МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Методи фальсифікації громадських слухань

11/23/2007 | Iryna_
Я сьогодні, тобто вчора, побувала на слуханнях з приводу забудови нового мікрорайону на місці арсенальського стадіону. (в 90 школі)
Там ще передбачається тунель під цим мікрорайоном з виїздом на паркову алею. Тобто масштаб проекту такий, що його мають обговорювати дуже довго і дуже широко, бо це стосується не тільки мешканців навколишніх будинків.

Слухання цікаві - тобто в Печерській РДА про них ну ніхто нічого не знав - Донець хвора, всіх інших питали - ну ніхто нічого не знає.
А в президії при цьому сиділа заступниця Донець.

І міліції там було досить багато - тобто її не зібрали туди за 5 хвилин.

Метод 2 - коли вони бачать, що потрібного їм рішення одержати не вдасться, вони починають це називати "презентація проекту", збори мешканців" чи якось ще, і голосування просто не проводять.
Так і тут було - прийшли пару відомих ораторів в темі, розмазали будівельників та їхніх піарників по підлозі, і обговорення були оголошені презентацією.

Найманих приблизно 50 осіб, тобто справжніх мешканців треба залучати більше - краще десь 100 осіб.

Цікаво, що поряд зі мною сиділа платна бабуся, то весь час причитала, що як же це буде з транспортом, ящо туди додати стільки людей - вже зараз проїхати неможливо.

Хоча потім мирно пішла одержувати гроші.
Я мирно втерлась серед цим бабусь і послухала, де вони збираються - вони говорили, що треба йти до автодорожного, там Галина Кирилівна відмічатиме. Гроші там мабуть не давали, їх дають якось потім. А може побачили, що набігло багато глядачів на цей цирк, і розійшлися.

Ще один подібний цирк буде сьогодні у будинку офіцерів десь о 4 чи 5 - я спитала в однієї бабусі, і вона мені сказала. Збиратися біля офісу Правекса (це Кловський узвіз) о 15.45. Питати тему я не наважилась, але мабуть ще одна забудова.

Пікреслюю, що в Печерській РДА "не в курсі".

Там спочатку є реєстрація, але пізніше я зайшла просто так.

Інші деталі завтра. Ну дуже цікаво.

На тему ми вийшли так. Не дуже розумна сусідка по дачі (з Подолу) почала розповідати про свй чудовий заробіток. Ну ми подумали, що таке просто має бути у нас - Печерськ бо ще цікавіший. Ми та знайомі в інших місцях почали прикидатись шлангом та розпитувати потенційних кандидатів - любителів Черновецього і пайків.

треба якось залучити туди агентів, але поки що не виходить - чесні пенсіонери категорично відмовляються туди йти і брати гроші. Потрібні штірліци.

Відповіді

 • 2007.11.23 | casesensitive

  весь арсенал идет под застройку

  все корпуса - новый проект Януша Вига уже практически прошел рассмотрение на градсовете.
  http://archunion.com.ua/img/2007/11/s_11_045.jpg
  http://archunion.com.ua/gradsovet_07_11_21.html

  а в сквере за домом офицеров будет новая высотка бабушкина - по-сравнению с ней дом в мариинском просто цветочки
  http://archunion.com.ua/img/2007/11/s_11_046.jpg
  (вот она справа)

  а вот панорама правого берега после двух новых проектов бабушкина
  http://archunion.com.ua/sekcia/img-s/2007/11/s_11_054.jpg

  кстати, подозреваю что одно из слушаний было именно по проекту башни во дворе дома офицеров
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.23 | Iryna_

   Re: весь арсенал идет под застройку

   casesensitive пише:
   > http://archunion.com.ua/img/2007/11/s_11_045.jpg

   саме ці слухання були про проект в центрі першої фотографії

   При цьому з фото ніяк не зрозуміло, що вони співали про збереження стадіону. Де там той стадіон?

   Сьогодні з логічних міркувань буде будівля вище по Кловському узвозу на протилежній стороні від правекса.
  • 2007.11.23 | ziggy_freud

   вавілонська вежа. Яка за законами жанру

   має впасти і поховати під собою будівельників.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.23 | Iryna_

    Re: вавілонська вежа. Яка за законами жанру

    добре щоб поховало їх, а не нас
  • 2007.11.26 | Iryna_

   Re: весь арсенал идет под застройку

   Мова йшла про цей об'єкт, але в статті інформація неточна -
   це буде на території стадіону Арсеналу, а не власне заводу - територію заводу ще ділять (мабуть розумні люди робили б якусь комплексну забудову...)
   ***********************
   Из «Арсенала» сделают офисный центр
   На территории завода «Арсенал» планируется строительство многофункционального комплекса — столичный градостроительный совет одобрил предпроектные предложения по сооружению объекта, расположенного по улице Грушевского, 36. Заказчиком и инвестором выступает компания «ВIК ЛТД».


   Как сообщил «ДС» автор проекта Янош Виг, на территории площадью около 2 га намечается возведение многофункционального комплекса, в котором будут совмещены жилье, офисы, торговля и развлечения.

   В соответствии с проектом комплекс состоит из многосекционной, каскадного типа жилой части высотой от 9 до 14 этажей общей площадью около 52 тыс. кв. м. Здесь будет 319 квартир, площадь которых составит 45 тыс. кв. м. В двух зданиях-свечках высотой 19 и 22 этажа расположатся офисы класса В+ общей площадью 15 тыс. кв. м. Рельеф участка позволяет сделать многоуровневый стилобат. В четырех его подземных этажах планируется разместить объекты развлечения, фитнес, два бассейна и несколько спортивных залов. Здесь же предусмотрено 36 тыс. кв. м парковочной площади для 1070 автомобилей. В двух наземных частях стилобата разместят торговые площади — всего около 23 тыс. кв. м. По расчетам, для будущих жителей комплекса будет достаточно мест в школах, расположенных поблизости, а вот в детских садах — нет. Поэтому на первом этаже жилого комплекса предусмотрен детский сад на 60 воспитанников.

   Градсовет пришел к выводу, что инвестору придется укрепить фундамент соседнего дома. Кроме того, часть территории, выделенной застройщику, необходима для обеспечения строительства подземного тоннеля. Как уже писала «ДС», генпланом предусмотрено сооружение транспортного тоннеля, который пройдет от Кловского спуска до улицы Грушевского и возьмет на себя значительную часть транспортных потоков, проходящих ныне через центр. Кроме того, инвестору придется за свои деньги строить подземный переход, который соединит тоннель с территорией комплекса.

   Архитекторы одобрили застройку «Арсенала» при условии, что инвестор профинансирует разработку проекта строительства новой дороги, которая пройдет поблизости.

   Автор : Саша Градская

   Источник : Общенациональный еженедельник «Деловая столица»- http://www.dsnews.com.ua

   Дата : 26.11.2007

   ***************
   для любителів новобудов - тут видно, як класно кидонули тих, хто купив дуже дорогі квартири в будинку Кловський узвіз 5 (це висотний будинок на передньому плані)
   http://archunion.com.ua/img/2007/11/s_11_045.jpg

   люди купували панораму в тихому місці біля стадіону, а одержали "вікна-у-вікна" і транспортний дурдом.
   ********
   я не знаю, чи треба власне бути проти цього проекту - бо незрозуміло, хто б той стадіон фінансував (хоча могла б й райрада фінансувати - там школярі колись фізкультурою займались, а у більшості шкіл району нормальних майданчиків нема, та й стадіон інституту легкої промисловості знищують - от хоч цей би на всіх залишився. На Динамо ж вже нікого не пускають).

   Але проти таких проектів в центрі є один аргумент - транспорт. Там вже повний жах. І тонель з однієї перевантаженої вулиці на іншу нікому не допоможе.
 • 2007.11.23 | Iryna_

  Дивіться сьогодні новини на телеканалі Сіті в 21.30

  Слухання планувались по стандартному сценарю - більше 200!!! куплених петеушників, студентів і пенсіонерів, реєстрація без паспортів, все той же Сергій Пеньковський з компанією (див. статтю Шеляженка про слухання з Голубченком http://narodna.pravda.com.ua/politics/4731d096ccd4c/), 0 міліції (потім викликали),
  0 представників РДА (який мають там бути за правилами). "Нас" було десь 30 осіб, бо за дві години в робочий час людей зібрати складно, та й 200 осіб взагалі зібрати з справжніх мешканців складно.
  Ми блокували сцену, звідкись з'явився мегафон, і один діяч популярно пояснював купленій масовці хто вони такі. Пеньковський там щось намагався типу проводити з середини залу, а наші люди сиділи на сцені. Прийшли два міліціонери (один з них відомий друг забудовників, якого всі вони знають і з яким вони завжди радісно спілкуються)(куплена масовка звичайно сідає ззаду) але все ж не дали найнятим мордоворотам нас побити і звідти викинути. Але заяву про побиття (мене охоронець вдарив по окулярах в око, добре що окуляри не прості і з ними нічого не сталось - зі звичайними я була б зі склом в оці) прийняти відмовились - приходьте завтра на Московську 38 - перевірити документи у того охоронця теж відмовились - де вони будуть його потім шукати.

  Не знаю чого вони там наприймали, але за щось масовка голосувала.

  Нам весь час розповідали, які ми погані, нікого не хочемо слухати, а забудовники хочуть зробити нам якнайкраще. Цікаві люди, які хочуть зробити якнайкраще, але разом з тим провести циркову виставу "обговорення" без мешканців навколишніх будинків.
  Пеньковский намагався брехати, що буде обговорюватись лише укріплювальна стінка, а не будинок.

  Ми написали акт для подання до Печерської РДА про фальсифікацію слухань. Ніяких представників РДА не зголошувалось, тобто одне це вже робить будь-які слухання нелегітимніми.

  Мова на слуханнях мала йти про будинок Мечникова 7б - це трохи вище Киянки, на схилі між будинками Мар'яненка 7 та 14. Ці будинки мають величезні шанси сповзти. І взагалі незрозуміло, як там можна щось будувати, поки не з'ясується ситуація зі сповзанням схилу внаслідок будівництва по Мечникова 9-11.

  Забудовник Будинформ - що це таке, невідомо, в інтернеті інформації про саме будівельну фірму я не знайшла. Під кінець приїхало справжнє начальство фірми, фейс якийсь знайомий з преси, але хто - не знаю.

  Там ще був Шеляженко, так що буде ще стаття і фото.

  Цікаво, що, наприклад, 5 канал та Інтер ніякого ентузіазму приїжджати не виявив, хоча всі історії їм докладно розповідали.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.23 | Iryna_

   Re: Дивіться сьогодні новини на телеканалі Сіті в 21.30

   Репортаж ніякий, про найманих учасників нічого не сказали, про те, що Печерська РДА інформації про це не надала - теж. Добре хоч Гаяне пустили - всіх інших не показали. Баланс виступаючих теж цікавий - 1 представник протестуючиї мешканців, 3 представника забудовника (директор фірми, Пеньковський, і куплена баришня з організаторів масовки) - всі розповідають, які забудовники білі та пухнасті, а мешканці не хочуть їх слухати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.23 | Юрій Шеляженко

    Ваша оцінка репортажу цілком правильна. Я його записав і

    викладаю в нет. Коли викладу, буде лінк. Як і до повного запису слухань з моєї камери. Бажаючі зможуть порівняти :)

    Впевнений, що Сіті були проплачені. Тільки тому, що там була ще одна камера, вони не наважились брехати, що слухання таки відбулися. Там в кінці репортажу скоромовкою все ж сказано, що представника райадміністрації не було, хоч він мав бути. Але бачте, брали коментар і у голови ОСББ, і у ваших активістів, але викинули все те в смітник. Це щоб створити у глядача враження "мешканці неадекватні і нічого не смислять, а тільки скандалять".

    Ці уроди у мене мало камеру не забрали. А до того навколо мене крутився пацанчик, кілька разів намагався камеру затулити або виключити, потім спробував відламати екран.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.23 | Iryna_

     Re: Ваша оцінка репортажу цілком правильна. Я його записав і

     Дуже дякую!

     Телебачення все одно корисне - шкоди від нього небагато, власне користь нульова, ніхто нічого не помітить. Але там його присутність явно була в тему. Думаю, що охоронці нагліли б суттєво більше.

     Ваше відео - це дуже цінно, бо нам треба буде щось докладати до всяких позовів і листів про скасування цього цирку.
     До речі, в Київраді вже є 1000 підписів протесту проти цієї забудови.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.23 | Юрій Шеляженко

      сюжет в новинах Сіті вже завантажено на youtube (/)

      http://www.youtube.com/watch?v=bek3ylBGRRI
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.24 | Iryna_

       Re: сюжет в новинах Сіті вже завантажено на youtube (/)

       Дуже дякую!

       Щодо телебачення - для нас це теж урок, треба щоб хтось постійно був біля кореспондента та хоч якось намагався впливати, та як мінімум хоч якось перешкодити домовленостям з забудовником. А ми це кинули напризволяще, бо було не до того.

       Я тут колись писала про психологію забудовників -
       ці теж шедеври, яких треба десь в лабораторії досліджувати.

       Набирати 100% платну аудиторію (реальним мешканцям взагалі нічого не повідомили) і потім говорити - а ми ж білі та пухнасті, ми просто хотіли поговорити і обговорити!

       Мешканці нічого не знали - інформація про те, що взагалі будуть якісь обговорення, була виключно від дурних бабусь серед постійної платної аудиторії (їх сусіди знають та розкручують поговорити). Ці бабці не знали, про які саме об'єкти йде мова, навіть у РДА (о 15.00 напередодні) сказали неточно (мені сказали Мар'яненка 7, хоча насправді це було про Мечникова 7б).

       РДА (прийомна та Донець) говорили, що нічого не знають, але до кого звернутись - сказали лише в той же день. Цікаво, що управління типу архітектури і забудови, і відповідно, телефону, на сайті Печерської РДА взагалі немає.

       На сайті інформація про обговорення лише про якісь менш актуальні речі типу дозвілля студентів.

       Гора постійно їде внаслідок іншої забудови (Мечникова 9-11), і там ніхто взагалі не знає, що з цим робити - а вони хочуть побудувати там ще один небезпечний 18-поверховий будинок! І щось говорять про експертизи - експерти ж ТІ САМІ! Інших нема! І німці (фірма "Альтіс") реально не знають, що робити!

       Також мені дуже подобаються розмови про страхування. реальне (не фіктивне страхування - це ДУЖЕ дорого - для таких ризиків - не менше 3% від вартості (а скоріше більше, бо ризик дуже великий), середня вартість квартири в наших будинках - 200 тис. доларів, страхувати треба десь 400 квартир - вартість такої страховки 2,4 млн. дол. на рік, на 5 років.

       Ще один момент щодо їхніх розмов про страхування - страхова сума не може перевищувати ринкової вартості, це реальний принцип - а ринкова вартість там вже зараз дуже низька, про купівлю на ці гроші навіть близько аналогічних квартир говорити не можна - може десь на вулиці Вишгородській, там є подібні сталінки. Навіть біля метро "Дарниця" - не реально. А всякі кошти ремонту-переїзду-втрати часу на все це-моральні збитки - страховка не відшкодовує.

       Ну й з трьома небезпечними забудовами ніхто і ніколи не розбереться, хто саме винний - три забудовники (і три страхові компанії) будуть судитися роками (або судовий цирк влаштовувати), а люди в цей час будуть на вулиці (по гуртожитках).

       Ще раз підкреслюю - згідно з Господарським кодексом держава нікому нічого не винна - судіться з забудовником. В Дніпропетровську був піар, бо загинули люди, і замовчати не вдалось.
 • 2007.11.24 | Юрій Шеляженко

  Забудова uber alles, або "Слухання" веде Пеньковський. ВІДЕО (/)

  ВІДЕОЗАПИС ФАЛЬСИФІКОВАНОГО "ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ", що тривало всього 25 хвилин. Частина 1. - Товарищи, мы все равно начинаем собрание! http://www.youtube.com/watch?v=f97IFU1qC1o Частина 2. Куплена активістка: Я только ЗА! http://www.youtube.com/watch?v=gb1b6ty5H90 Частина 3. - Если вы думаете, что вам удастся препятствовать хозяйственной деятельности, то меня вы не спровоцируете! http://www.youtube.com/watch?v=CWz9WbMbnxY
 • 2007.11.24 | один_козак

  Напишіть мені на мейло. Хочу поділитися інфою,

  яка, можливо, буде корисною у вашій справі.
  Чи ви знаєте інші групи активістів на Печерську, що займаються (займалися) цією проблемою, там-таки, поруч з вашим об'єктом?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | Iryna_

   Дякую, написала

 • 2007.11.24 | Михайло Свистович

  В нас теж Петро Мельник провів фальшиві слухання, на яких

  з місцевих був лише один глухий дід
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.25 | Iryna_

  Ми хочемо писати "всім" з метою припинити такі фальсифікації

  взагалі

  Це був би хоча б невеликий крок у боротьбі з незаконною забудовою

  Тобто -
  виписати чіткі вимоги щодо процедури слухань, участі місцевих мешканців (жителів навколишніх будинків)

  Велике прохання допомогти (ідеями, оцінкою наших пропозицій)

  мета - вимагати повністю припинити фальсифікацію громадської думки
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.25 | Volodymir

   Re: Ми хочемо писати "всім" з метою припинити такі фальсифікації

   Якщо у Вас є можливість, скитьте, будь-ласка, посилання на всі акти, якими можуть регулюватися процедури, навіть за аналогією - за Вашою думкою. Бо мої конструкції не завжди підходять під виконавців.

   Як Ви розумієте, якщо вимоги до процедури не виписані в нормах, писати можна що завгодно - впливати буде тільки є сила, чи ні. Може статися так, що чим більше розголосу, тим меньше на нього буде реакція.

   У кінці кінців, якщо виникнуть загрози системні, "бізнес" почне відповідати системно. Як якось мені розказував один "системний", борги всім кому надо віддані. "Кому надо" - це тим, хто може завалити. Отаке от розуміння.

   Деякі речі, які повинні регулюватися законами, дуже "добре" відрегульовані такими собі Правилами забудови. Не думаю, щоб депутатики зважаться на такий кардинальний крок, як встановлення постановою вимог до процедури. Хоча, ті хто в останній раз дерибанили та встигли оформитися, можуть бути зацікавлені у барьєрі для конкурентів.
   Ще один підход - створення ситуації, коли результат слухань буде сприйматися тільки тоді, коли немає невизнання якимось авторитетним суспільством (фаховим, громандським і п.п)

   До речі, є така штука, як ОВОС. І Україна підписала немало конвенцій. Тобто, такі великі проекти до транкодонних ще не дотягують, але щодо порушення середовища уже можна підводити порушення конвенцій щодо інформування громадскості, відкіля пряма дорога через українські суди до Суда з прав людини.

   Ще цікава інформація. У 2006-му ще у першу хвилю народної радості була така спроба організації активу з спасіння Києва. На завершальних заходах на Майдані розмовляли із тими ідейними людьми. Як я зрозумів, то були активісти Києвського проводу УНП (Костенко). Враження було таке, що люди щирі і не курви.
   Пізніше якось таки була мутна історія із Матвієнко (Собор) та його будівельними бізнесами (будували, не здавали в експлуатацію).

   Отут (за об'єктом заціквленості, а не людьми, з якими у мене була розмова на Майдані) і може бути зв'язок.
   Що з суб'єктами робить бажання, щоб було "як у всіх" у галузі, з якою якби хватило мозків розібратися - прикладів прикольних багато, хоч би факт вимагяння взяток таким собі керівником організації ошуканих вкладників у тих, хто ошукує.

   Так що у випадку, якщо у вас зібралася непогана команда, реєструйтеся як ГО, можна зареєструвати району газету-дайжесть, витрати невеликі - відкривайте нову гилку комунальної революції, накопичуйте еспертизу та досьє, збирайте осколки рухів 2006-го, здійснюйте методичне керівництво :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.25 | Iryna_

    Re: Ми хочемо писати "всім" з метою припинити такі фальсифікації

    Volodymir пише:
    > Якщо у Вас є можливість, скитьте, будь-ласка, посилання на всі акти, якими можуть регулюватися процедури, навіть за аналогією - за Вашою думкою. Бо мої конструкції не завжди підходять під виконавців.

    Очевидно, що це складно. Але якщо мати чітку мету - припинити фальсифікацію громадської думки - все вийде.
    Це стосується не тільки нас - якщо так можна робити з забудовою, можна й атомний могильник під вікном будувати, бидло за 50 грн. за все проголосує, а поводирі за кілька тисяч те бидло зберуть.

    Не вийде - будуть листи в ООН на тему "Україна порушує Оргузьку конвенцію" і так далі. Одного цього факту 23.11 вже цілком досить для такого звернення. З нас станеться і до Світового банку з Європейським написати - вони теж слухання про свої проекти проводять .

    Думаю, методика організації замовних слухань та підтримка такої методики з боку держадміністрацій їх зацікавить.

    > Як Ви розумієте, якщо вимоги до процедури не виписані в нормах, писати можна що завгодно - впливати буде тільки є сила, чи ні. Може статися так, що чим більше розголосу, тим меньше на нього буде реакція.

    Будемо розбиратись, що де виписано. Є якась постанова Київради про проведення слухань, хай спочатку це міняють, а потім приймають закон. Але це потребує звісно дуже уважного вивчення і обговорення.

    Крок №1 - Печерська РДА має негайно припинити такі фальшиві слухання, тобто:
    детальний перелік способів надання інформації (а не тільки "публікація в Мухосранському віснику")
    (сайт РДА + ЖЕК + об'яви на будинках + приймальня РДА має надавати інформацію + додавайте) ВСЕ має бути обов'язково

    Разом з інформацією мають бути вказані місця і час, де можна одержати інформацію про проект (+ перелік інформації)

    Хто може бути присутній і хто має право голосу (для точкової забудови - тільки мешканці і власники житла, не більше 3 осіб від 1 квартири - для уникнення "прописування 100 осіб на 1 площу", проживання/власність не менше якогось строку)

    Чіткі правила щодо чинності слухань

    Запобіжники щодо ситуацій, коли забудовник хоче зірвати слухання

    > У кінці кінців, якщо виникнуть загрози системні, "бізнес" почне відповідати системно. Як якось мені розказував один "системний", борги всім кому надо віддані. "Кому надо" - це тим, хто може завалити. Отаке от розуміння.

    Це вже зрозуміло, і не тільки мені. Всі потенційні постраждалі забудовники і голови РДА можуть йти особисто дякувати пану Годвану, директору ПП "Верлен". Його дії (включно з погрозами вбивства) привели до появи згуртованої громади, яка залучила громадські організації і депутатів.


    > Деякі речі, які повинні регулюватися законами, дуже "добре" відрегульовані такими собі Правилами забудови. Не думаю, щоб депутатики зважаться на такий кардинальний крок, як встановлення постановою вимог до процедури. Хоча, ті хто в останній раз дерибанили та встигли оформитися, можуть бути зацікавлені у барьєрі для конкурентів.

    Дуже може бути. мабуть треба накапати про наступні забудови першому забудовнику - у всьому ж його будуть звинувачувати - навіщо йому це потрібно? Хоча ми думаємо, що мета всіх цих забудов - не будувати ці точкові будинки, а зробити аварійними існуючі, і забудувати всю гору разом з Жовтневою лікарнею.

    > Ще один підход - створення ситуації, коли результат слухань буде сприйматися тільки тоді, коли немає невизнання якимось авторитетним суспільством (фаховим, громадським і п.п)

    Це теж потрібно.

    > До речі, є така штука, як ОВОС. І Україна підписала немало конвенцій. Тобто, такі великі проекти до транкодонних ще не дотягують, але щодо порушення середовища уже можна підводити порушення конвенцій щодо інформування громадскості, відкіля пряма дорога через українські суди до Суда з прав людини.
    >
    Розбираємось. Наш конкретний випадок під це підпадає - погіршення екологічного стану очевидне. Працюємо. Якось одна дурна секретарка послала нас скаржитись в ООН. Так ми підемо, нема проблем. В нашому випадку -явне порушення Оргузької конвенції.

    > Ще цікава інформація. У 2006-му ще у першу хвилю народної радості була така спроба організації активу з спасіння Києва. На завершальних заходах на Майдані розмовляли із тими ідейними людьми. Як я зрозумів, то були активісти Києвського проводу УНП (Костенко). Враження було таке, що люди щирі і не курви.
    > Пізніше якось таки була мутна історія із Матвієнко (Собор) та його будівельними бізнесами (будували, не здавали в експлуатацію).

    Одну історію з Матвієнком читайте тут, а також між рядків.
    http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1195946957&first=1196018768&last=1195992983

    > Отут (за об'єктом заціквленості, а не людьми, з якими у мене була розмова на Майдані) і може бути зв'язок.
    > Що з суб'єктами робить бажання, щоб було "як у всіх" у галузі, з якою якби хватило мозків розібратися - прикладів прикольних багато, хоч би факт вимагяння взяток таким собі керівником організації ошуканих вкладників у тих, хто ошукує.

    > Так що у випадку, якщо у вас зібралася непогана команда, реєструйтеся як ГО, можна зареєструвати району газету-дайжесть, витрати невеликі - відкривайте нову гилку комунальної революції, накопичуйте еспертизу та досьє, збирайте осколки рухів 2006-го, здійснюйте методичне керівництво :)

    А що нам залишається? На жаль, нічого іншого. Саме це ми й робимо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.25 | Volodymir

     Re: Ми хочемо писати "всім" з метою припинити такі фальсифікації

     Iryna_ пише:
     > Volodymir пише:
     > Це стосується не тільки нас - якщо так можна робити з забудовою, можна й атомний могильник під вікном будувати, бидло за 50 грн. за все проголосує, а поводирі за кілька тисяч те бидло зберуть.
     -- Трошки не зрозумів Вашу відповідь. Я проси скинути посилання на документи, якими Ви керуєтеся, щоб я міг з них зліпити сценарій з найбільшою вирогідністю.

     Далі трохи не зловив думки.
     >
     > Не вийде - будуть листи в ООН на тему "Україна порушує Оргузьку конвенцію" і так далі. Одного цього факту 23.11 вже цілком досить для такого звернення. З нас станеться і до Світового банку з Європейським написати - вони теж слухання про свої проекти проводять .
     >
     -- Так. Конвенція ратифікована у 99. Про слухання ОВОС є у ДБН з проєкутування. Стандарт інформування імлементоаний до законодавства ЄС.

     > Думаю, методика організації замовних слухань та підтримка такої методики з боку держадміністрацій їх зацікавить.
     >
     -- Зацікавить. Але це альтернативний threads та не з тими голубчиками, що представляють Украъну. Тому від вибудовування стратегії під Суд я б не відмовлявся. Якщо хочете отримати результат.


     >
     > Будемо розбиратись, що де виписано. Є якась постанова Київради про проведення слухань, хай спочатку це міняють, а потім приймають закон. Але це потребує звісно дуже уважного вивчення і обговорення.
     >
     -- І хто буде міняти? Ті самі депутати, що пороздавали собі землі. Якби трошки некоткретна формулювання, не зрозумів.

     > Крок №1 - Печерська РДА має негайно припинити такі фальшиві слухання, тобто:
     >
     -- Тобто, це вже дія. Хотів запропонувати ще раніше діяти дійсно через районні ради, та не написав - там не менш цікаві люди.
     Те, що ви описуєте трохи схоже на процедури захисту міноритаріїв ВАТ. Є навіть корпоративний кодекс, який вичавила з себе ДК з цінних паперів. Зверніть увагу. То не одне і теж, але реалізація права навіть не міської общини, а жителів більш дрібної одиниці передбачено Конституцією, значить - повинна бути виписана і процедура.

     Але далі не зрозуміло, хто повинен приймати такі документи. Тобто: районна рада повинна припинити, потім - повинний бути документ. Це два різні завдання.

     > Це вже зрозуміло, і не тільки мені. Всі потенційні постраждалі забудовники і голови РДА можуть йти особисто дякувати пану Годвану, директору ПП "Верлен". Його дії (включно з погрозами вбивства) привели до появи згуртованої громади, яка залучила громадські організації і депутатів.
     >
     -- Погрози вбивства - кримінальна справа. Навіть просто погрози завдають втрати здоровья за визначенням ВОЗ.
     А тут ціла команда, і якщо за вами правда - чому немає заяв і свідчень, що вже є достатньою підставою.

     >
     > > Ще один підход - створення ситуації, коли результат слухань буде сприйматися тільки тоді, коли немає невизнання якимось авторитетним суспільством (фаховим, громадським і п.п)
     >
     > Це теж потрібно.
     Це один з десятка підходів. Але треба розділяти дії з припинення і дії задля втановлення процедури.

     >
     >
     > А що нам залишається? На жаль, нічого іншого. Саме це ми й робимо.
     Наснаги :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.25 | Iryna_

      Re: Ми хочемо писати "всім" з метою припинити такі фальсифікації

      Volodymir пише:
      > Iryna_ пише:
      > > Volodymir пише:
      > > Це стосується не тільки нас - якщо так можна робити з забудовою, можна й атомний могильник під вікном будувати, бидло за 50 грн. за все проголосує, а поводирі за кілька тисяч те бидло зберуть.
      > -- Трошки не зрозумів Вашу відповідь. Я проси скинути посилання на документи, якими Ви керуєтеся, щоб я міг з них зліпити сценарій з найбільшою вирогідністю.
      >
      > Далі трохи не зловив думки.

      щодо документів - спитаю в юристів

      > > Не вийде - будуть листи в ООН на тему "Україна порушує Оргузьку конвенцію" і так далі. Одного цього факту 23.11 вже цілком досить для такого звернення. З нас станеться і до Світового банку з Європейським написати - вони теж слухання про свої проекти проводять .
      > >
      > -- Так. Конвенція ратифікована у 99. Про слухання ОВОС є у ДБН з проєкутування. Стандарт інформування імлементоаний до законодавства ЄС.
      >
      > > Думаю, методика організації замовних слухань та підтримка такої методики з боку держадміністрацій їх зацікавить.
      > >
      > -- Зацікавить. Але це альтернативний threads та не з тими голубчиками, що представляють Украъну. Тому від вибудовування стратегії під Суд я б не відмовлявся. Якщо хочете отримати результат.
      >
      та ми можемо й прямо поговорити, без голубчиків, що представляють Україну. Серед мешканців - персон 10, які вільно говорять англійською та мають свої виходи на ці організації. Якщо Печерська РДА відмовиться ці цирки припинити прямо завтра - буде заява в міжнародні засоби масової інформації. Там народ вже список розсилки готує.

      > >
      > > Будемо розбиратись, що де виписано. Є якась постанова Київради про проведення слухань, хай спочатку це міняють, а потім приймають закон. Але це потребує звісно дуже уважного вивчення і обговорення.
      > >
      > -- І хто буде міняти? Ті самі депутати, що пороздавали собі землі. Якби трошки некоткретна формулювання, не зрозумів.

      Очевидно, що міняти не захочуть. Хоча може, що й поміняють, сподіваючись, що знайдуть нову технологію обману. А там подивимось.
      ООН на місці. Насправді такі громадські слухання - дуже великий удар по іміджу України. І я розумію, що якщо доведеться це робити саме так (через ООН), навіть на цьому форумі буде багато протестів проти такої шкоди іміджу України.

      > > Крок №1 - Печерська РДА має негайно припинити такі фальшиві слухання, тобто:
      > >
      > -- Тобто, це вже дія. Хотів запропонувати ще раніше діяти дійсно через районні ради, та не написав - там не менш цікаві люди.
      > Те, що ви описуєте трохи схоже на процедури захисту міноритаріїв ВАТ. Є навіть корпоративний кодекс, який вичавила з себе ДК з цінних паперів. Зверніть увагу. То не одне і теж, але реалізація права навіть не міської общини, а жителів більш дрібної одиниці передбачено Конституцією, значить - повинна бути виписана і процедура.
      >
      > Але далі не зрозуміло, хто повинен приймати такі документи. Тобто: районна рада повинна припинити, потім - повинний бути документ. Це два різні завдання.

      Це саме так. Завтра вимагатимемо припинити всі слухання-обговорення до прийняття процедур, які перешкоджатимуть фальсифікації громадської думки.
      >
      > > Це вже зрозуміло, і не тільки мені. Всі потенційні постраждалі забудовники і голови РДА можуть йти особисто дякувати пану Годвану, директору ПП "Верлен". Його дії (включно з погрозами вбивства) привели до появи згуртованої громади, яка залучила громадські організації і депутатів.
      > >
      > -- Погрози вбивства - кримінальна справа. Навіть просто погрози завдають втрати здоровья за визначенням ВОЗ.

      Заяви є. Розгляду немає. Міліція бійок реально не допускає, але в цілому дуже приязно спілкуєтсья з забудовниками.

      > А тут ціла команда, і якщо за вами правда - чому немає заяв і свідчень, що вже є достатньою підставою.
      >
      > >
      > > > Ще один підход - створення ситуації, коли результат слухань буде сприйматися тільки тоді, коли немає невизнання якимось авторитетним суспільством (фаховим, громадським і п.п)
      > >
      > > Це теж потрібно.
      > Це один з десятка підходів. Але треба розділяти дії з припинення і дії задля втановлення процедури.

      так.

      > >
      > > А що нам залишається? На жаль, нічого іншого. Саме це ми й робимо.
      > Наснаги :)
      дай боже нашому теляті....
 • 2007.11.25 | Volodymir

  Re: Методи фальсифікації громадських слухань

  Iryna_ пише:

  > Я мирно втерлась серед цим бабусь і послухала, де вони збираються - вони говорили, що треба йти до автодорожного, там Галина Кирилівна відмічатиме.

  Часом, до автодорожного - збиратися перед ганком, або це постійне місце роботи тієї Галини Кирилівни, поміж консультацій для студеньтів?

  Цікавить, бо за моїми спостереженнями, ще Універ та Політех якось тримаються через загальний високий рівень студентів (тобто, там теж все є, але в межах розумного).

  Усякі бувші "національні" університети, академії (авто, харчові, торгові, податкові) все більше перетворюються у кузню от такого бидлацького погляду на життя.
  Цікаво було б розкрутити тему.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.25 | Iryna_

   Re: Методи фальсифікації громадських слухань

   Volodymir пише:
   > Iryna_ пише:
   >
   > > Я мирно втерлась серед цим бабусь і послухала, де вони збираються - вони говорили, що треба йти до автодорожного, там Галина Кирилівна відмічатиме.
   >
   > Часом, до автодорожного - збиратися перед ганком, або це постійне місце роботи тієї Галини Кирилівни, поміж консультацій для студеньтів?
   >
   > Цікавить, бо за моїми спостереженнями, ще Універ та Політех якось тримаються через загальний високий рівень студентів (тобто, там теж все є, але в межах розумного).
   >
   > Усякі бувші "національні" університети, академії (авто, харчові, торгові, податкові) все більше перетворюються у кузню от такого бидлацького погляду на життя.
   > Цікаво було б розкрутити тему.

   Схоже саме так. За нашими даними студенти були з легкої промисловості.
   Буде ще цікавіше, якщо на такі заходи їх заганяє начальство - скоро ж сесія. Вивчимо це питання.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | Iryna_

    Сьогодні будуть громадські слухання про Грушевського 30

    вул. Немировича-Данченка 2, 17-30

    Грушевського, 30 - це 53 поверхи у дворі будинку офіцерів, ризик для двох будинків на Грушевського і повний **** з трафіком по навколишніх вулицях.

    Буде черговий замовний цирк.

    Печерська адміністрація я завжди інформації дає лише в той же день після обіду, і то коли питаєш "а коли будуть" а не "чи будуть".

    Інформацію спочатку як завжди одержали від агентури та "розкруткою" платних бабусь-учасників.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua