МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДТП - джип сбив 3 дівчинки на переході. ДАЇ вже закрило справу!

11/26/2007 | shu
Пам*ятаєте нещодавно було повідомлення про жахливе ДТП біля Києва?
http://www.korrespondent.net/main/217515

21 листопада батько привіз свою 9 річну донечку до школи. Випустив її з машини і колии вона переходила пішоходний перехід на глазах батька несподівано з*явившийся джип Митсубісі (Гос. номер АА 3340 СЕ) незважаючи, що перед перехідом лежав мертивий поліцейский, сбив дівчинку на великій швидкості на смерть. Після цього джип вилитів на тротуар де забив ще 2 дівчаток.
Нажаль саме жахливе (хоча що може буте ще жахливішим від трагедії коли на глазах батків гине дитя?). Так от, як врешті з*ясував батько: у ДАЇ водія того джипу, який зник з місця злочину, знайшли бо був відомий його номер. Ба більше того, сказали, що то в нього не перший такий "проступок". Але ім*я батькові не сказали. А потім виявилось, що взагалі справу вже закрили (з 21 числа, скільки прошло днів?). Бачте якийсь поважний то був банкір.

Отже вилицями Києва та його передмість їздить бакир - серійний убивця! Ця людина понад законом! Його неможливо засадити за грати навіть за ВБИВСТВО маленької дівчинки на очах її батька!
Вітаю усіх з поверненням до часів феодалізму де були пани, яки могли все і смерди яки не мали права навіть на своє життя!

Ющенко збирає блатні номери. Журналісти пишуть про мажора Калиновського, який потрапив у аварію за дуже сумнівних обставин переділу багатоміліардного майна своєї матусі та бувшого отчима. Це все цікаво. Але там все зрозуміло, бо то все піар та великі гроші. Але невже такий нахабний злочин залишится не те щоб не покараний, а хоча б не замовчений?

Якщо хтось читає з депутатів чи журналістів цей пост, не будьте байдужими, не дайте вбивці гуляти спокійно і вбивати далі людей!
Може хто має доступ до баз ДАЇ то назвіть хоча б ім*я цього звіра, в якому тварючьому банку він працює!

Відповіді

 • 2007.11.26 | 123

  А звідки інформація?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | Предсказамус

   Ссылка в постинге.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | 123

   Інформація, як виглядає, неправдива (/)

   Я розумію класову ненавість співгромадян до банкірів, але ось тут повідомляється, що цей дядька є директором якоїсь фірми, і зовсім не банкіром, і ім*я його не є секретом, а всім відомо, і з місця подій він не тікав (а навпаки - викликав туди адвокатів), і ніякої справи ніхто, мабуть, не закривав:

   http://www.segodnya.ua/news/686870.html
   http://gpu.ua/index.php?&id=193521&lang=ru
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | media

    Якісь дрібні деталі, можливо, і неправдиві

    але принципово інше: як можна кваліфіквати дії цього громадянина (незалежно від того на якому автомобілі він їхав і де працює - в банку, директор фірми чи простий безробітний); чи було його притягнуто до відповідальності за те що вчинив. Хотілося би також дізнатися, до якої відповідальності. А ви чомусь про "класову ненависть", ліберал ви наш помаранчевий.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | 123

     Дрібні деталі, аднака...

     А що ж правда в цьому повідомленні - окрім того, що збив?

     media пише:
     > але принципово інше: як можна кваліфіквати дії цього громадянина (незалежно від того на якому автомобілі він їхав і де працює - в банку, директор фірми чи простий безробітний); чи було його притягнуто до відповідальності за те що вчинив. Хотілося би також дізнатися, до якої відповідальності.

     До якої відповідальності - це трапилося кілька днів тому! Як можна за кілька днів порушути справу, розслідувати, передати до суду, розглянути в суді?

     > А ви чомусь про "класову ненависть", ліберал ви наш помаранчевий.

     Якщо Ви замість обурюватися недотриманням ПДД обурені джипом і банкірством, так про що казати як не про класову ненавість?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.26 | media

      Принципово - інше

      > До якої відповідальності - це трапилося кілька днів тому! Як можна за кілька днів порушути справу, розслідувати, передати до суду, розглянути в суді?
      Я ж не кажу що його сьогодні мають притягнути до відповідальності. Я говорю в принципі - що хотів би почути, яке покарання застосувала ваша (і моя) рідна Держава до цього громадянинина. Хай це буде через два чи три місяці, ОК.

      > Якщо Ви замість обурюватися недотриманням ПДД обурені джипом і банкірством, так про що казати як не про класову ненавість?
      Я обурений принципом (не) дотримання верховенства права. Я знаю (бо більш-менш знайомий з українською реальністю) що автомобілі певного класу значно частіше порушують правила дорожнього руху. І спричинене це виключно впевненістю їх водіїв у власній безкарності.
      Також я стверджую, що в Україні діє принцип вибіркового застосування законодавства, що, у свою чергу, уможливлене хабарництвом на всіх рівнях. Також я можу говорити, що в Україні утворилася певна каста "недоторканних" громадян, щодо яких не було (за якимись, може, окремими випадками) не те що винесено обвинувальні вироки за злочини, які вони, без сумніву, здійснили, але навіть кримінальних справ не було порушено. Це стосується не лише порушень правил дорожного руху, а й інших справ.
      А звідси - і т.зв. "класова ненависть", тому що правляча каста, яка зараз є суб"єктом влади в Україні, свідомо (здебільшого) культивує як правовий нігілізм, так і зневіру громадян у здатності цієї держави більш-менш адекватно реагувати на її потреби. Джипи і т.д. - це вже вторинні ознаки цієї касти, не менш, втім, принципові. Тому що якщо екстраполювати економіку багатьох країн ЄС і стандарти життя пересічних громадян на Українську - то коефіцієнт розподілу багатства буде вкрай непропорційний. Якщо вас це влаштовує - ОК, я вже неодноразово казав, що ваш вибір - це Латинська Америка.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | 123

       Re: Принципово - інше

       media пише:
       > > До якої відповідальності - це трапилося кілька днів тому! Як можна за кілька днів порушути справу, розслідувати, передати до суду, розглянути в суді?
       > Я ж не кажу що його сьогодні мають притягнути до відповідальності. Я говорю в принципі - що хотів би почути, яке покарання застосувала ваша (і моя) рідна Держава до цього громадянинина. Хай це буде через два чи три місяці, ОК.

       "чи було його притягнуто до відповідальності за те що вчинив. Хотілося би також дізнатися, до якої відповідальності" - Це виглядає як дієслова доконаної дії, минулого часу.

       В принципі мені теж цікаво. Але обурення (в тому числі Ваше) викликало те, що банкір втік з місця пригоду, а справу закрили. Виявилося - що не банкір, не втік, що справу закрито - швидше за все неправда (бо автор настільки непоінформований в деталях, що навряд чи щодо закриття справи варто чекати від нього настільки високої поінформованості).

       Тому я обурююсь іншим - що Правила масово (масово, а не джипами! треба бути сліпим, щоб цього не бачити!) порушуються, через що часто страждають зовсім не порушники.

       > > Якщо Ви замість обурюватися недотриманням ПДД обурені джипом і банкірством, так про що казати як не про класову ненавість?

       > Я обурений принципом (не) дотримання верховенства права. Я знаю (бо

       Але _написали_ Ви - подивіть - про джип і банкірство.

       > більш-менш знайомий з українською реальністю) що автомобілі певного класу значно частіше порушують правила дорожнього руху. І спричинене це виключно впевненістю їх водіїв у власній безкарності.

       Цей клас - жигулі восьмої і дев*ятої моделей.

       Правила порушуються масово - я дуже небагато їжджу і буваю на вулиці, але бачу щодня кілька випадків, коли їдуть на червоне світло. Про те, як водії пропускають пішоходів на переходах - то окрема пісня!! ВСІ ВОДІЇ, на БУДЬ-ЯКИХ автах.

       > Також я стверджую, що в Україні діє принцип вибіркового застосування законодавства, що, у свою чергу, уможливлене хабарництвом на всіх рівнях. Також я можу говорити, що в Україні утворилася певна каста "недоторканних" громадян, щодо яких не було (за якимись, може, окремими випадками) не те що винесено обвинувальні вироки за злочини, які вони, без сумніву, здійснили, але навіть кримінальних справ не було порушено. Це стосується не лише порушень правил дорожного руху, а й інших справ.

       Мені якось побоку - чи буде справа проти мудака, який на мене наїде. Я не хочу щоб він на мене наїхав. А Правила порущують однаково - і ті, хто мають начебто менші шанси понести покарання, і ті, хто мають начебто більші шанси. З таким ставленням до Правил трагедії неминучі.

       > А звідси - і т.зв. "класова ненависть", тому що правляча каста, яка зараз є суб"єктом влади в Україні, свідомо (здебільшого) культивує як правовий нігілізм, так і зневіру громадян у здатності цієї держави більш-менш адекватно реагувати на її потреби. Джипи і т.д. - це вже вторинні ознаки цієї касти, не менш, втім, принципові. Тому що якщо екстраполювати економіку багатьох країн ЄС і стандарти життя пересічних громадян на Українську - то коефіцієнт розподілу багатства буде вкрай непропорційний. Якщо вас це влаштовує - ОК, я вже неодноразово казав, що ваш вибір - це Латинська Америка.

       Мене це не влаштовує, але це не означає, що я толеруватиму класову ненависть :)

       Якщо хтось порушує Правила - то козлом є порушник, а не банкіри, кавказці, брюнети чи джипи, залежно від того, до якої групи належить порушник.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | media

        Re: Принципово - інше

        > Якщо хтось порушує Правила - то козлом є порушник, а не банкіри, кавказці, брюнети чи джипи, залежно від того, до якої групи належить порушник.
        ОК, може ви просто в силу освіти чи недостатнього досвіду (мало їздите, мало буваєте на вулиці, тощо) не можете зробити простих висновків щодо закономірностей розвитку суспільства, в якому живете. Ви робите якісь "загальногуманістичні", "правильні" висновки, які, можливо, характерні для якогось "цивілізованого", "західного" суспільства, де "мажор Калиновський" - це не уособлення влади, а звичайний собі гр. Калиновський, який несе відповідальність за те, що накоїв.
        Я ж у цьому суспільстві прожив уже достатньо, щоб стверджувати, хто (що) є джерелом правового нігілізму, в тому числі і серед водіїв. Знову ж таки - у цій справі нас розсудить лише вирок щодо винуватця цього ДТП.
    • 2007.11.27 | ziggy_freud

     це суттєві подробиці.

     Ім*я вбивці відоме. Виявляється, що людей збивають не тільки банкіри та мажори, але й солідні 40-річні манагери середньої ланки.

     проблема має дві складових.
     - відповідальність чісто-канкрєнтого порушника правил
     - загальний бардак на дорогах, в якому явно винне не тільки ДАЇ

     а тут дехто починає розповідати, що так їздять тільки банкіри. І навіть готовий бігти рвати ющевого синка, бо директор Бородянського екскаваторного наїхав на дитину. Маю на увазі не Вас, але елемент ірраціональної ненависті (без чітко окресленого об*єкта) і просто падіння планки присутній.

     отже, вимальовується третя складова, поки неочевидна, але дуже небезпечна:
     - Київ перетворюється на порохову діжку. Не скажу, що в тому винна лише місцева влада. Але вона очевидно не здатна з тим впоратись, і навіть зрозуміти суть загрози. Центральній владі взагалі не до того. В них зараз коаліціонування...
   • 2007.11.27 | media

    Взагалі, що за цинізм з Вашого боку

    Ви би хоч прочитали ті лінки, які даєте. З того, що написано і з тієї інформації, якою послугуєтеся Ви (достовірною, отже) видно, що водій джипу свідомо порушив Правила дорожнього руху.
    Так, він "викликав адвокатів" - але в чому тут його героїзм, я не розумію. Звісно, що викликав він їх для себе, улюбленого. Ясна річ що монтажник із СТО адвокатів так відразу й не викликав. Хоча в тих країнах, до яких ви нібито хочете, щоб Україна "дійшла" - тут однієї лише компенсації моральної шкоди для потерпілих дітей і їх батьків вистачило би, щоб він до кінця життя все своє майно їм віддавав. Одна з дівчаток нікого не впізнавала тривалий час - уявіть, яка це травма на все життя! Ну, але вас це не цікавить, головне, що "адвокатів викликав", і взагалі, як можна в чомусь звинувачувати тих хто їздить на джипах, піднімає наш з вами ВВП...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | 123

     Ви собі щось нафантазували, а я винен? :)

     media пише:
     > Ви би хоч прочитали ті лінки, які даєте. З того, що написано і з тієї інформації, якою послугуєтеся Ви (достовірною, отже) видно, що водій джипу свідомо порушив Правила дорожнього руху.

     А я казав - що він несвідомо порушив? Чи що не порушив?

     > Так, він "викликав адвокатів" - але в чому тут його героїзм, я не розумію. Звісно, що викликав він їх для себе, улюбленого.

     Я теж не знаю в чому тут героїзм і звідки Ви його притягнули.

     Я написав лише те, що він не втік, а навпаки - викликав адвокатів. Бо це взаємовиключні дії - втекти з місця пригоди і викликати на місце пригоди адвоката.

     > Ясна річ що монтажник із СТО адвокатів так відразу й не викликав. Хоча в тих країнах, до яких ви нібито хочете, щоб Україна "дійшла" - тут однієї лише компенсації моральної шкоди для потерпілих дітей і їх батьків вистачило би, щоб він до кінця життя все своє майно їм віддавав. Одна з дівчаток нікого не впізнавала тривалий час - уявіть, яка це травма на все життя! Ну, але вас це не цікавить, головне, що "адвокатів викликав", і взагалі, як можна в чомусь звинувачувати тих хто їздить на джипах, піднімає наш з вами ВВП...

     Ваша класова ненавість застилає Вам і очі, і розсудок :(

     Ви читаєте те, що я не писав, заперечуєте те, чого я не казав.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | media

      Ви намагаєтеся переключити увагу на несуттєві речі

      > Я написав лише те, що він не втік, а навпаки - викликав адвокатів.
      Ясна річ, що втікти з місця пригоди йому би не вдалося - був як не як день, ДТП бачили свідки, машину розвернуло... І ясна річ, що раз уже він не втік, то, природньо, викликав адвокатів.
      > Ваша класова ненавість застилає Вам і очі, і розсудок :(
      До чого тут класова ненависть. Якби на місці водія джипу був водій ВАЗ-2101 - я би реагував так само.
      А в чому взагалі ваша теза полягає? Що світле ім"я керівника "Бородянського екскаватора" було незаслужено заплямоване? Якщо хтось зробив помилку в новині - її виправили. Але питання відповідальності винуватця ДТП від цього не зникає.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | 123

       Ви вже свою переключили

       Поверніть свою увагу до першого допису, і до мого коментаря до нього.

       media пише:
       > > Я написав лише те, що він не втік, а навпаки - викликав адвокатів.
       > Ясна річ, що втікти з місця пригоди йому би не вдалося - був як не як день, ДТП бачили свідки, машину розвернуло... І ясна річ, що раз уже він не втік, то, природньо, викликав адвокатів.

       Я дуже радий, що Вам це ясно - але в першому дописі було написано, що він втік, і пропонувалося з*ясувати ім*я банкіра. А насправді він не втікав, і ім*я його відомо. Наведена у першому дописі інформація в усьому є неправдивою - крім того, що трагедія мала місце. Вам це було ясно - але у відповідь на цей допис Ви цього не написали, а написали "ну і сука етот банкір!".

       > > Ваша класова ненавість застилає Вам і очі, і розсудок :(
       > До чого тут класова ненависть. Якби на місці водія джипу був водій ВАЗ-2101 - я би реагував так само.

       Це неправда! Ви б не реагували "бо кому потрібна доля якихось там дівчаток, головне щоб банкір спокійно їздив на своєму джипі...". Ваша реакція була спрямована виключно на статус порушника - "джип, банкір".

       > А в чому взагалі ваша теза полягає? Що світле ім"я керівника "Бородянського екскаватора" було незаслужено заплямоване? Якщо хтось зробив помилку в новині - її виправили. Але питання відповідальності винуватця ДТП від цього не зникає.

       Моя теза полягає в тому, що винуватцем є конкретний мудак, який порушує Правила, а не класи чи групи людей.

       А також в тому, що сенсаційна інформація, надана у першому дописі, є неправдивою. Що я, власне, і написав.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | media

        Re: Ви вже свою переключили


        > Це неправда! Ви б не реагували "бо кому потрібна доля якихось там дівчаток, головне щоб банкір спокійно їздив на своєму джипі...". Ваша реакція була спрямована виключно на статус порушника - "джип, банкір".
        Тому, що ключовим повідомленням цієї новини було те, що справу закрито. Я не зобов"язаний цю інформацію перевіряти, я не є ані органами слідстав, ані судом, ані журналістом, який готує матеріал.
        Я реагував на новину як на загрозу чергового застосування в цій країні вибіркового правозастосування. Деталі, які ви подали, не змінюють суті справи і не означають, що цей випадок в цілому слід трактувати інакше. Так, можливо водій джипа заробив собі не на 5 років, а на 2, припустимо. Але це вже справ суду - я хочу подивитися, яким буде це його рішення.
        > Моя теза полягає в тому, що винуватцем є конкретний мудак, який порушує Правила, а не класи чи групи людей.
        А моя - в тому, що в Україні діє принцип вибіркового застосування законодавства за ознакою соціального і матеріального статусу. Тобто, мудаків є чимало серед усіх груп і класів, і деякі з них порушують закон. Однак ті хто належать до "вищого класу", мають підстави сподіватися на уникнення відповідальності за вчинені злочини і проступки. Давайте простежимо, якою буде відповідальність винуватця цього конкретного ДТП (не-банкіра), чи отримає він хоча б умовний термін, і в тому числі - чи буде він нести цивільну відповідальність за завдання моральної шкоди. В останньому випадку він може й відкупитися, щоправда.
        До речі, почитайте коментарі під новинами про цю подію - більшість явно не розділяє вашої точки зору, а радше емоційно реагує, подібно до того, як це роблю я. Бо люди - це люди, а не беземоційні істоти, які воліють захищати права власників джипів, аби, боронь Боже, ніхто часом не виявив "класової ненависті". І це радує. Справа за малим - за тим, щоб таких "героїв" (незалежно від марки автомобіля) почали карати, "невзірая на чіни, званія" і літраж двигуна машини. Але для цього знадобляться десятиліття.
   • 2007.11.27 | Linx

    Адвокатів він викликав сюди (л)

    http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=1787114&page=0&fpart=13&vc=1


    Причому справжніх
    http://forum.autoua.net/showprofile.php?Cat=0&User=1672&Number=1789943&Board=repair&what=showflat&page=0&fpart=13&vc=1
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | Linx

     просто бізнес

     це така робота. Один 3,14дарас захищає інших.
     Якщо ви вбили людину, звертайтесь - http://www.advocat-volodarsky.kiev.ua/

     Смерть пішоходам!!!
   • 2007.11.27 | shu

    Re: Інформація, як виглядає, неправдива (/)

    123 пише:
    > Я розумію класову ненавість співгромадян до банкірів, але ось тут повідомляється, що цей дядька є директором якоїсь фірми, і зовсім не банкіром, і ім*я його не є секретом, а всім відомо, і з місця подій він не тікав (а навпаки - викликав туди адвокатів), і ніякої справи ніхто, мабуть, не закривав:

    Якщо ця інформація неправдива, то це не погано. Я дійсно виклав лише чутки, яки чув через треті руки від тих у кого діти навчаются у тій школі.
    Моя ціль була лише те щоб громада не дала цієй справі бути замовчаній та спущеній на гальмах, як це часто буває.

    Що ж до загальної ситуації то справа не тільки в ДТП та водіях. Теж саме можно сказати про загальну кременагенну ситуацію, про правосуддя і т.д.
    Якщо лише забирати блатні номера та збільшувати штрафи то таких джипів, які по зустрічній смузі не звертають увагу навіть на лежачіх поліцейских точно не поменшає.
    Нам треба змінуювати саму систему. І перше що треба зробити - те що не доробив Ющенко з Луценком - розігнати до останнього постового ДАЇ(бо це вже зпотворені корупцією люди. Треба набирати нових, але на нових засадах).
    Поставити на кожному куті камеру спостереження і зробити так щоб за скоєне правопорушення наставала НЕВІДВОРОТНЯ відповідальність для будь-кого незалежно від чину чи статусу.
    Порушив правила -> дівчина на терміналі зафіксувала з камери спостереження -> суд розглянув і виписав штраф -> не заплатив на протязі місяця -> суд анулював твоє посвідчення -> наколка до патрульного підрозділу на твоє авто -> спіймали -> перевірили документи -> іздиш на анульованих правах -> конфіскація авто(на деякий час, а може і назавжди) та/чи 15 суток адміністративного арешту та/або величезний штраф.

    І не треба ніяких штрафів збільшувати, головне щоб усі розуміли, що якщо порушив то 100% будеш відповідати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | 123

     Все що Ви написали - ніяк не залежить від фаху чи марки авто

     І це нмд - правильно.

     Хоча щодо того, які конкретно заходи вживати - я не знаю, тут треба вивчати досвід інших країн.

     shu пише:
     > 123 пише:
     > > Я розумію класову ненавість співгромадян до банкірів, але ось тут повідомляється, що цей дядька є директором якоїсь фірми, і зовсім не банкіром, і ім*я його не є секретом, а всім відомо, і з місця подій він не тікав (а навпаки - викликав туди адвокатів), і ніякої справи ніхто, мабуть, не закривав:
     >
     > Якщо ця інформація неправдива, то це не погано. Я дійсно виклав лише чутки, яки чув через треті руки від тих у кого діти навчаются у тій школі.
     > Моя ціль була лише те щоб громада не дала цієй справі бути замовчаній та спущеній на гальмах, як це часто буває.
     >
     > Що ж до загальної ситуації то справа не тільки в ДТП та водіях. Теж саме можно сказати про загальну кременагенну ситуацію, про правосуддя і т.д.
     > Якщо лише забирати блатні номера та збільшувати штрафи то таких джипів, які по зустрічній смузі не звертають увагу навіть на лежачіх поліцейских точно не поменшає.
     > Нам треба змінуювати саму систему. І перше що треба зробити - те що не доробив Ющенко з Луценком - розігнати до останнього постового ДАЇ(бо це вже зпотворені корупцією люди. Треба набирати нових, але на нових засадах).
     > Поставити на кожному куті камеру спостереження і зробити так щоб за скоєне правопорушення наставала НЕВІДВОРОТНЯ відповідальність для будь-кого незалежно від чину чи статусу.
     > Порушив правила -> дівчина на терміналі зафіксувала з камери спостереження -> суд розглянув і виписав штраф -> не заплатив на протязі місяця -> суд анулював твоє посвідчення -> наколка до патрульного підрозділу на твоє авто -> спіймали -> перевірили документи -> іздиш на анульованих правах -> конфіскація авто(на деякий час, а може і назавжди) та/чи 15 суток адміністративного арешту та/або величезний штраф.
     >
     > І не треба ніяких штрафів збільшувати, головне щоб усі розуміли, що якщо порушив то 100% будеш відповідати.
 • 2007.11.26 | media

  Дійсно, феодалізм

  бо кому потрібна доля якихось там дівчаток, головне щоб банкір спокійно їздив на своєму джипі...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | Pavlo

   Феодалізм в голові, а не на дорогах.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | media

    І там, і там

    тому що банкіру чи кому там - йому що. Приходить до сержанта чи вже на цьому етапі полковника Петренка (можете уявити, якого типу люди очолюють київське або районне ДАІ?) ну і дав мабуть тисяч 20 доларів чи скільки там. Оскільки справа резонансна, можливо, на рівні керівництва центрального апарату ДАІ все вирішувалося. А людське життя - а кому воно потрібне. Якщо, дійсно, і діти президента, і діти інших депутатів, і хто завгодно - їздять своїми супердорогими машинами як їм заманеться, бо знають - сержант Петренко теж хоче заробити на машину. І ніякої управи на них не було, нема і не буде (див. історію Латинської Америки).
    От дивно, чому би якимось депутатам не взяти цю історію "на контроль", сказати, що так і так мол, проконтролюємо щоб винуватців покарали, як належить?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | 123

     На червона світло тільки супердорогі авто їздять?

     Пішоходів не пропускають на пішоходних переходах тільки дорогі авто?

     Тут проблема зовсім не класова.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.26 | media

      Ймовірність порушення правил дорожнього руху

      у випадку дорогого авто - суттєво вища. Чи ви будете стверджувати, що москвичі і джипи однаково на дорогах "підрізають", порушують швидкість і т.д.
      Зрештою, цікавить конкретний випадок і дотримання принципу верховенства права при встановленні вини особи, яка спричинила це ДТП. Якщо ВАЗ 2101 їхав на червоне світло - хай його водій платить штраф, я нічого не маю. Але якщо це ДТП зі смертельними наслідками - то і міра покарання щодо того, хто його спричинив, має бути відповідна.
      Чи ви стверджуєте, що в Україні карають всіх винуватців ДТП незалежно від статків і вартості транспортного засобу?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | AxeHarry

       Re: Ймовірність порушення правил дорожнього руху

       media пише:
       > у випадку дорогого авто - суттєво вища. Чи ви будете стверджувати, що москвичі і джипи однаково на дорогах "підрізають", порушують швидкість і т.д.

       Підрізають найчастішe маршрутки, "ловці грачів" на жигулях 6,8,9 модeлeй які тупо стають попeрeк 1-2 полоси для висадки пасажирів або для пeрeговорів з потeнційним грачeм. Джипи та нeсупeрдорогі іномарки (нe Бeнтлі та нe Мeрси АМГ) вeдуть сeбe більш мeнш "прілічно" , за виклучeнням швидкісного рeжиму.

       На жаль порушуют швидкість - всі бeз вийнятку. Sтарі Москвичі та Волги тeж порушували би якби нe ризик розсипатись.
  • 2007.11.27 | ziggy_freud

   чого у нас бракує для феодалізму,

   широкого асортименту фаустпатронів, придатних для ураження індивідуальних транспортних засобів. Якщо я вночі іду по вулиці, і мені здалось, що "стрітрейсер" проявив до мене неповагу, маю право один раз пальнути йому по тачці. І хай тоді його родичі шукають мене для кревної помсти, як знайдуть ;-)

   Або хтось загородив мені авто прохід по тротуару. Обережно обкладаю пластиковою вибухівкою. Багато не треба, бо тоді дірка в асфальті буде. А мені там ще ходити. Чи на тачці під*їжжати.

   а те що ви кажете - фігня, а не феодалізм. Сину Щербицьгоко теж нічого не можна було зробити законними засобами. Але той суспільний лад чомусь звався соціалізмом.
 • 2007.11.26 | Олександр Дядюк

  Нє, а чо - Андрюшці мона їздити як йому заманеться

  а іншим ні?
  Риба гниє з голови, корли країну "очолює" тупий безмозглий хоружівський уїбан, то що ви хочте?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | Pavlo

   Ні, відповідь неправильна.

   Олександр Дядюк пише:
   > а іншим ні?
   > Риба гниє з голови, корли країну "очолює" тупий безмозглий хоружівський уїбан, то що ви хочте?

   Проблема в тому, що 99 відсотків на місці Юща вели б себе так само.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Олександр Дядюк

    Re: Ні, відповідь неправильна.

    Pavlo пише:
    > Олександр Дядюк пише:
    > > а іншим ні?
    > > Риба гниє з голови, корли країну "очолює" тупий безмозглий хоружівський уїбан, то що ви хочте?
    >
    > Проблема в тому, що 99 відсотків на місці Юща вели б себе так само.    На жаль і в цьому з вами вимушений погодитись
    Народ - нащадок кріпаків, еліту якого століттями винищували, є народом рабів і напевно дійсно на 99% складається з хамів, які навіть вибившись в "пани" - залишаться хамами.
   • 2007.11.27 | media

    А з чого ви взяли про 99%

    ви може би себе й вели так, я, припустимо - ні. То чому ви розписуєтесь за всіх? Питання взаємодії еліт і "решти" звісно дуже цікаве, але в Україні, видається, еліти відіграють провідну і деструктивну роль щодо решти суспільства. Тут все залежить від того, як (яким шляхом) ці еліти формувалися і які є їх плани на майбутнє щодо цих "лохів" (тобто, суспільства).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.27 | Koala

     А як би ви себе поводили, якби опинилися на місці Ющенка

     під час скандалу з Андрієм?

     Подзонили б інспектору, накричали б на нього, щоб акт склав?
     А потім ще й судді зателефонували і пообіцяли б з яйця підвісити, якщо не вліпить штрафу?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | media

      Ну вже точно би журналіста "мордою" не називав би

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Свiдомий

       А чого ви очiкували? Походження та виховання преза "на лiцо".

      • 2007.11.27 | Koala

       І ви вважаєте, що якби Ющ не назвав журналіста "мордою"

       то міліція б хабарів не брала?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | media

        Це був би початок

        початок руху до цивілізованої країни - якби Президент себе адекватно поводив. Найперше, щоби його поведінка відрізнялася від поведінки "недемократа" Кучми в аналогічних ситуаціях.
        На тій прес-конференції Народний, Демократичний Президент спробував перекласти вину на журналіста, а для того щоб загладити ситуацію, було достатньо "ткнути рахунок у морду"... Оце демократія в розумінні Віктора Ющенка.
        Стосунки Ющенка і міліції - це окрема тема, яка ще постане на суд історії. Один "розпуск ДАІ" чого вартий.
        Для того, щоб вимагати, щоб міліціонери не брали хабарі, потрібно як мінімум їх не давати. Треба показувати їм особистий приклад - а Ющенко цього не робив. Він, натомість, дав приклад (точніше, "освятив" власними словами практику, яка склалася) іншим "високопоставленим" батькам, як треба "відмазувати" дітей від подібних скандалів. "В морду ткнути" чеком, ага.
      • 2007.11.27 | ziggy_freud

       Сєргєй Лєщєнко а.к.а Журналістська Морда

       цілком заслужив це почесне звання. Йдеться навіть не про його гіпотетичні персональні стосунки з малим Ющенком, або про гіпотетичних замовників певних матеріалів. А про зміст матеріалів та методи роботи.

       Старший Ющ не мав права падати планкою, і публічно висловлювати, що він думає про цього персонажа. Але вже висловив. Слово - не горобець...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | media

        Ну от, дуже характерна позиція

        ziggy_freud пише:
        > цілком заслужив це почесне звання. Йдеться навіть не про його гіпотетичні персональні стосунки з малим Ющенком, або про гіпотетичних замовників певних матеріалів. А про зміст матеріалів та методи роботи.
        Повірте, але Лещенко зробив для демократії у цій країні більше, ніж ви. Хто їздив у 2002-2003 р.р. фотографувати дачі Кучми, коли їздив у Карлові Вари дивитися, як і за чий рахунок Кучма відпочиває, коли "Українська правда" підтримувала кампанію щодо "темників" (багато "чесних журналістів" тоді спокійно заробляли гроші на "плюсах" і "інтері"). Тоді це теж називали "замовленням американців, які хочуть влаштувати в Україні кольорову революцію. Отже, коли Лещенко пише щось погане про Кучму чи маєток Клюєва - то він правильною справою займається. А коли розповідає про декларацію Тимошенко чи машини Андрійка Ющенка - то він "злісний замовник саботажників, тих хто проти помарачевої влади". Я правильно розумію?
        > Старший Ющ не мав права падати планкою, і публічно висловлювати, що він думає про цього персонажа. Але вже висловив. Слово - не горобець...
        У нормальній країні Президент, якби таке йшлося про його сина, зробив би все можливе щоб як мінімум не створювати враження, що він сина покриває. І тим більше, не робив би крайнім журналістів. До речі, фактів, які були наведені у тих публікаціях "УП", так і не спростували. Тобто, свою громадську місію журналіст виконав. Ну а те що чийсь рейтинг внаслідок цього впав - нєча на зєркало пєнять...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.27 | ziggy_freud

         ще забули великого борця за демократію Арфуша

         media пише:
         > Повірте, але Лещенко зробив для демократії у цій країні більше, ніж ви.

         ну куди ж мені до ацца української демократії ;-)

         > Хто їздив у 2002-2003 р.р. фотографувати дачі Кучми, коли їздив у Карлові Вари дивитися, як і за чий рахунок Кучма відпочиває, коли "Українська правда" підтримувала кампанію щодо "темників" (багато "чесних журналістів" тоді спокійно заробляли гроші на "плюсах" і "інтері").

         ще забули великого борця за демократію Арфуша, і його демократичний часопис Папарацци. Мені сутенера Арфуша "мордою" теж називати не можна? А як же свобода слова? ;-)

         Реально проти Кучми боялись розкривати рота у 1999-2000му. Тоді мені теж було страшно. Але першими це публічно зробили двоє - Гонгадзе і Коробова. Лєщєнка тут ністояло. А на два роки пізніше воно вже на подвиг якось слабенько тягне. Просто робота журналіста.

         > А коли розповідає про декларацію Тимошенко чи машини Андрійка Ющенка - то він "злісний замовник саботажників, тих хто проти помарачевої влади". Я правильно розумію?

         помилково. Скільки коштує тачка малого Юща чи прикид Тимошенко, народ має право знати. Хоча з цього замість праведного народного гніву виходить скандальна рекламна акція, присвячена шмоткам Х, телефонам У чи автомобілям Z.

         Я маю на увазі в першу чергу конкретний матеріал "Син бога". Який на хворумі вже давно пережовано і повертатись до нього не стану.

         також жодного разу не казав, що всюди правий Ющ, Юля чи "помаранчеві"

         > У нормальній країні Президент, якби таке йшлося про його сина, зробив би все можливе щоб як мінімум не створювати враження, що він сина покриває. І тим більше, не робив би крайнім журналістів.

         скоріш за все - так.
    • 2007.11.27 | Олександр Дядюк

     Ну а звідки ж вийшла наша еліта? - З потомственних хамів

     Як говориться - у нас як ніде - "влада народна", так сказать із самої гущі народної. Результат всі ми бачимо.
     І "народ" га 99% возмущається не не справедливістю, а тим що і він не в долі.

     А щодо того - як я себе вів би?
     То знаєте, як зараз деякі мамочки і папочки себе ведуть коли вчитель зробить зауваження учню (їх дитині) - гонять на вчителя, що він і такий і сякий не має права і слова "дитинці" сказати (а вона значить може і на голову вчителю срати).
     А я своїй дочці сказав, так як колись мені батько сказав (вона також пробувала жалітись), - що якщо вчитель поскаржиться що ти себе погано ведеш - то я ще добавлю тобі - поважай вчителя.
     Жаль Ющенка видно батько інакше виховував.
   • 2007.11.27 | Linx

    суди по собі

    Pavlo пише:
    > Олександр Дядюк пише:
    > > а іншим ні?
    > > Риба гниє з голови, корли країну "очолює" тупий безмозглий хоружівський уїбан, то що ви хочте?
    >
    > Проблема в тому, що 99 відсотків на місці Юща вели б себе так само.
  • 2007.11.27 | Чучхе

   А що, Андрый Ющенко порушував правила руху? Вперше чую

   його, пам"ятається оштрафували за чеські номери, але я щось не чув, щоб він ставав причиною якогось ДТП
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | Linx

    А що, Андрыя Ющенко штрафували? Вперше чую

    І квитанція з банку є (з його підписом)?


    Чучхе пише:
    > його, пам"ятається оштрафували за чеські номери, але я щось не чув, щоб він ставав причиною якогось ДТП
    Перечитайте ще раз статті. Його звинувачували що гасає як попало і паркується де попало (зокрема на вул. Лютеранській).

    А їзду з "липовими" номерами Ви не вважаєте порушенням ПДР?
   • 2007.11.27 | media

    Так а хіба це не порушення - керування автомобілем,

    яким не маєш права керувати?
    Так, це в прямому ефірі було :)
    Втім, штрафу так, здається, Андрій і не заплатив
    http://www.pravda.com.ua/news/2005/7/29/13043.htm
 • 2007.11.26 | Soft

  И что?

  После этого вы будете ещё говорить про честный бизнес в Украине?

  У кого бабло у того и Закон!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | Михайло Свистович

   Re: И что?

   Soft пише:
   > После этого вы будете ещё говорить про честный бизнес в Украине?
   >
   > У кого бабло у того и Закон!

   І Ви це підтримуєте
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | Soft

    Нет, я просто не вижу пути борьбы с этим.

    Кроме классической "власти винтовки" против "власти бабла". Но это тоже довольно непривлекательный путь.

    А вы?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | Свiдомий

     Re: Нет, я просто не вижу пути борьбы с этим.

     Soft пише:
     > Кроме классической "власти винтовки" против "власти бабла". Но это тоже довольно непривлекательный путь.
     До речi, можливiсть такого шляху є досить високою. Не зарiкаюсь, але якби джип на моїх очах збив насмерть мою дочку, i я не мiг би нiчого вдiяти законними методами, то саме цим шляхом я б скористався. Моїм єдиним бажанням було б по-садистськи повiльне та криваве вбивство того водiя, а мiй iнтелект пiдказав би менi спосiб, як це зробити (пiдстерегти, хлороформ, ножичок - тут не треба бути тренованим ЦРУшником). А далi похуй, навiть якби вiдсидiв - за дитину я б помстився, може й iншi суки за кермом боялися б.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.26 | Олександр Дядюк

      А я б з більшим задоволенням (і суспільною користю)

      краще того мєнта чи суддю, який закрив би справу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Linx

       але спочатку водія

      • 2007.11.27 | один_козак

       А вони винні однаково

       у тому, що це відбувається і повторюється.
       І мажорний водій, і менти, і судді...

       До речі, ті, хто звик спокушати ДАЇшників відкупними - теж. Гляньмо-но кожен на себе?


       Олександр Дядюк пише:
       > краще того мєнта чи суддю, який закрив би справу.
    • 2007.11.27 | Михайло Свистович

     А я бачу. Його пройшла Європа та Північна Америка.

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | AxeHarry

      Re: А я бачу. Його пройшла Європа та Північна Америка.

      ...дe було окрім усіx гараздів/нeгараздів одно малeнькe нeзміннe правило - бeззапeрeчнe право на зброю для простих громадян
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Михайло Свистович

       Re: А я бачу. Його пройшла Європа та Північна Америка.

       AxeHarry пише:
       > ...дe було окрім усіx гараздів/нeгараздів одно малeнькe нeзміннe правило - бeззапeрeчнe право на зброю для простих громадян

       не у всіх країнах було
     • 2007.11.27 | Soft

      Это у вас очередные галлюцинации.

      В Европе(Франции) на ихнем "майдане" стояла не сцена, а гильотина. Так что сперва была "власть винтовки" против власти бабла.

      В Царской России(в которую тогда входила и Украина) был тот же путь в 1917, но его делали не те люди. Так что привёл он к тому же самому с чего все и начиналось.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | Linx

       Re: Это у вас очередные галлюцинации.

       Soft пише:
       > В Европе(Франции) на ихнем "майдане" стояла не сцена, а гильотина. Так что сперва была "власть винтовки" против власти бабла.
       >
       > В Царской России(в которую тогда входила и Украина) был тот же путь в 1917, но его делали не те люди. Так что привёл он к тому же самому с чего все и начиналось.
       Ну а почему же Вы поддерживаете власть бабла?! двоемыслие? ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.27 | Soft

        Re: Это у вас очередные галлюцинации.

        >>Ну а почему же Вы поддерживаете власть бабла?! двоемыслие? ;)

        Нет. Я тоже хочу чтобы мне было хорошо, для этого лучше быть с победителями. А судя по социальной активности граждан Украины "власть бабла" будет ещё лет 100. На мой век хватит.

        Я вам уже говорил. Я рационал-анархист - я против любой власти, но стараюсь подстроится к текущей власти, если я не могу ее ликвидировать или переделать под себя.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.27 | Михайло Свистович

         Re: Это у вас очередные галлюцинации.

         Soft пише:
         >
         > Нет. Я тоже хочу чтобы мне было хорошо, для этого лучше быть с победителями.

         Так думають свині біля корита, а не вільні люди. А ще щосьтам про шахтарів писали...

         >
         > Я вам уже говорил. Я рационал-анархист - я против любой власти, но стараюсь подстроится к текущей власти, если я не могу ее ликвидировать или переделать под себя.

         точно як шахтарі
      • 2007.11.27 | Михайло Свистович

       Галюцінації у Вас

       Soft пише:
       > В Европе(Франции) на ихнем "майдане" стояла не сцена, а гильотина

       Гільйотина не зламала корупції. Її у масових масштабах позбулися у 20 столітті.
  • 2007.11.26 | Олександр Дядюк

   Якщо справу закрили - то як?

   адже "лежачі поліцаї" ложаться на нерегульованих пішоходних переходах (без світлофорів), проте з "зеброю". Це означає, що пішохід на ньому у будь-якому випадку має перевагу і водій, у юудб якому випадку мусив його пропустити.
   А якби він рухався на малій швидкості (для цього і лежачий поліцейський),то у будь-якому випадку мінг би зреагувати і загальмувати.
   Значить у будь-якому випадку винен. От і побачимо - замнуть справу чи ні.
   Хоча якщо є бабло У НАС - замнуть у будь якому випадку.
   Бо Україна, в правовому сенсі" на сьогодні - уже не Гондурас, уже значно гірше.
   А по корупції напевно вже і Нігерійці від заздрощів пальці кусають
 • 2007.11.27 | ziggy_freud

  не далі як вчора по Хрещатику їхав якийсь...

  придурок. Серед дня, десь 100 км на годину, з явно нестандартним форсованим движком. Бо чути було аж біля кінотеатру "Дружба"

  принаймні, на моїх очах він ні в кого не врізався. Але якщо різним обдовбаним придуркам систематично дозволяють так їздити, людські жертви будуть і далі.

  Вбивці дівчат дати пожиттєве. І жодного лікування за кордоном замість відсидки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.27 | один_козак

   НМД, є альтернатива гвинтівці у цій справі.

   Знову - натовпи. Сердиті, цілеспрямовані й непримиренні.
  • 2007.11.27 | media

   Ось іще один інцидент - за участю водія заступника міністра

   цього разу за участі водія заступника Міністра ВС Попкова. Того самого, який "хотів розігнати Майдан", так що помаранчеві можуть зараз спокійно виливати злість, не боячись, що це хтось "свій" потрапив у халепу. Що ж вимагати від міліції, якщо її водії теж калічать пішоходів?http://pravda.com.ua/news/2007/11/27/67459.htm
   Спеціально для "123" - я не стверджую категорично, що водій винен і що він порушував правила дорожнього руху. Більше того, як бачимо, він навіть виявляє шляхетність і готовий оплатити лікування. Честь йому й хвала за це...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.27 | ziggy_freud

    спробуємо подивитись з наукової точки зору ;-|

    media пише:
    > цього разу за участі водія заступника Міністра ВС Попкова. Що ж вимагати від міліції, якщо її водії теж калічать пішоходів?http://pravda.com.ua/news/2007/11/27/67459.htm

    причини глибші, ніж тільки нахабство водіїв, чи пофігізм пішодів, чи погана робота ДАІ.

    збільшення кількості транспорту приводить до того, що їздити і переходити дорогу починають за іншим алгоритмом. Якщо 3-4 роки тому я, корінний киянин, особливо не замислюваався над тим, як перейти вулицю, просто працювали автопілоти, то зараз вже треба замислюватись. Як в чужому місті.

    Можна звалити провину на помаранчевих чи баклажанових, але проблеми це не вирішує. Часто бачу роботу регулювальників в центрі. Вони, за наркоманським сленгом, теж наче на ізмєнє. Що з цим робити, без додаткових дослідів, можу лише здогадуватись...
 • 2007.11.27 | rais

  І все ж таки хто вбивця, і хто здійснює злочинне прикриття?

  Не вірю що у відвідувачів Майдану нема бази ДАЇ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.27 | ziggy_freud

  в тему з "Дурдома". Тема аварійних їздоків розкрита

  http://durdom.in.ua/site/bulletin/id/158.phtml

  ФКАНТЄКСТЄ: 16-23 ЛИСТОПАДА від Канаріса
  Попрощайся з рідними, коли виходиш з дому. Візьми з собою паспорт, щоб твій труп потім впізнали, бо як попадеш під колеса крутого джипа, то водію створиш додаткові проблеми – йому штраф 17,00 грн. (без ПДВ) треба платити за твою смерть, а ти без паспорта... (читати далі)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua