МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення до співвітчизників

11/17/2007 | Християнське товариство українців в Італії

ХРИСТИЯНСЬКЕ ТОВАРИСТВО УКРАЇЦІВ В ІТАЛІЇ

VIA R. BALESTRO, 12, 00152 ROMA, ITALIA

Робоча адреса:

Via CESARE MEANO, 65, 00123 ROMA,

ITALIA

e-mail: ukrvistiit@yahoo.it

моб.тел. +39 3290924284
09.11.2007, Рим

Шановні співвітчизники!

В 2007-2008 роках все світове співтовариство спільно з Українським народом відзначає 75-річницю Голодомору в Україні 1932-1933 років. Жахлива смерть 7 мільйонів українців не була спровокована стихійним лихом чи неврожаєм. Голодомор став наслідком спланованої політики тодішнього уряду СРСР, спрямованої на винищення українців як нації за те, що вони чинили опір проти радянської політичної і економічної репресії та духовної (релігійної та культурної) русифікації, включаючи примусову колективізацію сільського господарства, ліквідацію релігійних, культурних та наукових надбань українців.

Є чіткі та очевидні свідчення кримінальних намірів центрального уряду колишнього Радянського Союзу, котрий керував привласненням зерна з України, і в той же час в кількості 1,700,000 тон експортував його на Захід, суворо контролював кордони України, не допускаючи голодуючих українців у Росію чи інші країни в пошуках хліба. Уряд у Москві відмовлявся від пропозицій, які надходили від міжнародних фондів допомоги, щоб допомогти голодуючому населенню, заперечуючи факт Голодомору в Україні.

У своїй праці “Жнива розпачу відомий британський історик Роберт Конквест описав розміри цієї трагедії: “Чверть сільського населення, чоловіки, жінки та діти лежали мертві або вмираючі, решта знаходилися у різних стадіях виснаження, не маючи змоги поховати своїх родичів чи сусідів”.

Президент України 25 листопада 2005 року звернувся до всіх країн світу, щоб вони визнали Голодомор в Україні 1932-1933 років як Ґеноцид.

Урядами багатьох країн у офіційних документах та резолюціях було визнано та підтверджено Голодомор в Україні 1932-1933 років як Ґеноцид.

На жаль, до сьогоднішнього дня, ні Уряд ні Парламент Італійської Республіки не сказав своє вагоме слово про засудження одного з найстрашніших злочинів проти людства та не визнав Голодомор Геноцидом українського народу.

Підтримуючи ініціативу Світового Конгресу Українців та звернення Президента України, Християнське Товариство Українців в Італії оголошує про початок збору підписів під відкритим листом до Президентів двох палат Італійського Парламенту з вимогою:

 • визнати Голодомор геноцидом українського народу;

 • засудити винуватців цього жахливого злочину проти людства – радянський режим під керівництвом Й. Сталіна;

 • сприяти включенню до шкільних програм в Італії матеріалів про Голодомор, щоб глибокі знання цієї трагедії служили для недопущення подібного в майбутньому.

Просимо всіх небайдужих громадян України, що проживають в Італії, поставити свій підпис під Відкритим Листом до Президента Сенату п. Ф. Маріні та Президента Камери Депутатів п. Ф. Бетінотті.

Віримо, що особиста участь кожного українця у цій благородній справі допоможе відновити історичну справедливість, вшанує память мільйонів невинних жертв, сприятиме росту авторитету нашого народу та держави на світовій арені.

Слава Україні!

З виразом належної поваги Олесь Городецький, голова ХТУвІ


Presidente dellAssociazione Cristiana

degli Ucraini in Italia Alessandro Horodetskyy


Відповіді

 • 2007.11.30 | Олег

  Re: Звернення до співвітчизників

  Дорогий Alessandro Horodetskyy
  ваше звернення це лише самореклама за рахунок іторичної біди
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Pavlo Z.

   Re: Звернення до співвітчизників

   Олег пише:
   > Дорогий Alessandro Horodetskyy
   > ваше звернення це лише самореклама за рахунок іторичної біди
   О так! Правдиві патріоти говорять про любов до України лише у себе вдома під ковдрою, попередньо вимкнувши світло. Бо якщо хтось це побачить чи почує - це самореклама. А якщо, не дай Боже, він ще щось зробить чи навіть намагається зробити - це вже "галімий піар"!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua