МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Без Мирослави Свистович депутати багатіють

11/24/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомила поновлена судом на посаді Ірпінського міського голови Мирослава Свистович повідомила 22 листопада на трансльованій в прямому ефірі 5 каналу прес-конференції в УНІАН.

Зокрема вона розповіла, що проти начальника відділу земельних ресурсів Ірпінської міської ради Миколи Шульги було заведено кримінальну справу за хабар у 12 тисяч доларів, і, за неперевіреними даними, була спроба притягти до відповідальності кількох депутатів Ірпінської міської ради із земельної комісії.

Зараз іде суд, і Микола Шульга вже не займає посаду міського голови, але Олег Бондар, який зараз керує містом, взяв його до себе радником із земельних питань.

Голова земельної комісії В’ячеслав Ващенко купляє собі квартиру. А також купляє собі джип в голови фракції Блоку Юлії Тимошенко Олега Сотнікова. Натомість О. Сотніков купує собі новий джип.

„Я, попрацювавши дев’ять місяців на посаді міського голови, не змогла заробити ні на машину ні на квартиру. І досі проживаю в тій самій однокімнатній квартирі з чоловіком і двома дітьми, - констатувала Мирослава Свистович, – І мені зрозуміло, звідки ті гроші”.

Деякі депутати або їх родичі вже встигли отримати землю, роздача якої відбувається вже навіть в тих місцях, в яких не могла і подумати роздавати ділянки стара кучмівська влада. А саме – в рекреаційних зонах (вулиці Полтавська, Дзержинського, Курська та інші). Тепер ліс, який там росте, буде вирізаний всуціль, оскільки це дозволяють „вміло складені” рішення Ірпінської міської ради.

При цьому деякі депутати Ірпінської міської ради від Блоку Юлії Тимошенко простодушно пояснюють відсутність умов щодо плям забудови тим, що це – земля на продаж, і власники не будуть там будуватися, а перепродадуть її іншим особам.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua