МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ідея: обери собі підопічного депутата (\)

11/23/2007 | Микола Гудкович
…зараз поясню: дивіться, читаємо новину —

________________________________________________________________
«Коммунистический шахтер-депутат передумал жениться и готовится водить в свой номер дружков

В четверг продолжили заселяться в ведомственный отель «Киев» депутаты нового созыва ВР, приехавшие в столицы из других регионов. Ближайшие пять лет они будут ютиться в апартаментах по 13,5 кв. м, что не всем нравится.

Так 29-летний народный избранник от Компартии, донецкий шахтер Евгений Волынец, посетовал, что сюда и девушку привести некуда. «Да, увидел номер в отеле и решил с женитьбой повременить», – смеется нардеп.

Волынец приехал в Киев только в четверг из Донецка, причем ехал в плацкартном вагоне, а с вокзала в отель – на метро. Он поселился в отеле на пятом этаже с видом на будущее место работы – Верховную Раду. Условия проживания в «Киеве» довольно спартанские: в комнате помещается только двуспальная кровать, столик, холодильник, на котором стоит телевизор. Есть маленький балкончик. В коридоре – небольшой шкаф-купе и вход в маленькую ванную комнату.»

© http://www.obkom.net.ua/news/2007-11-22/1835.shtml
________________________________________________________________

Звісно ж, вражаюча картина злиднів молодого депутата викликає співчуття в кожного, в кого є серце.

А тепер, власне, ідея — я беру пана Волинця у свої підопічні.
Запам'ятайте — він, 29-річний шахтар, зараз житиме в манюній кімнатці.

Якщо дасть Бог і я буду живий, то за рік я напишу про його — 30-річного депутата від КПУ — статки. Потім — за два. За три. За чотири.

Обирайте підопічних і собі!

Питання є? Ставте, відповім.

Як ідея?

ЗІ. Важливо: бажано обирати не Ахмєтових, з якими все вже достатньо ясно, а саме людей, так би мовити, яких від станка відірвали, або з шахти витягли, або з учительської кімнати…

Відповіді

  • 2007.11.23 | Pavlo Z.

    Ідея непогана. Тепер найголовніше - її реалізація:)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.23 | Микола Гудкович

      Я вже почав, обирайте і ви собі депутата

  • 2007.11.23 | Степан

    Ідея клас!

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.23 | Микола Гудкович

      Тоді обирайте, пишіть сюди, кого обрали

  • 2007.11.23 | samopal

    А можна собі підопічного прізідєнта обрати?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.23 | Taras-ods

    ідея чудова, ще б підрахувати скільки податків платять обранці

    а то витрачають чимало, а податків за 10 років заплатили меньше чим коштує спідниця.
  • 2007.11.24 | троль ak1001

    нецікаво.

    краще підняти минуле і поцікавитись чи справжній це шахтар

    а якщо справжній то буде просто сприйматись що робоча людина витягнула щасливий білет

    ви краще Уколова візьміть в підшефні
  • 2007.11.24 | Альберт

    "Огласітє вєсь спісок, пожалста!!... " (л)

    Я ж не полінуюсь, ні... 8)))))))))))))

    http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat_list

    Абдуллін Олександр Рафкатович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 49
    -------------------------

    Азаров Микола Янович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 6
    -------------------------

    Акімова Ірина Михайлівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 63
    -------------------------

    Александровська Алла Олександрівна

    (у, курва ненависна, навіть Массне не рятує!!)

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 19
    -------------------------

    Алексєєв Ігор Вікторович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 10
    -------------------------

    Ар'єв Володимир Ігорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 10
    -------------------------

    Аржевітін Станіслав Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 63
    -------------------------

    Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиєвич

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 71
    -------------------------

    Арутюнов Гарегін Рафаелович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 106
    -------------------------

    Ахметов Рінат Леонідович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 7
    -------------------------

    Бабаєв Олег Мейданович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 109
    -------------------------

    Бабенко Валерій Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 144
    -------------------------

    Бабурін Олексій Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 13
    -------------------------

    Баграєв Микола Георгійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 45
    -------------------------

    Баранов Валерій Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 6
    -------------------------

    Барвіненко Віталій Дмитрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 154
    -------------------------

    Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 23
    -------------------------

    Бевз Валерій Ананійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 7
    -------------------------

    Бевзенко Валерій Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 60
    -------------------------

    Белоусова Ірина Анатоліївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 16
    -------------------------

    Бережна Ірина Григорівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 151
    -------------------------

    Білий Олексій Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 33
    -------------------------

    Білозір Оксана Володимирівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 44
    -------------------------

    Білорус Олег Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 11
    -------------------------

    Бірюк Лев Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 112
    -------------------------

    Богатирьова Раїса Василівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 2
    -------------------------

    Богдан Руслан Дмитрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 146
    -------------------------

    Богословська Інна Германівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 4
    -------------------------

    Богуслаєв Вячеслав Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 11
    -------------------------

    Боднар Ольга Борисівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 85
    -------------------------

    Бойко Юрій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 49
    -------------------------

    Бондар Олександр Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 66
    -------------------------

    Бондаренко Віктор Вікторович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 150
    -------------------------

    Бондаренко Володимир Дмитрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 100
    -------------------------

    Бондаренко Олена Анатоліївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 146
    -------------------------

    Бондаренко Олена Федорівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 89
    -------------------------

    Бондарєв Костянтин Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 114
    -------------------------

    Бондик Валерій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 130
    -------------------------

    Борисов Валерій Дмитрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 71
    -------------------------

    Бородін Всеволод Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 139
    -------------------------

    Борт Віталій Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 168
    -------------------------

    Буджерак Олександр Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 98
    -------------------------

    Букаєв Валерій Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 101
    -------------------------

    Бурлаков Павло Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 134
    -------------------------

    Буряк Олександр Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 69
    -------------------------

    Буряк Сергій Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 38
    -------------------------

    Бут Юрій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 61
    -------------------------

    Вакарчук Святослав Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 15
    -------------------------

    Васадзе Таріел Шакрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 41
    -------------------------

    Васильєв Геннадій Андрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 17
    -------------------------

    Васильєв Олександр Андрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 73
    -------------------------

    Ващук Катерина Тимофіївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 21
    -------------------------

    Веліжанський Сергій Костянтинович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 158
    -------------------------

    Веревський Андрій Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 44
    -------------------------

    Вернидубов Іван Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 139
    -------------------------

    Ветвицький Дмитро Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 103
    -------------------------

    Вечерко Володимир Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 76
    -------------------------

    Вілкул Олександр Юрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 59
    -------------------------

    Вінський Йосип Вікентійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 4
    -------------------------

    Волинець Євген Валерійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 2
    -------------------------

    Волинець Михайло Якович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 15
    -------------------------

    Волков Олександр Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 42
    -------------------------

    Воропаєв Юрій Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 74
    -------------------------

    Воротнюк Ігор Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 33
    -------------------------

    В'язівський Володимир Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 47
    -------------------------

    Гайдаєв Юрій Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 5
    -------------------------

    Гасюк Петро Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 52
    -------------------------

    Гацько Валерій Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 153
    -------------------------

    Гейман Олег Айзікович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 130
    -------------------------

    Герасимов Іван Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 4
    -------------------------

    Герасимчук Володимир Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 17
    -------------------------

    Герасим'юк Ольга Володимирівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 6
    -------------------------

    Геращенко Ірина Володимирівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 19
    -------------------------

    Герман Ганна Миколаївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 48
    -------------------------

    Гєллєр Євгеній Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 77
    -------------------------

    Глазунов Сергій Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 152
    -------------------------

    Глусь Степан Карлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 108
    -------------------------

    Глущенко Ігор Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 165
    -------------------------

    Гнаткевич Юрій Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 110
    -------------------------

    Головатий Сергій Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 93
    -------------------------

    Головченко Ігор Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 19
    -------------------------

    Голуб Олександр Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 9
    -------------------------

    Горбаль Василь Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 37
    -------------------------

    Гордієнко Сергій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 24
    -------------------------

    Горіна Ірина Анатоліївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 162
    -------------------------

    Горошкевич Олександр Сергійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 128
    -------------------------

    Грач Леонід Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 21
    -------------------------

    Гривковський Вадим Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 20
    -------------------------

    Григорович Лілія Степанівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 12
    -------------------------

    Гримчак Юрій Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 73
    -------------------------

    Гриневецький Сергій Рафаїлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 2
    -------------------------

    Гринів Ігор Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 42
    -------------------------

    Грицак Василь Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 99
    -------------------------

    Гриценко Анатолій Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 4
    -------------------------

    Губський Богдан Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 27
    -------------------------

    Гуменюк Ігор Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 51
    -------------------------

    Гуменюк Олег Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 34
    -------------------------

    Гуреєв Василь Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 104
    -------------------------

    Давиденко Андрій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 62
    -------------------------

    Давимука Степан Антонович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 135
    -------------------------

    Данілов Віталій Богданович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 105
    -------------------------

    Дарда Олександр Панасович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 87
    -------------------------

    Дейч Борис Давидович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 29
    -------------------------

    Демидко Володимир Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 170
    -------------------------

    Демішкан Володимир Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 119
    -------------------------

    Демянко Микола Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 170
    -------------------------

    Дем'янчук Вікторія Олександрівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 26
    -------------------------

    Денісова Людмила Леонтіївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 71
    -------------------------

    Денькович Іван Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 115
    -------------------------

    Деревляний Василь Тимофійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 37
    -------------------------

    Деркач Андрій Леонідович (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ото на тобі!!!!!!!)

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 96
    -------------------------

    Деркач Микола Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 3
    -------------------------

    Джарти Василь Георгійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 22
    -------------------------

    Джемілєв Мустафа

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 27
    -------------------------

    Джига Микола Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 56
    -------------------------

    Добряк Євген Дмитрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 156
    -------------------------

    Довгий Станіслав Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 55
    -------------------------

    Доній Олександр Сергійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 37
    -------------------------

    Дончак Володимир Андрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 122
    -------------------------

    Дубовой Олександр Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 128
    -------------------------

    Єдін Олександр Йосипович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 120
    -------------------------

    Єресько Ігор Геннадійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 90
    -------------------------

    Єфремов Олександр Сергійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 8
    -------------------------

    Єхануров Юрій Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 24
    -------------------------

    Жванія Давид Важаєвич

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 21
    -------------------------

    Жебрівський Павло Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 67
    -------------------------

    Жеваго Костянтин Валентинович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 62
    -------------------------

    Журавко Олексій Валерійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 140
    -------------------------

    Забзалюк Роман Омелянович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 34
    -------------------------

    Задирко Геннадій Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 111
    -------------------------

    Заєць Іван Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 30
    -------------------------

    Зарубінський Олег Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 14
    -------------------------

    Засуха Тетяна Володимирівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 138
    -------------------------

    Зварич Роман Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 36
    -------------------------

    Звягільський Юхим Леонідович (питання про недоторканність дуже жжот!!)

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 9
    -------------------------

    Зімін Євген Ігорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 123
    -------------------------

    Злочевський Микола Владиславович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 110
    -------------------------

    Зозуля Руслан Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 93
    -------------------------

    Зубець Михайло Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 174
    -------------------------

    Зубик Володимир Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 98
    -------------------------

    Зубов Валентин Сергійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 19
    -------------------------

    Іваненко Володимир Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 142
    -------------------------

    Іванющенко Юрій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 111
    -------------------------

    Ілляшов Григорій Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 148
    -------------------------

    Калєтнік Ігор Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 16
    -------------------------

    Кальченко Валерій Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 28
    -------------------------

    Калюжний Віталій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 171
    -------------------------

    Камчатний Валерій Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 99
    -------------------------

    Каплієнко Володимир Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 148
    -------------------------

    Каракай Юрій Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 167
    -------------------------

    Кармазін Юрій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 58
    -------------------------

    Карпук Володимир Георгійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 64
    -------------------------

    Каськів Владислав Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 31
    -------------------------

    Катеринчук Микола Дмитрович (Дебіл рідкісний - але вдало прикидаєтся!)

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 5
    -------------------------

    Кеменяш Олександр Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 67
    -------------------------

    Кий Сергій Вікторович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 69
    -------------------------

    Кириленко В'ячеслав Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 2
    -------------------------

    Кириленко Іван Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 70
    -------------------------

    Кирильчук Євген Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 20
    -------------------------

    Кисельов Василь Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 35
    -------------------------

    Ківалов Сергій Васильович !!!!!!!!

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 28
    -------------------------

    Кілінкаров Спірідон Павлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 15
    -------------------------

    Кінах Анатолій Кирилович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 53
    -------------------------

    Клименко Олександр Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 50
    -------------------------

    Климець Павло Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 88
    -------------------------

    Клімов Леонід Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 38
    -------------------------

    Клюєв Андрій Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 14
    -------------------------

    Клюєв Сергій Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 62
    -------------------------

    Ключковський Юрій Богданович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 20
    -------------------------

    Князевич Руслан Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 9
    -------------------------

    Коваль Вячеслав Станіславович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 38
    -------------------------

    Ковальова Юлія Вікторівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 133
    -------------------------

    Ковзель Микола Олегович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 53
    -------------------------

    Кожара Леонід Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 163
    -------------------------

    Кожем'якін Андрій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 23
    -------------------------

    Козак Володимир Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 94
    -------------------------

    Колесніков Борис Вікторович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 10
    -------------------------

    Колесніченко Вадим Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 175
    -------------------------

    Колєсніков Дмитро Валерійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 147
    -------------------------

    Колоцей Юрій Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 52
    -------------------------

    Комар Микола Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 137
    -------------------------

    Кондратюк Олена Костянтинівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 134
    -------------------------

    Коновалюк Валерій Ілліч

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 84
    -------------------------

    Константинов Євген Семенович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 124
    -------------------------

    Корж Віктор Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 172
    -------------------------

    Корж Віталій Терентійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 48
    -------------------------

    Корж Павло Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 61
    -------------------------

    Коржев Анатолій Леонідович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 70
    -------------------------

    Корнійчук Євген Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 10
    -------------------------

    Королевська Наталія Юріївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 66
    -------------------------

    Коротюк Вадим Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 155
    -------------------------

    Косів Михайло Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 126
    -------------------------

    Костенко Павло Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 72
    -------------------------

    Костенко Юрій Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 16
    -------------------------

    Костусєв Олексій Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 30
    -------------------------

    Кравець Андрій Віталійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 124
    -------------------------

    Кравченко Микола Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 22
    -------------------------

    Кравчук Петро Костянтинович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 68
    -------------------------

    Крайній Валерій Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 138
    -------------------------

    Кріль Ігор Іванович (непорядний, безпринциповий козел!)

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 40
    -------------------------

    Круглов Микола Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 39
    -------------------------

    Крук Юрій Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 77
    -------------------------

    Крупко Петро Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 118
    -------------------------

    Кузьменко Петро Павлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 97
    -------------------------

    Кузьмук Олександр Іванович (ПР - це наша Аль-Каїда із цим бомбістом!)

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 41
    -------------------------

    Куйбіда Василь Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 26
    -------------------------

    Куликов Кирило Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 57
    -------------------------

    Кульчинський Микола Георгійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 72
    -------------------------

    Курило Віталій Семенович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 8
    -------------------------

    Куровський Іван Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 65
    -------------------------

    Курпіль Степан Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 36
    -------------------------

    Кучеренко Олексій Юрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 52
    -------------------------

    Лабунська Анжеліка Вікторівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 88
    -------------------------

    Лавринович Олександр Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 67
    -------------------------

    Ландик Валентин Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 18
    -------------------------

    Ландік Володимир Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 126
    -------------------------

    Ларін Сергій Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 65
    -------------------------

    Лебедєв Павло Валентинович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 121
    -------------------------

    Левцун Володимир Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 32
    -------------------------

    Лелюк Олексій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 92
    -------------------------

    Лєщинський Олександр Олегович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 54
    -------------------------

    Лисов Ігор Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 156
    -------------------------

    Литвин Володимир Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 1
    -------------------------

    Литвин Юрій Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 15
    -------------------------

    Литвинов Леонід Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 16
    -------------------------

    Лівінський Михайло Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 143
    -------------------------

    Лісін Микола Павлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 108
    -------------------------

    Логвиненко Олексій Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 59
    -------------------------

    Лозінський Віктор Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 96
    -------------------------

    Лукаш Олена Леонідівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 27
    -------------------------

    Лукашук Олег Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 101
    -------------------------

    Лук'янов Владислав Валентинович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 155
    -------------------------

    Лук'янова Катерина Євгеніївна

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 49
    -------------------------

    Лук'янчук Руслан Валерійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 56
    -------------------------

    Луценко Юрій Віталійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 1
    -------------------------

    Льовочкін Сергій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 46
    -------------------------

    Ляпіна Ксенія Михайлівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 8
    -------------------------

    Ляшко Олег Валерійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 29
    -------------------------

    Макеєнко Володимир Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 47
    -------------------------

    Макієнко Володимир Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 76
    -------------------------

    Малишев Володимир Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 64
    -------------------------

    Маліч Олег Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 120
    -------------------------

    Мальцев Володимир Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 66
    -------------------------

    Маньковський Григорій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 169
    -------------------------

    Мармазов Євген Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 14
    -------------------------

    Мартиненко Микола Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 48
    -------------------------

    Мартинюк Адам Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 6
    -------------------------

    Марущенко Володимир Станіславович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 65
    -------------------------

    Матвєєв Валентин Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 12
    -------------------------

    Матвєєв Володимир Йосипович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 27
    -------------------------

    Матвієнко Анатолій Сергійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 22
    -------------------------

    Матвійчук Едуард Леонідович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 131
    -------------------------

    Мельник Станіслав Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 80
    -------------------------

    Мирний Іван Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 102
    -------------------------

    Мироненко Михайло Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 144
    -------------------------

    Мірошниченко Юрій Романович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 143
    -------------------------

    Міщенко Сергій Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 57
    -------------------------

    Мовчан Павло Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 131
    -------------------------

    Мойсик Володимир Романович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇ
  • 2007.11.24 | Альберт

    От чорта діти!!! ... 2 частина "оглашенного спіска"!

    Бо така кількість в Майдан не влазить!!! 8)

    Мойсик Володимир Романович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 43
    -------------------------

    Момот Сергій Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 57
    -------------------------

    Мороко Юрій Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 153
    -------------------------

    Москаль Геннадій Геннадійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 41
    -------------------------

    Мостіпан Уляна Миколаївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 30
    -------------------------

    Мошак Сергій Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 123
    -------------------------

    Мхітарян Нвєр Мнацаканович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 95
    -------------------------

    Найдьонов Андрій Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 23
    -------------------------

    Наконечний Володимир Леонтієвич

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 158
    -------------------------

    Немиря Григорій Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 46
    -------------------------

    Новіков Олег Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 45
    -------------------------

    Новікова Юлія Володимирівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 105
    -------------------------

    Одарченко Юрій Віталійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 31
    -------------------------

    Олійник Віктор Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 151
    -------------------------

    Олійник Святослав Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 86
    -------------------------

    Омельченко Григорій Омелянович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 7
    -------------------------

    Омельченко Олександр Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 13
    -------------------------

    Оніщук Микола Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 14
    -------------------------

    Оробець Олеся Юріївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 18
    -------------------------

    Осика Сергій Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 51
    -------------------------

    Павленко Едуард Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 50
    -------------------------

    Павленко Сергій Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 13
    -------------------------

    Павленко Юрій Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 7
    -------------------------

    Палиця Ігор Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 68
    -------------------------

    Папієв Михайло Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 75
    -------------------------

    Пашинський Сергій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 73
    -------------------------

    Пеклушенко Олександр Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 44
    -------------------------

    Перестенко Марина Володимирівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 3
    -------------------------

    Петренко Вадим Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 40
    -------------------------

    Петров Борис Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 36
    -------------------------

    Петрук Микола Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 9
    -------------------------

    Петьовка Василь Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 60
    -------------------------

    Пєрєдєрій В'ячеслав Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 102
    -------------------------

    Пилипишин Віктор Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 5
    -------------------------

    Пинзеник Віктор Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 6
    -------------------------

    Писаренко Валерій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 74
    -------------------------

    Писарчук Петро Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 154
    -------------------------

    Піскун Святослав Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 31
    -------------------------

    Плотніков Олексій Віталійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 136
    -------------------------

    Плохой Ігор Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 109
    -------------------------

    Плющ Іван Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 23
    -------------------------

    Подгорний Сергій Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 132
    -------------------------

    Поживанов Михайло Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 117
    -------------------------

    Полохало Володимир Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 50
    -------------------------

    Полунєєв Юрій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 91
    -------------------------

    Полянчич Михайло Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 35
    -------------------------

    Поляченко Володимир Аврумович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 32
    -------------------------

    Пономаренко Олександр Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 145
    -------------------------

    Попеску Іван Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 173
    -------------------------

    Попов Олександр Павлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 97
    -------------------------

    Портнов Андрій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 58
    -------------------------

    Потапов Василь Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 116
    -------------------------

    Прасолов Ігор Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 43
    -------------------------

    Пригодський Антон Вікентійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 21
    -------------------------

    Присяжнюк Микола Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 113
    -------------------------

    Притика Дмитро Микитович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 125
    -------------------------

    Прокопчук Юрій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 141
    -------------------------

    Прутнік Едуард Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 55
    -------------------------

    Пудов Борис Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 116
    -------------------------

    Пшонка Артем Вікторович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 149
    -------------------------

    Радковський Олег Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 104
    -------------------------

    Радовець Арнольд Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 107
    -------------------------

    Рева Дмитро Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 106
    -------------------------

    Рибак Володимир Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 13
    -------------------------

    Рибаков Ігор Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 78
    -------------------------

    Рижук Сергій Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 176
    -------------------------

    Рудченко Микола Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 7
    -------------------------

    Рябека Олександр Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 127
    -------------------------

    Савченко Ігор Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 137
    -------------------------

    Савчук Олександр Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 32
    -------------------------

    Саламатін Дмитро Альбертович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 86
    -------------------------

    Самойленко Юрій Павлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 58
    -------------------------

    Самойлик Катерина Семенівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 17
    -------------------------

    Сандлер Дмитро Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 79
    -------------------------

    Сас Сергій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 17
    -------------------------

    Сафіуллін Равіль Сафович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 40
    -------------------------

    Святаш Дмитро Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 122
    -------------------------

    Селіваров Андрій Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 127
    -------------------------

    Семерак Остап Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 140
    -------------------------

    Семинога Анатолій Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 16
    -------------------------

    Сенченко Андрій Віленович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 64
    -------------------------

    Сербін Юрій Сергійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 81
    -------------------------

    Сивульський Микола Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 63
    -------------------------

    Симоненко Петро Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 1
    -------------------------

    Синиця Артем Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 160
    -------------------------

    Сирота Михайло Дмитрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 10
    -------------------------

    Сівкович Володимир Леонідович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 78
    -------------------------

    Сігал Євген Якович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 47
    -------------------------

    Сідельник Іван Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 54
    -------------------------

    Скибінецький Олександр Матвійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 61
    -------------------------

    Скубашевський Станіслав Валеріанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 118
    -------------------------

    Скубенко Володимир Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 121
    -------------------------

    Скудар Георгій Маркович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 12
    -------------------------

    Слаута Віктор Андрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 89
    -------------------------

    Слободян Олександр В'ячеславович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 42
    -------------------------

    Смітюх Григорій Євдокимович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 115
    -------------------------

    Соболєв Сергій Владиславович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 25
    -------------------------

    Соколов Михайло Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 129
    -------------------------

    Солошенко Микола Павлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 112
    -------------------------

    Сорочинська-Кириленко Раїса Миколаївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 149
    -------------------------

    Сподаренко Іван Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 17
    -------------------------

    Стець Юрій Ярославович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 53
    -------------------------

    Стецьків Тарас Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 29
    -------------------------

    Стойко Іван Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 46
    -------------------------

    Стоян Олександр Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 24
    -------------------------

    Стретович Володимир Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 25
    -------------------------

    Сулковський Павло Гнатович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 129
    -------------------------

    Супруненко Олександр Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 145
    -------------------------

    Суслов Євгеній Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 13
    -------------------------

    Сухий Ярослав Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 68
    -------------------------

    Сушкевич Валерій Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 39
    -------------------------

    Табачник Дмитро Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 34
    -------------------------

    Табачнік Яків Піневич

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 20
    -------------------------

    Таран-Терен Віктор Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 18
    -------------------------

    Тарасюк Борис Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 11
    -------------------------

    Тедеєв Ельбрус Сосланович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 132
    -------------------------

    Терещук Сергій Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 11
    -------------------------

    Терьохін Сергій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 24
    -------------------------

    Тимошенко Микола Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 25
    -------------------------

    Тимошенко Юлія Володимирівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 1
    -------------------------

    Тихонов Віктор Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 19
    -------------------------

    Тітенко Сергій Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 159
    -------------------------

    Ткач Роман Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 54
    -------------------------

    Ткаченко Олександр Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 8
    -------------------------

    Толстоухов Анатолій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 83
    -------------------------

    Томенко Микола Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 3
    -------------------------

    Тополов Віктор Семенович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 56
    -------------------------

    Трайдук Микола Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 152
    -------------------------

    Трегубов Юрій Валентинович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 136
    -------------------------

    Третьяков Олександр Юрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 59
    -------------------------

    Триндюк Юрій Григорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 84
    -------------------------

    Трофименко Вадим Всеволодович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 157
    -------------------------

    Тулуб Сергій Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 81
    -------------------------

    Турманов Віктор Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 26
    -------------------------

    Турчинов Олександр Валентинович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 2
    -------------------------

    Уколов Віктор Олександрович (Ти дивись, хто тут є?? 8)) )

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 147
    -------------------------

    Федорчук Ярослав Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 12
    -------------------------

    Фельдман Олександр Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 43
    -------------------------

    Фесенко Леонід Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 161
    -------------------------

    Філенко Володимир Пилипович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 60
    -------------------------

    Філіпчук Георгій Георгійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 150
    -------------------------

    Хара Василь Георгійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 25
    -------------------------

    Харлім Валерій Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 107
    -------------------------

    Харовський Сергій Юрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 69
    -------------------------

    Хмельницький Василь Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 100
    -------------------------

    Хомутиннік Віталій Юрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 91
    -------------------------

    Храпов Сергій Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 11
    -------------------------

    Царьов Олег Анатолійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 114
    -------------------------

    Цибенко Петро Степанович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 18
    -------------------------

    Чепинога Віталій Михайлович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 87
    -------------------------

    Черкаський Ігор Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 125
    -------------------------

    Черноморов Олександр Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 166
    -------------------------

    Черпіцький Олег Зенович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 133
    -------------------------

    Чертков Юрій Дмитрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 85
    -------------------------

    Чечетов Михайло Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 135
    -------------------------

    Чорновіл Тарас Вячеславович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 3
    -------------------------

    Чорноволенко Олександр Віленович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 70
    -------------------------

    Чудновський Віталій Олегович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 83
    -------------------------

    Шаго Євген Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 80
    -------------------------

    Шаманов Валерій Вікторович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 92
    -------------------------

    Шаров Ігор Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 12
    -------------------------

    Швець Віктор Дмитрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 26
    -------------------------

    Шевченко Андрій Віталійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 5
    -------------------------

    Шевчук Олег Борисович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 95
    -------------------------

    Шевчук Сергій Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 21
    -------------------------

    Шемчук Віктор Вікторович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 33
    -------------------------

    Шенцев Дмитро Олексійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 141
    -------------------------

    Шепелев Олександр Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 55
    -------------------------

    Шершун Микола Харитонович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 9
    -------------------------

    Шишкіна Еліна Вікторівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 75
    -------------------------

    Шишкіна Зоя Леонідівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 82
    -------------------------

    Шкіль Андрій Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 14
    -------------------------

    Шкіря Ігор Миколайович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 157
    -------------------------

    Шкутяк Зіновій Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 51
    -------------------------

    Шлемко Дмитро Васильович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 35
    -------------------------

    Шмельова Світлана Олександрівна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України

    Порядковий номер у списку 20
    -------------------------

    Шмідт Микола Олегович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 18
    -------------------------

    Шпак Василь Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Литвина" (Народна Партія, Трудова партія України)

    Порядковий номер у списку 8
    -------------------------

    Шпенов Дмитро Юрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 142
    -------------------------

    Шустік Олена Юріївна

    Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 94
    -------------------------

    Шуфрич Нестор Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 5
    -------------------------

    Щербань Артем Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 164
    -------------------------

    Ющенко Петро Андрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 39
    -------------------------

    Яворівський Володимир Олександрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 22
    -------------------------

    Янковський Микола Андрійович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 15
    -------------------------

    Янукович Віктор Вікторович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 90


    Янукович Віктор Федорович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 1
    -------------------------

    Ярощук Володимир Іванович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 72
    -------------------------

    Яценко Антон Володимирович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    "Блок Юлії Тимошенко" – Виборчий блок політичних партій "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Українська соціал-демократична партія , партія "Реформи і порядок"

    Порядковий номер у списку 79
    -------------------------

    Яценюк Арсеній Петрович

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор" , Партія Християнсько-Демократичний Союз

    Порядковий номер у списку 3
    -------------------------

    Яцуба Володимир Григорович (Яцуба - боягуз!!! 8) )

    Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Партія регіонів

    Порядковий номер у списку 103
    -------------------------


    ------------------------- The End -------------------------

    Прошу, шановні майпані і майпанове - до дерібану!!!!!!!! Кожному - одне в одні руки! 8)... Я ще собі ляльку не обрав.
  • 2007.11.24 | Taras-ods

    Уколов Віктор Олександрович - хто візме?

    Кажуть ну дуже чесна та принципова людина. Хочеться переконатися що так і є.


    пс. сам узяв би, та з одеси невидно нічого...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.24 | Мінор

      Блін. Ну хоч Свистович може візьме. Даю список майна

      Наш двоповерховий будинок на 125 метрів на ділянці 3,7 сотки (у якому Свистович був один раз) ще влітку ми продали за 355 000 доларів. Доречі, продали легально на повну суму і сплатили чималий податок. Натомість купили 3-кімнатну квартиру за 190 000. Контролера запрошу в гості. На чималий залишок суми ведемо будівництво нового будинку і на момент обрання вже вигнали коробку. Його площа буде 182 метри. Ділянка 5,8 сотки куплена на вторинному ринку два роки тому. Адреса - Мишоловка.
      Також ми купили ще одне авто - Ніссан Тіану і зараз продаємо старе - Крайслер Себрін. Ще залишилися гроші на невеликий депозит.

      1. Ні квартиру, ні компенсацію за неї від ВРУ брати не збираюсь. Як ви розумієте при таких статках воно, як кажуть молоді, "в западло".
      2. Як тільки призначать зарплату - одразу напишу про її суму.
      3. Депутатський фонд на помічників складає 12 000 грн. Буде розподілений таким чином: 2 ставки по 2000 грн для помічників в окрузі (Старосамбірський район Львівщини); одна ставка 6000 грн - для помічника в Києві (вона не моя дружина, і не коханка :-), а класний спеціаліст з блискучим знанням англійської - Оксана Вінничук - до того працювала у журналістській медіа-проспілці). Ще 2000 грн отримає молодий і перспективний хлопець з вищою освітою, якому я буду трохи доплачувати.
      4. Я буду продовжувати допомагати в роботі центральному штабу БЮТ.

      ____________________________________________________________

      Ну що панове, досить відкрито, чи не так. Запропонуйте іншим знайомим депутатам також відкрити карти.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.24 | Мінор

        Громадо, ідея супер. Тільки не забалакайте і точно зробіть

      • 2007.11.25 | Михайло Свистович

        Оскільки Уколова "не цікавить маленьке містечко Ірпінь",

        Свистовича не цікавить Уколов.

        Мінор пише:
        > Наш двоповерховий будинок на 125 метрів на ділянці 3,7 сотки (у якому Свистович був один раз)

        два рази, якщо не рахувати ще два з заїздом на кілька хвилин
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.25 | Мінор

          Ну і слава Богу!

          Михайло Свистович пише:
          > Свистовича не цікавить Уколов.
          >
  • 2007.11.24 | media

    Глянув я на перелік поданих у перший же день законопроектів

    і побачив серед їх авторів молодого, талановитого депутата Яценка Антона Володимировича. Присутність його у списку була для мене свого часу вагомим аргументом не голосувати за БЮТ.
    Але може, я помилявся? Може він дійсно, як казав Турчинов, "належить до молодих талановитих вчених, він зараз працює над докторською дисертацією. У нього дуже цікаві погляди, і його знання і досвід використовують багато установ. До нього по консультації звертається Міністерство економіки, і, я не виключаю, звертається також і Тендерна палата. Але це свідчить тільки про його рівень знань". http://www.pravda.com.ua/news/2007/8/22/62940.htm
    Поки-що Антон Яценко виявився доволі активним депутатом: у перший же день роботи ВР він наваяв один з восьми проектів законів, присвячених змінам багатостраждального закону "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (щодо законодавчих засад здійснення закупівель). Як тільки закон з"явиться на сервері ВР - прокоментую зміст цього закону. Ну, і надалі намагатимусь стежити за його депутатською діяльністю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.25 | Михайло Свистович

      Re: Глянув я на перелік поданих у перший же день законопроектів

      Надішли мені, будь ласка, свій телефон на svystovych @ gmail.com

      Бо той, що в мене є, заблокований оператором на вхідні дзвінкі
  • 2007.11.25 | Volodymir

    Re: 1 000 000 %%

    для популяризації:
    - можна запросити дати обітницю (не працює, але Девранду буде приємно);
    - відкрити персональні блоги, присвятчені депутатам, із можливістю отримувати статистику автивності. Кращому спостерігачу обіцяю бочку пива/ящик аналогів на вибір;
    - змістовну частину блогів дублювати на wiki;
    - добавити сервісів: дерпук (450) про то як хто голосує, голосує безтилесно або прогулює, гуглемеп із довідкою, яка вартість тієї нерухомості;
    - організувати товариство любителів депутатів. Засідання клубу обіцяю снабжати власним фірмовим екологічним напоем безоплатно (тільки членам товариства і тільки нового врожаю власного виробництва).

    Звісно, зробити 451-шу сторінку, де викласити посилання, що є персональна інформація, політика щодо розкриття іформації, етичний кодекс проекту - бо повинні бути межи, щоб не отримати досье.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua