МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто з відомих політиків стоїть за дерибаном землі в Ірпені?

11/21/2007 | Майдан-ІНФОРМ
22 листопада об 11.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція за участі Мирослави Свистович, поновленої на посаді Ірпінського міського голови рішенням Київського адміністративного апеляційного суду від 12 листопада 2007 року, Володимира Стретовича, народного депутата України і Михайла Свистовича, депутата Київської обласної ради.

Прес-конференція присвячена подіям в місті Ірпінь Київської області, де після проведення призначених розпущеною Президентом Верховної Ради виборів міського голови, які, за даними Комітету виборців України, пройшли з величезними порушеннями, і приходом до влади Олега Бондаря відбувається постійна роздача землі, в т.ч. і в лісовій зоні, без конкурсів та аукціонів в обхід тисячної черги, в якій роками стоять безземельні та безквартирні члени місцевої територіальної громади.

Після поновлення М. Свистович судом на посаді міського голови депутати вже двічі, поки вона не отримала на руки рішення суду, збиралися на сесію виключно для вирішення земельних питань. Особливо скандальним було голосування депутатів від БЮТ і „Нашої України” спільно з депутатами Партії регіонів на терміново скликаній позачерговій сесії за повторне виділення землі під лобійованим віце-прем’єр-міністром Дмитром Табачником сумнівний проект, головним інвестором якого на початку його здійснення було вказано громадянина Німеччини, якого вже втретє судять за шахрайство.

Ситуація в Ірпені з його дорогою землею склалася не без втручання політиків, серед яких називають відомі в Україні прізвища. Про це і йтиметься на прес-конференції.

Відповіді

 • 2007.11.21 | Крот

  Журналісти, проявіть активність! Йдіть на пресуху!

 • 2007.11.22 | Свiдомий

  Вiдеотрансляцiя прес-конференцiї М. Свистович онлайн (л)

  Пряма вiдеотрансляцiя прес-конференцiї Мирослави Свистович онлайн: http://media.wnet.ua/index.php?go=Tvprog&id=4
  Початок сьогоднi (середа, 21 листопада) об 11:30 ранку за київським часом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | mala

   так 22-гого ж?

 • 2007.11.22 | Ратібор

  Re: Хто з відомих політиків стоїть за дерибаном землі в Ірпені?

  Ну і налажали... !!! Дійсно, Бондар однозначно винен у тому, що не зміг за чотири місяці ліквідувати наслідки річної діяльності Свистович як міського голови у Ірпені.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | Михайло Свистович

   Re: Хто з відомих політиків стоїть за дерибаном землі в Ірпені?

   Ратібор пише:
   > Ну і налажали... !!! Дійсно, Бондар однозначно винен у тому, що не зміг за чотири місяці ліквідувати наслідки річної діяльності Свистович як міського голови у Ірпені.

   Так, ще не встиг. Іще не все розкрадено, іще не всі підприємці платять "кишеньковий" податок, іще не всі заціпеніли від страху, іще не всі ліси завалені сміттям.
 • 2007.11.23 | Ратібор

  Re: Хто з відомих політиків стоїть за дерибаном землі в Ірпені?

  Подивився цю конфу в онлайні. Довго показували чорний пустий екран та заявляли, що то є місто Ірпінь. Не переконливо. Особливо для мешканців міста... Вони ж не сліпі!
  З'ясувати щось у "аматораській" зйомці було в принципі неможливо. Як містом керували "по-аматорські" так і пресуху власну "по-аматорському" скльопали, а точніше завалили. Професійно вони зробити нічого не можуть, навіть свої гроші потратити нормально не спроможні. (До відома, конференція в УНІАНІ обійшлася організаторам більше 5 тисяч у.е. - була нагода сьогодні заскочити до УНІАН, то й спитав розцінки). Звісно не вистачить ні на квартиру, ні на машину, ні на колготи...
  А Романенко вмив ціх "аматорів" непагано, достатньо професійно. Молодець, козаче! Так тримати!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.23 | Свiдомий

   Брешете, як завжди

   Ратібор пише:
   > Подивився цю конфу в онлайні. Довго показували чорний пустий екран та заявляли, що то є місто Ірпінь. Не переконливо. Особливо для мешканців міста... Вони ж не сліпі!
   > З'ясувати щось у "аматораській" зйомці було в принципі неможливо. Як містом керували "по-аматорські" так і пресуху власну "по-аматорському" скльопали, а точніше завалили. Професійно вони зробити нічого не можуть, навіть свої гроші потратити нормально не спроможні. (До відома, конференція в УНІАНІ обійшлася організаторам більше 5 тисяч у.е. - була нагода сьогодні заскочити до УНІАН, то й спитав розцінки). Звісно не вистачить ні на квартиру, ні на машину, ні на колготи...
   Прес-конференцiя в УНIАН коштує 200 доларiв (а нiяких не 5 тисяч).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.24 | Михайло Свистович

    Re: Брешете, як завжди

    Свiдомий пише:
    >
    > Прес-конференцiя в УНIАН коштує 200 доларiв (а нiяких не 5 тисяч)

    Ні він сказав правду і навіть на тисячу применшив. Бо головні витрати йдуть на прямий ефір (за політичні теми там коефіцієнт 2,5 нараховують). А сама прес-конференція без ефіру коштує вже 450 доларів.
  • 2007.11.24 | Михайло Свистович

   Re: Хто з відомих політиків стоїть за дерибаном землі в Ірпені?

   Ратібор пише:
   > Подивився цю конфу в онлайні. Довго показували чорний пустий екран та заявляли, що то є місто Ірпінь. Не переконливо. Особливо для мешканців міста... Вони ж не сліпі!

   На жаль, любительська камера та ще й в моїх руках - не кращий доказ. Але мешканці міста дійсно не сліпі. Та й Ви, якби уважнопродивилися, побачили б на кадрах таблички з назвами вулиць і номерами будинків, а також знайомі всім ірпінчанам місця.

   > Професійно вони зробити нічого не можуть, навіть свої гроші потратити нормально не спроможні

   Чужі гроші. В нас таких немає. Але завдяки політиці Бондаря з"явилися. Тож рекетуйте побільше підприємців ;)

   > А Романенко вмив ціх "аматорів" непагано, достатньо професійно.

   Примітивно, тупо і не вмив, бо навіть присутні жуналісти почали затикати йому рота, не в змозі слухати ту ахінею.

   > Молодець, козаче

   Цьому гречкосієві козаком не стати ніколи


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua