МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анна Ґ, як "маленька українка" (/)

11/24/2007 | samopal
Партия регионов готова возобновить заседание Верховной Рады уже во вторник. Объявление перерыва в работе было уступкой коалициантам.

Об этом заявила член фракции ПР Анна Герман в «Свободе слова» на ICTV.

«Ми увидели, что нашим коллегам нужно время… Ми сегодня это сделали для вас,» - сказала Герман о закрытии заседания Раисой Богатыревой, обращаясь к депутатам БЮТ и НУ-НС.

Член Блока Юлии Тимошенко Александр Турчинов обвинил Раису Богатыреву в незаконном прерывании заседания. По его словам, она должна была предварительно уточнить этот вопрос с остальными народными депутатами. И заявил, что в случае предательства БЮТ готов идти на досрочные выборы.

Перенесение заседания Богатыревой назвал «нарушением регламента» и член блока «Наша Украина – Народная Самооборона» Тарас Стецькив.

По словам члена фракции Коммунистической партии Украины Аллы Александровской, инициатором перенесения работы ВР выступил Президент.

«По просьбе Ющенко было прекращено заседание,» – отметила Александровская.

Отвечая на вопрос, является ли подобное заявление правдой, Герман подчеркнула, что она «лишь маленькая украинка», по этому Президент ей не звонит по таким вопросам. Она выразила готовность Партии регионов приступить к работе в Верховной Раде во вторник, в том случае, если «коалицианты» подпишут соглашение между собой...


http://obozrevatel.com/news/2007/11/23/203205.htm

І таке, ось:

Фракція "Наша Україна - Народна самооборона" ініціюватиме засідання підготовчої робочої групи, щоб вийти з ситуації, що склалася в результаті закриття представником Партії регіонів Раїсою Богатирьовою засідання Верховної Ради до четверга.

Як повідомив представник НУ-НС Юрій Ключковський в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", таке рішення було прийнято на засіданні фракції в п'ятницю ввечері.

Він підкреслив, що дії Богатирьової на засіданні парламенту в п'ятницю є порушенням регламенту, оскільки такі рішення не можуть прийматися без голосування депутатів.

"Тому ми вирішили ініціювати засідання робочої групи, щоб вийти із ситуації", - сказав Ключковський, відзначивши, що фракція НУ-НС має можливість прийти у вівторок у парламент, відповідно до регламенту, але це "може ще більше загострити ситуацію у Верховній Раді".


http://193.178.146.18/news/2007/11/24/67337.htm

Відповіді

 • 2007.11.26 | samopal

  Схоже. що Гануся цього разу не збрехала (/)

  «Ми увидели, что нашим коллегам нужно время… Ми сегодня это сделали для вас,» - сказала Герман о закрытии заседания Раисой Богатыревой, обращаясь к депутатам БЮТ и НУ-НС.

  ...За словами Р.ЗВАРИЧА, якщо непідписанти мають якусь принципову позицію щодо небажання формувати коаліцію з БЮТ, то вони мають про це сказати і, можливо, відмовитися від своїх депутатських мандатів. “Я б таку їхню позицію поважав, але поки позиція моїх колег не викликає глибокої поваги “, - сказав він.

  Крім того, зауважив Р.ЗВАРИЧ, на даний момент він не почув жодної переконливої аргументації від тих, хто не бажає ставити свої підписи під коаліційною угодою. При цьому він висловив сподівання, що до 29 листопада (УНІАН: 23 листопада головуюча на засіданні Верховної Ради представник Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА оголосила, що наступне пленарне засідання відбудеться у четвер, 29 листопада) під угодою про створення коаліції між БЮТ і НУ-НС буде зібрано достатню кількість підписів...

  http://unian.net/ukr/news/news-223560.html

  А ще зовсім недавно пан Зварич збирався сам скликати засідання Парламенту у вівторок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | TrollSeeker

   Пєсєц, повне Deja-Vu.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | samopal

    ДержавЮ (/)

    ..."Не є принциповим, таке засідання відбудеться у вівторок чи у четвер. Проблема не в часі засідання, проблема в готовності політичних партій і блоків, суб’єктів виборчого процесу, які тепер представлені у парламенті фракціями, діяти ефективно або в плані створення демократичної коаліції, або в плані іншої політичної пропозиції, яка здатна "запустити" український парламент" – заявив депутат від НУНС...

    http://193.178.146.18/news/2007/11/26/67371.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | TrollSeeker

     Та таке, як не без отого медового Ю, ### #### ####!

 • 2007.11.26 | Фемініст

  А як Ганька Арьєва ху(...)ми обклала! Ця пара стане зірковою

  у ВР! Головне, щоб у них діти не трапилися...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua