МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відродження тюремної психіатрії в Марій Ел

11/26/2007 | Майдан-ІНФОРМ
В Йошкар-Олі до "незгодних" застосовують методи каральної психіатрії.


У столиці Марій Ел 23 листопада був затриманий і доставлений до психоневрологічного диспансеру один з організаторів мітингу "незгодних" Артьом Басірав.

За словами Басірава, його схопили на вулиці два співробітники міліції, посадили в машину і відвезли до психдиспансеру, де був в терміновому порядку скликаний консиліум. Лікарі ухвалили рішення, про лікування Басірава в психіатричній лікарні, повідомляє Каспаров.Ru.

Басірав відзначив, що йому інкримінують те, що він "в іншому кінці міста приставав до якоїсь дівчинки". При цьому Басірав пов'язує своє затримання з підготовкою до мітингу "незгодних", який повинен був відбутися 24 листопада у столиці фіно-угорської держави.

Тим часом 22 листопада був затриманий інший організатор мітингу в Йошкар-Олі міхаіл Клюжев. Його звинуватили за статтею "хуліганство" і посадили на три доби.

Джерело: Уґраїна

Відповіді

  • 2007.11.27 | Лідія

    Re: Відродження тюремної психіатрії в Марій Ел

    У минулому році в Полтаві керівником апарату Полтавської ОДА Сергієм Солов'єм теж були відновлені методи каральної психіатрії: люди, які звертались зі зверненнями до органів державної влади та місцевого самоврядування, потрапили до "чорного" списку неблагонадійних. З цими людьми місцеві владці пропонували медикам та правоохоронцям проводити психіатричну та правову корекцію особи. Справа набула великого суспільного розголосу. Але причетні до цієї ганебної справи не понесли будь-якої відповідальності. Навпаки, колишній демсоюзівець, а тепер голова Полтавської обласної організації УНП С. Соловей пішов на підвищення, пересівши в "тепле" крісло одного із заступників голови Полтавської ОДА.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua