МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

питання, в першу чергу прихильникам БЮТ. Поживанов - наше усьо?

11/18/2007 | ziggy_freud
1) чи буде БЮТ підтримувати Поживанова на київського голову? Або його висування з біло-червоною символікою є художньою самодіяльністю і кандидатом від БЮТ буде інша людина?

2) як ставитесь особисто ви до крєпкого хазяйствєнніка, який був заступником Омельченка, одним з керівників Київміськбуду та співавтором деяких... сумнівних схем роботи київської влади?

Відповіді

 • 2007.11.18 | привид Романа ShaRP'а

  1) ХЗ. 2) Никогда не относился к нему хорошо.

 • 2007.11.18 | Iryna_

  Та нібито зараз ГАК за нього агітує (-)

 • 2007.11.18 | Tatarchuk

  дуже дилетантська відповідь

  ziggy_freud пише:
  > 1) чи буде БЮТ підтримувати Поживанова на київського голову? Або його висування з біло-червоною символікою є художньою самодіяльністю і кандидатом від БЮТ буде інша людина?

  Можливо, в БЮТу немає більш ліквидної кандидатури на голову міста. Просто подумайте: а кого їм висувати з відомих вам людей? Мені щось ніхто в голову не приходить.

  > 2) як ставитесь особисто ви до крєпкого хазяйствєнніка, який був заступником Омельченка, одним з керівників Київміськбуду та співавтором деяких... сумнівних схем роботи київської влади?

  Мені він здається нормальним, але враховуйте що я кримчанин і в Київі буваю рідше ніж раз на рік :) (Мені наприклад кандидат Черновецький імпонував - от, думав я, круто що в Київа буде такий віруючий мер, Європа блін). Ногами не бийте, я такий само киянин, як більшість тут присутніх - ялтинці :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.18 | ziggy_freud

   в чому полягає поганий вибір для БЮТ

   1) Поживанов відомий бєспрєдєльщік і може кинути БЮТ, як тільки отримає крісло. Будуть думати, що з ним робити. Як з Черновецьким

   2) Я сам бачив підписані Поживановим документи, де закон навіть близько не ночував. В нормальних країнах за це сидять. То він ще й рейтинг БЮТ в Києві опустить.

   з боку БЮТ було б значно розумніше поставити на реально прохідного кандидата, з яким можна домовитись про розподіл повноважень. Тобто підтримати Луценка або Кличка. Тоді Поживанов під чуйним керівництвом Гайдая йде на вибори з ГАчКами, і набирає свої 2...3%

   і суто персональна опінія: хай наступний міський голова буде ким завгодно за першим фахом, але не будівельним прорабом. Бо певний перекос в бік будівництва заради будівництва в місті триває вже років вісім.

   Tatarchuk пише:
   > Можливо, в БЮТу немає більш ліквидної кандидатури на голову міста. Просто подумайте: а кого їм висувати з відомих вам людей? Мені щось ніхто в голову не приходить.

   дійсно, цікавий хвеномен. Партія, яка може набрати в Києві до 50%, не має адекватного кандидата на міського голову. Але ж все, що пропонували, як не Поживанов, то Вінський. Прораб і партапаратчєг, сірий кардінал Мороза. Томенко набере більше за них, і то за соц. опитуваннями має шанс хіба що на 3-4 місце...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua