МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громадські слухання (л)

11/17/2007 | Iryna_
16.11.2007 | 10:22
http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/11/16/38843.htm

Мешканці Русанівської набережної позбулись забудовників

У середу, 14 листопада, на Русанівці в актовому залі школи № 182 пройшли громадські слухання з приводу будівництва компанією "ЕКОП" будинку за адресою Русанівська набережна, 10б.

Слухання були організовані райадміністрацією Дніпровського району за проханням компанії "ЕКОП". На зборах були присутні представники райадміністрації Дніпровського району, Київської міської ради та керівництво компанії "ЕКОП", а також мешканці району, яких зібралося близько 500.

Більшістю голосів громади району було прийнято рішення заборонити компанії "ЕКОП" та у подальшому іншим компаніям будівництво будинку за вказаною адресою.

Тільки завдяки пильності мешканців району було припинено підкупи асоціальних осіб та спроби проникнення їх до залу проведення слухань з метою голосування за будівництво будинку компанією "ЕКОП".
**************

Хто щось знає про слухання в Печерському районі?

Є сильна підозра, що готується якась велика підстава (ймовірно, слухання з затвердженням генплану з усіма скандальними забудовами оптом).

Одна чиновна "діячка" хвалилась, що скоро вони зроблять так, що в Печерському районі більше ніякі слухання будуть непотрібні.

Цікаво, що газету "Печерськ" більше по ящикам не розкладають вже досить давно. Може там і опублікували "повідомлення", так щоб народ не інформувати?

Відповіді

 • 2007.11.18 | Iryna_

  А оце шедевр (л)

  забудовники не захотіли послухати думку Голубченка про будівництво біля його квартири
  http://narodna.pravda.com.ua/politics/4731d096ccd4c/

  автору +!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.18 | Михайло Свистович

   І дійсно шедевр. Голубченко втрапив до власної ями.

 • 2007.11.18 | Iryna_

  НМД варто передрукувати в статтях "Майдану"

  країна повинна знати своїх героїв
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.19 | Пані

   Не варто, бо назва не відповідає дійсності

   Нажаль рішення громадських слухань це ще не дорівнює "позбутися забудовників". Це тільки перший крок на дуже важкому шляху. Ну ви вже все знаєте.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.19 | Iryna_

    Re: Не варто, бо назва не відповідає дійсності

    та знаю, що це тільки початок.
    Ми провели перші громадські слухання ще у 2005 році - і толку?
    Ніхто на це ніякої уваги не звертає.
    Містобудівна рада постановляла-постановляла - отримати згоду мешканців, а поки відкласти. Забудовники подали на неї в який лівий суд Черкаської області - суд відповідно присудив - розглянути - вони розглянули і затвердили той проект, проти якого довго виступали, і в протоколах повно їхніх аргументованих заперечень. Типу вони білі і пухнасті, а суд їх примусив.

    Це те саме, що мене суд примусить написати позитивну рецензію на статтю.
    ******
    Щодо інших результатів - на Русанівці знайомі провели слухання (проти висотки у дворі - там взагалі жах, у людей машини б їздили прямо під вікнами), всі газети опубліківали радісну новину про скасування будівництва, КМДА його скасувала, паркан стоїть.
 • 2007.11.21 | Iryna_

  ще одна інформація - Громадські слухання (л)

  http://realt.ua/Statti/0_Index.php?prg=View1stt.php&idn=16886&new_w=1&_k=0&_lC=1&_title=%C6%E8%F2%E5%EB%E8+%D1%E2%FF%F2%EE%F8%E8%ED%EE+%EE%E4%EE%E1%F0%E8%EB%E8+%F1%F2%F0%EE%E8%F2%E5%EB%FC%F1%F2%E2%EE+%E6%E8%EB%E8%F9%ED%EE%E3%EE+%EA%EE%EC%EF%EB%E5%EA%F1%E0

  Жители Святошино одобрили строительство жилищного комплекса
  15 ноября в Гимназии восточных языков №1 по ул. Львовской, 25 состоялись общественные слушания относительно строительства АТХК «Киевгорстрой» жилого дома со встроенно-пристроенными помещениями общественного назначения и подземным паркингом по ул. Котельникова, 10 (Святошинский район).


  На собрании присутствовали 25 человек. Среди них Начальник отдела градостроения и архитектуры - главный архитектор Святошинской районной в г. Киеве государственной администрации Макаренко М. М., главный специалист-юрист отдела градостроения и архитектуры Святошинской районной в г. Киеве государственной администрации Крайняя Л. В., представители АТХК «Киевгорстрой» - заместитель начальника управления Хаирова С. И., заместитель начальника управления Яремчишин Б. М., заместитель начальника отдела Булавин Ю. Л., представитель проектной организации - ГАП Центр градостроения и архитектуры Негода М. М..

  Председателем слушаний избрали Макаренко М. М., секретарем – Крайнюю Л. В., членами счетной комиссии – Щербань Ю. П., Куценко М.

  После обсуждения проведено голосование. Убедительным большинством в 20 голосов участники поддержали строительство по ул. Котельникова, 10, сообщила «Хрещатику» пресс-служба Святошинской РГА.

  Источник : http://www.kreschatic.kiev.ua
  **********

  загадка: скільки реальних мешканців були присутні на цих слуханнях?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua