МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Повернута громаді земля знову віддана під сумнівний проект

11/21/2007 | Майдан-ІНФОРМ
19 листопада, поки поновлена Київським адміністративним апеляційним судом на посаді міського голови Мирослава Свистович ще не отримала судове рішення, була терміново проведена позачергова сесія Ірпінської міської ради з метою віддати повернуту при М.Свистович громаді землю її попереднім орендарям, чий проект лобією поки що віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник.

Окрім обговорення, як не допустити виконання судового рішення, питання про надання землі заснованого далекою від медицини людьми ТОВ „Київський науково-клінічний медичний центр” було єдиним, винесеним на сесію, яка тривала трохи більше години.

Так само, як і при виділенні 18,5 га в лісовій зоні при обраній ще за часів Кучми владі, сесія була скликана в день її проведення (депутатів збирали у телефонному режимі) без повідомлення громадськості через засоби масової інформації. Дату і час її проведення тримали у глибокій таємниці.

Депутати Ірпінської міської ради скасували власне ж рішення про повернення цієї землі громади, яке вони прийняли після того як за допомогою „Майдану” Мирослава Свистович виявила не лише фінансову неспроможність „інвесторів”, але й кримінальну суть головного з них – громадянина Німеччини Дітера Тоболліка, який був двічі засуджений за приховування банкрутства, невиплату зарплати і незаконне зберігання зброї, а зараз втретє перебуває під судом за шахрайство.

Натомість депутати прийняли нове рішення, яким знову надали ТОВ „Київський науково-клінічний медичний центр” 8,5 гектари лісу плюс 2 гектари під автостоянку, які у протизаконний спосіб були вилучені в заснованого Миколою Амосовим санаторію „Ірпінь” Міністерства охорони здоров’я України. „Інвестори”, які на момент приходу до влади Мирослави Свистович не збиралися ділитися з місцевою громадою, заявили про намір відмовитись від житлового будівництва для працівників майбутнього медичного центру (до того вони заявляли про крайню необхідність цього житла для реалізації проекту), на будівництво якого вони не мають грошей, а також збудувати для Ірпеня пологовий будинок й письмово відмовитись від претензій ще на 5 гектарів. Самої відмови депутати так і не побачили, а нелегітимний Ірпінський міський голова Олег Бондар заявив, що це відбудеться наступного дня після проведення сесії, якщо вона прийме позитивне для ТОВ „КНКМЦ” рішення. Щодо іще 5 гектарів, за словами секретаря ради Анатолія Мороза, ведуться переговори.

Попри численні сумніви багатьох депутатів щодо вигоди такого проекту до Ірпеня та добросовісноті „інвесторів”, які вже заборгували місту чималу суму за оренду землі, більшість ради таки прийняла запропоноване Олегом Бондарем рішення, яке, нагадаємо, активно лобіювалося поки що віце-прем’єр-міністром України Дмитром Табачником, з чиїм братом Михайлом Олег Бондар та його брат Ігор (московський бізнесмен) мають спільний бізнес.

Відповіді

  • 2007.11.22 | Патріот м.Ірпінь!

    Ректор Петя Мельник знахабніло вирубуе ЛІС11

    А Петя Мельник (ректор ДПА Академії Ірпінь ) знову рубає ЛІС!!!!! Люди вийшли на захист дерев . Прийшовши на скандал Мельник ректор обложив їх матами !!! ДОПОМОЖІТЬ ЗБЕРЕГТИ ГРОМАДІ ЛІС відзлодія ректора !!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua