МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Память про жертв голодомору в Кривому Розі

11/25/2007 | Майдан-ІНФОРМ
В цілому цього року місцева влада щось таки зробила для вшанування. Були плакати із закликом запалити свічку. Були й офіційні заходи.
Однак, свічок таки мало. Одна-дві на величезну кількість вікон. Не старалися, бо чого б то мали старатися й для кого?
За них старалися українці. Хтось червоною фарбою понаписував-перейменував довжелезну вулицю імені одного з організаторів голодомору - Косіора на вулицю Мазепи. Уважна влада враз помітила, й зранку працівники ЖКГ вже зафарбовували те імя. Ні, не Косіора - Мазепи.
Така оперативність http://www.dzr.dp.ua/prod04.htm! А ось і новини району http://www.dzr.dp.ua/news.htm. Може знайдете щось про Голодомор? Бо я не знайшов... Якось дивно, ставити свічки померлим з голоду й так трепетно берегти память про його організатора.
Дивно, але куч сміття й кричущої антисанітарії влада вперто не бачить. Я думав через брак робочих рук та часу. Аж ні... А, між іншим це Дзержинський район, він ніби без голови, бо голова вже нардеп від БЮТ - пан Трайдук. Тож заступник, пан Степанюк, старається.

Радує молодь. На 95 кварталі зібралися небайдужі молоді люди, студенти, щоб запалити свічку й вшанувати хвилиною мовчання тих, чиї могили зрівняні з землею, забуті-загублені, хто загинув без крихти хліба, хоч цей хліб ростив усе життя. Тож свічка й кусочок чорного хліба ціною в життя їм память. Уклін цій молоді, це їхня земля і їхня країна.

Зверху мерехтить реклама української горілки й лунає весела музика, вітер рветься до вогників в молодих руках, щоб загасити, ніби ті житті тоді давно. Вічна память ...

Далі фоторепортаж. Дивіться, думайте, дійте.

Відповіді

  • 2007.11.25 | Криворіжець

    Re: Память про жертв голодомору в Кривому Розі

    Що тут дивитись. Молодь, яку нагнали викладачі. Пам'ятник Леніну, шанобливо відновлений міським головою Юрієм Любоненком, якщо хто забув. Вулиця Косіора, яку НІХТО НІКОЛИ НЕ ПЕРЕЙМЕНУЄ. Як і Постишева. Як і інші. Бо Гарант через два тижні все забуде. Вже забув. Решті-байдуже. Нація, ба.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua