МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кентшинський храм підсвітлений

11/25/2007 | Andrzej Sydor
Клопотанням церковної ради, отця пароха Павла Старуха ЧСВВ та бургомістра Кентшина Кшиштофа Гецьмана, місцева греко-католицька церква під покровом Св. Василія Великого отримала підсвітлення. Воно працює вже з 1 листопада поточного року. Однак офіційне відкриття відбулося у неділю 25 листопада.
В згаданій урочистості взяли участь – бургомістр Кшиштоф Гецьман, його заступник Кшиштоф Балцежак, проектант Анджей Хорвай та відповідальні за реалізацію проекту Роман Світай та Ромуальд Надольський. Серед запрошених гостей присутні були також представник Енергетичного Концерну Energa Януш Ярка та відповідальна за освоєння церковного терену Єва Садовська.

Після Богослужіння отець Павло привітав гостей та подякував усім добродійникам за гарний подарунок, який є символом нашої присутності на цих землях, 60 років від операції ,,Вісла”. Особливу подяку висловив бургомістру Кентшина, за здатність єднання людей різних конфесій. Бажав йому успіхів за досягнень в нелегкій праці господаря міста.

Зі свого боку Кшиштоф Гецьман подякував за запрошення та спільну молитву. Підкреслив, що,, людина повинна мати мрії та відвагу іх здійснювати”. Подякував українцям за підтримку та їхній внесок в розвиток міста та в будування польсько-українського порозуміння. ,,Ви отримуєте підсвітлення – сказав бургомістр - в ході святкувань 650 – ти ліття заснування міста, нашої спільної малої батьківщини. Нехай буде воно також символічною компенсацією за втраченим вами майном під час операції ,,Вісла”.

В імені усіх парафіян о. Павло подарував господарю міста ікону Володимирської Божої Матері написану Мирославом Дроздом. На закінчення усі заспівали ,,Многая літа”. Опісля гості та члени парафіяльної ради зібралися в церковному залі на частуванні.

Згадане підсвітлення підкреслює красу церкви та підносить рівень естетики міста. При оздобленні застосовано економічні ліхтарі і лампи. Виконавцем проекту була Philips Lighting Farel Mazury Sp. z o.o. Kętrzyn.

Aндрій Сидор

Відповіді

 • 2007.11.25 | Жанна

  Re: Кентшинський храм підсвітлений

  Браво українці Кентшина.
  Andrzej Sydor пише:
  > Клопотанням церковної ради, отця пароха Павла Старуха ЧСВВ та бургомістра Кентшина Кшиштофа Гецьмана, місцева греко-католицька церква під покровом Св. Василія Великого отримала підсвітлення. Воно працює вже з 1 листопада поточного року. Однак офіційне відкриття відбулося у неділю 25 листопада.
  > В згаданій урочистості взяли участь – бургомістр Кшиштоф Гецьман, його заступник Кшиштоф Балцежак, проектант Анджей Хорвай та відповідальні за реалізацію проекту Роман Світай та Ромуальд Надольський. Серед запрошених гостей присутні були також представник Енергетичного Концерну Energa Януш Ярка та відповідальна за освоєння церковного терену Єва Садовська.
  >
  > Після Богослужіння отець Павло привітав гостей та подякував усім добродійникам за гарний подарунок, який є символом нашої присутності на цих землях, 60 років від операції ,,Вісла”. Особливу подяку висловив бургомістру Кентшина, за здатність єднання людей різних конфесій. Бажав йому успіхів за досягнень в нелегкій праці господаря міста.
  >
  > Зі свого боку Кшиштоф Гецьман подякував за запрошення та спільну молитву. Підкреслив, що,, людина повинна мати мрії та відвагу іх здійснювати”. Подякував українцям за підтримку та їхній внесок в розвиток міста та в будування польсько-українського порозуміння. ,,Ви отримуєте підсвітлення – сказав бургомістр - в ході святкувань 650 – ти ліття заснування міста, нашої спільної малої батьківщини. Нехай буде воно також символічною компенсацією за втраченим вами майном під час операції ,,Вісла”.
  >
  > В імені усіх парафіян о. Павло подарував господарю міста ікону Володимирської Божої Матері написану Мирославом Дроздом. На закінчення усі заспівали ,,Многая літа”. Опісля гості та члени парафіяльної ради зібралися в церковному залі на частуванні.
  >
  > Згадане підсвітлення підкреслює красу церкви та підносить рівень естетики міста. При оздобленні застосовано економічні ліхтарі і лампи. Виконавцем проекту була Philips Lighting Farel Mazury Sp. z o.o. Kętrzyn.
  >
  > Aндрій Сидор


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua