МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як Цушко гроші "Філіп Морісу" відробляв. Стара історія

11/26/2007 | Репортер1
Василь Цушко міг отримати 1 млн доларів від компанії «Філіп Моріс» за лобіювання скасування адвалерної ставки оподаткування цигарок у 2004 році.
http://www.akcyz.com.ua/news/alcohol/277/print.html

За різ до того, «Філіп Моріс» шукав підходи до Цушка пропонуючи 100 тис баксів комісійних за домовленість з ним про скасування адвалерної ставки, запровадженої у 2003 році.

Мова йде про стягнення акцизного збору. До 2003 року діяла «специфічна ставка», коли акцизний збір стягувався від кількості імпортованих цигарок.
Але у бюджетній декларації, яка була прийнята у травні 2004 року мова йшла про перехід у бюджеті 2005 року до «адвалорної» ставки, коли акциз стягувався виходячи не з кількості, а від вартості імпортованих цигарок.
Така ситуація більше влаштовувала «Брітиш Табако», яка займалася імпортом дешевших цигарок і гіпотетично могла заплатити за таке рішення.

Однак ситуація була критично не вигідною для «Філіп Моріс», яка одразу почала шукати виходи на Василя Цушка, як першого заступника голови комітету з питань фінансів та банківської діяльності, до відання якого входили закони про акцизний збір та мито.

Ціна питання 1 мільйон доларів могла була передана «майбутньому герою України» через людину у «Філіп Моріс», яка відповідальна «за зв‘язки» з органами влади. Як бачите з повідомлення, Цушко із завданням упорався і навіть знайшов мотивацію.

Я б не писав про ці давно забуті речі, якби не «оголтєлий піар» Цушка на вашому сайті. Такий вже він чесний і святий, що аж плювати хочеться. Хабарник він відомий і наварився у позаминулому скликанні не на одному такому законі.

Відповіді

 • 2007.11.26 | Tatarchuk

  Re: Як Цушко гроші "Філіп Морісу" відробляв. Стара історія

  Репортер1 пише:
  > Я б не писав про ці давно забуті речі, якби не «оголтєлий піар» Цушка на вашому сайті. Такий вже він чесний і святий, що аж плювати хочеться. Хабарник він відомий і наварився у позаминулому скликанні не на одному такому законі.

  Щас дехто доїсть свого борща, і ви побачити яка буде істеріка :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | TrollSeeker

   Вже є.

  • 2007.11.26 | MentBuster

   Re: Як Цушко гроші "Філіп Морісу" відробляв. Стара історія

   Tatarchuk пише:
   > Щас дехто доїсть свого борща, і ви побачити яка буде істеріка :lol:
   Дитинко, я розумію, що у тебе - ідіосінкразія до Васі. Але, зокрема, в даному випадку ці звинувачення настільки смішні та безглузді, що навіть ти міг би розібратись, що тут до чого і хто тут кому рабінович.
   Тобі, звичайно, неможливо в це повірити, але Вася дійсно_не_цікавиться_баблом. ВЗАГАЛІ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | Sych

    Так і запішем: Вася - баблофоб.

   • 2007.11.27 | Чучхе

    Ну просто колега Уколова і Ляшка, чессне слово

    просто приємно жити в країні з такими порядними і непідкупними людьми
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | MentBuster

     Порівняв х.. з пальцем, мля!

     Чучхе пише:
     > просто приємно жити в країні з такими порядними і непідкупними людьми
     Уколов та Ляшко не варті Васіного нігтя :)
     ЗІ. Не можна бути таким упередженим, це вже межує з паранойєю :)
     Чи ти вважаєш, що Паша Солодько вважає Васю розумним та адекватним нещиро?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.28 | Чучхе

      Я всіх вважаю чесними щиро

      Думаю, що Уколов та Ляшко мають написати заяви про спроби дати їм хабара особисто Васі

      це буде супер!
   • 2007.11.27 | Tatarchuk

    варто перевірити

    MentBuster пише:
    > Tatarchuk пише:
    > > Щас дехто доїсть свого борща, і ви побачити яка буде істеріка :lol:
    > Дитинко, я розумію, що у тебе - ідіосінкразія до Васі. Але, зокрема, в даному випадку ці звинувачення настільки смішні та безглузді, що навіть ти міг би розібратись, що тут до чого і хто тут кому рабінович.
    > Тобі, звичайно, неможливо в це повірити, але Вася дійсно_не_цікавиться_баблом. ВЗАГАЛІ.

    Все на світі буває. Але цьому є чіткі критерії. Що думає (каже) Цушко про оепрацію на Ай-Петрі? Вповні собі лакмусове запитання. Там якраз тусить презрене бабло, за моїми данними - 20 лімонів в ментівські руки. При будь-якому варіанті відповіді по темі чесно обицяю розповсюдити її по Криму :)
  • 2007.11.26 | Михайло Свистович

   Re: Як Цушко гроші "Філіп Морісу" відробляв. Стара історія

   Tatarchuk пише:
   >
   > Щас дехто доїсть свого борща, і ви побачити яка буде істеріка :lol:

   Зараз почитаю, чи була та істерика, але поки що бачу, що декому борщу сьогодні не дали й залишили голодним :lol:
 • 2007.11.26 | Jfk

  Не хочу нічого стверджувати категорично

  Не хочу нічого стверджувати категорично, але як людина, добре зсередини обізнана з життям західного корпоративного світу, маю великий сумнів у тому, що такий гігант, як Філіп Моріс, став би займатися примітивним хабарництвом.

  Не йдуть світові корпораціі на таке, забагато формалізаціі та прозорості у всьому.

  Якби мова про який небудь малий бізнес, заснований екс-радянськими емігрантами - цілком повірив би, а стосовно Філіп Моріс - дуже сумніваюсь. Скажімо, так: на 99.9% сумніваюсь, на 0.01% - допускаю.

  Це виглядае приблизно такою ж нісенітницею, як ствердження, що колись тут обсмоктувалось, що якийсь із депутатів Киівради е співзасновником Ікеа. Люди просто роблять припущення про те, в чому вони абсолютно не розуміються, наівно переносячи законим, за якими живе радянський "бізнес" на все, в тому числі на те, що по таких законах не живе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | Sych

   Ви стверджуєте що корпорації не купляють політиків?!

  • 2007.11.26 | xantim

   Є прецеденти

   Відомий випадок, коли корпорація ВОЛЬВО (не ділер, а компанія Вольво) відмовила у компенсації посраждалому клієнту за неспрацювання подушок безпеки - і той став інвалідом.
   На Заході таке неможливо, а от в Україні - сталося: українські (місцеві) менеджери представництва тупо давали хабарі суддям за потрібне рішення. Концерн Вольво чомусь це геть не хвилювало

   http://www.google.ca/search?hl=en&q=%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%92%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%BE&meta=
   Напочатку аргументами концерну було щось на кшталт "ми не можемо перевірити чи на конкретному авті вони спрацюють аж поки не створити ситуацію аби вони спрацювали, але це - одразова річ, і назад поставити перевірені подушки неможливо, тож, поставивши нові ми знову не взнаємо, чи новий комплект спрацуює, аж поки .. і далі за циклом".
   На що було дано відповідь: Я платив гроші за безпеку - яку ви рекламували - і мені пофіг ваші парадокси.

   Після цього Вольвом і було задіяно "особености национальной судовой системи" із дзвінками з погрозами та хабарями суддям.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | 123

    Я припускаю, що могло бути трохи інакше

    xantim пише:
    > Відомий випадок, коли корпорація ВОЛЬВО (не ділер, а компанія Вольво) відмовила у компенсації посраждалому клієнту за неспрацювання подушок безпеки - і той став інвалідом.
    > На Заході таке неможливо, а от в Україні - сталося: українські (місцеві) менеджери представництва тупо давали хабарі суддям за потрібне рішення. Концерн Вольво чомусь це геть не хвилювало

    Менеджери представництва навряд чи представляли в суді інтереси Вольво - скоріше це робили найняті представництвом правники. Які працювали як вміють ;)

    > http://www.google.ca/search?hl=en&q=%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE+%D0%92%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D0%BE&meta=
    > Напочатку аргументами концерну було щось на кшталт "ми не можемо перевірити чи на конкретному авті вони спрацюють аж поки не створити ситуацію аби вони спрацювали, але це - одразова річ, і назад поставити перевірені подушки неможливо, тож, поставивши нові ми знову не взнаємо, чи новий комплект спрацуює, аж поки .. і далі за циклом".
    > На що було дано відповідь: Я платив гроші за безпеку - яку ви рекламували - і мені пофіг ваші парадокси.
    >
    > Після цього Вольвом і було задіяно "особености национальной судовой системи" із дзвінками з погрозами та хабарями суддям.
   • 2007.11.27 | Illia

    А скільки шуму зараз з Siemens

  • 2007.11.26 | Раціо

   Хіба на глобальні корпорації не працюють прастиє савєцкіє люді?

   Наприклад, подейкують, свого часу маловідома компанія "Нестле" таким цікавим чином отримала контроль над львівським "Світочем", шо всякі колєснікови обзавідуюцца. Брешуть, мабуть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Jfk

    Re: Хіба на глобальні корпорації не працюють прастиє савєцкіє люді?

    "Маловідома" компанія Нeстлe?

    Вибачтe, ви розуміeтe, що ви сказали?

    Нeстлe приблизно така ж "маловідома", як Джeнeрал Моторс або Майкрософт.

    От самe чудовий приклад, того, що я сказав: люди "с лeгкостью нeобичайной" бeруться судити про тe, в чому нe розуміють навіть азів.

    Тe ж самe і з "хабарями" Філіп Моріса, я думаю.

    Sтосовно ж Вольво - я на 100 відсотків згодeн зі сцeнаріeм, описаним попeрeднім дописувачeм: Вольво найняло Украінських юристів, а ті "рeшалі вапроси па-нашіму". Компанія Вольво ані нe дала хабаря б сама, ані нe уповноважила б когось на тe ішого ані за яких обставин. Тут, на відміну від Філіп Моріса, дe я допускав можливість в 0.01 відсотка, я дав би нуль відсотків. Хто працював на Швeдів - зрозуміe мeнe.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | 123

     Зважайте на те,що співрозмовник може бути не дурним, а іронічним

     Jfk пише:
     > "Маловідома" компанія Нeстлe?
     >
     > Вибачтe, ви розуміeтe, що ви сказали?
     >
     > Нeстлe приблизно така ж "маловідома", як Джeнeрал Моторс або Майкрософт.
     >
     > От самe чудовий приклад, того, що я сказав: люди "с лeгкостью нeобичайной" бeруться судити про тe, в чому нe розуміють навіть азів.
    • 2007.11.27 | Раціо

     Та я цілком згоден. Страшніша за самовпевнене невігластво є лише

     відсутність почуття гумору помножена на мегаломанію, спричинену розумінням азів :-) (ставлю смайлик про всяк випадок)

     Jfk пише:
     > От самe чудовий приклад, того, що я сказав: люди "с лeгкостью нeобичайной" бeруться судити про тe, в чому нe розуміють навіть азів.
  • 2007.11.27 | Woodstock generation

   А я пригадую скандал з підкупом IBM аргентинських урядовців.

   Давно це було. Деталей не пам'ятаю.
   Думаю, що корпорації діють в різних країнах так, як того вимагає ситуація в них. Так що про кришталеву чесність тут говорити не варто ІМХО.
 • 2007.11.26 | 123

  Ви б пояснили - чому законопроект Цушка невигідний українцям

  З пролінкованої Вами статті ясно, що вигідний.

  Якщо є факти, що внаслідок запровадження цього закону впали відрахування до бюджету від тютюнової галузі - то наведіть такі дані. А хто більше заробить - Філіп Моріс чи БАТ - мені наприклад до лампочки.

  Репортер1 пише:
  > Василь Цушко міг отримати 1 млн доларів від компанії «Філіп Моріс» за лобіювання скасування адвалерної ставки оподаткування цигарок у 2004 році.
  > http://www.akcyz.com.ua/news/alcohol/277/print.html
  >
  > За різ до того, «Філіп Моріс» шукав підходи до Цушка пропонуючи 100 тис баксів комісійних за домовленість з ним про скасування адвалерної ставки, запровадженої у 2003 році.
  >
  > Мова йде про стягнення акцизного збору. До 2003 року діяла «специфічна ставка», коли акцизний збір стягувався від кількості імпортованих цигарок.
  > Але у бюджетній декларації, яка була прийнята у травні 2004 року мова йшла про перехід у бюджеті 2005 року до «адвалорної» ставки, коли акциз стягувався виходячи не з кількості, а від вартості імпортованих цигарок.
  > Така ситуація більше влаштовувала «Брітиш Табако», яка займалася імпортом дешевших цигарок і гіпотетично могла заплатити за таке рішення.
  >
  > Однак ситуація була критично не вигідною для «Філіп Моріс», яка одразу почала шукати виходи на Василя Цушка, як першого заступника голови комітету з питань фінансів та банківської діяльності, до відання якого входили закони про акцизний збір та мито.
  >
  > Ціна питання 1 мільйон доларів могла була передана «майбутньому герою України» через людину у «Філіп Моріс», яка відповідальна «за зв‘язки» з органами влади. Як бачите з повідомлення, Цушко із завданням упорався і навіть знайшов мотивацію.
  >
  > Я б не писав про ці давно забуті речі, якби не «оголтєлий піар» Цушка на вашому сайті. Такий вже він чесний і святий, що аж плювати хочеться. Хабарник він відомий і наварився у позаминулому скликанні не на одному такому законі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | MentBuster

   Re: Ви б пояснили - чому законопроект Цушка невигідний українцям

   123 пише:
   > З пролінкованої Вами статті ясно, що вигідний.
   > Якщо є факти, що внаслідок запровадження цього закону впали відрахування до бюджету від тютюнової галузі - то наведіть такі дані. А хто більше заробить - Філіп Моріс чи БАТ - мені наприклад до лампочки.
   Дякую, 123 ;)
   Звичайно, законопроект, а згодом і закон - вигідний для України.
   Бо до його введення за 1000 цигарок платили однаково і виробники дешевих, і дорогих цигарок. Цушко вирішив, що це несправедливо, бо всілякі Філіп Моріси отримують конкурентну перевагу перед місцевими виробниками. За цей закон на нього ФМоріси гнали на нього проплачену заказуху в пресі та в інтернеті, а потім попустилися ;)
   Погугліть, хто був проти цього закону (Катя Ващук, наприклад та т.і.) - і ви дізнаєтеся, хто насправді взяв бабло у Філіп Моріса :)
   ЗІ. Цушко, з яким я щойно розмовляла на цю тему, щиро дякує Репортеру1 та його роботодавцям за прекрасний піар ;) Пєшіть їзчо! :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | 123

    Re: Ви б пояснили - чому законопроект Цушка невигідний українцям

    MentBuster пише:
    > 123 пише:
    > > З пролінкованої Вами статті ясно, що вигідний.
    > > Якщо є факти, що внаслідок запровадження цього закону впали відрахування до бюджету від тютюнової галузі - то наведіть такі дані. А хто більше заробить - Філіп Моріс чи БАТ - мені наприклад до лампочки.
    > Дякую, 123 ;)
    > Звичайно, законопроект, а згодом і закон - вигідний для України.
    > Бо до його введення за 1000 цигарок платили однаково і виробники дешевих, і дорогих цигарок. Цушко вирішив, що це несправедливо, бо всілякі Філіп Моріси отримують конкурентну перевагу перед місцевими
    виробниками.

    Так Філіп Моріс і є місцевим виробником, одним з найбільших.

    Власне українських тютюнових фабрик, наскільки я знаю, і не лишилося (чи дуже мало лишилося).

    > Да цей закон на нього ФМоріси гнали на нього проплачену заказуху в пресі та в інтернеті, а потім попустилися ;)
    > Погугліть, хто був проти цього закону (Катя Ващук, наприклад та т.і.) - і ви дізнаєтеся, хто насправді взяв бабло у Філіп Моріса :)

    Ну я, якщо чесно, не вкурив (сорі за каламбур:) ), хто і як тут на чому виграв чи програв, але ще менше я зрозумів - в чому саме полягає шкода суспільним інтересам, про що і написав вище :)

    Та й взагалі в тютюновій справі суспільні інтереси неоднозначні - з одного боку, добре б побільше грошей отримати в бюджет, з іншого боку - добре б мінімізувати кількість курців, особливо тих тютюнових виробів, які шкідливіші.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | MentBuster

     Re: Ви б пояснили - чому законопроект Цушка невигідний українцям

     123 пише:
     > Так Філіп Моріс і є місцевим виробником, одним з найбільших.
     Станом на 2003-2004 рік вони ще багато завозили дорогих брендів
     > Власне українських тютюнових фабрик, наскільки я знаю, і не лишилося (чи дуже мало лишилося).
     Вася сказав, що ми ще й експортуємо десь 30 відстоків, за що на нас жене Європа ;)
     > Ну я, якщо чесно, не вкурив (сорі за каламбур:) ), хто і як тут на чому виграв чи програв, але ще менше я зрозумів - в чому саме полягає шкода суспільним інтересам, про що і написав вище :)
     Ніякої шкоди. Просто хтось хоче написати про Цушка хоч якийсь компромат, але... його немає! ;)
     > Та й взагалі в тютюновій справі суспільні інтереси неоднозначні - з одного боку, добре б побільше грошей отримати в бюджет, з іншого боку - добре б мінімізувати кількість курців, особливо тих тютюнових виробів, які шкідливіші.
     Люди все одно палитимуть - тож хай роблять це з користю для бюджету ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.26 | 123

      Re: Ви б пояснили - чому законопроект Цушка невигідний українцям

      MentBuster пише:
      > 123 пише:
      > > Так Філіп Моріс і є місцевим виробником, одним з найбільших.
      > Станом на 2003-2004 рік вони ще багато завозили дорогих брендів
      > > Власне українських тютюнових фабрик, наскільки я знаю, і не лишилося (чи дуже мало лишилося).
      > Вася сказав, що ми ще й експортуємо десь 30 відстоків, за що на нас жене Європа ;)

      Ну це експортують місцеві виробники - Філіп Моріс, Реемстма, Брітіш Амерікен Тобако і хто там ще :)

      > > Та й взагалі в тютюновій справі суспільні інтереси неоднозначні - з одного боку, добре б побільше грошей отримати в бюджет, з іншого боку - добре б мінімізувати кількість курців, особливо тих тютюнових виробів, які шкідливіші.
      > Люди все одно палитимуть - тож хай роблять це з користю для бюджету ;)

      Ну чого - можна зробити звєрскіє акцизи, і менше куритимуть. Тільки треба щоб контрабанди не було при цьому ;)

      На цю тему є прикольна книжка - "Здесь курять!" :) Навіть кіно було за цією книжкою, якщо не помиляюсь. Там як раз про лобістів тютюнового бізнесу :)
     • 2007.11.26 | Раціо

      Европа жене не за те, що експортуємо

      А за те, що контрабандою :-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.26 | 123

       Якщо їхня митниця пропускає контробанду-хто їм рабінович?

 • 2007.11.26 | Адвокат ...

  Мені насрати Васю-хероя з Катею Ващук разом, але

  після тих усих "оптимізацій", "встановлення всіляких справедливостей" та инших нардепівських забавок, якість сигарет, які леґально мона купити в Україні катастрохвічно впала, а сортамент зменшив се,-- "па самає німаґу".

  Як такі "оптімайзери" і далі будуть: чи то бабло брати, чи го не братиЮ чи у Хвілі з Морисом, чи в инших, буде, як за царя савка: "Пріма", "Шахтьорскіє" (ака "Бєломор") і увєсь табак до капєйкі!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | 123

   Це теж спосіб зменшити споживання тютюну!

   Українське ноу-хау! Змусити курильщиків кинути курити шляхом погіршення якості продукту :)

   Адвокат ... пише:
   > після тих усих "оптимізацій", "встановлення всіляких справедливостей" та инших нардепівських забавок, якість сигарет, які леґально мона купити в Україні катастрохвічно впала, а сортамент зменшив се,-- "па самає німаґу".
   >
   > Як такі "оптімайзери" і далі будуть: чи то бабло брати, чи го не братиЮ чи у Хвілі з Морисом, чи в инших, буде, як за царя савка: "Пріма", "Шахтьорскіє" (ака "Бєломор") і увєсь табак до капєйкі!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | Адвокат ...

    Савок "змушував-змушував", та й не змусив. І цій сволоті,-- зась

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | Адвокат ...

     Просто замість дбати, аби курці мали добрий тютюн за

     помірну ціну, ці херої, трясця їх матері!-- "спраФФєдліФФасть устанавлівают". Що б їм теохвілін такий брудний був, як оті "сигарети"!
  • 2007.11.27 | MentBuster

   А в реалі йому це сказати слабО?

   Гнати на когось можна лише в тому випадку, якщо насмілишся весь свій гон повторити людині в обличчя.
   А ідіосінкразію треба лікувати ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Мартинюк

    Якщо Вася без охорони, або Адвокат з шоблою

    То можне звичайно. Бо де ж Васю наодинці без Беркута можна знайти?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | MentBuster

     Re: Якщо Вася без охорони, або Адвокат з шоблою

     Мартинюк пише:
     > То можне звичайно. Бо де ж Васю наодинці без Беркута можна знайти?
     Сьогодні на зустріч зі мною він приїхав сам за кермом. Без "Беркута". А ще він інколи їздить на метро.
     Але питання в тому, що Вася займався вільною боротьбою та штангою, а тому не раджу всіляким дохлятинам казати йому в обличчя всілякі капості. Бо може щелбаном влаштувати струс (неіснуючого) мозку :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | Большой Брат

      Re: Якщо Вася без охорони, або Адвокат з шоблою

      Шалобаном? После инфаркта? :) Ну то вже занадто! на один шалобан только и хватит...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | MentBuster

       Re: Якщо Вася без охорони, або Адвокат з шоблою

       Большой Брат пише:
       > Шалобаном? После инфаркта? :) Ну то вже занадто! на один шалобан только и хватит...
       Зазвичай такі дурниці пишуть люди, які уяви не мають, що таке вийти на сутичку. В будь-якому виді спорту, не кажучи вже про реальний бій ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.28 | Большой Брат

        Re: Якщо Вася без охорони, або Адвокат з шоблою

        Да нет, Таня, инфаркт штука серйозная... Резкая интенсивная, даже кратковременная нагрузка может закончиться плачевно - летальным исходом, увы, будь ты в прошлом хоть трижы чемпиен-штангист.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.28 | MentBuster

         Re: Якщо Вася без охорони, або Адвокат з шоблою

         Большой Брат пише:
         > Да нет, Таня, инфаркт штука серйозная... Резкая интенсивная, даже кратковременная нагрузка может закончиться плачевно - летальным исходом, увы, будь ты в прошлом хоть трижы чемпиен-штангист.
         Ніякого "інтенсивного навантаження" для того, аби роздати пару балдух форумним базікалам, Васі не знадобиться ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.28 | Большой Брат

          Re: Якщо Вася без охорони, або Адвокат з шоблою

          Ну, рази шо шалобан с оттягом...:)
   • 2007.11.27 | Адвокат ...

    Пані зміняла прохвесію? Стала "слєдаком"?

    А тей беззаперечний хвакт, що опісля колотнечі з "встановленням справедливости" у схвері виробництва та продажу в Україні тююнових виробі, ті вироби позбули сь решток якости, а сортамент звузив сь,-- то є правда, яку я готовий сказати в очі будь кому.

    Хучь борцеві, хучь штанґісту. Хучь хероєві, що му бабло байдуже, хучь "затятому корупціонеру", якого плющить від згадки про кожний не отримай хабар.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | MentBuster

     Re: Пані змінала прохвесію? Стала "слєдаком"?

     Адвокат ... пише:
     > А тей беззаперечний хвакт, що опісля колотнечі з "встановленням справедливости" у схвері виробництва та продажу в Україні тююнових виробі, ті вироби позбули сь решток якости, а сортамент звузив сь,-- то є правда, яку я готовий сказати в очі будь кому.
     Цигарки в Україні виробляє зараз 4 західні компанії, що контролюють 99 відсотків ринку, і біля 20 українських фабрик, які разом контролюють 1 відсоток ринку. Цушко не має жодного відношення до жодної з них. Його закон не справив жодного впливу на якість їхньої продукції.
     > Хучь борцеві, хучь штанґісту. Хучь хероєві, що му бабло байдуже, хучь "затятому корупціонеру", якого плющить від згадки про кожний не отримай хабар.
     Я розумію. Важкий випадок ідіосінкразії :)
     На днях я напишу популярно-пізнавальний матеріал про акцизи на тютюнові вироби.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | Адвокат ...

      Пишить, почитаю.

      MentBuster пише:
      > Адвокат ... пише:
      > > А тей беззаперечний хвакт, що опісля колотнечі з "встановленням справедливости" у схвері виробництва та продажу в Україні тююнових виробі, ті вироби позбули сь решток якости, а сортамент звузив сь,-- то є правда, яку я готовий сказати в очі будь кому.
      > Цигарки в Україні виробляє зараз 4 західні компанії, що контролюють 99 відсотків ринку, і біля 20 українських фабрик, які разом контролюють 1 відсоток ринку. Цушко не має жодного відношення до жодної з них. Його закон не справив жодного впливу на якість їхньої продукції.

      А ще Ваш херой не палить. ;) А якість тютюнових виробів впала. То мо` краще б було, аби він мав хучь би яке сь уявлення про тютюнові вироби, способи їхнього виробництва, а вже потім писав би свої закони?
      Чи західні компанії закон Вашого хероя не гребе?


      > Я розумію. Важкий випадок ідіосінкразії :)

      Шановна пані. Я ніяк не можу второпати, чому Ваші смаки та уявлення обов`язково мають бути і моїми те ж? А коли Ви дізнаєте, що всьо нє так, то Вас починає тягти на "високий штіль"? Ви не думали, що така Ваша поведінка може спричинити уявлення про не стійкість Вашої психо-ментальної конституції?


      > На днях я напишу популярно-пізнавальний матеріал про акцизи на тютюнові вироби.

      Subj!
 • 2007.11.26 | Михайло Свистович

  Re: Як Цушко гроші "Філіп Морісу" відробляв. Стара історія

  Репортер1 пише:
  > Василь Цушко міг отримати 1 млн доларів від компанії «Філіп Моріс» за лобіювання скасування адвалерної ставки оподаткування цигарок у 2004 році.

  Так міг чи отримав? Бо моя дружина зараз може отримати стільки само, а може і більше, якщо відмовиться повертатися на посаду мера Ірпеня.

  >
  > За різ до того, «Філіп Моріс» шукав підходи до Цушка пропонуючи 100 тис баксів комісійних за домовленість з ним про скасування адвалерної ставки, запровадженої у 2003 році.

  Знайшов?

  >
  > Ціна питання 1 мільйон доларів могла була передана «майбутньому герою України» через людину у «Філіп Моріс», яка відповідальна «за зв‘язки» з органами влади

  була передана?

  >
  > Як бачите з повідомлення, Цушко із завданням упорався і навіть знайшов мотивацію

  не бачу

  >
  > Я б не писав про ці давно забуті речі, якби

  був розумним

  >
  > Хабарник він відомий

  Хіба що Вам. Бо поділитись з нами відомостями Ви не хочете. Адже вважати хабарником кожного, кому шукали як передати хабаря, а потім виявилось, що він зробив те, чого ці шукачі хотіли, дуже тупо. Я сам не раз був у ситуаціях, коли до мене шукали підхід, а в результаті я і так вчинив як хотіли ці щукачі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | Микола Гудкович

   Класний аналіз статті!

   Михайло Свистович пише:
   > > Як бачите з повідомлення, Цушко із завданням упорався і навіть знайшов мотивацію
   >
   > не бачу
   >
   > >
   > > Я б не писав про ці давно забуті речі, якби
   >
   > був розумним

   В точку!
  • 2007.11.27 | MentBuster

   Re: Як Цушко гроші "Філіп Морісу" відробляв. Стара історія

   Михайло Свистович пише:
   > > Хабарник він відомий
   > Хіба що Вам. Бо поділитись з нами відомостями Ви не хочете.
   Ггг ;)
   > Адже вважати хабарником кожного, кому шукали як передати хабаря, а потім виявилось, що він зробив те, чого ці шукачі хотіли, дуже тупо. Я сам не раз був у ситуаціях, коли до мене шукали підхід, а в результаті я і так вчинив як хотіли ці шукачі.
   Мішаня, та Моріси якраз були ДУЖЕ незадоволені цим Васіним законопроектом та баблом, витраченим на Ващук і іже з нею, які не впоралися з його провалом :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | saha

    Под ником репортер1

    дописовал сам Цушко или кто из его друзей, потому как такие сообщения єто рпосто писар человека.
    Я мало что понял из сообщения кроме того, что ему хотели дать взятку, он такая скотина вделал не так как они хотели.
    Но мне както тяжело понять вчем суть взятки если делается наоборот?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | Михайло Свистович

     Re: Под ником репортер1

     saha пише:
     > дописовал сам Цушко или кто из его друзей, потому как такие сообщения єто рпосто писар человека.
     > Я мало что понял из сообщения кроме того, что ему хотели дать взятку, он такая скотина вделал не так как они хотели.
     > Но мне както тяжело понять вчем суть взятки если делается наоборот?

     А звідки Цушко чи хтось з його друзів знає, що я не вмію говорити, і що в якомусь моєму інтерв"ю невідомому мені АВМ цей репортер з кореспондентом ледь не посивіли, намагаючись знайти 15-20 секунд закінченої думки для сюжету в новини? Що я не вмію відділяти подробиці, деталі від головного? Не вмію інтонаційно розставляти акценти? Ось тут http://www2.maidan.org.ua/n/free/1195727158 одкровення Цушка чи когось з його друзів про мене. Цушко що, підробляв десь репортером?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | Tatarchuk

      АВМ - це айбием?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Михайло Свистович

       а що таке айбием?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | Tatarchuk

        це така компутерна фірма

        By Lincoln Spector,
        Перев. с англ. Oskar Karash

        Весьма посредственное тысячелетие
        Краткий курс 1000-летней
        истории компьютеров.

        Неоспоримым фактом является сногсшибательное развитие компьютерной технологии за отчетный милленниум. Он был временем гениальных прозрений, тяжелого труда и бескорыстной самоотдачи во имя процветания владельцев компьютерных монополий.

        Но история компьютеров не могла обойтись и без негативных вех в своем развитии:

        1000: Проблема 1000 года сеет хаос по всей Европе. Четырехзначный год застал всех врасплох - утром 1-го января невозможно было найти ни одного работающего компьютера. В то же время Китай благополучно пережил кризис, т.к. счеты оказались вполне способными к переходу в Новый Год Крысы.

        1504: Леонардо да Винчи предвосхищает машину, которая производит расчеты, используя нули и единицы, что позволило бы писателям легко оперировать словами, и даже публиковать мультимедийные произведения через Интернет. Чуть поразмыслив, Леонардо бросает идею, поняв, что пираты смогут легко заимствовать его произведения, тем самым нанося серьезный урон его доходам.

        1823: Чарльз Беббидж изобретает вычислительную машину, основанную на десятеричной системе. Машину не удается закончить ввиду бюджетных проблем, связанных со слухами о намерениях Микрософта вступить на рынок.

        1943: Университет Пенсильвании начинает работу над ЭНИАКом, компьютером, вычисляющим баллистические таблицы для повышения эффективности военных действий. Будучи закончен в 1946 году, ЭНИАК становится родоначальником важного тренда в компьютерной индустрии - выпуска программ после исчезновения проблемы, решить которую они были предназначены.

        1944: Инженеры Гарварда строят компьютер Марк I, создавший интереснейший прецедент, неожиданно отключаясь почти при каждой попытке использования.

        1968: Говорящий компьютер, HAL 9000, становится главным героем фильма "2001: Космическая Одиссея". Помимо склонности к философствованию и напеванию "Одуванчика", HAL между делом убивает четверых астронавтов. Нет ли здесь связи с проблемой 2000 года?

        1975: Альтаир 8800 начинает эру персональных компьютеров, будучи оснащен всего лишь одной программой - версией БЕЙСИКа по лицензии начинающей компании Микрософт, состоящей из 2-х человек. Билл Гейтс впервые получает контроль над программами, установленными на абсолютно всех персональных компьютерах мира.

        1976: Два парня, оба по имени Стив, в День Смеха 1 апреля создают Эппл Компьютерс, с головным и единственным офисом в гараже. Через некоторое время оба основателя будут уволены.

        1980: Билл Гейтс уговаривает Ай-Би-Эм купить у Микрософта операционную систему для персонального компьютера, несмотря на тот факт, что Микрософт таковой операционной системы не имеет. В результате система MS-DOS сделает Гейтса миллиардером, избавит Ай-Би-Эм от доминирования на рынке и пошлет миллионы потребителей в ждущие объятия Эппл. Кроме того, история навсегда заклеймит Ай-Би-Эм, как несчастного волка из "Ну, погоди!" компьютерной индустрии.

        1981: Ай-Би-Эм выпускает первый ПК. Ко всеобщему удивлению, ПК производит невероятный фурор. Руководство Ай-Би-Эм мучительно пытается понять, что они сделали не так.

        1983: Эппл создает Лизу, первый персональный компьютер с графическим пользовательским интерфейсом и последний по цене $10000.

        1985: Микрософт выпускает Windows 1.04 под аккомпанимент улюлюканий, ехидных замечаний и с жалким объемом продаж. Пройдет еще целых 5 лет, пока новая операционная система станет доминировать в индустрии под тот же аккомпанимент улюлюканий, ехидных замечаний, плюс отчаянных криков о помощи.

        1986: Первый выпуск Смехобайта. Весь мир переворачивается на другой бок и продолжает спать.

        1987: Лотус Девелопмент судит две компании, Мозаик и Пейпербэк, за кражу "вида и ощущения" ее электронных таблиц 1-2-3. Юридическая суть вопроса чрезвычайно интересна - где бы мы сегодня были, если б каждой автомобильной компании разрешалось ставить педаль тормоза слева, а педаль газа - справа? Судебная тяжба постепенно разрушила Мозаик, Пейпербэк, а заодно и Борланд, в то время как Микрософт под шумок стибрил у Лотуса рынок.

        1989: Ай-Би-Эм и Микрософт официально и публично развелись. Как же решилась судьба детей? Не изменяя характеру волка из "Ну, погоди!", Ай-Би-Эм позволяет Микрософту взять Windows, судорожно вцепившись лапами в OS/2.

        1990: Микрософт выпускает Windows 3, ставшие огромным хитом и общепринятой рабочей площадкой ПК. Никто до сих пор не понимает, почему именно.

        1993: Микрософт объявляет о новом стандарте Plug and Play, подчеркивая теплое соединение и горячую вставку. Обозреватели цитируют это как доказательство необходимости для сотрудников Микрософт почаще выходить на свежий воздух.

        1994: Интел подтверждает, что микропроцессор Пентиум, выпущенный в предыдущем году, на самом деле имеет проблемы с делением. Вместе с тем компания заверяет, что никому и в голову никогда не придет делить именно эти конкретные числа друг на друга.

        1995: Премьера Windows 95, первой операционной системы, для остановки которой следует нажать на кнопку "Старт". Для рекламы нового чуда Микрософт лицензирует песню Роллинг Стоунс "Дай мне старт", при этом официально игнорируя строчку из той же песни "Ты заставляешь рыдать взрослого мужчину".

        1998: Эппл добивается большого успеха выпуском iMac, подтверждая, что заторможенный и дорогостоящий компьютер может хорошо продаваться, если его проталкивать достаточно мощным маркетингом и облечь в нелепо-смешной корпус.

        2000: Работая над черновиком этой юморески, Линкольн Спектор печатает слово "миллениум", и впервые программe правописания не приходится сообщать об ошибке.

        http://www.4unet.ru/4u/Gazeta/gigg25jan00.htm
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.27 | Михайло Свистович

         Таку компутерну фірму я знаю. І навіть на її компі оце пишу.

         Так що Ваша праця з пошуку статті про неї була зайва.

         Але як я міг, якщо вірити Репортеру1, давати компутерній фірмі інтревю чи виступати на ній?
       • 2007.11.27 | TrollSeeker

        Лікнеп?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | MentBuster

     Re: Под ником репортер1

     saha пише:
     > дописовал сам Цушко или кто из его друзей, потому как такие сообщения єто рпосто писар человека.
     > Я мало что понял из сообщения кроме того, что ему хотели дать взятку, он такая скотина вделал не так как они хотели.
     > Но мне както тяжело понять вчем суть взятки если делается наоборот?
     Яка казкова паранойя,змішана з ідіосінкразією! ;)
     ЗІ. Завдяки цьому допису, я сьогодні провела пару годин, розбираючись в акцизах взагалі та в акцизах на тютюнові вироби зокрема. В кої-то вєкі Вася вчив мене, а не я його. Тому - величезна подяка Репортеру1 від нас обох! ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.28 | Volodymir

      величезна подяка Репортеру1 від нас обох

      як романтично
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.28 | MentBuster

       Re: величезна подяка Репортеру1 від нас обох

       Volodymir пише:
       > як романтично
       Ви заздрите? ;) То заведіть і собі подругу для романтичних бесід про акцизи! :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.28 | Volodymir

        Re: величезна подяка Репортеру1 від нас обох

        MentBuster пише:
        > Volodymir пише:
        > > як романтично
        > Ви заздрите? ;) То заведіть і собі подругу для романтичних бесід про акцизи! :)

        Ні краплиночки.
 • 2007.11.28 | TrollSeeker

  Вася Цушко повел себя как истинный «цушканчик» (/)

  http://www.obkom.net.ua/news/2007-11-27/1752.shtml

  Генеральная прокуратура не смогла установить конкретных обстоятельств отравления министра внутренних дел Украины Василия Цушко, и поэтому в возбуждении уголовного дела по его заявлению было отказано.

  Об этом сообщил генпрокурор Александр Медведько сегодня на пресс-конференции в Киеве, отвечая на вопрос журналистов.

  По его словам, проверка заявления В.Цушко продолжалась чуть больше, чем предусмотрено законом, поскольку его автор находился на больничном, а поэтому опросить его возможности не было.

  В то же время, как отметил А.Медведько, как только появилась возможность, В.Цушко был опрошен, однако в своем объяснении он подчеркивал, что считает, что было отравление, но где и когда конкретно объяснить не мог.

  Кроме того, в рамках проверки были опрошены все лица, которые фигурировали в заявлении, изучена медицинская документация.

  «Конкретных обстоятельств мы не установили», - подчеркнул генпрокурор.

  Отвечая на один из уточняющих вопросов, он отметил, что если В.Цушко не согласен с решением Генпрокуратуры, то он может его обжаловать.

  УНИАН
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | MentBuster

   Це Медведько повів себе, як завжди.

   До речі, як там поживає розслідування отруєння Ющенка? :) :) :)
   Ще ...надцять років, і ми про все дізнаємось? ;)
  • 2007.11.28 | Volodymir

   зато государтсвенные деятели плодятся

   Ну, за Филипп Морис. После проведения системного анализа изложенного, мне до сих пор не понятно, почему 1 млн., а не 2 млн. Или не 20, как депутатам БЮТ. Хорошо, что такие обвинения у нас только пока нусуразно тулят тем, кто стоял рядом с бабками, а не с бабами на работе (тем, кто даже и не стоял - тулят без суда и следствия).
   Вообще, сколько чего и как уплатил Филип Морис и кому хорошо известно, но это другая история.


   Продолжим сказочку. Теперь о Винни-Пухе и злобных кабанах.
   Завязка:

   "26 сентября Цушко заявил, что был отравлен теофилином, и рассказал, что материалы, которые подтверждают его отравление, он получил 21 сентября. Он высказал предположение, что его отравили организаторы захвата Генеральной прокуратуры 27 мая."
   -- Домнул вообще понимает, какие объемы теофилина и в каком растворе должны были организаторы ему вдуть. Во время и до событий - разве что с использованием клизми, користуючись безпорадним станом та в результаті залякувань, так сказать.
   Кроме того, необходимо уточнять: стова есть дело о захвате, где Василий хфигурант. Для широкой авдитории (с точки зрения коммуникаций) Василий добивает дедушку. нехорошо.

   "В частности, по словам Цушко, украинские врачи поставили ему диагноз - обширный инфаркт, но уже в Германии во время анализов выяснилось, что коронарные сосуды его сердца были в порядке. Кроме того, он сообщил, что "26 мая делал кардиограмму, и были хорошие результаты, а через день - случился инфаркт".

   -- Так вашу душу бабушку. Т.е. в Германии выяснилось, что инфаркта не было. Т.е. украинские врачи, користуючись безпорадным станом ... И мы можем сделать вывод, что то что случилось через день, инфарктом не было, а фигурант лечил пищевое отравление. И лечит его до сих пор. И рассказы о том, что проходит реабилитацию после инфаркта - сознательная лож. Ну, если коронарные сосуды (имелось ввиду, сердечная мышца и пр.) в порядке, то остается только реабилитация сфинктра.
   Как-то надо тщательнее формулировать.

   "27 сентября генпрокурор Александр Медведько получил от Цушко заявление о покушении на него как государственного деятеля. Цушко в заявлении просил прокуратуру провести проверку по поводу предоставленной им информации."
   -- Ну, я понимаю что это фигура речи, про государственного деятеля. Но вот мороз рассказывал, что он тоже спас Украину. Видимо, это уже из области соматоневрологии.


   --- Финал. Что касается Ющенко, то анализы делались, потом сдавались, ситуация хорошо освещалась.
   И великий проффесионал, которому полосатый жезл доверить даже как оказывается нельзя (несмотря на всю драйвовисть нужно еще что-то уметь, хитрой сраки недостаточно), поставленный спасать в том числе меня от повторения чего-то подобного, должен был бы воспользоваться опытом - чуствуешь, что не так - сдай анализы по всей форме с контрольными экземплярами.
   Государственный деятель, который типа не рисовал заборы, но сцепив зубы рассказывал, что не допустит ющенков и тимошенок.

   Ссылки на Луценко, который плавно свалил с темы и так и не объяснил историю с лицензиями и декларациями жены, депутатиков БЮТ, которых подкупают-подкупают, а они никак не выработают некую сигнальную систему (например, оторвал медвежонку, который лежит возде заденго стекла в машине, лапу - значит надо вести и документировать взятку) не катит.

   Потому что все уникальные и честные отвечают сами за себя.
   и за свои коммуникации. дебилы.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | MentBuster

    Володимире, попустіться нарешті.

    Ваш "невизнаний геній" давно всім відомий, ось тільки ніякого вихлопу від вас ніхто ніколи не бачив. Ні в якому вигляді :)
    Цушко знайде спосіб розібратися з тими, хто його отруїв. Не сумнівайтеся. Бо отруювачі в цьому точно не сумніваються ;)
    На Медведька він з самого початку не сподівався, а заяву подав лише для того, аби дотриматись формальностей ;)
    ЗІ. Йому глибоко байдуже, чи вірять йому всілякі форумні базікали. Так що можете особливо не витрачати букви :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.28 | Volodymir

     Re: Володимире, попустіться нарешті.

     MentBuster пише:
     > Ваш "невизнаний геній" давно всім відомий, ось тільки ніякого вихлопу від вас ніхто ніколи не бачив. Ні в якому вигляді :)
     -- Геній, на жаль, визнаний. Виж бо вроді позіціонуєтися як юрист із освітою, відкіля стільки генералізацій. З іншого боку, незрозуміло як то така характеристика чогось там проявилася, бо я ж вроді нічого так старався не засвітитися.
     Дийсно, дуже байдуже, щоб напрягатися - бо не брався.

     > Цушко знайде спосіб розібратися з тими, хто його отруїв. Не сумнівайтеся. Бо отруювачі в цьому точно не сумніваються ;)
     -- Сон розуму породжує хімер.

     > На Медведька він з самого початку не сподівався, а заяву подав лише для того, аби дотриматись формальностей ;)
     -- Звісно. Заяву подав із додержатися формальної легенди (та щоб трошки подруг попустило). моложець, на відміну від якогось там Уколова

     > ЗІ. Йому глибоко байдуже, чи вірять йому всілякі форумні базікали. Так що можете особливо не витрачати букви :)
     -- Йому не байдуже, як допотопно ви йому робити пиар дурний. Брателлос сміються.

     достатньо дивних смайлів. не будемо напрягатися обоюдно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.28 | MentBuster

      Re: Володимире, попустіться нарешті.

      Volodymir пише:
      > -- Геній, на жаль, визнаний.
      Ким, якщо не секрет, визнано ваш геній? :) :) :)
      > > На Медведька він з самого початку не сподівався, а заяву подав лише для того, аби дотриматись формальностей ;)
      > -- Звісно. Заяву подав із додержатися формальної легенди (та щоб трошки подруг попустило). моложець, на відміну від якогось там Уколова
      На відміну від якогось там Уколова, він надав всі докази, які у нього були. А те, що Медведько їх не прийняв до уваги, хай залишиться на совісті Медведька.
      > > ЗІ. Йому глибоко байдуже, чи вірять йому всілякі форумні базікали. Так що можете особливо не витрачати букви :)
      > -- Йому не байдуже, як допотопно ви йому робити пиар дурний. Брателлос сміються.
      Ми з ним якось самі розберемося. А ви разом з брателлос можете посміятись.
      Такі, як ви - вміють сміятись виключно віртуально, бо коли в реалі бачать людей, на яких тявкали - зазвичай всцикаються від страху :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.28 | Volodymir

       Re: Володимире, попустіться нарешті.

       MentBuster пише:
       > Volodymir пише:
       > Ким, якщо не секрет, визнано ваш геній? :) :) :)
       -- Я ж персонально вам колись писав - співпрацюю з відомими у пристойних колах людьми, що сеціалізуються на конституційній економіці та merсatory. Ви якось не зрозуміли, що то є таке. Я вас викреслив із списочку, щоб не втрачати час

       > Такі, як ви - вміють сміятись виключно віртуально, бо коли в реалі бачать людей, на яких тявкали - зазвичай всцикаються від страху :)
       -- невилика хоробрість потрібна, щоб відметелити жінку, дідуся або дитину. не потрібно плутати банальну вихованість, драйв та жлобство.
       за вашою тезою, чим більший жлоб, тим краще сприймається. тоді найперше ліпше хамло накачане і буже героєм.
       та я не вихований. і не в стилі слабкого героя, що дуже переживає, відповідаю на хамство.
       ми вроди сусіди, можте перевірити, що я вже не один раз пропонував. можна з підставою, потренуємось.
       А поки досить гнати лабуду.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.28 | MentBuster

        Re: Володимире, попустіться нарешті.

        Volodymir пише:
        > > Ким, якщо не секрет, визнано ваш геній? :) :) :)
        > -- Я ж персонально вам колись писав - співпрацюю з відомими у пристойних колах людьми, що сеціалізуються на конституційній економіці та merсatory. Ви якось не зрозуміли, що то є таке. Я вас викреслив із списочку, щоб не втрачати час
        Навіть і не знаю, як це я пережила викреслення вами мене "зі списочку" :):):) Про "пристойних людей", які мали б з вами справу - нічого не знаю. Мабуть, у нас з вами різні уявлення про пристойність ;) Та про "конституційну економіку" :)
        > А поки досить гнати лабуду.
        Прекрасна ідея. Не женіть ;)
 • 2007.11.28 | Репортер1

  Для тих, хто не розібрався

  Філіп Моріс пропонував гроші саме за те, що зробив пізніше Цушко.

  Розуміючи, що повністю скасувати адвалорну ставку вже неможливо, ФМ пропонували запровадити змішану "специфічну-адвалорну" ставку податку.

  У мене дісно немає фотографій, як Вася отримував гроші, але я знаю суму, яка обговорювалась за таку послугу.

  А також я бачив "Лексус" на якому їздив "герой України". На скромну зарплату нардепа або міністра авто за 80 000 доларів не купиш.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | MentBuster

   Всі вже розібралися, мій котику

   Репортер1 пише:
   > Філіп Моріс пропонував гроші саме за те, що зробив пізніше Цушко.
   Ні, Філіп Моріс пропонував кардинально протилежне та відсмоктав ;)
   > Розуміючи, що повністю скасувати адвалорну ставку вже неможливо, ФМ пропонували запровадити змішану "специфічну-адвалорну" ставку податку.
   Ви розбираєтеся в предметі приблизно так само, як я - в хімії (навть Славко Хаврусь не зміг мені пояснити, що таке валентність) :)
   > У мене дісно немає фотографій, як Вася отримував гроші, але я знаю суму, яка обговорювалась за таку послугу.
   А ви добре пошукайте фотки - може, знайдуться? :):):)
   > А також я бачив "Лексус" на якому їздив "герой України". На скромну зарплату нардепа або міністра авто за 80 000 доларів не купиш.
   Цушко спершу їздив (сам за кермом, до речі) на "Волзі", потім - на "Деу" а два роки тому купив вбиту "Тойоту".
   А Лексус вам явно примарився в наркотичному кумарі ;)
  • 2007.11.29 | Михайло Свистович

   Re: Для тих, хто не розібрався

   Репортер1 пише:
   > Філіп Моріс пропонував гроші саме за те, що зробив пізніше Цушко

   Багато людей пропонували гроші саме за те, що пізніше на шару зробив я :)

   >
   > А також я бачив "Лексус" на якому їздив "герой України"

   І де він тепер? Цушко його пропив чи віддав за борги за лікування?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua