МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З'їздом по шабашу.

11/20/2007 | Русин
На "Свободі слова" від 16 листопада якийсь Колесніченко прямо звинуватив Президента в "фашизації України". Незрозуміло, чому наш Президент тільки утирається, коли йому плюють в обличчя, але доки український народ буде терпіти знущання з боку нащадків та послідовників радянського терористичного режиму?
Чому українці у незалежній Україні не можуть вільно вшанувати пам'ять людей, які героїчно боролися проти цього комунофашизму та стали його жертвами? Чому комунофашисти знову планують свій новий шабаш на Луганщині, а український народ, його так звана еліта не реагують на ці антиукраїнські акції? Тому що ця еліта вже майже 1000 років продається сама, та продає свій народ, вона не потребує ніяких свобод, крім однієї: грабувати свій народ і красти в держави, красти і грабувати! Що вона робить і зараз.
А українофоби цим користуються і вже проголосили майже пів України
моноетнічним районом, ніби там живуть одні росіяни, а українців нема зовсім. А російськомовність у Луганьську, Донецьку та Криму підтримують терором, не дозволяючи українцям користуватися рідною мовою ні на роботі, ні в навчанні.
Їм би своїми шахтами займатись, на яких вони замордували вже тисячі людей, а вони все пропаганду радянського КДБ пережовують та розповсюджують. А їх кінцева мета - через другу державну мову зробити з України Малоросію, Щоб їм панувати скрізь, як в Луганську, Донецьку та Криму. Хто бажає в Росію, той хай туди і їде, а у українців для свого розвитку є одна земля - Україна.
Чому українська інтелектуальна еліта не розуміє, що вона ганьбить свій
народ, коли в якихось самозваних експертних радах поруч з Симоненко, Морозом та Табачником висуває Леніна та Троцького у "Великі українці"? Дурдом! Мабуть озимий Хорошковський добре платить за участь у цій палаті №6 ім. Сявіка Шустрика.
Вільні росіяни, як повідомив той же Колісниченко, повинні завжди
користуватися тільки російською мовою, бо той хто вживає іншу, то раб,
холуй. То треба схаменутися російськомовним українцям і відмовитись від російської мови, щоб їхні предки у гробах не переверталися, дивлячись на своїх нащадків-холуїв.
А усім державникам та патріотам України треба негайно зібратися на
всеукраїнський з'їзд, щоб дати гідну відсіч провокаторам. Треба згуртувати усі здорові сили нації на боротьбу з українофобством та сепаратизмом.
Нашим з'їздом по їхньому шабашу! То ж слава чи довічна ганьба Україні? Все вирішується зараз і все залежить від нас!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua