МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

М. Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду мера

11/23/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора на прес-конференції в УНІАН поновлена Київським адміністративним апеляційним судом на посаду Ірпінського міського голови Мирослави Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду, хоча розуміє, що їй доведеться важко.

М. Свистович розповіла, що багато людей співчуває їй, і деякі навіть радять не повертатися, оскільки дерибанщики й надалі вестимуть з неї справжню війну. Але поновлений мер заявила, що не може зрадити громаду, оскільки за час її відсутності було роздане стільки земель, особливо лісових, скільки за такий короткий період не роздавала жодна влада.

Відповіді

 • 2007.11.23 | Ірпінчанин

  Re: М. Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду мера

  Мирославі Свистович потрібно добре та ретельно попрацювати над своїм оточенням оскільки її команда дуже віддано працює з нею але вона дуже багато слухає так званих "доброжелателей" які їй радять негативні речі,як для мера Ірпіня то такі дії які вона вчиняє після раджень шкодять їй та особливо її команді оскільки мер це -є політична фігура і команда яка її оточує це -є її захист, тил, права рука і тд. і вона повинна морально це усвідомлювати.Бо саме ось такі її необдумані,нагаданні дії привели до того що її свого часу відсторонили "дибіли" депутати (доречі таким чином вони завязали мутузок на своїй політичній карєрі,Особливо такі як Сотников Олег(БЮТ).
  Отож,Мирослава зараз повинна обрати як краще їй діяти і не в"якому не потрібно радитись із "нахлебниками" які хочуть поласувати солодкий шматок землі (хлопці нічого невийде)а більш з коорденувати свої дії на її команду адже їх дуже мало і саме з ними вона знову стане до крісла.Ну і нехай разом із своєю командою шукає реальні компроміси з депутатами поки вони до кінця непродались місевому бізнесу(будівельники) та не встигли виконати замовлення можновладців-вищих чинів. Мирославо ВПЕРЕД
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Вчора на прес-конференції в УНІАН поновлена Київським адміністративним апеляційним судом на посаду Ірпінського міського голови Мирослави Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду, хоча розуміє, що їй доведеться важко.
  >
  > М. Свистович розповіла, що багато людей співчуває їй, і деякі навіть радять не повертатися, оскільки дерибанщики й надалі вестимуть з неї справжню війну. Але поновлений мер заявила, що не може зрадити громаду, оскільки за час її відсутності було роздане стільки земель, особливо лісових, скільки за такий короткий період не роздавала жодна влада.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Вчора на прес-конференції в УНІАН поновлена Київським адміністративним апеляційним судом на посаду Ірпінського міського голови Мирослави Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду, хоча розуміє, що їй доведеться важко.
  >
  > М. Свистович розповіла, що багато людей співчуває їй, і деякі навіть радять не повертатися, оскільки дерибанщики й надалі вестимуть з неї справжню війну. Але поновлений мер заявила, що не може зрадити громаду, оскільки за час її відсутності було роздане стільки земель, особливо лісових, скільки за такий короткий період не роздавала жодна влада.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | Михайло Свистович

   Re: М. Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду мера

   Ірпінчанин пише:
   > Мирославі Свистович потрібно добре та ретельно попрацювати над своїм оточенням оскільки її команда дуже віддано працює з нею але вона дуже багато слухає так званих "доброжелателей" які їй радять негативні речі

   Ви помиляєтесь. Вона слухає всіх, але висновки робить сама. І здатна відділити правду від брехні, хоча їздоків по вухах дійсно багато. І часу забирають море. Тепер вже не буде, особливо тих, хто язиком у той час працював багато, а як її зняли - засунув його в одне місце. Це так би мовити формальні підстави послати наф, яких раніше не було.

   > як для мера Ірпіня то такі дії які вона вчиняє після раджень шкодять їй та особливо її команді оскільки мер це -є політична фігура і команда яка її оточує це -є її захист, тил, права рука і тд. і вона повинна морально це усвідомлювати.Бо саме ось такі її необдумані,нагаданні дії привели до того що її свого часу відсторонили "дибіли" депутати (доречі таким чином вони завязали мутузок на своїй політичній карєрі,Особливо такі як Сотников Олег(БЮТ).

   Ви б могли навести приклад таких дій?

   > Отож,Мирослава зараз повинна обрати як краще їй діяти і не в"якому не потрібно радитись із "нахлебниками" які хочуть поласувати солодкий шматок землі

   Хотіти не шкідливо :) Адже ніхто не отримав, правда?
 • 2007.11.23 | Ратібор

  Re: М. Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду мера

  Подивився цю конфу в онлайні. Довго показували чорний пустий екран та заявляли, що то є місто Ірпінь. Не переконливо. Особливо для мешканців міста... Вони ж не сліпі!
  З'ясувати щось у "аматораській" зйомці було в принципі неможливо. Як містом керували "по-аматорські" так і пресуху власну "по-аматорському" скльопали, а точніше завалили. Професійно вони зробити нічого не можуть, навіть свої гроші потратити нормально не спроможні. (До відома, конференція в УНІАНІ обійшлася організаторам більше 5 тисяч у.е. - була нагода сьогодні заскочити до УНІАН, то й спитав розцінки). Звісно не вистачить ні на квартиру, ні на машину, ні на колготи...
  А Романенко вмив ціх "аматорів" непагано, достатньо професійно. Молодець, козаче! Так тримати!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | Михайло Свистович

   Ви в кожній гілці це писатимете?

   Ратібор пише:
   > Подивився цю конфу в онлайні. Довго показували чорний пустий екран та заявляли, що то є місто Ірпінь. Не переконливо. Особливо для мешканців міста... Вони ж не сліпі!
   > З'ясувати щось у "аматораській" зйомці було в принципі неможливо. Як містом керували "по-аматорські" так і пресуху власну "по-аматорському" скльопали, а точніше завалили. Професійно вони зробити нічого не можуть, навіть свої гроші потратити нормально не спроможні. (До відома, конференція в УНІАНІ обійшлася організаторам більше 5 тисяч у.е. - була нагода сьогодні заскочити до УНІАН, то й спитав розцінки). Звісно не вистачить ні на квартиру, ні на машину, ні на колготи...
   > А Романенко вмив ціх "аматорів" непагано, достатньо професійно. Молодець, козаче! Так тримати!
 • 2007.11.23 | Soft

  Звиздец Ирпеню :( :)

  Сам не знаю, огорчаться или радоваться.

  Хотя ассасины Мирославы работают на 5+. Машину Бондаря уже кто-то взорвал, хорошо, что его в той машине не было.

  Я, конечно, понимаю, что Бондарь имел некоторый "привар" с земельных операций, а Мирослава ни копейки не взяла. Но можно быть абсолютно честным иии... плохим руководителем.

  Большинство ирпенчан на самом деле не интересует что будет с чужой или муниципальной землей, их более интересует что будет с их собственной землей. А вот этого Мирослава так и не смогла уяснить на посту мера, возможно по причине множества других проблем.

  А большинство глобальных проблем, которые действительно беспокоят жителей Ирпеня при руководстве Мирославы даже не пытались решатся, как, например, выделение земли для некоторых многоквартирных домов, числившихся на балансе ЖЕК-а.

  Это конечно по майдановским понятиям - дом стоит с 70-го года, а земли под него нет.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | Михайло Свистович

   Не Ірпеню, а його дерибанщикам, яких Ви так любите

   Soft пише:
   >
   > Хотя ассасины Мирославы работают на 5+. Машину Бондаря уже кто-то взорвал, хорошо, что его в той машине не было.

   Ви чудово знаєте, що брешете. Отакий і Ваш Бондар.

   >
   > Я, конечно, понимаю, что Бондарь имел некоторый "привар" с земельных операций, а Мирослава ни копейки не взяла. Но можно быть абсолютно честным иии... плохим руководителем.

   А можна бути й хорошим, тільки Ви не здатні через свою неадекватність оцінити.

   >
   > Большинство ирпенчан на самом деле не интересует что будет с чужой или муниципальной землей

   І дуже погано. Бо земля - це важливий ресурс для розвитку міста.

   > их более интересует что будет с их собственной землей

   Її забере Бондар. Вже почав. І взагалі рейдерство проти індивідуальнизх власників житла та землі в Україні лише починається.

   >
   > А большинство глобальных проблем, которые действительно беспокоят жителей Ирпеня при руководстве Мирославы даже не пытались решатся

   Питалісь, але не давались тими, хто хотів грошей.

   > как, например, выделение земли для некоторых многоквартирных домов, числившихся на балансе ЖЕК-а

   До цього руки не дійшли, але воно було заплановане на кінець весни, і про це знає, наприклад, Сотніков. Але потім почалась криза з депутатами, відставка. Ваш же улюблений Бондар також цю проблему не вирішує, як і Сотніков, який кричав про це.

   >
   > Это конечно по майдановским понятиям - дом стоит с 70-го года, а земли под него нет.

   Ні, це по Вашим панятіям неадекватно оцінювати те, що відбувається.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.24 | Soft

    Re: Не Ірпеню, а його дерибанщикам, яких Ви так любите

    >24-11-2007 21:33, Михайло Свистович

    >>Soft
    >> как, например, выделение земли для некоторых многоквартирных домов, числившихся на балансе ЖЕК-а


    >До цього руки не дійшли, але воно було заплановане на кінець весни, і про це знає, наприклад, Сотніков. Але потім почалась криза з депутатами, відставка. Ваш же улюблений Бондар також цю проблему не вирішує, як і Сотніков, який кричав про це.

    Насколько это правда(можно ли увидеть какой-либо скан или ксерокопию документа)? Так как от Сотникова, который по моему мнению самый адекватный и с которым сотрудничает мой папа поступила совсем иная информация.

    Сотников реально(на делах) защищает интересы жителей Ирпеня. Я это вижу и знаю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.24 | сябр

     ну єслі папа сотруднічаєт, савсєм другоє дєло :)

     "Так как от Сотникова, который по моему мнению самый адекватный и с которым сотрудничает мой папа поступила совсем иная информация."
     Не може ж софтинський ПАПА співробітничати з неадекватною людиною. Саме так повинен вважати люблячий син. :))))))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.25 | Михайло Свистович

      Re: ну єслі папа сотруднічаєт, савсєм другоє дєло :)

      сябр пише:
      > "Так как от Сотникова, который по моему мнению самый адекватный и с которым сотрудничает мой папа поступила совсем иная информация."
      > Не може ж софтинський ПАПА співробітничати з неадекватною людиною. Саме так повинен вважати люблячий син. :))))))

      Хай він спитає свого папу, чого це досі дружній Сотнікову Бондар не вирішив питання з їхнім будинком ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.25 | Soft

       Re: ну єслі папа сотруднічаєт, савсєм другоє дєло :)

       >>Хай він спитає свого папу, чого це досі дружній Сотнікову Бондар не вирішив питання з їхнім будинком ;)

       Так уже решается, даже предварительные документы показывались. В отличии от слов Мирославы.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.26 | Михайло Свистович

        Re: ну єслі папа сотруднічаєт, савсєм другоє дєло :)

        Soft пише:
        >
        > Так уже решается, даже предварительные документы показывались. В отличии от слов Мирославы.

        Мирослава обіцяла на словах у травні, а нині - листопад ;) Щось довго вирішується ;)
    • 2007.11.25 | Михайло Свистович

     Re: Не Ірпеню, а його дерибанщикам, яких Ви так любите

     Soft пише:
     >
     > Насколько это правда

     На 100%

     >
     > можно ли увидеть какой-либо скан или ксерокопию документа?

     Ні, звичайно. Бо це було заплановано в голові. На папері таке не планується.

     >
     > Так как от Сотникова, который по моему мнению самый адекватный и с которым сотрудничает мой папа поступила совсем иная информация

     Вважати лицемірного брехуна Сотнікова адекватним може лише дуже неадекватна людина. І в принципі це видно по Ваших дописах не про Ірпінь.

     >
     > Сотников реально(на делах) защищает интересы жителей Ирпеня. Я это вижу и знаю.

     Чим? Відмашкою фракції на дерибан?
 • 2007.11.23 | Свiдомий

  I коли ж вона повернеться?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.24 | TALIBAN

  Re: М. Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду мера

  Покі Ірпінь у надійних руках
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | Михайло Свистович

   Re: М. Свистович сказала, що обов’язково повернеться на посаду мера

   TALIBAN пише:
   > Покі Ірпінь у надійних руках

   які трусяться :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua