хто ВЖЕ купив іскомиє площаді, тобто відніс бабло чорним налом по чиновникам) проста.
   > Вас для них не існує, ви для них - досадноє нєдоразумєніє з одного боку і непрогнозована (sic!) стихійно діюча біомаса що чине перепони - з іншого боку.
   > Забудовнику в голову не може прийти що ви є другий бік конфлікту. Це дивно але це так. В Криму таке на кожному кроці.
   > Звідси порада - діяти асиметрично, не шукати із забудовниками спілної мови, бо вони в даному дискурсі не є люди, або ви для них не є люди, як подобається більше.
   > Щоб припинити атаку, треба діяти асиметрично і переводити дії на територію супротивника.
   > 1) Дізнайтеся більше про забудовника. Де вони ще займають землі. Які в них судові тяганини в іншіх судах та районах.
   > 2) Спробуйте об\єднуватися із іншими (віддаленими від вас географічно) мешканцями їхніх забудов. Обмін інформацією, спільні акції.
   > 3) Бити їх треба безжально по всім виявленим напрямам. А головне - одночасно з кількох боків.
   > - судові позови
   > - газетна травля
   > - блокада строєк
   > - антиреклама
   > - скарги в прокуратуру за НАЙМЕНШІ відхилення від закону
   >
   > Такого не витримає жодна фірма, бо фірми вміють діяти в одному-двох напрямах одночасно, та й на це в них виходить забагато грошів та часу.
   > Обовязково дізнайтеся кому забудовники хочуть продати забудовану /та-або/ перепродати незабудовану територію. Серед покупців треба провести інформаційну кампанію, що їм не варто купляти те, чим вони ніколи не зможуть зкористатися.
   > В нас в Криму так діють поки що тільки кримські татари. Перші ефекти починають давати ся взнаки, в забудовників (своїми словами - рейдерів) починає рвати кришу. Другий етап - почнуть толкати проблемну територію наліво. Цього другого етапу треба не допустити, район повинен стати "нехорошим".
   >
   > Це я виклав безвідносно до "права" яке не діє. Сподіваюся що поради принесуть якусь користь.

   Дякую!

   Саме до необхідності "асиметричної дії" ми й приходимо, тому й шукаю практичних порад.

   Проблемну територію вони штовхати вже пробували, були об'яви в інтернеті про продаж інвестиційного проекту. До дій повернулись ті ж персони, але з'явився крупніший діяч за спиною. На діяча компромату - до фіга, він встиг посваритись з багатьма впливовими персонами, так що є куди рухатись. Зараз його номінально підтримує Пінчук, але незрозуміло навіщо Пінчуку з його поліровкою іміджу цей скандал на смішну для нього суму. Думаємо, як якісно донести це до Пінчука безпосередньо. Доведеться мабуть комусь сходити на якусь дурну презентацію.
 • 2007.11.17 | Михайло Свистович

  Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

  Iryna_ пише:
  >
  > Хтось може пояснити, в чому смисл цих спроб?

  перевіряють вашу пильність, чекають, що набридне

  >
  > нещодавно після серії його листів М.Годван (типу головний забудовник) персонально десяток разів дзвонив йому додому з лайками та погрозами. В чому глибокий смисл цієї дії? Ідіотська істерика - зрозуміло, але в чому смисл?

  В ідіотський істериці. Засновники ірпінського "онкоцентру" теж регулярно телефонують моїй дружині. Правда, не погрожують, а розповідають байки. Просто в них голова працює в одному стереотипному напрямку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.17 | Iryna_

   Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

   Михайло Свистович пише:
   > Iryna_ пише:
   > >
   > > Хтось може пояснити, в чому смисл цих спроб?
   >
   > перевіряють вашу пильність, чекають, що набридне
   >
   > >
   > > нещодавно після серії його листів М.Годван (типу головний забудовник) персонально десяток разів дзвонив йому додому з лайками та погрозами. В чому глибокий смисл цієї дії? Ідіотська істерика - зрозуміло, але в чому смисл?
   >
   > В ідіотський істериці. Засновники ірпінського "онкоцентру" теж регулярно телефонують моїй дружині. Правда, не погрожують, а розповідають байки. Просто в них голова працює в одному стереотипному напрямку.

   З вашого і нашого досвіду виходить висновок - за подібні справи беруться виключно не зовсім повносправні діячі, схильні до ідіотських істерик. І будемо користуватися цим висновком.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.18 | Михайло Свистович

    Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

    Iryna_ пише:
    >
    > З вашого і нашого досвіду виходить висновок - за подібні справи беруться виключно не зовсім повносправні діячі, схильні до ідіотських істерик.

    Ні, просто в них своя уява про світобудову, логіку, мотиви та інші речі, і вони за цими вигаданими ними критеріями міряють усіх. А коли факти суперечать теорії, істеричать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.18 | Iryna_

     Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

     Михайло Свистович пише:
     > Iryna_ пише:
     > >
     > > З вашого і нашого досвіду виходить висновок - за подібні справи беруться виключно не зовсім повносправні діячі, схильні до ідіотських істерик.
     >
     > Ні, просто в них своя уява про світобудову, логіку, мотиви та інші речі, і вони за цими вигаданими ними критеріями міряють усіх. А коли факти суперечать теорії, істеричать.

     Я дойшла до того, що для ефективної боротьби та асиметричних дій треба якраз зрозуміти їхню логіку. І діяти перпендикулярно.

     Досить очевидно, що люди, які свідомо хочуть зруйнувати будинки і виселити мешканців, сприймають інших як бидло, не варте уваги.

     Цікавий текст однієї шістки забудовників (але яка мабуть діє на бонусній основі, бо дуже старається, хоч і робить в основному фігню) - "Як ви (тобто мешканці) мене всі дістали". Зараз у нас улюблений прикол - "а ну ще раз скажи, як ми тебе всі дістали".
 • 2007.11.17 | MentBuster

  Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

  Немає у них ніякої психології. Є філософія, як у поручіка Ржевського: "Мадам, дозвольте Вам впєндюріть!" В більшості випадків, на відміну від Ржевського - "впєндюрити" вдається. А ваш будинок - всього лише прикрий (для них) виняток з цього правила ;)
  ЗІ. Ляпіна - тупа лицемірна п...а, вибачте мій французький ;) В принципі, як і абсолютна більшість наших політиканів всіх кольорів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.18 | Iryna_

   Ще про Ляпіну

   Сьогодні до неї сходила ще одна компанія з ініціативної групи. Типу обіцяла допомогти, висунути законодавчу ініціативу.

   Той офіс, який знімають забудовники, нібито не весь її, а лише частина, і знімають вони не її частину. Ну ладно, поясненням типу задоволені.

   Зараз ситуація і для неї помінялась, там у планах ще одне будівництво безпосередньо у неї під вікнами. (Те, що найактуальніше зараз - Гордієнка 6, це не під її вікнами, а лише перекриє проїзд до її будинку та трохи додасть шансів тріщати далі (там тріщини вже є). Може трохи почне ворушитись.

   У нас тут взагалі весело, забудова, про яку я в основному пишу - це лише перший пункт, в планах ще три штуки аналогічно небезпечних. Це при тому, що в тому нещасному провулку ніякого місця немає - ні скверів, ні дитмайданчиків.

   П.Ес. Мабуть Ляпіна прочитала цей форум і вирішила виправитись...
   Ну й добре. А то вже й про відкритого листа думали, якщо слухати не захоче.

   Ще сходили до регіонівського депутата Волкова (той що баскетболіст), мама якого живе якраз в дуже загрожуваному будинку. Теж обіцяв допомогу.

   Так що хай створюють спеціальну широку коаліцію з допомоги нам та посилання подалі знахабнілих забудовників.
 • 2007.11.17 | ziggy_freud

  поки жодної психології. Самі умовні рефлекси

  Iryna_ пише:
  > Хтось може пояснити, в чому смисл цих спроб?

  чекають, що ви втомитесь першими. Але поки йде протистояння, в них закінчуються гроші на прожект і терміни дії дозволів. Десь може звільнитись чіновнєг, який брав в них хабаря, а новому теж треба давати.

  > На всі спроби розповісти про проект на різних зборах - відповідь мешканців звичайно одна - про проект потім, спочатку про гарантії нам. Їхня відповідь - ніхто вам нічого компенсувати не буде.

  значить, вони відправляються в безстрокову пішу прогулянку з еротичним ухилом.

  > нещодавно після серії його листів М.Годван (типу головний забудовник) персонально десяток разів дзвонив йому додому з лайками та погрозами. В чому глибокий смисл цієї дії? Ідіотська істерика - зрозуміло, але в чому смисл?

  ну який глибинний сенс у діях звичайних собі рагулів, з порожніми будівельними касками на місці голови? Їм хоч би просто сенс, без глибини...

  А от за погрози можна подати заяву в міліцію і прокуратуру. Можливо - позов на фізичну особу про завдання моральної шкоди.

  > голова правління одного великого банку, який не є його власником, і який просто використовує на це кошти банку без санкції власників і офіційних процедур (тобто без процедури прийняття рішень самого банку).

  от і чюднєнько. Коли акціонери дізнаються, завдяки кому вони попали у гроші, то можуть цьому дєлавару за старою доброю традицією і кип*ятильник в анус встромити ;-)

  > Я маю лише одне пояснення - ці кадри хочуть зіграти в злого та доброго слідчого, дочекатись, щоб наявні діячі остаточно себе дискредитували, а потім змінити забудовника на білого і пухнастого.
  > І щоб народу це набридло, і він радісно погодився їхати з Липок на Троєщину.

  якщо в них є хоч трохи тями, згодом так мають і зробити. А ви їх всім колективом знову в пішу еротичну прогулянку. Або хай погоджуються на умови, за якими люди реально добровільно погодяться переїхати.

  > Кремінь продовжує все це просувати та підтримувати. Мотивація теж незрозуміла - його потенційний дохід явно приблизно співмірний з існуючим благополуччям, а потенційний скандал може йому ну дуже зашкодити.

  Креміня використовує як прикриття оборудки або Суркіс, або інший подібний діяч. Раніше він був пов*язаний з "дінамоффцамі".
 • 2007.11.17 | Iryna_

  Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

  Дуже дякую за відповіді.

  Про Ляпіну доведеться погодитися. Бо співпрацювати (навіть просто здавати офіс) з подібними уродами можне тіко повна ідіотка. І відкрито на вулиці з ними радісно спілкуватись, у тісному провулку, де вже практично кожний з дітьми та собачками включно уважно спостерігає за подіями.

  В мене виникло ще більше здивування щодо психології, бо наші юристи в процесі оборони вчора розповіли купу схем, як це можна було побудувати без шуму, а вони здуру всі ці схеми собі перекрили - наприклад, ліве ОСББ під власним керівництвом. Зараз вже це ну ніяк не вийде - народ вже не той і на стрьомі, в усіх інстанціях сидять агенти.

  Щодо Кременя - свідки кажуть що він аж стрибав так хотів той інвестпроект. Директора інституту педагогіки нібито Кремінь примусив в це влізти.

  Вони вже раз заплатили Омельченку чи його кадрам, а потім явно домовились з Черновецьким. Тому так і хочуть все зробити (тобто зруйнувати навколишні будинки) якнайшвидше, поки космоса не прибрали.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.17 | Iryna_

   про громадські слухання

   До речі, зараз у космоса велика любов з усіма забудовниками, і вони збираються якимось чином взагалі прибрати необхідність погодження з мешканцями і громадських слухань. Як ми собі думаємо чисто теоретично, мабуть зроблять замовні слухання щодо генплану Києва, яким оптом будуть затверджені всі скандальні забудови, а потім будуть говорити - а ось громадськими слуханнями генплан затверджено, йдіть лісом з вашими протестами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.19 | Volodymir

    Re: про громадські слухання

    Да.
    Это как гонка вооружений. К сожалению, это стандартная сратегия с ресурсами: сначала у вас забирают вашу собственность, потому за счет этих ресурсов начинают содержать челядь, которая на многое способна.
    К сожалению, почти все хорошо подготовленные юристы предпочитают работать на власть в любых проявлениях.
    Еще пример.
    В договора об инвестировании строительства начали включать пункты о том, что инвестор-жилец не возражает против безоплатной передаче застройщиком инфраструктуры (общего и неделимого имущества и территории) "муниципальным" или частным предприятиям.
    Т.е. через несколько лет, как раз к моменту окончания строительства после земельных деребанов, будут существовать интересные анклавы, для которых не действуют часто цитируемые решения КСУ и статьи ГК.
    Учат такому прямо на тренингах по механизмам финансирования строительства и организации частных эксплуатационных предприятий не только в Лиге.
    Некие подобные, прямые в потенциальном поле пути, но не распознаваемые гражданами уже с частной гос.собственностью, режима работы монополистов придуманы для проекта контитуции.
    Развивается, блин, режим. Но ни как не дорастет хотя бы до хорошо структурированного средневекового европейского феодализма.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.19 | Сергей ГРУЗДОВ

     +1

 • 2007.11.19 | Volodymir

  Re: Потрібна консультація з психології забудовників (л)

  Это психология крупного рогатого скота.
  "Пометил" поляну для себе подобных.
  Будет пытаться затоптать екосистему до тех пор, пока есть ресурс.
  Смысл в этом есть. Как правило, народ пасивный, а активисты постепенно ссорятся друг с другом. Стрессовая ситуация меняет психологию.
  Ресурс быкам, как правило, ничего не стоит - это персонал, который отрабатывает подлостью свою зарплату.
  Если у гражданина-застройщика кроме того есть другие объекты, или там свой гранитный карьер, или карьер минобороны и т.п., история превращается в вечную (при каждой ротации персонала вновь пришедшим ставится задача разобраться с автивом). Одновременно, из извечной страсти остепенится быдлаччо обрастают атрибутами: активно начинают участвовать в советах малого и прочего среднего бизнеса, становятся инвесторами всяких больниц и автентичных проектов, знакомятся с Катей, Верой, Ирэной и т.д.
  Сознание определяет битие, а бытие укрепляент сознание.
  Из описания вашего "клиента" следует много чего: нужно внимательно беречь свои ресурсы и друг-друга в пикетах. И методично отвечать правильным антипиаром. У некоторых деятелей нет проблем с деньгами, но еще остались комплексы с самовосприятием. Некоторым хочется, чтобы их еще и правильно воспринимали именно такие как Вы и ваши соседи (типа,они не такие, а в ожидании трамвая). И, например, Ляпиной важно, думаю, как о ней отзывается Дедди.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.19 | ziggy_freud

   Re: хочется, чтобы их еще и правильно воспринимали

   Volodymir пише:
   > "Пометил" поляну для себе подобных.

   так. Подібні історії будуть продовжуватись, поки в Києві не почнуть зносити незаконні забудови.

   > Смысл в этом есть. Как правило, народ пасивный, а активисты постепенно ссорятся друг с другом. Стрессовая ситуация меняет психологию.

   або частину активістів купують. За цим варто слідкувати. Але також уникати зайвих звинувачень. Бо один з методів - натякнути Петі, що Вася вже продався, а Васі - що вже продався Петя.

   > Из описания вашего "клиента" следует много чего: нужно внимательно беречь свои ресурсы и друг-друга в пикетах. И методично отвечать правильным антипиаром.

   100%

   > У некоторых деятелей нет проблем с деньгами, но еще остались комплексы с самовосприятием. Некоторым хочется, чтобы их еще и правильно воспринимали именно такие как Вы и ваши соседи (типа,они не такие, а в ожидании трамвая). И, например, Ляпиной важно, думаю, как о ней отзывается Дедди.

   95%. Дехто з учаснєгов починає розуміти, що ставлення оточуючих теж певним чином ковертується у вигоди. Хоч і менш прямим, ніж доля у кримінальній забудові. Від найодіозніших методів "роботи", які викликають гострі реакції, поступово відмовляються навіть бандити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.19 | Iryna_

    Re: хочется, чтобы их еще и правильно воспринимали

    ziggy_freud пише:
    > Volodymir пише:
    > > "Пометил" поляну для себе подобных.
    >
    > так. Подібні історії будуть продовжуватись, поки в Києві не почнуть зносити незаконні забудови.

    Ага. І без будь-якої компенсації, навіть якщо Омельченко чи космос усі дозволи були намалювали. З аргументом - а ось був діючий закон, а чого ж ви його порушували? І з оголошенням, що бідненьким інвесторам з населення також нічого компенсувати ніхто не буде - хай думають, чи купувати квартиру у будинку, де сусіди протестують. Всі протести широко відомі.

    > > Смысл в этом есть. Как правило, народ пасивный, а активисты постепенно ссорятся друг с другом. Стрессовая ситуация меняет психологию.

    Поки у нас все ОК, але таку проблему я враховую. Попереджувальні заходи - відсутність начальника, "мережна" структура, постійне підкреслення єдиної мети. Спільний ворог, знаєте, дуже добре згуртовує.

    > або частину активістів купують. За цим варто слідкувати. Але також уникати зайвих звинувачень. Бо один з методів - натякнути Петі, що Вася вже продався, а Васі - що вже продався Петя.

    Так само - мережна структура, відкритість інформації. ТОбто якщо в принципі мало що можна "продати" - мало бажання "купувати". Декого таки купують - але не з "просто мешканців".

    Наприклад, купили таку собі Бричко Оксану Леонідівну (депутат Печерської райради від блоку Черновецького, начальник служби звернень громадян у КМДА), яка живе у провулку, але в не дуже загрожуваному будинку, а її сестра - в дуже загрожуваному. Мабуть, нову квартиру пообіцяли - чи просто не дуже розумна. Ну баришня від великого розуму швиденько себе видала - це саме вона розповідала казочки про "Укрсоцбанк" і договори з інвесторами. Цікаво, що вже навіть на зборах боїться за сторону інвесторів виступати, і за будівництво не голосувала.

    > > Из описания вашего "клиента" следует много чего: нужно внимательно беречь свои ресурсы и друг-друга в пикетах. И методично отвечать правильным антипиаром.
    >
    > 100%

    працюємо

    > > У некоторых деятелей нет проблем с деньгами, но еще остались комплексы с самовосприятием. Некоторым хочется, чтобы их еще и правильно воспринимали именно такие как Вы и ваши соседи (типа,они не такие, а в ожидании трамвая). И, например, Ляпиной важно, думаю, как о ней отзывается Дедди.

    У самого Годвана явно є проблеми з власним сприйняттям. Інакше чого було пхатися наприклад на такий захід - http://dialogs.org.ua/issue_full.php?m_id=2816
    і щось там виступати про Помаранчеву революцію?

    До речі, може хто зможе вирахувати організаторів заходу - друзів героя.

    він вже багато дурні мешканцям наговорив, тому сам вже нікуди не лізе, а присилає шісток. Тут народ добре подумав і зметикував, що одна шістка вже собі на кримінальну справу у минулу п'ятницю заробила. Причому ще й багато виступав при свідках та міліції.

    > 95%. Дехто з учаснєгов починає розуміти, що ставлення оточуючих теж певним чином ковертується у вигоди. Хоч і менш прямим, ніж доля у кримінальній забудові. Від найодіозніших методів "роботи", які викликають гострі реакції, поступово відмовляються навіть бандити.

    От на цьому й будемо грати.
    Мій прогноз - діючих "інвесторів" дуже скоро посунуть, бо придурки, і толку 0. Прийдуть якісь інші, білі та пухнасті. Готуємось. Вже з цілою купою депутатів поспілкувались - щодо змін у законодавство про точкову забудову та реконструкцію старої забудови. Всі партії дружно говорять, що будуть просувати і підтримувати. Подивимось. Будемо намагатись публікувати історію підтримки та будь-які намагання ухилятись.

    Дуже хотілось би тему "примусового переселення" назавжди закрити, не тільки для себе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua