МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ординське хамство

11/21/2007 | Тарас Махно
Ми попереджали. Але це сталося. Вони знову вдарили по Україні. Вдарили підло, як і личить боягузам та нечестивцям. 18 листопада під час проведення в українському культурному центрі міста Москва (РФ), виставки «Розсекречена пам»ять», присвяченій голодомору 1933 року члени Євразійського Союзу Молоді (ЄСМ) влаштували погром. Вони трощили, кидали на підлогу, та топтали ногами стенди з фотографіями. На фотографіях – маленькі дітки, жінки і старі, які помирали від штучного голоду. Помирали важкою мученицькою смертю. 18 листопада їх знову принизили. Беззахисних мучеників потоптали ногами.
Члени ЄСМ люблять виправлятися у псевдогероїчній риториці. Вони часто теревенять про власний кодекс честі та власну лицарську поведінку. Це вони дарма. У хамів немає честі. Боягузи не бувають лицарями. Лицарі не уникають відкритого бою і не пакостять тишком – нишком.

Дякувати Богові, дії охоронців українського культурного центру виявилися адекватними. Нападників було затримано та згодом передано російським правоохоронним органам. Попри нав'язливі «чутки» про те, що ЕСМ знаходиться під патронатом людей з путинського оточення, ми сподіваємося, що у російської влади вистачить політичної мудрості покарати мерзотників Адже, ці хлопчики – дегенератики не лише дражнять невблаганних вовків української помсти. Провокації євразійців можуть вплинути на відносини між Україною та РФ. Згадайте, любі читальники, захоплення радіостанції у дрібному містечку на польско-німецькому кордоні в 1939 і згадайте, те, що сталося потім. Вже не важко спрогнозувати реакцію українських патріотів на суботній ординський вандалізм у Москві і стає мимоволі моторошно , згадуючи про російській культурний центр у Львові, музей Булгакова у Києві та пам»ятник Катерині Другої в Одесі.

Не варто жбурляти каміння в сусідський будинок, якщо у вашій хаті є скляні вікна – так кажуть розумні, хоч і не дуже відчайдушні люди. Не хотілося б спостерігати за акціями української відплати, які викличуть нові репресії та черговий етап міжетнічного протистояння в Україні та РФ. Натомість хочеться нагадати і членам ЕСМ, і їхнім завжди таємничим, схованим у тіні, господарям. Окрім земного суду є суд небесний. Більш суворий та геть невблаганний. А нечестя не рятує нечестивців.

Відповіді

 • 2007.11.21 | привид Романа ShaRP'а

  Новые пузыри "национального" пафоса

  Тошнит уже от этих воплей про "грозных патриотов".

  Лучше бы уже направили свой гнев на тех, кто его действительно конкретно заслужил - этих самых ЕСМовцев.
 • 2007.11.21 | сябр

  Я кращої думки про українців

  Ми не є нацією погромників і не станемо зривати злість на музеях. монументах тощо. От на ЖИВИХ (тимчасово) членах ЄСМ (а також ПСПУ, КПУ, "Русскаго блока", " "Сєвастопаль-Крим-РаССія" і т.д.) - інша справа!
 • 2007.11.21 | пан Roller

  Re: Украинский патриотизм-последнее ли пристанище подлости.

  Тарас Махно пише:
  Вже не важко спрогнозувати реакцію українських патріотів на суботній ординський вандалізм у Москві і стає мимоволі моторошно , згадуючи про російській культурний центр у Львові, музей Булгакова у Києві та пам»ятник Катерині Другої в Одесі.
  >
  > Я чего-то не догнал re: музея Булгава.

  Не ваще-то понимаю. Но, хотелось бы услышать версию самих УП.Их обвинение.
  Иначе поверю, что патриотизм последнее пристанище подлости.
  Казлы не вздумайте трогать музей.
  Лучше пейте с копытца.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | сябр

   Re: Украинский патриотизм-последнее ли пристанище подлости.

   Крик душі кацапствующіга:"Казлы не вздумайте трогать музей.
   Лучше пейте с копытца."

   Нє бойся, дружог! Ми страшно атамстім! Сожгьом усє кнігі пушкінда, а ніщасних рускаязичних прі свєтє костра заставім разучівать "Лісову пісню" Л. Українки. А над музєєм Булгакова поглумімся, а каг же. он, відвть, у тєбя одін свєт в акошкє, паєтаму будєм біть по самому бальному :))))))))))))
  • 2007.11.22 | Pavlo Z.

   Повтори, уроде, про український патріотизм?

   Прошу дуже.
 • 2007.11.22 | Koppci

  Re: Ординське хамство

  Bиpoдки Євразійського Союзу Молоді (ЄСМ)- cкopiш уcьoгo oрдинськi упоcлiджeнi нaщaдки caмe тиx злодiїв i кaтюг, що мopдували нeвинниx людeй гoлодом. He бути їм довгo тут - cкopo знaйдуть тe,що шукaють...
 • 2007.11.22 | Alexx

  Re: Ординське хамство

  А до чого тут музей Булгакова, він українець, і його творча спадщина є надабанням не тільки Росії, а й України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | Михайло Свистович

   Re: Ординське хамство

   Alexx пише:
   > А до чого тут музей Булгакова, він українець

   ні, він - москаль


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua