МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лідер регіоналів Київщини рубає ліс,поки Свистович не повернулас

11/23/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Поки Мирослава Свистович не повернулась на посаду Ірпінського міського голови, в Ірпені не лише масово роздають землі, але й рубають ліс.

19 листопада на вулиці Тургенєвська, 102 за наказом голови Київської обласної організації Партії регіонів, ректором Національної академії податкової служби України Петра Мельника знову виріс зруйнований влітку паркан. 6 травня 2007 року тут відбулися сутички між місцевими мешканцями, які намагалися захистити насаджений їхніми дідусями і бабусями після війни ліс, та курсантами Податкової академії, яких Петро Мельник кинув проти жінок, дітей та пенсіонерів.

Цю ділянку у 1,5 га депутати Ірпінської міської ради надали Податковій Академії для будівництва гуртожитків 3 квітня 2007 року після того, як у цей день проголосували за дострокове припинення повноважень Ірпінського міського голови Мирослави Свистович, що виступала проти цього землевідведення, оскільки свого часу місто вже надало Академії для розвитку 5 гектарів території колишнього піонерського табору ім. Макаренка, які той передав приватній структурі своєї сестри, і вона сплатила за них лише 300 тис. грн. (і то лише після того, як цим зацікавились правоохоронні органи). А невдовзі після цього голосування секретар Ірпінської міської ради Анатолій Мороз (Блок Юлії Тимошенко) отримав від Академії велику трикімнатну квартиру.

Завдяки телеканалу „1+1” скандал став публічним, і депутати призупинили своє рішення, створивши тимчасову комісію, яка вивчає питання і досі.

Оскільки Київський адміністративний апеляційний суд 12 листопада 2007 року поновив Мирославу Свистович на посаді Ірпінського міського голови, Петро Мельник вирішив наслідувати приклад депутатів – „закрити” питання до того, як М. Свистович поновиться фактично – та, поновивши 19 листопада той самий поруйнований паркан, вранці 22 листопада, коли Свистович поїхала на прес-конференцію в УНІАН, розпочав масову вирубку дерев, яких не встигли вирубати в травні.

Люди знову кинулися під бензопили і зателефонували до Мирослави Свистович, яка на прес-конференції розповіла про це на всю Україну (прес-конференція транслювалася в прямому ефірі на 5 каналі). Після цього вирубка припинилась, а сьогодні вранці частину зрубаних дерев податківці вивезли в невідомому напрямку. На місці подій цілодобово чергують місцеві мешканці, оскільки різуни можуть у будь-який момент повернутися.

Фотографії вирубаних дерев можна побачити тут: http://maidan.org.ua/n/foto/1195807312

Відповіді

 • 2007.11.24 | Студент Академії ДПА м.Ірпінь!

  Петя Мельник рубає ліс В ДРУГЕ -Недошло "віршик"

  Петя Мельник ректор КЛАС !
  Петя Мельник добро робить,
  Вчить податки як здерать,
  За добро його виходить ,
  Вдома незмогли обрать,
  Він на Віницю поперся ,
  Думав що він там пройде,
  Але там всі добре знають!
  Кім він був і хто він Є !!

  Він спочатку був НДЕПом,
  Потім бігав "За Єду" ,
  А підчас приходу Юща!
  Він прибіг в НСНУ !

  Алеж тут часи змінились,
  Помаранчовим не став .
  І усе що награбастав ,
  В Регіони спрямував !!!

  Ну а хлопці тут "КОНКРЕТНІ"
  Влаштували йому штурм !
  В Академію вірвався і
  Сидить неначе ЩЮР !

  Всписки вліз у дипутати
  від бабла уже окреп
  і тепер оця зладюга ,
  називаеться - НАРДЕП !

  Нахапався скоро лусне
  Схожий став на кабана ,
  Мало в Ірпені галявин
  Вже ліси почав руба !!
 • 2007.11.24 | Патріот м.Ірпінь!

  Експромпт-репліка до віршика про ректора Петя Мельника !

  Треба добавити:
  Називай себе професор,
  Академік чи ЧЛЕНКОР ,
  А для нас ти просто Петя !
  Ти простий з мандатом "ВОР"!
 • 2007.11.24 | Бурлака

  Справа Черновецького живе і поширюється за межі Києва

  Яку Україну ми залишимо нащадкам, поки все устаканиться?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua