МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ординське хамство. Коментар погрому виставки про Голодомор

11/21/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Ми попереджали. Але це сталося. Вони знову вдарили по Україні. Вдарили підло, як і личить боягузам та нечестивцям. 18 листопада під час проведення в українському культурному центрі міста Москва (РФ), виставки «Розсекречена пам»ять», присвяченій голодомору 1933 року члени Євразійського Союзу Молоді (ЄСМ) влаштували погром. Вони трощили, кидали на підлогу, та топтали ногами стенди з фотографіями. На фотографіях – маленькі дітки, жінки і старі, які помирали від штучного голоду. Помирали важкою мученицькою смертю. 18 листопада їх знову принизили. Беззахисних мучеників потоптали ногами.

Повний текст в Статтях Заходу - читайте тут:
URL: http://maidan.org.ua/static/lvivmai/1195670577.html

Відповіді

 • 2007.11.22 | fagot59

  Re: Ординське хамство. Коментар погрому виставки про Голодомор

  Мне приятно сознавать что "рашки" БЫДЛО.
 • 2007.11.22 | Павліна

  Re: Ординське хамство. Коментар погрому виставки про Голодомор

  Читаєш і кров холоне в жилах від такої наруги.
  А в нашій країні знов мовчок: ні від президента пари з вуст ні від Тимошенко ну а про Януковича як то кажуть який спрос.
  Але що тут дивуватися. А ми звичайні прості люди, хіба ми можемо назватися людьми? Якщо ми не вийшли на вулиці і не сказали ні Кацапщині! По наших святинях топчуться ординці хазари і їхні нащадки а ми як інаші владоможці ні пари з вуст.
  Наші владоможці бються за посади їм не москалів.
  А наші люди слухають москальську музику з усіх радіостанцій які тільки є в Україні. Останні два місяці, мені по сімейних обставинах, доводиться часто їздити маршрутом Самбір-Львів. Ви знаєте -я шокована. Весь час в дорозі водії цих маршрутів включають кацапський шансон. На мої зауваження ще й відповідають хамством.
  І всі ці водії є переважно мешканцями бойківських сіл зі Самбірського, Старосамбірського районів.
  Я вже якось одному з них казала-ви з президентом Ющенком гуляєте на своїх бойківських фестинах, він старається підтримувати все українське, а ви своїми діями зневажаєте всю Україну і не поважаєте президента.
  І зауважу, це явище є повсюдно в Львівській області, під керівництвом Петра Олійника. Водіями понабирали вуйків з горів стрижених під гапків, і як кажуть нема на то ради і спасу.
  А ми щось вимагаємо з тих нещасних людей, котрі мешкають на Сході чи Півдні України. Тут перепрошую Західна Україна, дякуючи бойкам і лемкам пропадає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua