МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Народная Самооборона» разоблачила заговор Балоги и Богатыревой

11/24/2007 | padluka
Заявление «Народной самообороны», входящей в Блок «Наша Украина – Народная Самооборона»:

«Народний депутат Олесь Доній висловив позицію блоку НУ-НС з приводу ситуації, що склалася у Верховній Раді 23 листопада 2007 року:

Вчора відбулася зустріч Віктора Ющенка, Юрія Луценка, В`ячеслава Кириленка і Віктора Балоги, на якій Президент ще раз підтримав ідею створення коаліції саме в форматі демократичних сил. Окрім того, Президент дав доручення внести в угоду ті правки, які лунали під час зустрічі з депутатами від фракції НУ-НС. Це і питання по армії, і питання збільшення прохідного бар`єру. Також голова держави дав доручення, що вже 23 листопада має буде створена коаліція, а в угоду внесені вищезазначені правки. Відповідно, і фракція НУ-НС, і фракція БЮТ могли сподіватися якраз на те, що ці домовленості будуть виконані.

Натомість, сьогодні почалася дивна гра: 8 осіб, які, будемо їх називати групою Балоги, повели себе іншим чином, тобто відмовилися підписувати заяву про входження до коаліції БЮТ і НУ-НС, не аргументуючи конкретними претензіями до угоди. Тобто, лише одна людина з цих восьми висловлювала конкретні претензії по угоді. Решта не висловлювала - вони просто не підписали.

Другий момент - це дивна синхронність дій непідписантів з діями регіоналів. Адже Раїса Богатирьова, як представник тимчасової президії, оголосила перерву у роботі ВР до четверга, 29 листопада. Тарас Чорновіл в своєму коментарі аргументував необхідність цієї перерви тим, що НУ-НС не змогла зібрати підписи під коаліцією. Але справа в тому, що коли Раїса Богатирьова оголошувала перерву, то НУ-НС ще не закінчувала засідання. Тобто інформацією про те, що відбудеться на засіданні фракції, цілком можливо, регіонали володіли уже до того. Тоді тут залишається питання, чи не були скоординовані ці дії. Це вже не конкретні вимоги угоди, які можуть бути, а просто спроба бомбардувати коаліцію НУ-НС--БЮТ і реанімувати ідею широкої коаліції.

В ситуації, що склалася у парламенті, Президент України мусить сказати своє слово. Позиція групи Балоги, більшість людей з якої тим чи іншим чином близькі до президента, впливатиме на пониження авторитету Президента, якщо вона і надалі діятиме подібним чином».

От «УкрИнформБюро». Идеалист Доний продолжает верить в «високоморальну людину» и «образец демократии» Виктора Ющенко, требуя от него разобраться с «предателем» Балогой.

Наверное, политический идеализм – это хорошо. Но надо ведь и от реальности не отрываться. И тут, увы, два вывода – либо президент целиком и полностью перестал контролировать все процессы и на Банковой, и в «Нашей Украине», либо он и является соавтором сговора ПР и части НУНС.

http://ukrinform.info/2007/11/23/narodnaja_samooborona_razoblachila_zagovor_balogi_i_bogatyrevojj.html

Відповіді

 • 2007.11.24 | Сергей ГРУЗДОВ

  Re: «Народная Самооборона» разоблачила заговор Балоги и Богатыревой

  "... либо президент целиком и полностью перестал контролировать все процессы и на Банковой, и в «Нашей Украине», либо он и является соавтором сговора ПР и части НУНС"

  - истина, как обычно, посредине: участвовал в разработке, но слабо контролирует реализацию.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | samopal

   Істина посередині чого? (/)

   Сергей ГРУЗДОВ пише:
   истина, как обычно, посредине: участвовал в разработке, но слабо контролирует реализацию.


   Президент України Віктор ЮЩЕНКО закликає парламентські політичні сили провести переговори щодо конструктивної роботи коаліції та опозиції у Верховній Раді VI скликання.
   http://unian.net/ukr/news/news-223333.html

   Про це він сказав в інтерв’ю газеті “День” № 205 від 24 листопада.

   За словами глави держави, ідеальним було, аби у ВР діяла конструктивна більшість і конструктивна меншість. “Щоб це відбулося, потрібен активний діалог. Пройшло півтора місяця. Хто з ким зустрічався? Ніхто”, - сказав Президент.

   За словами В.ЮЩЕНКА, в українських політиків почуття ворожнечі стало майже “еталоном поведінки”. Глава держави наголосив, що незавершення цього діалогу ставить перед демократичною більшістю дуже складне випробування. “Бо накопичена агресія вже торкатиметься не лише процедурних питань, але й ідеології, яка дуже важлива й чутлива для нації”, - сказав він.

   В.ЮЩЕНКО зазначив, що лідери двох політичних сил БЮТ і Партії регіонів не змогли підійти конструктивно до ведення діалогу. “”Наша Україна”, переконаний, допомогла б у цьому. Але, шкода, з першого дня гра була іншою. Як поляризувати ситуацію в парламенті, знову привнести те, що добре працювало у Леоніда КУЧМИ: у парламенті треба створити ворожі стосунки, і тоді влада, навіть якщо вона не має більшості, немов наперстки, все переставляє”, - наголосив глава держави.

   За словами Президента, політичні сили не продемонстрували масштабного державного піклування про те, що нас може об’єднати, і вивести у конструктивне поле відносини більшості і меншості.


   Може хто підкаже, що там їх усіх може об'єднати у контексті ще масштабнішого державного піклування?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.24 | Сергей ГРУЗДОВ

    Істина у спільній роботі. Над чим і для чого?

    Думаю, наці... (-ональність, -оналізм) не буде міцною платформою для спільної роботи у немононаціональній країні. Тим більше, не може бути метою спільної роботи. Опора на "наці" якщо не помилка, то є провокація, шлях до розколу країни.

    Хіба довго треба шукати спільного об'єкту та спільної мети? Вони наочні, вони реальні і сьогоденні.

    Це - наведення чіткого та беззастережного правопорядку в державі.

    Це створення механізму персональної юридичної відповідальності кожного державного чиновника за виконання своїх обов'язків та за порушення ним закону.

    Паралельно, але вже у другу чергу - шліфувати закони до їх максимальної відповідності Конституції України.

    Подальші наслідки і будуть реальним втіленням тієї мети, про яку зараз порожньо молотять язиками можновладці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua