МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Затримано рефрижератор з 32 тоннами сала

11/20/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Інспектори ДАІ затримали в Полтавській області рефрижератор з 32 тоннами сала і 3,5 тоннами м`яса.

Як повідомила кореспонденту УНІАН інспектор Центру зв`язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області Ганна ОДЯКОВА, машина була зупинена інспекторами ДАІ на трасі Київ-Харків. Тягач з причепом-рефрижератором перевозив сало і м`ясо без будь-яких супровідних документів. Водій управляв автомобілем без посвідчення водія.

Водія притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Тягач з причепом доставлено на штрафний майданчик ДАІ.

За словами старшого інспектора з особливих доручень відділу ветеринарної міліції Миколи ВАСЮТИ, вантаж без маркірування і супровідних документів автоматично вважається неякісним і небезпечним і підлягає обов`язковій утилізації.

«На даний час працівниками міліції встановлюється власник даної сировини. Вже відомо, що рефрижератор завантажили у Львові, а сама сировина призначалася для переробки на підприємствах Харкова. Затриманий вантаж, за попередніми розрахунками, оцінюється щонайменше в 100 тисяч доларів», - сказала Г.ОДЯКОВА.

Джерело: УНІАН.

Відповіді

 • 2007.11.20 | padluka

  Хто буде займатися "утилізацією" сала?

  - дуже актуальне і гостре питання.
 • 2007.11.21 | IBAH

  Re: Затримано рефрижератор з 32 тоннами сала

  Що це таке:рефрижератор ? Чи то буде ковбаса? А може новий витвір різників?
 • 2007.11.21 | padluka

  Сало проїхало всю Україну. Мабуть, з Польщі?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.21 | Сірий

   Re: Сало проїхало всю Україну. Мабуть, з Польщі?

   МАЙДАН-ІНФОРМ повідомляє:
   > Тягач з причепом-рефрижератором перевозив сало і м`ясо без будь-яких супровідних документів. Водій управляв автомобілем без посвідчення водія.

   Водія притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Тягач з причепом доставлено на штрафний майданчик ДАІ.

   Цікаво, як вдалося водію без посвідчення водія та будь-яких супровідних документів проїхати з салом по території майже всієї України?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.21 | padluka

    Re: Сало проїхало всю Україну. Мабуть, з Польщі?

    Сірий пише:
    > МАЙДАН-ІНФОРМ повідомляє:
    > > Тягач з причепом-рефрижератором перевозив сало і м`ясо без будь-яких супровідних документів. Водій управляв автомобілем без посвідчення водія.
    >
    > Водія притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Тягач з причепом доставлено на штрафний майданчик ДАІ.
    >
    > Цікаво, як вдалося водію без посвідчення водія та будь-яких супровідних документів проїхати з салом по території майже всієї України?

    Начальника обласного ДАІ на підвищення! Але хотілося б знати все таки: як сало проїхало майже всю Україну. Може головний говорун МВС К.Стогній пояснить всій Україні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.21 | Сергей ГРУЗДОВ

     Так за сало ж і проїхало. Валюта!

     Пример реального сотрудничества Львов-Харьков. А вы говорите - антагонисты... Мир-дружба, прекратить огонь! :)
 • 2007.11.21 | пан Roller

  А на цены это, конечно, не повлияет? 5000000грн на всех=1 рн.

 • 2007.11.23 | lanka

  Ще одне затримання. Схоже на схему (л)

  Правоохоронці затримали чергову вантажівку з контрабандним салом

  Пятниця, 23 Листопад 2007

  Співробітники полтавського УМВС затримали в Решетилівському районі на автотрасі "Київ - Харків" вантажівку "МАН", в якій знаходилося 19, 2 тони сала без супроводжувальних документів. Про це повідомили у прес-службі обласного управління внутрішніх справ Полтавської області. "На автодорозі "Київ-Харьків" у Решетилівському районі було зупинено вантажний автомобіль з напівпричепом, яким керував 26-річний водій з Рівного Вантажівка перевозила 19 тон 240 кілограмів сала, у водія не було ні санітарної книжки, ні будь яких інших супроводжувальних документів. Експерти встановили, що ветеринарне свідоцтво теж було підробленим.

  ...Вантаж без маркування й відповідних документів автоматично вважається неякісним і підлягає утилізації", - зазначив представник Полтавського УМВС.

  Джерело: http://www.regionnews.poltava.ua/index.php?go=News&in=view&id=4285


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua