МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: Комуністи мають покаятися

11/24/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор ЮЩЕНКО вважає, що Комуністична партія України повинна засудити дії радянської влади, що призвели до Голодомору 1932-1933 років.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті “День” № 205 від 24 листопада.

В.ЮЩЕНКО нагадав, що Україна пропонує світу визнати Голодомор геноцидом, і все більше країн та парламентів підтримують її. При цьому, наголосив Президент, залишаються гострі внутрішньополітичні питання. “У країні ще й досі є партія (КПУ) , яка веде свою історію від тієї, що створила Голодомор-геноцид, і за винятком деяких моральних особистостей, таких як Борис ОЛІЙНИК, вона ні в чому не розкаялася”, - сказав глава держави.

За словами В.ЮЩЕНКА, досі не завершена дискусія, хто є винними у виникненні великого голоду. “Я хочу застерегти: буде великою помилкою, якщо ми в пошуках сторони, яка в цьому завинила, казатимемо про якийсь народ чи державу. Це просто нечесно, і це нас збиватиме із реального пошуку причин”, - сказав Президент.

При цьому В.ЮЩЕНКО висловив упевненість, що винуватцем цієї трагедії, безумовно, був комуністичний сталінський режим. “Прикро, що сьогодні тим, хто прийняв естафету від цієї політичної сили (хоча, як я розумію, вони не пов’язані своїми вчинками із 1932-1933 роками), не вистачає, можливо, моралі чи мужності, чи інших людських якостей засудити це”, - сказав глава держави.

За словами Президента, якщо їхні лідери, яких вони і сьогодні готові «вставляти в образи», скоїли злочини, то вони повинні визнати і засудити їх.

“Мені здається, то не було б принизливим для конкретної політичної сили, бо, власне, не ті люди, які уособлюють нині партію, несуть конкретну провину. Але їхня вина в тому, що не розкаюються”, - наголосив В.ЮЩЕНКО.

Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2007.11.24 | Лi

  Re: Ющенко: Комуністи мають покаятися

  Beликa пoдякa Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ зa нeпоxитнe вiдcтоювання визнати Голодомор геноцидом,бo якщо в члeнiв Комуністичнoї партії України є xoч кpaпля моралі чи мужності вoни повиннi засудити дії радянської влади, що призвели до Голодомору 1932-1933 років.

  A якщо бути дiйcнo cпрaвeдливим, тоді КПУ, яка веде свою історію від тієї, що створила Голодомор-геноцид, тaку партію повиннi зaбopoнити як вopoжу i небезпeчну для людcтва. Tі люди, які уособлюють нині партію, несуть конкретну провину i їхня вина в тому, що не тільки не розкаюються, але щe й нaвпaки безcopoмнo бpeшуть запepeчeннями чим беpуть щe cтpaшнiший гpіx.
 • 2007.11.24 | дід кирило

  Re: Ющенко: Комуністи мають покаятися

  Приєднуся до попереднього відгуку про повну заборону комуністичної партії та її ідеологіїї і діяльності. І не тільки комуністів, але також всіх інших партій і організаціи, що виплодилися з більшовицько-бандитського вчення Маркса, Енгельса, Лєніна і подібних до них. З нетерпінням чекаю того часу, коли всі люди в Україні зрозуміють, що комунізм є злочинною ідеологію і що він мусить бути забороненим.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | сябр

   У Маркса Ви про Голодомор нічого не знайдете

   Забороняти треба не теорію, а практичні дії. Якщо Вас заморять голодом згідно АНТИкомуністичної ідеології, Вам буде легше?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | дід кирило

    Re: У Маркса Ви про Голодомор нічого не знайдете

    Не знаю, чи десь таке було або чи є зараз, що АНТИкомуністичні ідеології морять своїх громадян голодом. А практичні дії є прямим результатом ідеології.

    А в Лєніна ви знайдете про голод?
  • 2007.11.25 | Михайло Свистович

   Re: Ющенко: Комуністи мають покаятися

   дід кирило пише:
   > І не тільки комуністів, але також всіх інших партій і організаціи, що виплодилися з більшовицько-бандитського вчення Маркса, Енгельса, Лєніна і подібних до них

   Ви збираєтесь заборонити європейську соціал-демократію?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | дід кирило

    Re: Ющенко: Комуністи мають покаятися

    А що, хіба европейські соціал-демократичні партіїї "виплодилися з більшовицько-бандитського вчення Маркса, Енгельса, Лєніна і подібних до них"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | Михайло Свистович

     Re: Ющенко: Комуністи мають покаятися

     дід кирило пише:
     > А що, хіба европейські соціал-демократичні партіїї "виплодилися з більшовицько-бандитського вчення Маркса, Енгельса, Лєніна і подібних до них"?

     Леніна - ні, а Маркса - так. Адже Бернштейн з Каутським були марксистами. Й лише у 80-х роках 20 столітя з програм європейських есдеків почало зникати слово "марксизм".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | дід кирило

      Re: Ющенко: Комуністи мають покаятися

      Дякую, пане Свистовичу, і мене так вчили в совєтському інституті приблизно 40 років тому назад. Але тоді мені ніхто не казав, що ще в 1920 році соціаліст, але більш знаний як атеїст Бертранд Расселл у своїй книзі "Практика і теорія більшовизму" характеризував Лєніна як уродженого диктатора, впертого догматика, для якого марксизм є релігія; людину, сповнену класової ненависти, позбавленої будь-якого сентименту до особистої свободи і гідности людини, провідника насилля та кривавої революції. Від сектантства и монгольскої жорстокості Лєніна застигає кров в жилах, писав він. То є не бачу жодної різниці поміж марксизмом і лєнінізмом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Михайло Свистович

       Re: Ющенко: Комуністи мають покаятися

       дід кирило пише:
       > То є не бачу жодної різниці поміж марксизмом і лєнінізмом

       А європейські ліві бачать
 • 2007.11.24 | Володимир

  Re: Ющенко: Комуністи мають покаятися

  Тре заборонити цю партію і розповісти, як все було. Інакше немає гарантії, що все повториться знову.
 • 2007.11.24 | Адвокат ...

  Мають, як би людьми були. А так,-- нє, не будуть.

 • 2007.11.24 | lanka

  Щойно Гмиря визнав злочинні дії КПУ.

  Щойно в ефірі "Свободи" Савіка Шустера представник КПУ визнав, що комуністи вчиняли злочинні дії, відбираючи збіжжя у селян. Проте, він не визнав ці дії Геноцидом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.24 | Свiдомий

  Нехай спочатку Ющенко покається.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | пан Roller

   За Йученко как члена кпСС уже покаялся Кравчук.

  • 2007.11.25 | Михайло Свистович

   А за що Ющенко має покаятись?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.25 | Безробітний

    Ющєнко написав заяву до гєнацідного КПРС у 22 роки...

    У 23 став члєном.

    Потім десятки років завдяки члєнству в КПРС завзято робив кар"єру, а зараз закликає усіх українських комуністів покаятись.

    Доречі, Михайло Богдановичу, куди поділась тема Шарпа про свічки? Начебто там ніхто майданних правил не порушував, а хамство Ваших голодоморних прибічників це настільки звичайна річ...

    Невже це Ви до такого ся докатили, як пишуть брати наші менші?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | Михайло Свистович

     Re: Ющєнко написав заяву до гєнацідного КПРС у 22 роки...

     Безробітний пише:
     >
     > Доречі, Михайло Богдановичу, куди поділась тема Шарпа про свічки?

     Не знаю

     >
     > Невже це Ви до такого ся докатили, як пишуть брати наші менші?

     Я нікуди не котився і взагалі майже добу не був в інтернеті
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.26 | Безробітний

      Тоді вибачте, бо гілка зникла майже одночасно з Вами..

 • 2007.11.24 | пан Roller

  Re: Шестая колонна 666

  Число зверя 666, по библии, и ретроспектива в нынешнюю украинскую власть требует поставить тавро шестой колоны на всех членах бывших и настоящих ВКП (Б), КПСС, присутствующих во власти. С тем, что бы выборец-жертва мог сделать свой выбор-приговор осознанно и персонально кожному преступнику.

  Тезис бандиты тюрьмы, плавно перетек в стадию голодомора. Сегодня отрицание голодомора переводит в стан бандитов.

  И тем, как эти бандиты не отрицают голодомор и даже наоборот, всячески разоблачают его, они пытаются отвести от себя ответственность за другие свои преступления.

  Изучение истории строится на изучении архива. Такой архив, членов КПСС, шестая колонна в украинской власти.

  Да, сегодня нам известны часть имен, но далеко не все имена. Дети не отвечают за преступления отцов. Да это, так.Дети людей не отвечают.Ваши дети.

  Но разве они дети? И разве они дети людей?

  Йусченко не отвечает за преступления Кучмы, как сын своего батька, так он сам себя окрестил, за своего крестного отца.

  Но, он в ответе за свои антиконституционные преступления. И ни какое его участие в акциях шаны жертв геноцида не должно вводить нас в оману. Он участвует в этом так же как Кучма, или Кравчук, но Кравчук раньше спохватился, что отвечать все равно придется.

  Он, Йусченко, и те, кем он руководит, в ответе за преступления партии, членами которой они выступали.

  В каком году Йусченко вступил в партию?

  Известно только что раньше Гмыри, но позже Кравчука.И почему этого нет в его анкете?

  Потому что они не только знали про голодомор, от бабушек, но и знали, кто его организовал. И зная это, вступали.

  Сегодня видеть Левко Лукьяненко в компании этих экс коммуняк как-то даже странно. Кстати, на "Свободу слова" Шустера его почему-то даже не пригласили.

  Человек, который положил жизнь, что бы довести нам эту правду, на втором плане. Йусченко перехватил его инициативу.

  Признаться, правду логичнее было бы слышать от тех, кто не запятнал себя числом зверя. Но нам ее ведают коммуняки, Йусченки, Костенки, бывшая комса в Соборе, Яворивские, если процессом нельзя управлять, его треба возглавить. И они всегда во главе.

  Поэтому, число зверя, шестая колона, должна стать их тавром. Зверь, какую бы личину он не принимал, остается зверем, врагом народа. Но, даже зверь не ест своих детей, это до чего же они довели нацию. И сегодня едят, кстати...

  Бабушка Йусченко умоляла его не рассказывать, не напоминать его батькам о голодоморе. И он был послушный внук.

  До Поры, до времени он и нам не напоминал. Но, пора пришла.
  Почему, спрашивает нас, народ, Йусченко, почему не говорить батькам? Он не догадывается почему? Давайте поможем ему...

  Изучайте историю, поднимайте архивы, задавайтесь вопросом, почему они выжили в голодоморе, Йусченки, Яворивские, а не умерли как их соседи. Ведь нация умирала, а они выжили. За счет чего, кого они жировали и жируют? За счет таких, как Вы. За счет лохов.

  Вы найдете ответ.

  На сегодня мы не знаем точной цифры, сколько этих 6-рок, прошло в ВР, в правительство, секретариат, в губернаторы.

  Чистый коммунист не так опасен как скрытый. Он даже нам полезен, потому что открывает нам имена этих предателей шестерок, прямо в эфире, как это делает, Александровская. Как она Кравчука опустила, он не родился оказывается в 33-ем. Это даже кумидно смотреть, как комумняки выкручиваются.

  И видеть их крокодилечьи гебисткие слезы по нам, их жертвам, наблюдать этот верх цинизма, это соучаствовать в их преступлении.

  Они "хотели как лучше". (НАМ)
  Мы "получили как всегда". (СЕБЕ)
 • 2007.11.27 | Mtm

  Уши торчат оттуда?

  СубЪективное мое мнение - практически все наши партии посткоммунистические, люстрации то не было, как в Польше, к примеру. И наиболее хитрые и жирные бывшие партийные бонзы до сих пор не сошли с небосклона, и больше их в том же НУНСЕ, а не в КПУ.
  С озлоблением народа на олигархов, независимо от того, где они - НУ, ПР...будет популярность левых расти. Конечно у левых разброд и развал - там и СДПУ (о) (те же олигархи), и СПУ и КПУ и Витренко. Назвать их цивилизованными левыми сложно, но даже на фоне их непроходимости голосов то КПУ набрало больше. При правильной раскрутке за левых народ пойдет больше.
  Посему и под раздачу они будут попадать от тех же бывших комми все больше и больше.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua