МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

11/19/2007 | Михайло Деп'як
Росія вже так «приструнила» всі громадські організації, що навіть керівники єврейської спільноти в ефірі російських телеканалів коментували цей візит лише із вигідних Росії позицій. Наприклад, присвоєння генералу Шухевичу «Героя України» - це образа єврейського народу оскільки було міфічне винищення «Нахтігалем» кількох тисяч євреїв плюс участь УПА в акціях геноциду. Реабілітація ОУН-УПА – це також зневага над пам’яттю загиблих євреїв. В інших коментарях наголошувалося на ніби-то несприйнятті керівниками і народом Ізраїлю намагань домогтися визнання геноциду українців у 1932-33 роках.

Транслювали також обурливі коментарі керівників «Фонду Візенталя». Цей потужний фонд отримує гроші для переслідування антиєврейських злочинців. Вже ті злочинці майже всі висліджені і покарані, або ж повмирали від старості. Але як їх не стане, то гроші на діяльність перестануть надходити. Тому треба шукати нових ворогів або створювати віртуальних. В такому разі жодні ініціативи з метою пошуку історичної правди чи повалення брехливих міфів їм не вигідні.

В той же час стержневою риторикою візиту Ющенка була боротьба із штучно створеними радянським режимом і культивованими в сучасній Росії міфами про антисемітизм українців.

Найкраща зброя – скандал. Інтернет ряснів від обсмоктування факту провезення до Ізраїлю песенят стюардами літака, що подавалося як обурлива контрабанда. Це мало би ілюструвати моральний рівень українців і накласти відбиток фарсу на весь президентський візит. Мало хто знає, що документи на цуциків були належно оформлені, а претензії митники мали лише до їхнього віку – таких дозволено ввозити не молодшими 4-х місяців.

Однак, чого гріха таїти – тут наші служби таки «лоханулися». З-поза тих песенят видніються вуха тонко спланованої можливої операції по дискредитації візиту з першої хвилини перебування Ющенка на ізраїльській землі. Адже все зроблено так, що стюарди ніби нічого поганого не робили і під кримінальну відповідальність не потрапляють, митникам хтось чітко «настукав» в кого і що шукати (адже обшук екіпажу, котрий супроводжує президента – унікальне явище), все залагодили тихо-мирно – але інцидент дав чудову нагоду напустити інформаційного смороду негайно і по повній програмі.

Позиція недоброзичливих ЗМІ була одностайною – візит відбувся із незрозумілою метою, от поїхав собі прокататися до Святої Землі і нічого більше. В той же час негативні коментарі щодо цього візиту чітко виявили декілька центрів протидії добрим українсько-єврейським стосункам.

По-перше це путінська Росія. Як ідеологічна правонаступниця сталінського СРСР вона не може допустити торжества історичної правди – про підтримку євреями української визвольної війни 1918-20 років, заперечення антиєврейського тавра Симона Петлюри і засудження його звірячого вбивства, про подвижнецьку діяльність митрополита Шептицького в порятунку єврейських сімей і особливо дітей, про антифашистську боротьбу ОУН-УПА і значну участь у ній євреїв, про спільну боротьбу українських і єврейських дисидентів за права людини в СРСР. Імперська позиція «розділяй і владарюй» зазнає краху коли історична правда стане не лише озвученою, але й акцептованою обома народами.
По-друге це різноманітні організації, котрі наживаються на спекуляції єврейським питанням в Україні та за її межами.

По-третє це антиукраїнська «п’ята колона» всередині України котра ще й досі не сприймає існування цієї незалежної самостійної держави як об’єктивного і незаперечного факту.


Однак для нас цей візит є дуже важливим.
Нам варто повчитися в євреїв як захищати свої інтереси у ворожому оточенні, як плекати національну культуру і мову, як об’єднати під державним прапором вихідців із різних держав, і як навіть тих, хто приїхав із «чорного» і «жовтого» континентів зробити патріотами нації. Як інвестувати у свою країну і забезпечити розвиток власних стратегічно важливих галузей включно із високорозвиненим аграрним господарством посеред пустелі. Як мобілізувати власну діаспору по всьому світові для лобіювання своїх інтересів у політиці іноземних держав.

Ми повинні згадати свій багатий історичний досвід і перестати боятися євреїв.
Не існує ніякої світової єврейської змови чи загрози – метою цих казочок є лише оправдання власної дурості, продажності чи лінивства. Ніхто українських селян за вуха до єврейської корчми не тягнув і пропивати останні гроші не примушував. А коли навчилися самі мудро провадити виробництво і комерцію, то євреї стали добрими і корисними партнерами. Ніхто нам не винен, що найбільші українські олігархи є євреями. В час розвалу імперії ми не розуміли значення контролю над майновими комплексами, приватизаційними процесами і фінансовими потоками. А вони розуміли і діяли. Тому нема чого ображатися. Адже пройшло трохи часу і серед українців з’явилося багато трудових капіталістів. До олігархів їм далеко, але вони живучіші, численніші і морально здоровші. Он яку чудову «Помаранчеву Революцію» вчинили. Дасть Бог – і до керівництва державою доступляться, відсунувши як професійних номенклатурників, так і професійних патріотів. І не продадуться олігархам, як це робить теперішня «еліта».

Ще раз кажу – вчімося у євреїв!

Відповіді

 • 2007.11.19 | Володимир

  Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

  Гарна стаття.
  А з "професійними євреями" доводилося стикатися часто. Така ж гидота, як і наші "професійні українці".
 • 2007.11.19 | Абрам Убийвівк.

  Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

  Треба мати мужність знати й говорити правду! Мої батьки багато століть жили у українських селах. У 1919 році, у Трипільщині на київщині, банди Зеленого вбивали євреїв. Вони вбили майже третину сім`ї батька, але інших спасли українці-односельчани. У голод 32-33 років вмерло, майже, третина дітей і старих у батьковій сім`ї та у усьому селі. Євреї і українці ділились останнім шматочком їжи. Мого діда, єврея, розстріляли у 36-му році . Його слідчий КДБ був "єврей". Мій батько 3.5 роки воював на фронті, але з 51-го по 56 роки /20 ст/ "провів" у магаданських "шарашках". У Києві, у Бабиному Ярі, вбили всіх родичів батька, які залишились у Києві. Їх вбивали, на жаль, українські вбивці. Але мою дворідну сестру, майже з Бабиного Яру витягла, та приховувала усю війну українська жінка - Параска Одарич. Стільки переплутано у нашій історії. Але треба не боятись правди, не приховувати її, та не видумувати міфи. Треба поважати тих,хто працею робив і робить заможність людей і відкидати усіх "пустословів", які тільки і вміють брехати і красти.
  Вже не молодий кияннин. Я люблю вас усіх.

  Михайло Деп'як пише:
  > Росія вже так «приструнила» всі громадські організації, що навіть керівники єврейської спільноти в ефірі російських телеканалів коментували цей візит лише із вигідних Росії позицій. Наприклад, присвоєння генералу Шухевичу «Героя України» - це образа єврейського народу оскільки було міфічне винищення «Нахтігалем» кількох тисяч євреїв плюс участь УПА в акціях геноциду. Реабілітація ОУН-УПА – це також зневага над пам’яттю загиблих євреїв. В інших коментарях наголошувалося на ніби-то несприйнятті керівниками і народом Ізраїлю намагань домогтися визнання геноциду українців у 1932-33 роках.
  >
  > Транслювали також обурливі коментарі керівників «Фонду Візенталя». Цей потужний фонд отримує гроші для переслідування антиєврейських злочинців. Вже ті злочинці майже всі висліджені і покарані, або ж повмирали від старості. Але як їх не стане, то гроші на діяльність перестануть надходити. Тому треба шукати нових ворогів або створювати віртуальних. В такому разі жодні ініціативи з метою пошуку історичної правди чи повалення брехливих міфів їм не вигідні.
  >
  > В той же час стержневою риторикою візиту Ющенка була боротьба із штучно створеними радянським режимом і культивованими в сучасній Росії міфами про антисемітизм українців.
  >
  > Найкраща зброя – скандал. Інтернет ряснів від обсмоктування факту провезення до Ізраїлю песенят стюардами літака, що подавалося як обурлива контрабанда. Це мало би ілюструвати моральний рівень українців і накласти відбиток фарсу на весь президентський візит. Мало хто знає, що документи на цуциків були належно оформлені, а претензії митники мали лише до їхнього віку – таких дозволено ввозити не молодшими 4-х місяців.
  >
  > Однак, чого гріха таїти – тут наші служби таки «лоханулися». З-поза тих песенят видніються вуха тонко спланованої можливої операції по дискредитації візиту з першої хвилини перебування Ющенка на ізраїльській землі. Адже все зроблено так, що стюарди ніби нічого поганого не робили і під кримінальну відповідальність не потрапляють, митникам хтось чітко «настукав» в кого і що шукати (адже обшук екіпажу, котрий супроводжує президента – унікальне явище), все залагодили тихо-мирно – але інцидент дав чудову нагоду напустити інформаційного смороду негайно і по повній програмі.
  >
  > Позиція недоброзичливих ЗМІ була одностайною – візит відбувся із незрозумілою метою, от поїхав собі прокататися до Святої Землі і нічого більше. В той же час негативні коментарі щодо цього візиту чітко виявили декілька центрів протидії добрим українсько-єврейським стосункам.
  >
  > По-перше це путінська Росія. Як ідеологічна правонаступниця сталінського СРСР вона не може допустити торжества історичної правди – про підтримку євреями української визвольної війни 1918-20 років, заперечення антиєврейського тавра Симона Петлюри і засудження його звірячого вбивства, про подвижнецьку діяльність митрополита Шептицького в порятунку єврейських сімей і особливо дітей, про антифашистську боротьбу ОУН-УПА і значну участь у ній євреїв, про спільну боротьбу українських і єврейських дисидентів за права людини в СРСР. Імперська позиція «розділяй і владарюй» зазнає краху коли історична правда стане не лише озвученою, але й акцептованою обома народами.
  > По-друге це різноманітні організації, котрі наживаються на спекуляції єврейським питанням в Україні та за її межами.
  >
  > По-третє це антиукраїнська «п’ята колона» всередині України котра ще й досі не сприймає існування цієї незалежної самостійної держави як об’єктивного і незаперечного факту.
  >
  >
  > Однак для нас цей візит є дуже важливим.
  > Нам варто повчитися в євреїв як захищати свої інтереси у ворожому оточенні, як плекати національну культуру і мову, як об’єднати під державним прапором вихідців із різних держав, і як навіть тих, хто приїхав із «чорного» і «жовтого» континентів зробити патріотами нації. Як інвестувати у свою країну і забезпечити розвиток власних стратегічно важливих галузей включно із високорозвиненим аграрним господарством посеред пустелі. Як мобілізувати власну діаспору по всьому світові для лобіювання своїх інтересів у політиці іноземних держав.
  >
  > Ми повинні згадати свій багатий історичний досвід і перестати боятися євреїв.
  > Не існує ніякої світової єврейської змови чи загрози – метою цих казочок є лише оправдання власної дурості, продажності чи лінивства. Ніхто українських селян за вуха до єврейської корчми не тягнув і пропивати останні гроші не примушував. А коли навчилися самі мудро провадити виробництво і комерцію, то євреї стали добрими і корисними партнерами. Ніхто нам не винен, що найбільші українські олігархи є євреями. В час розвалу імперії ми не розуміли значення контролю над майновими комплексами, приватизаційними процесами і фінансовими потоками. А вони розуміли і діяли. Тому нема чого ображатися. Адже пройшло трохи часу і серед українців з’явилося багато трудових капіталістів. До олігархів їм далеко, але вони живучіші, численніші і морально здоровші. Он яку чудову «Помаранчеву Революцію» вчинили. Дасть Бог – і до керівництва державою доступляться, відсунувши як професійних номенклатурників, так і професійних патріотів. І не продадуться олігархам, як це робить теперішня «еліта».
  >
  > Ще раз кажу – вчімося у євреїв!

  Михайло Деп'як пише:
  > Росія вже так «приструнила» всі громадські організації, що навіть керівники єврейської спільноти в ефірі російських телеканалів коментували цей візит лише із вигідних Росії позицій. Наприклад, присвоєння генералу Шухевичу «Героя України» - це образа єврейського народу оскільки було міфічне винищення «Нахтігалем» кількох тисяч євреїв плюс участь УПА в акціях геноциду. Реабілітація ОУН-УПА – це також зневага над пам’яттю загиблих євреїв. В інших коментарях наголошувалося на ніби-то несприйнятті керівниками і народом Ізраїлю намагань домогтися визнання геноциду українців у 1932-33 роках.
  >
  > Транслювали також обурливі коментарі керівників «Фонду Візенталя». Цей потужний фонд отримує гроші для переслідування антиєврейських злочинців. Вже ті злочинці майже всі висліджені і покарані, або ж повмирали від старості. Але як їх не стане, то гроші на діяльність перестануть надходити. Тому треба шукати нових ворогів або створювати віртуальних. В такому разі жодні ініціативи з метою пошуку історичної правди чи повалення брехливих міфів їм не вигідні.
  >
  > В той же час стержневою риторикою візиту Ющенка була боротьба із штучно створеними радянським режимом і культивованими в сучасній Росії міфами про антисемітизм українців.
  >
  > Найкраща зброя – скандал. Інтернет ряснів від обсмоктування факту провезення до Ізраїлю песенят стюардами літака, що подавалося як обурлива контрабанда. Це мало би ілюструвати моральний рівень українців і накласти відбиток фарсу на весь президентський візит. Мало хто знає, що документи на цуциків були належно оформлені, а претензії митники мали лише до їхнього віку – таких дозволено ввозити не молодшими 4-х місяців.
  >
  > Однак, чого гріха таїти – тут наші служби таки «лоханулися». З-поза тих песенят видніються вуха тонко спланованої можливої операції по дискредитації візиту з першої хвилини перебування Ющенка на ізраїльській землі. Адже все зроблено так, що стюарди ніби нічого поганого не робили і під кримінальну відповідальність не потрапляють, митникам хтось чітко «настукав» в кого і що шукати (адже обшук екіпажу, котрий супроводжує президента – унікальне явище), все залагодили тихо-мирно – але інцидент дав чудову нагоду напустити інформаційного смороду негайно і по повній програмі.
  >
  > Позиція недоброзичливих ЗМІ була одностайною – візит відбувся із незрозумілою метою, от поїхав собі прокататися до Святої Землі і нічого більше. В той же час негативні коментарі щодо цього візиту чітко виявили декілька центрів протидії добрим українсько-єврейським стосункам.
  >
  > По-перше це путінська Росія. Як ідеологічна правонаступниця сталінського СРСР вона не може допустити торжества історичної правди – про підтримку євреями української визвольної війни 1918-20 років, заперечення антиєврейського тавра Симона Петлюри і засудження його звірячого вбивства, про подвижнецьку діяльність митрополита Шептицького в порятунку єврейських сімей і особливо дітей, про антифашистську боротьбу ОУН-УПА і значну участь у ній євреїв, про спільну боротьбу українських і єврейських дисидентів за права людини в СРСР. Імперська позиція «розділяй і владарюй» зазнає краху коли історична правда стане не лише озвученою, але й акцептованою обома народами.
  > По-друге це різноманітні організації, котрі наживаються на спекуляції єврейським питанням в Україні та за її межами.
  >
  > По-третє це антиукраїнська «п’ята колона» всередині України котра ще й досі не сприймає існування цієї незалежної самостійної держави як об’єктивного і незаперечного факту.
  >
  >
  > Однак для нас цей візит є дуже важливим.
  > Нам варто повчитися в євреїв як захищати свої інтереси у ворожому оточенні, як плекати національну культуру і мову, як об’єднати під державним прапором вихідців із різних держав, і як навіть тих, хто приїхав із «чорного» і «жовтого» континентів зробити патріотами нації. Як інвестувати у свою країну і забезпечити розвиток власних стратегічно важливих галузей включно із високорозвиненим аграрним господарством посеред пустелі. Як мобілізувати власну діаспору по всьому світові для лобіювання своїх інтересів у політиці іноземних держав.
  >
  > Ми повинні згадати свій багатий історичний досвід і перестати боятися євреїв.
  > Не існує ніякої світової єврейської змови чи загрози – метою цих казочок є лише оправдання власної дурості, продажності чи лінивства. Ніхто українських селян за вуха до єврейської корчми не тягнув і пропивати останні гроші не примушував. А коли навчилися самі мудро провадити виробництво і комерцію, то євреї стали добрими і корисними партнерами. Ніхто нам не винен, що найбільші українські олігархи є євреями. В час розвалу імперії ми не розуміли значення контролю над майновими комплексами, приватизаційними процесами і фінансовими потоками. А вони розуміли і діяли. Тому нема чого ображатися. Адже пройшло трохи часу і серед українців з’явилося багато трудових капіталістів. До олігархів їм далеко, але вони живучіші, численніші і морально здоровші. Он яку чудову «Помаранчеву Революцію» вчинили. Дасть Бог – і до керівництва державою доступляться, відсунувши як професійних номенклатурників, так і професійних патріотів. І не продадуться олігархам, як це робить теперішня «еліта».
  >
  > Ще раз кажу – вчімося у євреїв!

  Михайло Деп'як пише:
  > Росія вже так «приструнила» всі громадські організації, що навіть керівники єврейської спільноти в ефірі російських телеканалів коментували цей візит лише із вигідних Росії позицій. Наприклад, присвоєння генералу Шухевичу «Героя України» - це образа єврейського народу оскільки було міфічне винищення «Нахтігалем» кількох тисяч євреїв плюс участь УПА в акціях геноциду. Реабілітація ОУН-УПА – це також зневага над пам’яттю загиблих євреїв. В інших коментарях наголошувалося на ніби-то несприйнятті керівниками і народом Ізраїлю намагань домогтися визнання геноциду українців у 1932-33 роках.
  >
  > Транслювали також обурливі коментарі керівників «Фонду Візенталя». Цей потужний фонд отримує гроші для переслідування антиєврейських злочинців. Вже ті злочинці майже всі висліджені і покарані, або ж повмирали від старості. Але як їх не стане, то гроші на діяльність перестануть надходити. Тому треба шукати нових ворогів або створювати віртуальних. В такому разі жодні ініціативи з метою пошуку історичної правди чи повалення брехливих міфів їм не вигідні.
  >
  > В той же час стержневою риторикою візиту Ющенка була боротьба із штучно створеними радянським режимом і культивованими в сучасній Росії міфами про антисемітизм українців.
  >
  > Найкраща зброя – скандал. Інтернет ряснів від обсмоктування факту провезення до Ізраїлю песенят стюардами літака, що подавалося як обурлива контрабанда. Це мало би ілюструвати моральний рівень українців і накласти відбиток фарсу на весь президентський візит. Мало хто знає, що документи на цуциків були належно оформлені, а претензії митники мали лише до їхнього віку – таких дозволено ввозити не молодшими 4-х місяців.
  >
  > Однак, чого гріха таїти – тут наші служби таки «лоханулися». З-поза тих песенят видніються вуха тонко спланованої можливої операції по дискредитації візиту з першої хвилини перебування Ющенка на ізраїльській землі. Адже все зроблено так, що стюарди ніби нічого поганого не робили і під кримінальну відповідальність не потрапляють, митникам хтось чітко «настукав» в кого і що шукати (адже обшук екіпажу, котрий супроводжує президента – унікальне явище), все залагодили тихо-мирно – але інцидент дав чудову нагоду напустити інформаційного смороду негайно і по повній програмі.
  >
  > Позиція недоброзичливих ЗМІ була одностайною – візит відбувся із незрозумілою метою, от поїхав собі прокататися до Святої Землі і нічого більше. В той же час негативні коментарі щодо цього візиту чітко виявили декілька центрів протидії добрим українсько-єврейським стосункам.
  >
  > По-перше це путінська Росія. Як ідеологічна правонаступниця сталінського СРСР вона не може допустити торжества історичної правди – про підтримку євреями української визвольної війни 1918-20 років, заперечення антиєврейського тавра Симона Петлюри і засудження його звірячого вбивства, про подвижнецьку діяльність митрополита Шептицького в порятунку єврейських сімей і особливо дітей, про антифашистську боротьбу ОУН-УПА і значну участь у ній євреїв, про спільну боротьбу українських і єврейських дисидентів за права людини в СРСР. Імперська позиція «розділяй і владарюй» зазнає краху коли історична правда стане не лише озвученою, але й акцептованою обома народами.
  > По-друге це різноманітні організації, котрі наживаються на спекуляції єврейським питанням в Україні та за її межами.
  >
  > По-третє це антиукраїнська «п’ята колона» всередині України котра ще й досі не сприймає існування цієї незалежної самостійної держави як об’єктивного і незаперечного факту.
  >
  >
  > Однак для нас цей візит є дуже важливим.
  > Нам варто повчитися в євреїв як захищати свої інтереси у ворожому оточенні, як плекати національну культуру і мову, як об’єднати під державним прапором вихідців із різних держав, і як навіть тих, хто приїхав із «чорного» і «жовтого» континентів зробити патріотами нації. Як інвестувати у свою країну і забезпечити розвиток власних стратегічно важливих галузей включно із високорозвиненим аграрним господарством посеред пустелі. Як мобілізувати власну діаспору по всьому світові для лобіювання своїх інтересів у політиці іноземних держав.
  >
  > Ми повинні згадати свій багатий історичний досвід і перестати боятися євреїв.
  > Не існує ніякої світової єврейської змови чи загрози – метою цих казочок є лише оправдання власної дурості, продажності чи лінивства. Ніхто українських селян за вуха до єврейської корчми не тягнув і пропивати останні гроші не примушував. А коли навчилися самі мудро провадити виробництво і комерцію, то євреї стали добрими і корисними партнерами. Ніхто нам не винен, що найбільші українські олігархи є євреями. В час розвалу імперії ми не розуміли значення контролю над майновими комплексами, приватизаційними процесами і фінансовими потоками. А вони розуміли і діяли. Тому нема чого ображатися. Адже пройшло трохи часу і серед українців з’явилося багато трудових капіталістів. До олігархів їм далеко, але вони живучіші, численніші і морально здоровші. Он яку чудову «Помаранчеву Революцію» вчинили. Дасть Бог – і до керівництва державою доступляться, відсунувши як професійних номенклатурників, так і професійних патріотів. І не продадуться олігархам, як це робить теперішня «еліта».
  >
  > Ще раз кажу – вчімося у євреїв!

  Михайло Деп'як пише:
  > Росія вже так «приструнила» всі громадські організації, що навіть керівники єврейської спільноти в ефірі російських телеканалів коментували цей візит лише із вигідних Росії позицій. Наприклад, присвоєння генералу Шухевичу «Героя України» - це образа єврейського народу оскільки було міфічне винищення «Нахтігалем» кількох тисяч євреїв плюс участь УПА в акціях геноциду. Реабілітація ОУН-УПА – це також зневага над пам’яттю загиблих євреїв. В інших коментарях наголошувалося на ніби-то несприйнятті керівниками і народом Ізраїлю намагань домогтися визнання геноциду українців у 1932-33 роках.
  >
  > Транслювали також обурливі коментарі керівників «Фонду Візенталя». Цей потужний фонд отримує гроші для переслідування антиєврейських злочинців. Вже ті злочинці майже всі висліджені і покарані, або ж повмирали від старості. Але як їх не стане, то гроші на діяльність перестануть надходити. Тому треба шукати нових ворогів або створювати віртуальних. В такому разі жодні ініціативи з метою пошуку історичної правди чи повалення брехливих міфів їм не вигідні.
  >
  > В той же час стержневою риторикою візиту Ющенка була боротьба із штучно створеними радянським режимом і культивованими в сучасній Росії міфами про антисемітизм українців.
  >
  > Найкраща зброя – скандал. Інтернет ряснів від обсмоктування факту провезення до Ізраїлю песенят стюардами літака, що подавалося як обурлива контрабанда. Це мало би ілюструвати моральний рівень українців і накласти відбиток фарсу на весь президентський візит. Мало хто знає, що документи на цуциків були належно оформлені, а претензії митники мали лише до їхнього віку – таких дозволено ввозити не молодшими 4-х місяців.
  >
  > Однак, чого гріха таїти – тут наші служби таки «лоханулися». З-поза тих песенят видніються вуха тонко спланованої можливої операції по дискредитації візиту з першої хвилини перебування Ющенка на ізраїльській землі. Адже все зроблено так, що стюарди ніби нічого поганого не робили і під кримінальну відповідальність не потрапляють, митникам хтось чітко «настукав» в кого і що шукати (адже обшук екіпажу, котрий супроводжує президента – унікальне явище), все залагодили тихо-мирно – але інцидент дав чудову нагоду напустити інформаційного смороду негайно і по повній програмі.
  >
  > Позиція недоброзичливих ЗМІ була одностайною – візит відбувся із незрозумілою метою, от поїхав собі прокататися до Святої Землі і нічого більше. В той же час негативні коментарі щодо цього візиту чітко виявили декілька центрів протидії добрим українсько-єврейським стосункам.
  >
  > По-перше це путінська Росія. Як ідеологічна правонаступниця сталінського СРСР вона не може допустити торжества історичної правди – про підтримку євреями української визвольної війни 1918-20 років, заперечення антиєврейського тавра Симона Петлюри і засудження його звірячого вбивства, про подвижнецьку діяльність митрополита Шептицького в порятунку єврейських сімей і особливо дітей, про антифашистську боротьбу ОУН-УПА і значну участь у ній євреїв, про спільну боротьбу українських і єврейських дисидентів за права людини в СРСР. Імперська позиція «розділяй і владарюй» зазнає краху коли історична правда стане не лише озвученою, але й акцептованою обома народами.
  > По-друге це різноманітні організації, котрі наживаються на спекуляції єврейським питанням в Україні та за її межами.
  >
  > По-третє це антиукраїнська «п’ята колона» всередині України котра ще й досі не сприймає існування цієї незалежної самостійної держави як об’єктивного і незаперечного факту.
  >
  >
  > Однак для нас цей візит є дуже важливим.
  > Нам варто повчитися в євреїв як захищати свої інтереси у ворожому оточенні, як плекати національну культуру і мову, як об’єднати під державним прапором вихідців із різних держав, і як навіть тих, хто приїхав із «чорного» і «жовтого» континентів зробити патріотами нації. Як інвестувати у свою країну і забезпечити розвиток власних стратегічно важливих галузей включно із високорозвиненим аграрним господарством посеред пустелі. Як мобілізувати власну діаспору по всьому світові для лобіювання своїх інтересів у політиці іноземних держав.
  >
  > Ми повинні згадати свій багатий історичний досвід і перестати боятися євреїв.
  > Не існує ніякої світової єврейської змови чи загрози – метою цих казочок є лише оправдання власної дурості, продажності чи лінивства. Ніхто українських селян за вуха до єврейської корчми не тягнув і пропивати останні гроші не примушував. А коли навчилися самі мудро провадити виробництво і комерцію, то євреї стали добрими і корисними партнерами. Ніхто нам не винен, що найбільші українські олігархи є євреями. В час розвалу імперії ми не розуміли значення контролю над майновими комплексами, приватизаційними процесами і фінансовими потоками. А вони розуміли і діяли. Тому нема чого ображатися. Адже пройшло трохи часу і серед українців з’явилося багато трудових капіталістів. До олігархів їм далеко, але вони живучіші, численніші і морально здоровші. Он яку чудову «Помаранчеву Революцію» вчинили. Дасть Бог – і до керівництва державою доступляться, відсунувши як професійних номенклатурників, так і професійних патріотів. І не продадуться олігархам, як це робить теперішня «еліта».
  >
  > Ще раз кажу – вчімося у євреїв!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.19 | zmej_gorynych

   Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

   Спасибі Вам на доброму та щирому слові, пане.
   Хай Вам Бог допомагає.   Абрам Убийвівк. пише:
   > Треба мати мужність знати й говорити правду! Мої батьки багато століть жили у українських селах. У 1919 році, у Трипільщині на київщині, банди Зеленого вбивали євреїв. Вони вбили майже третину сім`ї батька, але інших спасли українці-односельчани. У голод 32-33 років вмерло, майже, третина дітей і старих у батьковій сім`ї та у усьому селі. Євреї і українці ділились останнім шматочком їжи. Мого діда, єврея, розстріляли у 36-му році . Його слідчий КДБ був "єврей". Мій батько 3.5 роки воював на фронті, але з 51-го по 56 роки /20 ст/ "провів" у магаданських "шарашках". У Києві, у Бабиному Ярі, вбили всіх родичів батька, які залишились у Києві. Їх вбивали, на жаль, українські вбивці. Але мою дворідну сестру, майже з Бабиного Яру витягла, та приховувала усю війну українська жінка - Параска Одарич. Стільки переплутано у нашій історії. Але треба не боятись правди, не приховувати її, та не видумувати міфи. Треба поважати тих,хто працею робив і робить заможність людей і відкидати усіх "пустословів", які тільки і вміють брехати і красти.
   > Вже не молодий кияннин. Я люблю вас усіх.
   >
  • 2007.11.19 | сябр

   А як вам сподобаються Б.Хмельницький, Гонта та залізняк, п. Абра

   Ваші предки прийшли на Україну в обозі польських окупантів і допомагали шляхті гоабувати та визискувати українських селян. Звідки й ставлення українців до євреїв. До Вас особисто в мене немає жодних претензій, проте вам багато можуть розповісти і про єврейських ділків, що казково збагатилися під час Голодомору, і про 67% євреїв у керівних органах НКВС під час голодомору. То за що ж українцям любити євреїв?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.20 | Михайло Свистович

    Re: А як вам сподобаються Б.Хмельницький, Гонта та залізняк, п. Абра

    сябр пише:
    > Ваші предки прийшли на Україну в обозі польських окупантів і допомагали шляхті гоабувати та визискувати українських селян

    Ви брешете, оскільки навряд чи знаєте, коли і за яких обставин прийшли в Україну пращури цього дописувача.

    > Звідки й ставлення українців до євреїв

    деяких диких українців до євреїв

    > До Вас особисто в мене немає жодних претензій, проте вам багато можуть розповісти і про єврейських ділків, що казково збагатилися під час Голодомору, і про 67% євреїв у керівних органах НКВС під час голодомору

    І про українських покидьків можуть багато розповісти різні люди, що не є приводом для нинішніх українців впадати у приступ самобичування.

    > То за що ж українцям любити євреїв?

    За те саме, за що й папуасів. Бо вони - люди.
  • 2007.11.19 | Володимир

   Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

   Згоден. Треба бути правдивим і не жити міфами.
  • 2007.11.19 | Svitlana

   Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

   Шановний пане Абрам Убийвівк, вклоняюсь вашій мудрості і мужності.
  • 2007.11.20 | Ukrpatriot(patriot)

   От вам ще один не міф

   Після того, як у 1918 Українська галицька армія залишила Львів і туди прийшли поляки, то там почалися єврейські погроми. А батько Махно у свій час знищив отамана Григорьєва саме за те, що той "чинив погроми євреїв" (Савченко "Двенадцать воен за Украину")
  • 2007.11.20 | OlalaZhm

   Абрам Убийвівк - розумний чоловік

   Власне, так думають усі нормальні люди - будь-якої національності. То звідки беруться придурки, які кричать про "гадів-бендерівців і пархатих жидів"? Ну, панове, не треба одразу на північний схід оглядатися...
 • 2007.11.19 | Чучхе

  слушний допис

  печерний антисемітизм ми маємо залишити там же, в безвісти минулого, де й радянський союз і комунізм (тим більше, що він в значній мірі був породжений ними)
 • 2007.11.19 | привид Романа ShaRP'а

  Да нет там ничего интересного. Сплошной стыд, срам и идиотизм.

  Визит президиота в Израиль преследовал две, по сути, цели:
  - реабилитироваться за реабилитацию шуцмана Шухевича
  - попытаться уговорить евреев признать Голодомор равным Холокосту.

  По-моему ни первой, ни второй цели президиотушка не достиг. Да и не поможет оно ничем ему, потому что продолжать и поддерживать маразматическую политику "наобъеднання нации" Юсченги никто не собирается, кроме кучки уродцев, собранных в партию ТитаНУНСник, и то далеко не всех {много таких, у кого nothing national, just business}.

  Ну а даже если бы и добился? Кого еще в Украине, кроме президиота, сильно интересует, что по поводу Шухевича думают в Израиле?

  Оно надо евреям - меня, например, уговаривать, что Шухевич был не шуцман, и что Стецько не слал приветов Гитлеру, как "почуття усього українського громадянства"? Особенно учитывая отношение к Шухевичу и другим украинским полицаям, Петлюре и таким историческим фактам как Колиивщина, годовщину которой не так давно праздновали ублюдища нацисты из "Патріота України", и Виктория Омельченко, небось, с ними? Кстати, очень *вовремя* из США собрались депортировать львовского полицая, принимавшего участие в охоте на евреев, - вы еще Госдеп США обвините в антиукраинской политике...

  Аналогично и с Голодомором. Ну, допустим, невероятное - признали бы. Хотя совершенно непонятно, зачем им это надо . Чем это признание помогло бы президиоту там, где у него больше всего проблем - во внутренней политике? Да ровно ничем. Второго президентского срока Кучмющенке не видать, ибо терпеть новые годы евойного маразма выше сил страны.

  Был совершен воистину невиданный в истории Украины прогиб, прогиб президиота перед Израилем и еврейской общиной Украины, который потряс воображение страны, а может и мира. Менее, чем за две недели:
  - свитки Торы из музеев/архивов выдал
  - с общиной встретился, и объяснял им, что Шухевич не шуцман
  - раньше в УПА евреи просто были, но в радиусе президиотского паломничества оказалось, что в ОУН-УПА было много евреев {как пошутил один мой товарищ, скоро окажется, что в ОУН-УПА сражались евреи, поляки и русские, одержимые манией суицида}
  - вопрос синагоги в Мукачево повелел решить в три дня
  - документы НКВД передал
  - кипу-ермолку одевал, Стену Плача целовал
  - никакому другому международному визиту президиота (как минимум за последние пол-года, но по-моему вообще) не было уделено столько внимания его пресс-службы, не было столько релизов и отчетов
  - по возвращении взбодрил прокуратуру и СБУ на предмет борьбы с антисемитизмом, и те дружно ответили "Есть!" {не имею ничего против борьбы с ксенофобией и расизмом, и борьбы с антисемитизмом - но антисемитизм сейчас не главная проблема Украины, да и бороться с ксенофобией надо было бы начинать раньше}

  Но это скорее навредило, чем помогло.
  Потому что невиданный прогиб - есть.
  А результата - нет.
  По-моему - и не будет.
  Ни внешнеполитического, ни внутреннего.

  Президиот есть президиот.
  А его идеи есть маразм.
  Что и требовалось доказать.


  Р.S. Однако симптоматично, как быстро услужливые лакеи-"патриоты" начали пояснять великомудрость политики блаженного. Тьфу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.19 | Bayan

   Шарп, вжe був один такий правдолюб - Ярослав Галан

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.23 | IBAH

   Re: Да нет там ничего интересного. Сплошной стыд, срам и идиотизм.

   А мені ось привид гада шарпа недовподоби. Я хочу знати хто і чому допускає на сторони Майдану таку гидоту, яка не те що ображає себе тим що не знає мови країни якої хліб знищує, то ще сміє перекручувати -видно не вміє ні вимовити ні написати прізвища президента вибраного народом України-для мене це типовий приклад фашист-імперіаліста тупого настільки що не спроможен вивчити іншу мову. Ще раз питаю а де був модератор???
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.24 | Михайло Свистович

    Re: Да нет там ничего интересного. Сплошной стыд, срам и идиотизм.

    IBAH пише:
    > А мені ось привид гада шарпа недовподоби

    мені теж

    > Я хочу знати хто і чому допускає на сторони Майдану таку гидоту

    Я, наприклад. Тому що демократ.

    > яка не те що ображає себе тим що не знає мови країни якої хліб знищує

    Знає, але принципово не хоче нею тут спілкуватися. Це такий собі вияв інфантилізму.

    > видно не вміє ні вимовити ні написати прізвища президента вибраного народом України

    вміє
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | IBAH

     Re: Да нет там ничего интересного. Сплошной стыд, срам и идиотизм.

     Михайле з повагою не тільки до вас але й до всіх шануючих себе майданівців. На мою думку всі надумані ,,принципи" які принижують нас(майданівців) і вас - може й не особисто, аж ніяк не годиться вкладаити в рамках так популярної в наш час псевдодемократії. Хамство в яких би воно не було рамках завжди залишаєтся хамством. Не хочу наводити слів безсмертного Тараса але мушу : ,,в моїй хаті моя правда і моя воля". Чи ви хочете захищаючи ,,шарпів" донести нам що Майдан не є вже українським ?
 • 2007.11.20 | Volodymir

  Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

  Одно мне не понятно. Неужели евреи не понимают, что претензия на патент единсвенного богоизбранного (страдающего и т.п.) народа некоторых их неправедных поводырей стабильно приводит к самосбывающемуся прогнозу.
  Можно префразировать одного такого киевского деятеля, который говорил у Бабъего Яра. перефраз такой: Евреи, будте евреями, будте бдительны. А то будет не хорошо.
  Неужели, если Бунд чуть ли не в полном составе перешел в ЧК, а видные деятельи киевского еврейства потом даже создавали некое государчство, из этого нужно делать далеко идущие выводы о холокосте.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.21 | zanyda

   Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

   Як людина, що народилася і виросла в Житомирській обл.(де жило багато євреїв) можу підтвердити, що нам є багато чому у них повчитися. Перше: відношення до сімї і дітей. Для єврея його дружина сама сама...Він буде ходити з нею на базар, носити за нею сумки, піклуватись за неї і допомагати їй все життя. Коли його син піде до школи, навіть маючи невеликі здібності до науки, з часом він стане першим і обскакає наших розумніших дітей. Тому що наші діти від нас чують "нездара! безмозглий! ідіот! віником будеш все життя мести! іт.д. Син же єврея буде від батьків знати, що він самий самий..., що те що сьогодні він щось не розуміє не так страшно, що він обовязково зможе іт.д. Як результат його син відиінно закінчить школу і піде вчитись далі, а наш...Ну ми ж самі його все життя вчили що він ніхто... Друге: вдячності! Євреї памятають добро і завжди готові віддячити. Знаю приклад, як єврей виїхавши з Союзу і випадково дізнавшись що у доньки жінки. що допомогла йому не загинути під час війни, важка хвороба, організував і проплатив її лікування за кордоном.Вони завжди готові відповісти добром на добро, на відміну від наших, як в анекдоті: "Ти сидів і я сидів, давай і Василя посадимо"... Третє: В основному вони були класними спеціалістами. єврей-лікар був Лікарем, єврей-вчитель - Вчителем. На підприємствах де вони керували якось і з/п була вищою, і премії частішими, і путівок з квартирами підприємства отримували більше... Четверте: куди б єврея не занесла доля він був громадянином тієї країни куди потрапив.В Німеччині він був більшим німцем ніж німці, в Росії більшим росіянином ніж самі росіяни... А головне: народ, розкиданий по всьому світу, тисячеліттями не мавший своєї країни і землі зміг вижити і залишитися самим собою, зі своєю релігією, традиціями і законами. На відміну від нас,що навіть мови своєї цураємось.
 • 2007.11.22 | svaz

  Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

  Ну да, если кто то смеет критиковать "святую" и "непорочную" УПА, тот враг науськиванный Россией и лично Путином. А если, не дай бог, приведут какие-либо настоящей деятельности "повстанцев", так вообще можно обвинить в антиукраинскости и сговоре.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | Михайло Свистович

   Re: Цікаві моменти візиту Ющенка до Ізраїлю

   svaz пише:
   > Ну да, если кто то смеет критиковать "святую" и "непорочную" УПА, тот враг науськиванный Россией и лично Путином

   Не обов"язково. Може бути віаріант, що просто дебіл.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua