МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вітання Президента України з Днем свободи

11/22/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Вітання Президента України з Днем Свободи

Дорогі співвітчизники!

Вітаю вас із Днем Свободи.

Цим святом, започаткованим Помаранчевою революцією, відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини. Значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.

Свобода – наша мета і водночас політична і суспільна реальність –об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Той факт, що в країні панує справжня воля для думки, позиції, вибору та ініціативи, є незаперечним. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

Я твердо вірю в наш успіх. Українська демократія розвивається, ми вирішуємо найскладніші проблеми у мирний і цивілізований спосіб, влада поступово вчиться бути відповідальною перед громадянами і, я впевнений, ця наука не пройде без сліду. Україна не зійде зі шляху демократії, бо в її домі відбулося значно більше, ніж усі названі і незгадані перетворення, – тут зник страх, тут гідність здатна перемогти приниження, тут зростає наше покоління надії – покоління вже вільних людей.

У нас попереду ще дуже багато роботи з великого спектра завдань держави і потреб громадянина. Ми зобов'язані і здатні утвердити у владі чіткі, ефективні та консолідуючі правила, завдяки яким в країні постане належний порядок. У вимірі суспільному конче потрібно підтримати громадську активність і самоорганізацію для поширення цінностей демократії, єдності і порозуміння.

Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем цієї держави – вимогливим до влади, втім не пасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту, наведення елементарного порядку у своєму сусідському середовищі і для плекання доброго ставлення до кожного співвітчизника.

День Свободи для України – це день праці. Упевнений, що вона неминуче принесе нам важливі досягнення. Від щирого серця ділюся з вами цим почуттям і бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ.

З повагою,

Віктор ЮЩЕНКО

Відповіді

 • 2007.11.22 | Пан Коцький

  Re: Вітання Президента України з Днем свободи

  ШО??????? ВОНО ще сміє НАС поздоровляти? Рот в нього не луснув і язик не одняло, коли вын святе слово "Майдан" сказав?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | Світлана

   Re: Вітання Президента України з Днем свободи

   Пане Коцький! Не поспішайте із звинуваченнями у бік Президента. А тим більше у такий нетолерантний спосіб. Час розставить все по своїх місцях і всі отримують свої оцінки. І я, як раз думаю, що на тлі багатьох тих, хто у боротьбі за владу не шкодував а ні грошей ані обіцянок, наш сьогоднійшній Президент буде виглядати якнайкраще.
   Лише історія оцінить Ющенка-Президента, "большое видется на расстоянии".
   Ще не вечір.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.22 | сябр

    боюсь, ми з вами не доживемо до обєктивної оцінки

    Ющенка. А субєктивно я його оцінюю погано.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua