МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Табачнік у передчутті Гетьманату :) (л)

11/18/2007 | Tatarchuk
Если нам милее цивилизация, то общество должно подвергать лживых и подлых политиков остракизму, выбрасывать их из активной общественной жизни, "одаривать" презрением и пусть они живут изгоями, которым порядочный человек не подаст руки. В противном случае не только мы, но и наши дети обречены вечно слушать с высоких трибун болтовню о "злочинах", "оторванных ногах", "бандытах пры влади" и голосовать в условиях чрезвычайного положения на выборах в парламент, который ничего не решает без воли "его милости Гетмана Всея Украины".

http://www.versii.com/material.php?pid=11943

Відповіді

 • 2007.11.18 | media

  О. Знає Табачик, що від суду Його Милості Гетьмана не втекти

  видно, таки щось знає!
  До речі цікаво, як буде називатися судова влада і прокуратура за Гетьманату?
 • 2007.11.19 | ziggy_freud

  Тоббачьнєг разошёлся нінашутку

  тепер за нього статті пишуть вже декілька студентів історичного. Що не опус, то інший стиль. Спільне одне - дуже багато екскурсів в історію. Мабуть, кидає студента на гроші, той ображається, і беруть нового.

  Tatarchuk пише:
  > не только мы, но и наши дети обречены вечно слушать с высоких трибун болтовню о "злочинах", "оторванных ногах", "бандытах пры влади"

  про злочини і бандитів треба мовчати. А ноги відривати тихенько. Як в перший термін Кучми. Замучила тов. лже-полковника ностальгія за початком 90-х...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua