МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція «наступає» на нелегальний «Трамадол»

11/19/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Розповсюдження наркотику в наш час набуло дуже великих масштабів. Сьогодні це вже не просто опій та марихуана, наркодилери впроваджують нові технології отримання кайфу – отруйний лікарський засіб «Трамадол». Декілька пігулок і вир незвіданих відчуттів примушує входити мозок людини у нірвану, але як і кожен наркотичний засіб, він тягне за собою залежність, неможливість відмовитися, і в результаті – людина опускається «на дно» насолоди. Спеціалісти твердять, що за рік випускається майже 90 мільйонів пігулок «Трамадолу», це при нормі 2 мільйони. Виникає питання – куди ж дівається 88 мільйонів? Микола Михайлик, начальник Управління карного розшуку УМВС України Полтавській області твердить, що нині мережа розповсюдження цього наркотику стала надто розгалуженою. Якщо з декілька років потому, ми знали, що пігулки розповсюджують у клубах, на дискотеках, в гральних автоматах і навіть у навчальних закладах, то тепер у ногу із технічним прогресом, «замовити» наркотик можна і по мобільному зв’язку, і через Інтернет, а для нас, як для міліціонерів, які повинні постійно боротися з цим злом – це дещо ускладнює ситуацію і в питанні боротьби з постачанням наркотику, і в питанні боротьби з розповсюдженням його злочинцями.

З огляду на такий стан справ керівництво обласного управління міліції зініціювало проведення з 5 по 20 листопада відпрацювання на території області, яке зосереджене саме на виявлення і попередження правопорушень на об’єктах легального обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, сильнодіючих і отруйних лікарських засобів та перекриття каналів витоку в незаконний обіг підконтрольних речовин. До цих заходів залучаються одразу три служби міліції –карний розшук, відділ по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та відділ державної служби по боротьбі з економічною злочинністю. Максимальна зосередженість та робота тільки професіоналів вже «принесли свої плоди». Так, приміром у Кременчуці під час збуту пігулок «Трамадолу» було затримано 24-річного місцевого жителя, у якого при собі малося 240 таблеток. Коли ж проводили санкціонований обшук у нього вдома, то міліціонери виявили майже 7000 пігулок «Трамадолу». Звідки молодик набрав цього добра, то наразі встановлює слідство. Микола Михайлик говорить, що хлопець ще не встиг «освоїти» територію збуту, оскільки пропрацював «розповсюдником» «Трамадолу» не більше місяця. Продавав за ціною 2 гривні за пігулку. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Загалом же за час відпрацювання виявлено 6 правопорушень на об’єктах легального обігу наркотичних засобів, 13 фактів зберігання та збуту отруйного лікарського засобу «Трамадолу», вилучено більше 7000 пігулок та капсул цього лікарського засобу. Усього ж із початку року працівниками міліції вилучено майже 22 тисячі таблеток «Трамадолу» та порушено 155 кримінальних справ, - повідомляє офіційний сайт УМВС України в Полтавській області.

Відповіді

  • 2007.11.20 | Alexx

    Re: Міліція «наступає» на нелегальний «Трамадол»

    вилучено майже 22 тисячі таблеток «Трамадолу» , аде ще майже 88 мільйонів? Зїли наркомани.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua