МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УП інтерпретує Вінського так,що Юля не йде на прем*єрміністра(л)

11/22/2007 | 123
Якщо з того, що Кириленка висунуто на голову фракції НУНС, випливає невисування його кандидатури блоком НУНС на спікера, то з того, що Юлю висунуто на голову фракції БЮТ, випливає невисування її кандидатури блоком БЮТ на прем*єра?

--
http://pravda.com.ua/news/2007/11/22/67187.htm
Кириленку віддадуть замість спікерства лідерство?
22.11.2007 08:39___ www.ПРАВДА.com.ua

Версія для друку Додати коментар [ 0 ]

На зустрічі майбутніх депутатів фракції "Наша Україна-Народна самооборона" з президентом Віктором Ющенко в четвер буде оголошене рішення політради блоку рекомендувати В'ячеслава Кириленка на посаду глави фракції.

Про це повідомляє газета "Комерсант-Україна".

"Рішення про те, щоб лідером фракції став В'ячеслав Кириленко, було погоджено в понеділок абсолютно з усіма членами політради й одноголосно підтримане", - повідомив член політради НУ-НС, лідер Партії захисників батьківщини Юрій Кармазін.

На думку видання, його заява є непрямим підтвердженням того, що члени політради НУ-НС відмовилися від свого попереднього рішення висунути Кириленка на посаду голови Верховної Ради.

Останні події

Ющенко місяць працюватиме святим Миколаєм

Намічається "війна" за Майдан у річницю революції

Більше того, за інформацією "Комерсанта", альтернативи Кириленкові на посаду лідера фракції в НУ-НС немає.

У ході обговорення кандидатури на посаду голови майбутньої фракції НУ-НС лідер блоку Юрій Луценко продемонстрував відсутність усякого бажання обійняти цю посаду.

"Амбіції Юрія Луценка зараз спрямовані убік майбутнього уряду, і він перший запропонував кандидатуру Кириленка на посаду голови фракції", - сказав виданню один із учасників засідання, що побажав залишитися неназваним.

При цьому видання відзначає, що в бесідах "off records" члени блоку НУ-НС висловили невдоволення тим, як швидко політрада блоку змінює свої рішення.

"Розмови про те, яке крісло займе Кириленко, уже починають дратувати. Спочатку він (Кириленко) тричі змушував нас пройти принизливу процедуру – розписатися в тому, що ми будемо за нього голосувати на виборах спікера. Тепер від нас вимагають голосувати за його головування у фракції!", - цитує свого співрозмовника "Комерсант".

Утім, в тому, що Кириленко в результаті очолить фракцію, рядові депутати НУ-НС не сумніваються. "Хіба тут можуть бути якісь сумніви? Звичайно, головою буде Кириленко", - заявив Юрій Ключковський.

Очікується, що в ході зустрічі з депутатами в четвер Ющенко рекомендуватиме їм підтримати нову кандидатуру – секретаря Ради національної безпеки й оборони Івана Плюща – на посаду спікера парламенту.

Самого Плюща на цій зустрічі, можливо, не буде, бо його в четвер очікують у Сімферополі, у Раді міністрів, де відбудеться засідання робочої групи з підготовки порядку денного засідання Радбезу.

Між тим, лідерами інших фракцій їхні представники бачать: у Партії регіонів – Віктора Януковича, у БЮТ – Юлію Тимошенко, у КПУ і блоці Литвина – Петра Симоненка й Володимира Литвина відповідно. Хоча остаточні рішення не прийняті.

"Без усяких сумнівів главою фракції (БЮТ) буде лідер блоку Юлія Тимошенко", - сказав виданню заступник голови БЮТ Йосип Вінський.

Відповіді

  • 2007.11.22 | Адвокат ...

    Усьо в свій час.

    Спочатку буде хракція БЮТ. А ї головою буде ТЮля. Потім, як що все "буде добре", стане коаліція демократичних сил, яка внесе кандидатуру ТЮлі на Прем`єра. А коли тая коаліція за тую кандидатуру проголосує результативно, ТЮля стане прем`єром, а Вінський,-- головою хракції БЮТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua